کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F1
[عکس: 225w1074bkffsg8733n.jpg]
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید که من اینجا تایپ میکنم . لطفا یکی من و راهنمایی کنه من عضو مهاجرسرا شدم اما برای مشکلم کجا باید تایپ کنم و از دوستانم سوال کنم .هیچ لینکی نمیبینم که بشه کلیک کنم و بعد تایپ کنم .ایمیل من naghmeh.raisi@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان
دختر من از طریق برادرش که سیتیزن آمریکاست اقدام کرده و در گروه F4 قرارداره (فعلآ هم مجرد است).
همسرم ویزاوش گرفت و داره میره آمریکا (من FBI Check خوردم).
سئوال من اینه:
آگه همسرم پس از 30 ماه اقامت در امریکا سیتیزن شد و پرونده دخترم را از گروه F4 به F1 انتقال داد چقدر طول می کشه تا دخترم بتونه گرین کارت بگیره؟
اگه راهنمائی کنید ممنون می شم.
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من جدیدا به مهاجر سرا اضافه شدم. ممنون میشم اگه کمکم کنید. من CATHEGORY F1 هستم و حPRIORITY DATE MAY 2009 دیروز که بولتن رو چک کردم دیدم از سپتامبر 2015 یه جدول جدید اضافه شده که اسمش هست B. DATES FOR FILING FAMILY-SPONSORED
VISA APPLICATIONS. که تاریخهاش با جدول اول فرق داره. کسی در این مورد اطلاعی داره؟
[align=center][align=left]
B. DATES FOR FILING FAMILY-SPONSORED
VISA APPLICATIONS

The chart below reflects dates for filing visa applications within a timeframe justifying immediate action in the application process. Applicants for immigrant visas who have a priority date earlier than the cut-off date in the chart below may assemble and submit required documents to the Department of State’s National Visa Center, following receipt of notification from the National Visa Center containing detailed instructions. The cut-off date for an oversubscribed category is the priority date of the first applicant who cannot submit documentation to the National Visa Center for an immigrant visa. If a category is designated “current,” all applicants in the relevant category may file applications, regardless of priority date.
The “C” listing indicates that the category is current, and that applications may be filed regardless of the applicant’s priority date. The listing of a date for any category indicates that only applicants with a priority date which is earlier than the listed date may file their application.

USCIS has determined that this chart may be used (in lieu of the chart in paragraph 4.A.) this month for filing applications for adjustment of status with USCIS. Applicants for adjustment of status may visit www.USCIS.gov/visabulletininfo for additional information.
Family-
Sponsored All Chargeability
Areas Except
Those Listed
Family-
Sponsored All Chargeability
Areas Except
Those Listed CHINA-
mainland
born INDIA MEXICO PHILIPPINES
F1 01MAY09 01MAY09 01MAY09 01APR95 01SEP05
F2A 01MAR15 01MAR15 01MAR15 01MAR15 01MAR15
F2B 01JUL10 01JUL10 01JUL10 01JAN96 01JAN05
F3 01APR05 01APR05 01APR05 01MAY95 01AUG95
F4 01FEB04 01FEB04 01FEB04 01MAY98 01JAN93
3
پاسخ
تشکر کنندگان:
P:May, 2010
Case Completed Already
Wait for IL Interview Letter
شماره تماسم 09167291060

درصورتی که میخواهید شرینگ کنید بام تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا کسی اینجا فعال نیست. لطفا کسانی که زیرگروه F1 هستند وضعیتشون را به اشتراک بزارن
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
(2016-11-12 ساعت 22:00)Sasa-t نوشته:  چرا کسی اینجا فعال نیست. لطفا کسانی که زیرگروه F1 هستند وضعیتشون را به اشتراک بزارن

دوست عزيزم
فكر كنم با اين وضعيت AP همگي دچار نااميدي و ياس شديم . جالب اينجاست كه خود من خانم هستم و داراي شغل غيردولتي ولي شامل حال
AP شدم . آفيسر روز مصاحبه گفت يك تا سه ماه ولي فعلا توي هفت ماه هستيم و خبري از آپديت  از آگوست تا الان نيست.
به اميد خبراي خوب كليري براي  همه دوستان منتظر
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2016-11-13 ساعت 11:22)faya نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 22:00)Sasa-t نوشته:  چرا کسی اینجا فعال نیست. لطفا کسانی که زیرگروه F1 هستند وضعیتشون را به اشتراک بزارن

دوست عزيزم
فكر كنم با اين وضعيت AP همگي دچار نااميدي و ياس شديم . جالب اينجاست كه خود من خانم هستم و داراي شغل غيردولتي ولي شامل حال
AP شدم . آفيسر روز مصاحبه گفت يك تا سه ماه ولي فعلا توي هفت ماه هستيم و خبري از آپديت  از آگوست تا الان نيست.
به اميد خبراي خوب كليري براي  همه دوستان منتظر

کجا مصاحبه داشتید؟ منم خانوم هستم شغل غیر دولتی داشتم اما زیاد شاغل نبودم به خاطر برنامه مهاجرت ام. واقعا عجیبه برای خانوم ها هم این همه طول میکشه... افیسر به من گفت بین یک ماه و نیم تا دو ماه زیاد نگران نباش...اما الان ۵ ماه رو رد کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
مصاحبه من may 2016 و آنكارا بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 14:20)faya نوشته:  مصاحبه من may 2016   و آنكارا بود.

خوبه شما تو آکوست باز یه آپدیت داشتید.... دیگه شش ماه شده برای شما انشالله به زودی کلر بشین... شما تو این فاصله که منتظر مصاحبه و کارنت شدن بودید مسافرتی خارج از ایران هم داشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 18:49)Sasa-t نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 14:20)faya نوشته:  مصاحبه من may 2016   و آنكارا بود.

خوبه شما تو آکوست باز یه آپدیت داشتید.... دیگه شش ماه شده برای شما انشالله به زودی کلر بشین... شما تو این  فاصله که منتظر مصاحبه و کارنت شدن بودید مسافرتی خارج از ایران هم داشتید؟
 خير ديگه ترجيح دادم  تا مشخص شدن و گرفتن ويزا  سفر بعدي آمريكا پيش خانواده ام باشه . جالب اينجاست دو تا ويزاي شينگن توي پاسپورتم  خورده و تابحال هم سفري به كشورهايي مثل عربستان و عراق نداشتم . واقعا امسال كنسولگري هاي آمريكا همشون گل كاشتند اون از AP زدنشون و اون هم از روند رسيدگي به پرونده هاشون.
تازه يه مشكل ديگه هم كه بهش توجهي نشده نزديك شدن به ايام كريسمس و ژانويه هست . همينجوري هم لاك پشتي كار مي كنند چه برسه به اينكه حالا دنبال عيد و جشن و اين برنامه هاشون هستند.[عکس: biggrin.png][عکس: wink.png]
پاسخ
تشکر کنندگان:
F1 22FEB10 اینم از بولتین2017
F2A 15APR15
F2B 08JUL10
F3 22MAR05
F4 08FEB04
پاسخ
تشکر کنندگان:
After being in F2b and then F1 for six years and ten months, I ultimately landed in the USA. My immigration journey finally came to a pleasant end. Bye this forum forever
پاسخ
تشکر کنندگان:
F2B اکتبر 2009 از طرف پدرم
دریافت ویزای توریستی بخاطر بیماری پدرم در ژانویه 2014
F1  از طرف مادرم در اپریل 2014
ارتقا F2B به F1  مارچ 2015
فوت پتیشنر در ژانویه 2015
درخواست برای HUMANITARIAN RESTATEMENT  در آپریل 2015
برگشت به ایران در آپریل 2016
درخواست SPONSOR از طرف USCIS  در دسامبر 2016
REVOKED APPROVAL در می 2017
ظاهرا قضیه مهاجرت ما بسیار طولانی تر و پیچیده تر و بد فرجام تر از اون چیزی بود که فکر میکردیم
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان