کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانلود آیین نامه و نمونه سوالات رانندگی در ایالت های مختلف
(2014-04-12 ساعت 09:15)anoosha1 نوشته:  [quote='mira250' pid='477886' dateline='1397276071']
[quote='dreamer60' pid='103489' dateline='1303281594']
این هم از 4 ایالت بعدی

7) ایالت Arizona
فایل رو از اینجا دریافت کنید.

8) ایالت Nevada

9) ایالت Washington

10) ایالت Michigan

اگر ایالتی بود که پیدا نکردید بهم اطلاع بدهید تا براتون آماده کنم.

سلام من ویسکانسین هستم ممنون میشم مال آنجا را هم بزارید

سلام و ببخشید برای ایالت واشنگتن کار نمیکنه.....خواهش میکنم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Lecturer ، taherifar ، t_arian_n ، Nightsky007
سلام به همه ایرانیان عزیز
اگر میشه راهنمایی کنید . جهت ایین نامه ایالت واشنگتن و نمونه سوالات اگر کسی داره ممنون میشمWink
پاسخ
تشکر کنندگان: amirarsalan20 ، taherifar ، t_arian_n
(2014-08-02 ساعت 02:06)bahar yoyo نوشته:  سلام به همه ایرانیان عزیز
اگر میشه راهنمایی کنید . جهت ایین نامه ایالت واشنگتن و نمونه سوالات اگر کسی داره ممنون میشمWink

اگه میشه نمونه سوالات ایین نامه دالاس تگزاس رو برام اپلود کنید ..تمام اپلود های قدیمی پاک شده
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، t_arian_n
(2014-08-02 ساعت 01:56)bahar yoyo نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 09:15)anoosha1 نوشته:  [quote='mira250' pid='477886' dateline='1397276071']
[quote='dreamer60' pid='103489' dateline='1303281594']
این هم از 4 ایالت بعدی

7) ایالت Arizona

8) ایالت Nevada

9) ایالت Washington

10) ایالت Michigan

اگر ایالتی بود که پیدا نکردید بهم اطلاع بدهید تا براتون آماده کنم.

سلام من ویسکانسین هستم ممنون میشم مال آنجا را هم بزارید

سلام و ببخشید برای ایالت واشنگتن کار نمیکنه.....خواهش میکنم راهنمایی کنید

خواهشن اگر کسی نمونه سوالات ایالت تنسی (ممفیس) را داره تو سایت بگذاره از دفترجه اینها خوندن خیلی سخته مخصوصا" که به زبان انگلیسی و بدون نمونه سوالهSad
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
دوستان سایت زیر سایت بسیار خوبی است برای تمرین آنلاین سوالات DMV (اداره راهنمایی و رانندگی ) . در این سایت شما هر ایالتی که باشید فقط ایالتتون رو انتخاب کنید بعد نمونه سوالات بصورت 25 متوالی با جواب براتون میاد. در اخر سوال 25 تعداد پاسخهای درست و غلط رو به شما میگه و دوباره میتونید ادامه بدید تا 25 سوال بعدی رو نشون میده . خیلی سایت خوبه برای تمرین انلاین اما بهتون بگم که این دقیقا سوالات DMV نیست ولی میتونه هم باشه .
امیدوارم که این سایت بتونه کمکتون کنه.
http://driversprep.com/
پاسخ
(2013-07-03 ساعت 08:25)afshinghwink نوشته:  [quote='maziar irani' pid='364759' dateline='1372178139']
[quote='afshinghwink' pid='347015' dateline='1369653348']
دوستان خوبم با مراجعه به ایالت مربوطه فایل pdfفارسی و انگلیسی را دانلود فرمایید همانطور که ملاحظه می فرماییدزبان فارسی به رنگ قرمز می باشد.Big Grin لینک زیر

http://mohajersara.com/thread-1762-post-...#pid328129

سلام
ببخشید از ایرانم میشه اینترنتی امتحان آیین نامه داد؟

خیر از ایران نمیشه چون شما هنوز ssnندارید و LPRحساب نمیشین

دوست خوبم
میتونید آزمایشی امتحان بدید
پاسخ
(2012-03-01 ساعت 12:42)علی سلیمی نوشته:  سلام و خسته نباشید به تمام دوستان عزیز
خواستم تشکر کنم از دوستانی که لطف کردند نمونه سوالات فارسی رو در این سایت قرار دادند!
من اولین بار به فارسی و بدون مطالعه قبلی امتحان دادم که 4 خطا بیش از حد مجاز دفعه اول، یعنی با 10 غلط مردود شدم.
بعد از سرچ کردن روی گوگل با این وب سایت آشنا شدم و با دانلود نمونه سوالات و گذاشتن یکی دو ساعت زمان، تونستم تمام سوالات رو به درستی درک کنم و متوجه بشم (قطعا خیلی از موارد نظیر میزان مجاز الکل 8% یا مبالغ جریمه و زندان و غیره در آیین نامه ایران درج نشده و بسیاری از دوستان نظیر خود من از این موضوع بی اطلاع هستیم که باعث مردود شدن در آزمون کتبی خواهد شد) و در دومین مرتبه ازمون کتبی به طور 100% به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادم، در مدت کمتر از 3 دقیقه! (دقیقا مثل دانش آموزی که از قبل سوالات امتحانی رو داشته باشه) و از این بابت خیلی خوشحال هستم و خواستم از تمام دوستان تشکر کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، t_arian_n ، behjat
سلام دوستان، من باید امتحان آیین نامه کالیفرنیا سن حوزه رو بدم، می‌خواستم بدونم آیا کسانی‌ که تازگی امتحان دادن، سؤالات فارسی عوض شده؟ یا هموناست که تو صفحات قبل به اشتراک گذشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 01:38)yamin نوشته:  
(2011-07-20 ساعت 22:20)sasan نوشته:  دوستان سلام
من هوستون هستم . یک کتابی هست که آیین نامه هستش و چنتا جزوه که ایرانیهای اینجا زحمت کشیدند . هم فارسی و هم انگلیسیش رو دارم
در ضمن صد در صد سوالات از همین جزوات هست.
من دارمشون و اسکنشون کردم
دوستان هر کسی خواست ایمیلشو به من بده تا من براتون ایمیل کنم
موفق باشید
و بدرود

سلام خوبین لطف می‌کنین راهنمای فارسیرو برای من ایمیل کنین .البته من تو آریزونا هستم مطمئن نیستم به دردم بخور ولی‌ می‌تونم ازش کمک بگیرم ممنون میشم sjoshanpoosh@yahoo.com
درود بر شما لطف کنین برای منم بفرستین...ممنون
hosseinharasi@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak
دوستان من ایین نامه فلوریدا را میخوام ولی نتونستم باز کنم میشه برام ایمیل کنید
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفا آئين نامه فلوريدا رو براي من هم بفرستيد
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، می‌تونم خواهش کنم این کتاب آیین نامه تگزاس و دفترچه فارسیش رو برای منم ایمیل کنید؟ ممنونتون میشم. من تازه اومدم هیوستون. ایمیل zumunich@yahoo.com

پیشاپیش ممنون از اون عزیزی که این لطف رو بکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ریحانا ، Alex 2014 ، karo.eng
دوستان تو سايت درايور لايسنس معمولاً يك قسمتي داره تست ميگيره براي ازمايش (ايالت ما كه اينجوريه، شايد ايالت هاي ديگه مشابه هم باشند) اونها را يادداشت كنيد با سوال و جواب يكدور هم امتحان بدهيد قبول شديد كه بهتر نشديد سوالاي ازمون هم ياداشت كنيد( البته بعد از اينكه چند دور كتاب و خونديد و دوره كرديد) همون سوالا براي امتحان بعدي مياد فقط جا بجاش مي كنند.
ايجوريه كه تا به مدت جابجا مي كنند سوال ها را، بعد يه مدت چند تا از سوالات را عوض مي كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ریحانا ، bugbear ، Alex 2014 ، sahar2016
سلام دوستان خوبم
اگه ممکنه لینک ایین نامه و نمونه سوالات معتبر رو دوباره برای ایالت تگزاس -دلاس کانتی اپلود کنید . بی نهایت تشکر از هموطنان عزیزودوست داشتنی ام
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگه ممکنه سوالات و آیین نامه مربوط به ایالت واشينگتون رو هم برای من ارسال کنین ضروری نیاز دارم بهش
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان