کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
ممنون كه جواب مي دين.كسي رو مي شناسين به دليل مشابه يا اشكال در اسم رد شده باشه؟وكيل خوب مي شناسين معرفي كنين؟

[/quote]

وکیل نمیشناسم.ولی‌ حتما جدی بگیرید.تا اونجا که یادمه تو همین مهاجرسرا خوندم کسانی‌ که مشابه شما بودن.باید حوصله کنید همه مطالب رو بخونید.موقع که من مصاحبه داشتم بخاطر اشتباه در تاریخ تولد ۱ نفر کل خانواده رو متاسفانه ردّ کردن.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان:
ببخشید سوال میکنم میخواستم بدونم که من درست متوجه شدم. الان کاری که ما بعد از برنده شدن باید انجام بدیم اینه که اون دوتا فرم رو پرکنیم و به آدرس داده شده دی اچ ال کنیم. درسته؟
تا کی وقت داریم این کار رو انجام بدیم؟
بعد از اون وقت مصاحبه میدن؟
دیگه منتظر رسیدن نامه هم نباشیم چون توی سایت اعلام کردن.درسته؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 11:45)erfoly نوشته:  ببخشید سوال میکنم میخواستم بدونم که من درست متوجه شدم. الان کاری که ما بعد از برنده شدن باید انجام بدیم اینه که اون دوتا فرم رو پرکنیم و به آدرس داده شده دی اچ ال کنیم. درسته؟
تا کی وقت داریم این کار رو انجام بدیم؟
بعد از اون وقت مصاحبه میدن؟
دیگه منتظر رسیدن نامه هم نباشیم چون توی سایت اعلام کردن.درسته؟

سلام
بله دوست عزيز شما دوتا فرم را پر مي کنيد + 2تا عکس 5*5 بدون روتوش پشت زمينه سفيد به آدرس kcc ايميل ميکنيد.(عکسها ترجيحا جديد باشه)
هرچه زودتر بفرستيد بهتره، يادتون نره داخل فرمها بالا سمت راست کيس نامبرتون را هم بنويسيد.
بعد بايد منتظر باشيد تا شماره کيستون کارنت بشه و در جريان بيفته که اينا بايد داخل سايت سفارت چک کنيد ببينيد کي کارنت ميشيد و بعد از کارنت شدن تاريخ مصاحبتون مشخص ميشه.
بله امسال هيچ نامه اي نمياد.
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: melody_167
ممنونم از پاسختون فقط اینکه فرمها ایمیل شن یا dhl?
تشکر کنندگان:
شما باید فرمها رو پست کنید !
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: ParsTrader
اگر كسي شماره اش 10000 باشه شانس قبوليش از كسي كه شماره اش 18000 است بشتره ؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 22:33)Fardad.10207 نوشته:  اگر كسي شماره اش 10000 باشه شانس قبوليش از كسي كه شماره اش 18000 است بشتره ؟
قبوليش؟ هر دوتا قبول شدند که کيس نامبر دارند ديگه.
ولي اگه منظورتون از قبولي ويزا گرفتن باشه که اوني که پايين تره زودتر کارنت ميشه و ميره واسه ي مصاحبه در نتيجه روال کاريش زودتر انجام ميشه مگر مسائلي پيش بياد مثل FBI check که ممکنه روال ويزا گرفتنا عقب بندازه.
ولي در کل جفته کيس نامبرا خوب و پايينند ، بچه هاي 2011 بالاتر از اينها هم بودند و الان ويزاهاشونم گرفتند.
موفق باشيد.

درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: admeyl
برای عکس بهتره با کروات باشه یا نه؟
من زمان ثبت نام یه بچه داشتم ولی الان خانمم دوماهه بارداره و فکر کنم تا مصاحبه زایمان داشته باشه برای بچه جدید باید چه کنم؟
تو فرم باید چیز خاصی اضافه کنم؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 13:24)hamid2006zaman نوشته:  از دوستانی که در آمریکا هستند کسی هست که بتونه اسپانسر من بشه یا راه حلی بزاره جلو پام.بالاخره تو لاتاری برنده شدم و نمیخوام این فرصت رو از دست بدم.هیچ آشنایی اونجا ندارم.
درود
دوست عزیز به اسپانسر فکر نکن این که مشکلی نیست؟
کار اسپانسر فقط این است که شما را ازنظر مالی ساپورت کند ؟
اگر شما در مصاحبه مدارکی را ارائه کنید که ثابت شود از نظر مالی مشکلی ندارید و پشتوانه مالی دارید احتیاجی به اسپانسر ندارید ؟
با نشان دادن مدارکی مثل سند ملکی که به نام شما باشد ؟
حساب بانکی با موجودی بالا ؟ هرچه بیشتر بهتر ؟موجودی مهم است نه گردش کاری حساب بانکی ؟
که باید ترجمه شود و به سفارت بدهید؟
به امید دریافت کرین کار برای شما عزیز؟
لطفا تیپهای سالهای قبل را ببینید جواب سوال ها را خواهید دید ؟
ای کاش مشکل من هم این چیزا بود ؟
بدرود

تشکر کنندگان: alisarshar ، hamid2006zaman ، ابراهيم22 ، mansour***
(2011-05-03 ساعت 09:19)sare نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 08:43)alisarshar نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 20:31)farzad-it نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 18:25)gt3333 نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 15:48)alisarshar نوشته:  اگر نامه قبولي هنوز دستتون نرسيده بايد طبق تاريخي كه تو سايت موقع چك كردن بهتون اعلام شده صبر كنيد اگر تا اون زمان هم نرسيد بايد به Kcc ايميل بزنيد بعد اونجا بهتون ميگه كه اگر نامه نداريد دو تا فرم I-122و I-230 رو كامل پر كنيد و همراه 2قطعه عكس 5*5 به آدرس كنسولگري عنايت بفرماييدسپس بايد چند ماهي سماغ بمكيد تا از طريق سفارتي كه تو فرمها اعلام كرديد شماره كيس و تاريخ مصاحبتونو بگيريد البته همه اين موارد اگر مثل پارسال باشه و تغييرات اساسي ديگري نداشته باشه. پس الان بهتره كه سر فرصت برين و 2تا فرم پر كنيدBig Grin
مگه امسال نامه میاد ؟؟ تروخدا یکی که واقعا میدونه از سایت رسمی تکلیف رو روشن کنه امسال نامه میاد یا نه.
بیزحمت یه من انگلیسی آماده بدید سوال بپرسم از kcc یا خودتون بپرسید

امسال هيچ نامه اي نمياد.
بارها و بارها هم گفته شده.
شما که کيس نامبر داريد ديگه واسه چي نامه ميخواهيد؟؟؟!!!!!
سال هاي پيش نامه ميومد که کيس نامبر داخلش بود و اون موقع مي فهميدند.
فرم ها را پر کنيد و بفرستيد و منتظر کارنت شدن باشيد که بريد واسه مصاحبه.
موفق باشيد

نميدونم امسال به چه رواليه ولي سئوال اينجاس كه اونايي كه كيس نامبر دارن چه جوري كيس نامبرشونو دريافت كردن و تكليف اونايي كه هنوز كيسشونو نگرفتن چه جوري بايد از كيسشون با خبر شن؟

سلام به همه دوستان و تبريك ويژه به برندگان 2012
بنده يكي از افرادي هستم كه پارسال برنده شدم و بدليل مشكلات پستي كشور و ... نامه اول بدستم نرسيد و تا 8 ماه منتظر بودم كه كيس نامبر بدستم برسه تا بتونم كارهام رو پيگيري كنم ، 8 ماه خيلي دوستان ، خيلي خيلي دوران سخت و طاقت فرسائي بود . دوستان اگر به تاپيك "برندگاني كه نامه اول را دريافت نكرده اند" در تالار برندگان 2011 مراجعه بفرمائين ، ملاحظه مي كنين كه بنده به سايت وزارت خارجه پيشنهاد دادم كه سيستم نامه نگاري حذف بشه و ديگه نامه اي براي برندگان ارسال نشه كه البته اين پيشنهاد مشمون حال بچه هاي 2011 نشد و در عوض اونها هم قبول كردن كه روال كاري شون عوض بشه كه خوشبختانه شامل حال 2012 هائي شد .
پس مطمئن باشين ، امسال هيچ نامه اي براي برندگان از طرف وزارت خارجه آمريكا فرستاده نميشه تا گم بشه ،برگشت بخوده و ... . خوشحال باشين كه همين الان كيس نامبرتون رو از طريق سايت مي گيرين (طبق همون پيشنهادي كه بنده از طريق سايت وزارت خارجه آمريكا دادم و بقيه بچه هائي كه كيس نداشتن هم اين كار رو كردن) و زود زود فرمهاتون رو پر كنين (بچه ها همه چيز رو درست و دقيق و روراست بنويسين) و بي دقتي نداشته باشين ، انشاء الله كه زود زود تشريف مي برين مصاحبه و خلاصه زود زود هم تشريف مي برين بلاد كفر
(((حتماً حتماً به نمونه فرمهاي تكميل شده و نحوه تكميل اونها دقت داشته باشين و طبق راهنمائي هائي كه مديران محترم مي كنن فرمها رو تكميل كنين)))
با ارزوي موفقيت براي همه شما برندگان 2012 ، مخلصCool

دوست عزیز اگر شماره ثبت نام ( کنفرمیشن نامبر) رو گم کرده باشیم چی ؟ هیچ راهی نداره؟
تشکر کنندگان:
یه سوال برای فرمها از هر کدوم دوتا باید پربشه یکی برای خودم و یکی برای خانمم؟
برای یه بچه ام چی ؟ من قاطی کردم....
فکر کردم برای هرفرم فقط یکی باید آماده کنم
منتظر راهنماییتون هستم
تشکر کنندگان:
من برای اینکه اطلاعات یه کم غلط بود به kcc ایمیل زدم.اینو گفت.به ظرتون امیدی هست؟
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
هیچ کس جواب سوال منو نمی ده چرا؟
تشکر کنندگان:
بسته های پستی توسط شرکت های پستی بین المللی مانند TNT, DHL و .. بدون هیچ مشکلی به مقصد (از جمله آمریکا) می رسند.

هیچ شرکتی تحریم نیست. لطفا بدون داشتن منبع معتبر شایع پراکنی نکنید و به شایعه پراکنی نیز کمک کنید. ارسال های فاقد منبع معتبر (از جمله ارسال های حاوی بحث درباره تحریم شرکت های پستی که بدون منبع معتبر هستند) بدون اطلاع قبلی حذف می گردد. لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید.
تشکر کنندگان: alisarshar ، WIKIMAN ، nastaran86 ، ahmad_z
(2011-05-02 ساعت 15:48)alisarshar نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 14:09)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟

اگر نامه قبولي هنوز دستتون نرسيده بايد طبق تاريخي كه تو سايت موقع چك كردن بهتون اعلام شده صبر كنيد اگر تا اون زمان هم نرسيد بايد به Kcc ايميل بزنيد بعد اونجا بهتون ميگه كه اگر نامه نداريد دو تا فرم I-122و I-230 رو كامل پر كنيد و همراه 2قطعه عكس 5*5 به آدرس كنسولگري عنايت بفرماييدسپس بايد چند ماهي سماغ بمكيد تا از طريق سفارتي كه تو فرمها اعلام كرديد شماره كيس و تاريخ مصاحبتونو بگيريد البته همه اين موارد اگر مثل پارسال باشه و تغييرات اساسي ديگري نداشته باشه. پس الان بهتره كه سر فرصت برين و 2تا فرم پر كنيدBig Grin

امسال هیچ صحبتی از نامه نشده، نه تو صفحه instruction سایت و نه تو نامه entree notification، بنابراین من فکر میکنم باید مدارکتون رو زودتر بفرستید، توی سایت صریحا گفته مدارکتون رو تکمیل و ارسال کنید:
http://www.travel.state.gov/visa/visa_4759.html
شماره کیس:2012AS00011XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 2012
تاریخ کارنت شدن کیس:?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ دریافت کلیرنس:?
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان