کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
با سلام و تبریک به برندگان عزیز

برندگان قرعه کشی ویزایی گوناگونی بعد از قبولی با سوالهای زیادی مواجه خواهند شد. پیشنهاد می شود تا باز شدن انجمن برندگان مقاله لاتاری از آغاز تا پایان را از ویکی مهاجرسرا مطالعه کنید تا جواب سوالهای کلی خود را پیدا کنید.
بعد از مطالعه به بقیه بخش های ویکی حتما سر بزنید تا جواب بسیاری از سوالهای خود را به صورت کامل پیدا کنید.

لینک مطلب در ویکی مهاجرسرا
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
ببخشید اینجا سوال کردم
این فروم ها به چه آدرسی میره ؟ کی به دستمون میرسه ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: غلامحسین ، batis2010 ، ASALI ، drkahani ، Farbod13
U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.
باید مدارک را به آدرس بالا بفرستید به ویکی اضافه شد.
تشکر کنندگان: gt3333 ، Mehrdadvictor ، Erfaanism ، malekan ، batis2010 ، behrouzrasuli ، ASALI
ببخشید
این فرمها رو میشه بهترینشو بزارید برای دانلود چند جای مختلف دیدم تو سایت
نمیدونم کدوم معتبره
و این که برای فرستادن اینها چقدر زمان داریم ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: batis2010 ، ASALI
توی همون صفحه ویکی هست شما یک بار کامل بخونید مطلب رو، عجله هم نکنید. فرمهایی که لینکش رو گذاشتم جدیدترین فرمها از خود سایت وزارت امور خارجه اس.
تشکر کنندگان: gt3333 ، frozen mind ، rayan.s ، ASALI
ببخشید اون قسمتی که نوشته شده Post :Ankara منظورش چی هست ؟
و این که متن برنده شدنم رو خوندم مثل اینکه نوشته تعداد ویزاها کمتر از تعداد برندگان هست .
یعنی به یه سری ها نمیرسه ؟ بر چه اساسی این اینتخاب صورت میگیره ؟ یا من اشتباه متوجه شدم ؟

و در آخر کیس نامبر مثل اینکه حدود زمان رو مشخص میکنه درسته ؟ مثلا 10xxx حدودا کی میشه ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: maaref ، ASALI
(2011-05-01 ساعت 22:54)gt3333 نوشته:  ببخشید اون قسمتی که نوشته شده Post :Ankara منظورش چی هست ؟
و این که متن برنده شدنم رو خوندم مثل اینکه نوشته تعداد ویزاها کمتر از تعداد برندگان هست .
یعنی به یه سری ها نمیرسه ؟ بر چه اساسی این اینتخاب صورت میگیره ؟ یا من اشتباه متوجه شدم ؟

و در آخر کیس نامبر مثل اینکه حدود زمان رو مشخص میکنه درسته ؟ مثلا 10xxx حدودا کی میشه ؟

منظور از انکارا اینه که مصاحبه شما تو اونجا برگزار میشه. برای من هم انکارا هستش.
بله تعداد ویزا ها کمتر از مقدار برندگان هست. تقریبا 100هزار قبول شدند که 50 هزار تا رو قبول میکنن.
یکی از دوستان تو لاتاری پارسال 18000 بود که 11ماه حدودا زمان مصاحبه اش طول کشید. برای 10000 حدودا 5-6 ماه طول میکشه. بر اساس پارسال اگه باشه. دوستان بیان تجربیاتشون رو بنویسند
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان: gt3333 ، maaref ، ghorbat ، ASALI
(2011-05-01 ساعت 22:54)gt3333 نوشته:  و این که متن برنده شدنم رو خوندم مثل اینکه نوشته تعداد ویزاها کمتر از تعداد برندگان هست .

با سلام و تبریک،
شما در خصوص کیس نامبر خیلی دلواپس نباشید، چراکه پایین یا بالا بودن کیس اصولا تضمینی برای سریعتر یا دیرتر گرفتن ویزا نیست.
اگر به جدول برندگان 2011 نگاه کنید کیس های پایینی را خواهید دید که هنوز منتظر کلیرنس هستند.
اما برای مقایسه کیس نامبر های امسال با سال های پیش، تا زمانی که تعداد برندگان در سایت به حدی نرسیده باشد که بتوان تحلیل آماری جامعی داشت اظهار نظر خاصی نمی توان کرد، اما تا این لحظه به نظر من حدود کیس نامبر های امسال شبیه به 2010 می باشد.
تشکر کنندگان: ابی22 ، gt3333 ، Sooshians ، ghorbat ، ASALI
با سلام
باتبریک برای دوستانی که قبول شدن و آرزوی قبولی برای سایر دوستان یک سوال داشتم این کیس نامبر با اون شماره که روززمان ثبت نام توی سایت صادر میشه فرق داره ؟
با سپاس
تشکر کنندگان:

(2011-05-02 ساعت 10:21)bitapetit نوشته:  با سلام
باتبریک برای دوستانی که قبول شدن و آرزوی قبولی برای سایر دوستان یک سوال داشتم این کیس نامبر با اون شماره که روززمان ثبت نام توی سایت صادر میشه فرق داره ؟
با سپاس

بله فرق داره، اولی‌ confirmation numberهست و دومی‌ به اسم case numberکه اولی‌ رو همه دارن ولی‌ دومی‌ رو فقط کسایی که قبول شدن دارن
تشکر کنندگان: Mehrdadvictor ، batis2010
سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟
تشکر کنندگان:
مشخصات عكسي كه بايد با اون 2 تا فرم بفرستيم چيه؟؟؟
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-01 ساعت 23:42)raimand نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 22:54)gt3333 نوشته:  ببخشید اون قسمتی که نوشته شده Post :Ankara منظورش چی هست ؟

منظور از انکارا اینه که مصاحبه شما تو اونجا برگزار میشه. برای من هم انکارا هستش.
بله تعداد ویزا ها کمتر از مقدار برندگان هست. تقریبا 100هزار قبول شدند که 50 هزار تا رو قبول میکنن.
یکی از دوستان تو لاتاری پارسال 18000 بود که 11ماه حدودا زمان مصاحبه اش طول کشید. برای 10000 حدودا 5-6 ماه طول میکشه. بر اساس پارسال اگه باشه. دوستان بیان تجربیاتشون رو بنویسند

اگر شماره كيسهايي كه كارنت ميشه مثل پارسال باشه حدودا 5-6ماه طول ميكشه بهتره سر فرصت مداركتونو حاضر كنيد و عجله هم نكنيد چون اگر اشتباهي تو پركردن فرمهاي ارسالي بكنيد ممكنه به مشكلات مشابه نظير بسته شدن كيس براتون اتفاق بيفته
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: gt3333 ، batis2010 ، ASALI
(2011-05-02 ساعت 14:09)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟
ضمن تبريك. فرم ها رو از همين الان و پس از مطالعه كامل ويكي با دقت فراوان پر كنيد و منتظر نامه پستي نباشيد. چون همين متني كه از طريق سايت خوانده ايد را برايتان با پست مي فرستند.بنابراين شما الان هم نامه را در اختيار داريد.فرستادن عكس هم فراموش نشود.
تشکر کنندگان: alisarshar ، samgh ، batis2010 ، ASALI
(2011-05-02 ساعت 14:09)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟

اگر نامه قبولي هنوز دستتون نرسيده بايد طبق تاريخي كه تو سايت موقع چك كردن بهتون اعلام شده صبر كنيد اگر تا اون زمان هم نرسيد بايد به Kcc ايميل بزنيد بعد اونجا بهتون ميگه كه اگر نامه نداريد دو تا فرم I-122و I-230 رو كامل پر كنيد و همراه 2قطعه عكس 5*5 به آدرس كنسولگري عنايت بفرماييدسپس بايد چند ماهي سماغ بمكيد تا از طريق سفارتي كه تو فرمها اعلام كرديد شماره كيس و تاريخ مصاحبتونو بگيريد البته همه اين موارد اگر مثل پارسال باشه و تغييرات اساسي ديگري نداشته باشه. پس الان بهتره كه سر فرصت برين و 2تا فرم پر كنيدBig Grin
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: gt3333 ، batis2010 ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان