کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
به تمامی دوستان برنده امسال پیشنهاد میکنم که بهتره در اسرع وقت فرمها رو با دقت پر کنید و هر چه سریعتر بفرستین البته با توجه به اینکه فرمهاتون رو طبق تاریخ دریافتی بررسی میکنند
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: j@vad
(2011-05-04 ساعت 09:36)ehsan_gh نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 22:14)gt3333 نوشته:  من دیپلم هنرستان دارم توی ثبت نام بعد کلی پرس و جو زدم دیپلم
الانم همونو بزنم ؟
یعنی پیش نخوندم .مشکلی پیش نمیاد ؟

من 2 هفته پیش برای گرفتن ویزا آنکارا بودم.جوونی تو هتل ما بود که برنده لاتاری بود و با مدرک دیپلم کاردانش اودمده بود واسه مصاحبه و به راحتی رد شد!دیپلم باید معادل 12 سال تحصیل باشه ولی دیپلم بدون پیش دانشگاهی میشه 11 سال! اگر گواهی پیش دانشگاهی نداری سعی کن دو سال سابقه کار جور کنی
پیروز باشی

تذوخدا راست میگید؟ دوستان دیگه نظرتون چیه؟ کسانی که دیپلم هنرستان دیرید چی کار کردید؟ سابقه کار از کجا یگیرم؟ سابقه کار شرایطش چقه و در رابطه با رشتم باید باشه؟؟؟؟؟؟؟
میشه به kcc ایمسل بدیم بپرسیم؟ ممنون میشم یه متن اماده در مورد اسن موضوع دیپلم هنرشتان بدین خیلی نگران شدم Sad
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 14:34)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 14:24)gt3333 نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 09:36)ehsan_gh نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 22:14)gt3333 نوشته:  من دیپلم هنرستان دارم توی ثبت نام بعد کلی پرس و جو زدم دیپلم
الانم همونو بزنم ؟
یعنی پیش نخوندم .مشکلی پیش نمیاد ؟

من 2 هفته پیش برای گرفتن ویزا آنکارا بودم.جوونی تو هتل ما بود که برنده لاتاری بود و با مدرک دیپلم کاردانش اودمده بود واسه مصاحبه و به راحتی رد شد!دیپلم باید معادل 12 سال تحصیل باشه ولی دیپلم بدون پیش دانشگاهی میشه 11 سال! اگر گواهی پیش دانشگاهی نداری سعی کن دو سال سابقه کار جور کنی
پیروز باشی

تذوخدا راست میگید؟ دوستان دیگه نظرتون چیه؟ کسانی که دیپلم هنرستان دیرید چی کار کردید؟ سابقه کار از کجا یگیرم؟ سابقه کار شرایطش چقه و در رابطه با رشتم باید باشه؟؟؟؟؟؟؟
میشه به kcc ایمسل بدیم بپرسیم؟ ممنون میشم یه متن اماده در مورد اسن موضوع دیپلم هنرشتان بدین خیلی نگران شدم Sad

مگه دیپلم هنرستان 12 ساله نیست؟ یعنی مگه 12 سال تحصیل نکردین (از اول دبستان تا گرفتن دیپلم هنرستان)؟

دوستان منظور داشتن دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهیه و هنرستان 3 ساله دیپلم میدن.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: gt3333 ، j@vad
بچه ها کسژ نیست یعنی مشکل منو داشته باشه ؟ دوستان سالهای قبل چی کار کردند؟ یه ایمسل اما ده لطفا بدید به kcc بپرسم
انتظار.....
تشکر کنندگان:
من چون هنرستان بودم ۱۱ سال درس خوندم و مدرک دیپلم گ فتم ، اینو بهشون بگیم چی میگن؟ دوستان سالهای قبل چی کار کردند؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 14:11)petross نوشته:  درود
دوستان لطفا من را راهنمایی کنید
من در اول بهمن 1389 با ویزا به سوئد آمدم و پس از پایان ویزا در سوئد درخواصت پناهندگی کردم ؟
هنوز هم جواب دولت سوئد را در یافت نکرده ام ؟
چگونه باید مراحل کار را دنبال کنم؟
همانند دوستانی که در ایران هستن ؟آیا سفارت امریکا مشکلی با این موضوع پناهندگی من ندارد ؟
در ثبت نام محل مصاحبه را آنکارا نوشتم ؟
باید به آنکارا بروم ؟ یا در فرم های که برای کنتاکی ارسال می کنم محل مصاحبه را در سوئد بنویسم ؟

دوست عزیز :

در قسمت سوال های متدوال kcc این سوال پرسیده شده و جواب این هست که پیگیری پروسه های مختلف مهاجرت تاثیری بر روی روند پذیرش لاتاری ندارد

(2011-05-04 ساعت 15:13)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-04 ساعت 15:09)gt3333 نوشته:  من چون هنرستان بودم ۱۱ سال درس خوندم و مدرک دیپلم گ فتم ، اینو بهشون بگیم چی میگن؟ دوستان سالهای قبل چی کار کردند؟

این قبول نیست متاسفانه چون دقیقاً گفتن که باید حداقل 12 سال تحصیل رسمی داشته باشین. سابقه کار چی؟ تو 5 سال اخیر 2 سال کار نکردین که بتونین نامه از کارفرماتون بگیرین؟ چون یا تحصیل یا سابقه کار، یکیش قبوله

دوستان هر دو نوع برخورد دراین زمینه دیده شده است. در مواردی 11 سال قبول شده و در موردی که توسط یکی از دوستان در سفرنامه اش ذکر شده بود مدرک فرد با 11 سال تحصیلی قبول نشده است.

دوستان با وضعیت مشابه سعی کنند که حتما سابقه کار هم داشته باشند
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: gt3333
سابقه کار میشه توضژح بدید چجوری ؟ چه کاری ؟ در چه زمینهای؟ دولتی یا ازاد فرق نداره ؟ سابقه کار چجوری میتونم بگیرم ؟ تاییدیه یا چیزی هم لازمه؟
ممنون میشم یکی از دوستان که میتونه یه متن در این مورد ۱۱ سال تحصیل برای دیپرم به من بده از kcc بپرسم خیلی وگران شدم
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 15:38)gt3333 نوشته:  سابقه کار میشه توضژح بدید چجوری ؟ چه کاری ؟ در چه زمینهای؟ دولتی یا ازاد فرق نداره ؟ سابقه کار چجوری میتونم بگیرم ؟ تاییدیه یا چیزی هم لازمه؟
ممنون میشم یکی از دوستان که میتونه یه متن در این مورد ۱۱ سال تحصیل برای دیپرم به من بده از kcc بپرسم خیلی وگران شدم

برابر تعریف سابقه فقط مشمول کارهایی می شود که فراگیری آن مستلزم 2 سال آموزش , و یا دوسال تجربه قبلی باشد
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: gt3333
دوستان تصویر فرم 230 رو برای دوستانی که هنوز موفق به دانلود نشدن و یا اینکه هنوز با محیط آشنا نیستن اینجا میذارم .. لطفا از طرح سوالات مربوط به پر کردن فرم ها در تاپیک سوالات مطرح شده 2012 خودداری کنید.

[عکس: kgjp6hidafvuryfunwo.png]

[عکس: bhmuz56lt6pgij2r9no.png]

[عکس: tj69lyp0ibwxxs4sis.png]

[عکس: 5r8kndtsyc2owrhf05i.png]

تشکر کنندگان: admin ، Hornet ، farzad-it ، alisarshar ، petross
سلام
من برای یکی از دوستانم می خواستم فرم ها رو پر کنم.
زمان ما نامه اومد ایران و من پر کردم امسال من در سایت
اسم دوستم رو دیدم. حالا باید منتظر نامه باشیم که برسه
یا از مهاجرسرا فرم ها رو بر داریم و پر کنیم و ارسال کنیم؟
ایا برای ارسال فرم به کنتاکی زمانی تعیین کرده اند؟
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: kashian
(2011-05-05 ساعت 06:20)اریو نوشته:  سلام
من برای یکی از دوستانم می خواستم فرم ها رو پر کنم.
زمان ما نامه اومد ایران و من پر کردم امسال من در سایت
اسم دوستم رو دیدم. حالا باید منتظر نامه باشیم که برسه
یا از مهاجرسرا فرم ها رو بر داریم و پر کنیم و ارسال کنیم؟
ایا برای ارسال فرم به کنتاکی زمانی تعیین کرده اند؟
سلام دوست عزيز
امسال ديگه هيچ نامه اي نمياد.
شما از سايت download کنيد و پر کنيد.
فکر نميکنم زمان تايين کرده باشند ولي شما خودتون استاد ما تازه وارداييد و ميدونيد که هرچي زودتر بفرستيد بهتره.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: Amir Caran ، اریو ، kashian ، Omidooo ، star63 ، Hediyeh ، aden
از دوستان جديدي كه تازه به گروه برندگان لاتاري پيوستند خواهشمند است حداقل از بچه هايي كه راهنمايي ميكنند يك دكمه تبريك و تشكر اون پايين هست كه اگر اين راهنماييها براشون مفيد واقع شد تشكر كنند
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: farzad-it ، uxmal09 ، petross ، Amir Caran ، khabaloo ، free_free ، pooia ، hooman78 ، s917 ، kashian ، Mahan59 ، maryam.r ، amiry ، omino ، علی یکتا ، فوآد
(2011-05-05 ساعت 09:04)alisarshar نوشته:  از دوستان جديدي كه تازه به گروه برندگان لاتاري پيوستند خواهشمند است حداقل از بچه هايي كه راهنمايي ميكنند يك دكمه تبريك و تشكر اون پايين هست كه اگر اين راهنماييها براشون مفيد واقع شد تشكر كنند

آي گفتي علي آقا.
اين حرفتا بايد طلا گرفت.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مخلصتم.Tongue
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: uxmal09 ، alisarshar ، petross ، free_free ، s917 ، kashian ، sinswimer ، mohammadreza_sally ، behzad7
در قسمت اپانسر آیا میشه ننویسیم ولی بعدا که جور شد اسپانسر رو معرفی کنیم ؟ یا فقط همین الان میشه معرفیش کرد ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزيز

اينم فايل pdf و فارسي فرم DS-230

http://up.iranblog.com/images/3aj46d5do7vko7h68ni.pdf
http://up.iranblog.com/images/42sygtlnuoglg2dxx90.pdf
To Wounds From One[font=Arial][/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان