کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
با سلام
آیا به غیر از فرم های DS230 و DSP122 و فرمی که tenesi جان گذاشته اند باید فرم دیگه ای هم پر کنیم؟
اگه هست لطفاً لینک(هایش) را بذارید.
ممنون
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-03-07 ساعت 02:34)green2012 نوشته:  
(2012-03-06 ساعت 23:25)tenesi نوشته:  
(2012-03-06 ساعت 14:25)alonak نوشته:  سلام
tenesi جان ممنونم که جوابمو دادی.
فقط باید قسمت آخر فرمو که 2 صفحه میشه پرکنیم و ارسال کنیم دیگه؟ درسته؟
بله.2 صفحه آخر فرم.
بقیه صفحات اطلاعات تکمیلی است که اگر مطالعه کنید مفید خواهد بود.
سلام. میشه لطفا راهنمایی کنید ان فرم کدام هست؟
این فرم رو از اینجا دانلود کنید
(2012-03-10 ساعت 11:34)alonak نوشته:  با سلام
آیا به غیر از فرم های DS230 و DSP122 و فرمی که tenesi جان گذاشته اند باید فرم دیگه ای هم پر کنیم؟
اگه هست لطفاً لینک(هایش) را بذارید.
ممنون

مرحله اول : ارسال مدارک اولیه : فرم DS230 و DSP122

مرحله دوم : بعداً که تاریخ مصاحبه مشخص شد و دعوت به مصاحبه شدید ، این فرم به همراه فرم I-134 و فرم های مالیاتی که اسپانسر براتون میفرسته.

تشکر کنندگان: alonak ، shkhmo
سلام به همه دوستان خوب مهاجر سرائی .پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک میگویم . یک سئوال داشتم .اگر ادرس محل ورود به امریکا که توی فرمهای اولیه نوشتیم و به kcc فرستادیم را بخواهیم عوض کنیم وادرس دیگری برا ی ورود به امریکا انتخاب کنیم چکار کنیم؟؟؟؟؟؟مثلا قبلا نوشتیم کانزاس ولی حالا بخواهیم بریم فلوریدا. اگر کسی بتونه کمک کنه متشکر میشم.میتونیم توی فرم DS230 که به انکارا میفرستیم ادرس جدید را اعلام کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
شماره کیس حدود 33000
ارسال مدارک به کی سی سی اوایل اگوست 2011
تعداد افراد کیس2نفر
کارنت 8 مارچ 2012
دریافت نامه دوم از کی سی سی 10 مارچ تاریخ مصاحبه 24می2012 انکارا
زمان کلیرنس:16 جولای 2012
اخذ ویزا: 25 جولای 2012
سفر به امریکا:7 اکتبر 2012 انشاالله
هزینه ها: (جمعا برای 2نفر 6.5 میلیون تومان) تا پایان گرفتن ویزا
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-03-18 ساعت 02:59)bahbah نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجر سرائی .پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک میگویم . یک سئوال داشتم .اگر ادرس محل ورود به امریکا که توی فرمهای اولیه نوشتیم و به kcc فرستادیم را بخواهیم عوض کنیم وادرس دیگری برا ی ورود به امریکا انتخاب کنیم چکار کنیم؟؟؟؟؟؟مثلا قبلا نوشتیم کانزاس ولی حالا بخواهیم بریم فلوریدا. اگر کسی بتونه کمک کنه متشکر میشم.میتونیم توی فرم DS230 که به انکارا میفرستیم ادرس جدید را اعلام کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟.
اگه هنوز مصاحبه نرفتین بهتره در فرمهای سفارت که قبل از مصاحبه میفرستین آدرس جدید رو بنویسید و اگر هم مصاحبه رفتین که باید صبر کنین و موقع ورود به آمریکا در فرودگاه عوضش کنین

2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
تشکر کنندگان: storagemeter ، batis2010 ، bahbah
سلام ممنون میشم یکی جوال منو بده
من در پر کردن فرم 230 تو قسمت 12 present occupation رو student زدم ولی تو 33 قسمت لیست دانشگاه ها اسم دانشگاه کارشناسی اشد رو نوشتم ولی برای تاریخ from سال ورود رو زدم و واسه to تاریخ پر کردن فرم رو نوشتم و present نزدم به نظرتون الان به kcc اطلاع بدم یا نیازی نیست؟
شماره کیس :2012AS5xxxx
کنسولگري: آنكارا
مصاحبه:28 june +برگ آبی، فرم 9 سوالی 23 july
کلیرنس: 7 sep ، گرفتن ویزا: 13 sep

تشکر کنندگان: ghorbat
سلام به دوستان هزیزTongue
کی میدونه چطور میشه محل مصاحبه رو عوض کرد؟
تو فرم های سری اول نوشتیم آنکارا.اما این سری که میخوام مدارک به سفارت بفرستم میتونم جای دیگه رو بنویسم؟ (من اروپا هستم)
کی سی سی جواب واضحی نمیده.
تشکر کنندگان:
جايي خوندم برا تغيير سفارت ، بايد مستندات اقامتي براي سفارت جديد ارائه كنيد!! اونم تازه قبل از ارسال مدارك شما از kcc به سفارت ، نه حالا كه موقع ارسال مدارك به سفارت مي باشد.
تو جستجوي سايت مي تونيد مطلب رو پيدا كنيد.
since 2012
تشکر کنندگان:
(2012-04-14 ساعت 23:39)maka2 نوشته:  جايي خوندم برا تغيير سفارت ، بايد مستندات اقامتي براي سفارت جديد ارائه كنيد!! اونم تازه قبل از ارسال مدارك شما از kcc به سفارت ، نه حالا كه موقع ارسال مدارك به سفارت مي باشد.

با سپاس از پاسخگویی شماCool
شماره کیس: 50xxx
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جولای 2011
تاریخ دریافت نامه الکترونیکی دوم:19 آپریل
تاریخ مصاحبه: 25 جون-8:30
تاریخ کلیر شدن:31 جولای2012
تاریخ دریافت ویزا:11 آگوست2012
تعداد افراد: 2 نفر زوج همیشه مثبتCool
تاریخ ورود به خاک آمریکا:14 اکتبر 2012
تشکر کنندگان:
(2012-04-14 ساعت 21:47)anikoo نوشته:  سلام به دوستان هزیزTongue
کی میدونه چطور میشه محل مصاحبه رو عوض کرد؟
تو فرم های سری اول نوشتیم آنکارا.اما این سری که میخوام مدارک به سفارت بفرستم میتونم جای دیگه رو بنویسم؟ (من اروپا هستم)
کی سی سی جواب واضحی نمیده.

سلام دوست عزیز.ما از ابتدا نوشتیم اروپا.ولی باز هم مصاحبه را زدن انکارا.تغییر دادن اشتباه.
تشکر کنندگان: anikoo
(2012-03-06 ساعت 11:26)tenesi نوشته:  
(2012-03-05 ساعت 11:29)alonak نوشته:  سلام دوستان یه سؤالی داشتم ؛
"شنیدم که برای مصاحبه در آنکارا باید یه فرم که حاوی اینه که، تا حالا به کجاها سفر کردیم و ... رو باید با مدارکمون به آنکارا ارسال کنیم."
همچین فرمی وجود داره و اگه کسی درموردش اطلاعاتی داره و همینطور لینک دانلودش لطفاً در این مورد توضیح بده و لینک رو هم بذاره.
کسی درباره قوانین کلی امریکا و ... اطلاعاتی داره؟ مثلاً درباره حقوق شهروندی، کسانی که تازه واردند و ...

اگه جای سوالاتم اینجا نیست لطفاً لینک انجمنشو بهم بدین و مطلب رو هم پاک کنید.
ممنون
بله . چنین فرمی وجود داره . این فرم رو از اینجا دانلود کنید

سلام
آیا همچین فرمی برای ابوظبه هم هست؟؟؟؟

(2012-04-15 ساعت 00:43)anikoo نوشته:  
(2012-04-14 ساعت 23:39)maka2 نوشته:  جايي خوندم برا تغيير سفارت ، بايد مستندات اقامتي براي سفارت جديد ارائه كنيد!! اونم تازه قبل از ارسال مدارك شما از kcc به سفارت ، نه حالا كه موقع ارسال مدارك به سفارت مي باشد.

با سپاس از پاسخگویی شماCool

ولی بچه ها ..من توی همون فرم های سری اول نوشتم ابوظبی با اینکه خودشون آنکارا واسم زده بودن ،، اما حالا که تاریخ مصاحبمون مشخص شده ...ما رو انداختن ابوظبی ....... یعنی از اون اول میتونستیم تعیین کنیم!!!!
تشکر کنندگان: ghorbat
سلام
شرایطی دارم بسی تو در تو...
با مدرک کاردانی به خدمت رفتم
14 ماه خدمت کردم که کارشناسی ناپیوسته قبول شدم( چهار ماه از خدمتم موند و کارت پایان خدمت ندارم فعلا)
معافیت تحصیلی گرفتم و مشغول تحصیل شدم
سوالاتم:
با توجه به شرایطم:
1. توی سفارت بگم میخوام برگردم و ادامه خدمتم رو انجام بدم یا بگم که اصلا خدمت نرفتم؟
2. توی فرم DS-230 شماره 34، بزنم خدمت کردم یا نه؟(با توجه به اینکه کارت پایان خدمت ندارم)
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-05-04 ساعت 15:30)mori نوشته:  سلام
14 ماه خدمت کردم که کارشناسی ناپیوسته قبول شدم( چهار ماه از خدمتم موند و کارت پایان خدمت ندارم فعلا)
سوالاتم:
با توجه به شرایطم:
1. توی سفارت بگم میخوام برگردم و ادامه خدمتم رو انجام بدم یا بگم که اصلا خدمت نرفتم؟
2. توی فرم DS-230 شماره 34، بزنم خدمت کردم یا نه؟(با توجه به اینکه کارت پایان خدمت ندارم)
دوست عزیز شما اصلا حق خروج از کشور را ندارید.یا باید وثیقه کلان بذارید.ضمنا بدون کارت پایان خدمت پاسپورت بهت نمیدن

تشکر کنندگان:
اگه اشتباه نكنم يكبار با وثيقه ١٥ ميليوني مي تونن خارج بشن!
since 2012
تشکر کنندگان: ghorbat ، frz61 ، shkhmo
(2012-05-05 ساعت 00:06)mirman نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 15:30)mori نوشته:  سلام
سوالاتم:
با توجه به شرایطم:
دوست عزیز شما اصلا حق خروج از کشور را ندارید.یا باید وثیقه کلان بذارید.ضمنا بدون کارت پایان خدمت پاسپورت بهت نمیدن

سلام دوست عزیز
اگه یه چرخ توی مهاجرسرا بزنید، راه های خروج رو میبینید
سوال من این بود که توی فرم قسمت 34 چی بزنم... که ظاهرا هیچ کس نمیدونه
در ضمن با ارائه وثیقه 2بار در هر ترم اجازه خروج هست طبق قانون نظام وظیفه
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo ، shaahinh66
سلام دوستان لطفا بگید من که سربازی رفتم قمست سربازی را بله میزنم بقیه قسمتهای مربوط به سربازی را چی باید بنویسم.
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان