کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
سلام دوستان من یه راهنمایی ازتون می خواستم:
من فرمهارو واسه پدرم که 54 سالشه پر کردم و فرستادم حالا یه شکی واسم پیش امده:
تو صفحه 2 سوال31b pesrson named in 14 and 29 who will follow you to the united states at a later date باید اسم بچه های بالای 21 رو نوشت یا میشه N/A نوشت؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010
دوستان من در قسمت OTHER NAME USED چون قبلا پسوند داشتم و حذف کردم اونو تو این قسمت نوشتم حالا مثل خوره افتاده جوونم که باید مینوشتم یا نه؟ نظر اساتید چیه؟
سوال دوم :من در فرم 122 هر دو سوال 6 و 7 را جواب دادم ایا کار درستی کردم یا نه؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: 3rip ، frz61 ، aden ، batis2010
(2011-11-20 ساعت 01:18)SH1A2R3 نوشته:  دوستان من در قسمت OTHER NAME USED چون قبلا پسوند داشتم و حذف کردم اونو تو این قسمت نوشتم حالا مثل خوره افتاده جوونم که باید مینوشتم یا نه؟ نظر اساتید چیه؟

همسر من هم همین مورد را داشت و ما هم در این قسمت نام خانوادگی قبلی را نوشتیم
2012AS25XXX
سفارت: آنكارا
مصاحبه:اپریل
نتیجه مصاحبه: برگه آبی + فرم 9 سوالی (63 روزه کلیر شدم)
ورود به آمریکا:sep2012
گرین کارت:15 روز بعد از ورود
سلام بچه ها من الان یه ابهامی برام به وجود اومد. زمانی که می خواستم فرم ها رو پر کنم در قسمت name of petitioner مردد بودم که باید نام خودم نوشته شده باشه یا نه . بچه های سالهای گذشته میگفتن باید N/A بزارید . حتی در نمونه فرمهای پر شده که بچه ها گذاشته بودند در این قسمت N/A گذاشته شده بود.

میتونید این موضوع رو در لینک زیر و در فایلهای ضمیمه ارسال آقای afshin ببینید :

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1211

و این هم نمونه فرم پر شده ای که ایشون گذاشتن :
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=208

و خیلی دیگه از بچه های دیگه هم همینو گفتند ، اما الان بچه ها یه چیز دیگه میگن.
کلا کلافه شدم، که الان فرم من مشکل داره یا نه ؟
خب طبیعتا الان کسایی که اسم خودشونو نوشتن میگن باید نوشت و اونایی ک N/A زدن میگن نباید نوشت . در نتیجه پاسخ درستو نمیشه پیدا کرد.
دوستان عزیز
یک سوال تکنیکی
من مثل خیلی از متولدین دهه شصت تاریخ تولد و تاریخ تنظیم سند توی شناسنامم تقریبا ۴ ماه اختلاف داره و من توی تمام فرم ها تاریخ تولد رو نوشتم و توی گذرنامه هم همین تاریخ تولد هست ولی توی شناسنامه هم تاریخ تولد و هم تاریخ تنظیم سند هست آیا بنظرتون مشکلی \یش نمیاد و آیا لازم از قبل بهشون اعلام کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، 3rip ، batis2010
(2011-11-21 ساعت 15:48)3rip نوشته:  سلام بچه ها من الان یه ابهامی برام به وجود اومد. زمانی که می خواستم فرم ها رو پر کنم در قسمت name of petitioner مردد بودم که باید نام خودم نوشته شده باشه یا نه . بچه های سالهای گذشته میگفتن باید N/A بزارید . حتی در نمونه فرمهای پر شده که بچه ها گذاشته بودند در این قسمت N/A گذاشته شده بود.

میتونید این موضوع رو در لینک زیر و در فایلهای ضمیمه ارسال آقای afshin ببینید :

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1211

و این هم نمونه فرم پر شده ای که ایشون گذاشتن :
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=208

و خیلی دیگه از بچه های دیگه هم همینو گفتند ، اما الان بچه ها یه چیز دیگه میگن.
کلا کلافه شدم، که الان فرم من مشکل داره یا نه ؟
خب طبیعتا الان کسایی که اسم خودشونو نوشتن میگن باید نوشت و اونایی ک N/A زدن میگن نباید نوشت . در نتیجه پاسخ درستو نمیشه پیدا کرد.

سلام

اصلاً خودتو ناراحت نكن دوست من.آفيسر شما رو قسم ميده كه هر چي تو فرم نوشتي راسته.و فرما رو دوباره جلوش امضا ميكني.وقتي گفت قسم بخور و حرفش تمام شد شما بگو قبل از اينكه قسم بخورم ميخواستم يجاي فرم رو درست كنم.و بش توضيح بده.اگه لازم بود درستش ميكنه.اگر هم نه كه ميگه مهم نيست.به همين سادگي...
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: frozen mind ، SH1A2R3 ، 3rip ، batis2010
(2011-11-10 ساعت 20:19)storagemeter نوشته:  جلوی name of petitioner اسم برنده اصلی را بنویسید. دوستان شبهه ایجاد نکنند.

(2011-11-10 ساعت 00:39)paymanva نوشته:  اقا يكي منو راهنمايي كنه:
توقسمت name of petitioner بايد اسم كيو بنويسيم؟
چرا هركي يه چيزي ميگه؟
دوستان من تواین قسمت فقط ادرس رو نوشتم به نظرتون میل به کی سی سی بفرستم یا بهتره روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اصلاح کنم؟

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: batis2010

[/quote]دوستان من تواین قسمت فقط ادرس رو نوشتم به نظرتون میل به کی سی سی بفرستم یا بهتره روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اصلاح کنم؟

[/quote]

به نظر من موضوع با اهمیتی نیست ، منم اونجا هیچی ننوشتم و فقط N\A زدم . موقع مصاحبه ازشون میپرسم که اگر اشتابه واسم بنویسن.

شما هم همون روز مصاحبه بهشون بگید، مطمعنا اگر موضوع مهمی بود ایمیل میزدن و ازمون میخواستن تصحیحش کنیم.

وقتی که ایمیل دریافت مدارک رو زدن و گفتن که مدارک رسیده و قابل قبوله ، پس دیگه نگرانی وجود نداره
(2011-11-25 ساعت 10:01)3rip نوشته:  
(2011-11-25 ساعت 03:53)SH1A2R3 نوشته:  
دوستان من تواین قسمت فقط ادرس رو نوشتم به نظرتون میل به کی سی سی بفرستم یا بهتره روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اصلاح کنم؟

[/quote]

به نظر من موضوع با اهمیتی نیست ، منم اونجا هیچی ننوشتم و فقط N\A زدم . موقع مصاحبه ازشون میپرسم که اگر اشتابه واسم بنویسن.

شما هم همون روز مصاحبه بهشون بگید، مطمعنا اگر موضوع مهمی بود ایمیل میزدن و ازمون میخواستن تصحیحش کنیم.

وقتی که ایمیل دریافت مدارک رو زدن و گفتن که مدارک رسیده و قابل قبوله ، پس دیگه نگرانی وجود نداره
[/quote]

من فقط اسم خودم رو نوشتم
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
(2011-11-21 ساعت 15:48)3rip نوشته:  سلام بچه ها من الان یه ابهامی برام به وجود اومد. زمانی که می خواستم فرم ها رو پر کنم در قسمت name of petitioner مردد بودم که باید نام خودم نوشته شده باشه یا نه . بچه های سالهای گذشته میگفتن باید N/A بزارید . حتی در نمونه فرمهای پر شده که بچه ها گذاشته بودند در این قسمت N/A گذاشته شده بود.

ببینید برنده اصلی باید فرم DS-230 رو برای تک تک همراهانش پر کنه، و در زمان پر کردن این فرم برای همراهان در قسمت Petitioner باید نام برنده اصلی رو بنویسه.
حالا اگر کسی همراه نداره و این فرم رو فقط برای خودش پر میکنه میتونه نام خودش رو بنویسه یا N/A بزنه، من خودم N/A زدم.
2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12
تشکر کنندگان: mansour*** ، 3rip ، batis2010
(2011-12-02 ساعت 21:25)Serendipity نوشته:  

ببینید برنده اصلی باید فرم DS-230 رو برای تک تک همراهانش پر کنه، و در زمان پر کردن این فرم برای همراهان در قسمت Petitioner باید نام برنده اصلی رو بنویسه.
حالا اگر کسی همراه نداره و این فرم رو فقط برای خودش پر میکنه میتونه نام خودش رو بنویسه یا N/A بزنه، من خودم N/A زدم.

فکر کنم این درست ترین جواب به این مساله باشه
تشکر کنندگان: Serendipity ، batis2010
(2011-12-03 ساعت 09:16)3rip نوشته:  
(2011-12-02 ساعت 21:25)Serendipity نوشته:  

فکر کنم این درست ترین جواب به این مساله باشه

من هم براي خودم هم براي همسرم N/A زدم هيچ مشكلي هم پيش نيومد.
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: 3rip ، Hornet ، batis2010
زیاد سخت نگیرید خیلی مهم نیست
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: 3rip ، Hornet ، batis2010
از اونجایی که زمان ثبت نام اولیه من پاسپورت نداشتم ، تاریخ تولدم رو با کمک یک سایت اینترنتی تبدیل به تاریخ قمری کردم که روز 5 مارچ بود ولی موقع پر کردن فرمهای DS-230 و 122 از یه سایت اینترنتی دیگه کمک گرفتم که تاریخ تولدم رو 6 مارچ اعلام کرد! من هم این دو فرم رو با تاریخ 6 پر کردم.اما پاسپورت و ترجمه تمام مدارکم رو به درخواست خودم 5 ژانویه زدند که با فرم ثبت نام اولیه ام مغایرت نداشته باشد.حالا با این مغایرت بین فرمهای 230 و 122 و مدارکم چیکار کنم؟بهتر نیست فرمهای مذکور رو اصلاح کنم و یه بار دیگه براشون ایمیل کنم به KCC? با توجه به اینکه تاریخ مصاحبه ام 31 ژانویه است.لطفاً راهنماییم کنید.کیس نامبر13000
کیس:2012AS00013XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:2012-jan-31
تاریخ دریافت ویزا:2012-jan-31 یکضرب
جمع حدودی هزینه ها برای 2 نفر : 8.000.000 تومان(دریافت ویزا و بازگشت از ترکیه) + 12.000.000 تومان (بلیط رفت به آمریکا و تهیه دلار)
تعداد نفرات همراه این کیس:1 نفر
تاریخ بلیط رفت به آمریکا: 2012-may-12
سلام خدمت همه دوستان
من یه سوالی داشتم در خصوص نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و محل تولد پدر و مادر آخه من پدر و مادرم در دوران بچگی از هم جدا شدن و من الان هیچ اطلاعی از تاریخ و محل تولد مادرم و نام خانوادگیش ندارم چی کار باید بکنم میشه جاشو تو فرم خالی بزارم لطفا کمک کنید
شماره کیس: 2013AS00015XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می .........
1 می همه با هم  یکصدا ( آمریکا ما داریم میایم )

U S A
هرگز به شکست فکر نکنید چون پیروزی همیشه در یک قدمی شماست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان