کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-05-01 ساعت 15:17)Homer نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان منم به خواست خدا قبول شدم
بار اولم بود که شرکت می کردم خیلی خوشحالم امیدوارم همه دوستان انشاا... سال آینده قبول بشن
Case Number:2012AS00015XXX
اما کیس نامبرم خیلی بالاست 15هزار !!!!Sad

سلام دوست عزیز ضمن تبریک به شما امیدوارم تمامی پروسه هارو با موفقیت پشت سر بگذارید 15000 به نظر من بالا نیست من در لاتاری 2010 کیسم 20000 بود و مصاحبه شدم در ضمن کیسهای بالاتر از من هم مصاحبه شدند و ویزا گرفتند من هم بنا بر دلایل نا معلوم ویزا نگرفتم ولی میتونم به جرعت بگویم به خانمها خیلی راحت تر از آقایون ویزا میدهند در هر صورت برای شما و همه بچه های خوب مهاجرت سرا که امسال قبول شدند آرزوی موفقیت میکنم .

ماره کیس: 2010AS00020xxx
تاریخ دریافت
محل دریافت نامه: تهران
کنسول: ابوظبی
مصاحبه: 18july
زندگي فروشگاه بزرگي است كه هر چه بخواهي به تو ميدهد
بشرطي اينكه حاضر شوي قيمتش را بپردازي.Rolleyes

تشکر کنندگان: free_free ، Homer ، arezou ، kamilia modi
با اينكه هنوز براي نتيجه گيري زوده ولي تا الان اينطور كه به نظر مياد کیس نامبرهاي 2012 شبيه مدل سال 2008است تا الان فكر كنم كه کیس نامبر بالاي 16000 نداشتيم
تشکر کنندگان:
Question 
مگه این پیام واسه کسایی نیست که برنده نشدن Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . با تبریک به برنده های عزیز. یک سوال داشتم یکی از دوستای من که ثبت نام کرده بود متاسفانه شماره هاشو گم کرده آیا هیچ راهی داره که بتونه از نتیجه مطلع بشه یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
سلام
اگه میشه یکی بگه اول باید فامیلی را بنویسیم یا اسم را بعد با حروف بزرگ یا کوچیک
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام، فقط فامیلی خودتو بنویس. اسمتو نباید بنویسی. حروف بزرگ یا کوچیکش نمیدونم مهمه یا نه، اما همونجور بنویس که موقع ثبت نام نوشتی.

(2011-05-03 ساعت 22:05)aghamilad نوشته:  سلام
اگه میشه یکی بگه اول باید فامیلی را بنویسیم یا اسم را بعد با حروف بزرگ یا کوچیک

تشکر کنندگان: khabaloo
سلام به همه ببخشید که اینجا می پرسم
من تازه عضو این سایت شدم و نمی دونستم کجا باید پیغام بذارم
اولین سالی است که لاتاری شرکت میکنم وشنیدم نامه وایمیل نمیاد و نمیدونم ممکن سایت مشکل داشته باشه برای من این پیغام رو میده
HAS NOT BEEN SELECTED خواهش میکنم اگر ممکنه جوابه من رو بدید
خیلی ناراحتم مرسی
تشکر کنندگان:
This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0
این وب سایت تنها پشتیبانی از مرورگر اینترنت اکسپلورر 6.0 و اینترنت اکسپلورر 7.0می کند
مثل گفته سایت هست؛الان اینترنت اکسپلوره ۸و۹ هم هست.تکلیف چیه؟
تشکر کنندگان: mavarfan
سلام

من عکسی رو تجدید چاپ کردم که مال مهر پارساله، میشه تو مرحله اول این عکسها رو با فرم فرستاد و زمان مصاحبه عکس جدید گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 08:50)mirshahim نوشته:  سلام

من عکسی رو تجدید چاپ کردم که مال مهر پارساله، میشه تو مرحله اول این عکسها رو با فرم فرستاد و زمان مصاحبه عکس جدید گرفت؟
ا اونجايي که من ميدونم عکسها نبايد از 6 ماه قبلتر باشه.
دوست عزيز يه چيزي ميگم هميشه يادت باشه :
واسه اينکه راحت ويزاتونا بگيريد انشاءالله ، هيچ وقت روزه شک دار نگيريد .همه چيز را خوبشا آماده کنيد.
بريد مجددا عکس بگيريد و بفرستيد.
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: alisarshar ، farnaz82 ، amiry
(2011-05-04 ساعت 05:29)KAKO SHIRAZI نوشته:  This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0
این وب سایت تنها پشتیبانی از مرورگر اینترنت اکسپلورر 6.0 و اینترنت اکسپلورر 7.0می کند
مثل گفته سایت هست؛الان اینترنت اکسپلوره ۸و۹ هم هست.تکلیف چیه؟

منظور ورژن 6 و 7 به بالا هستش
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2011-05-04 ساعت 05:14)tohid نوشته:  سلام به همه ببخشید که اینجا می پرسم
من تازه عضو این سایت شدم و نمی دونستم کجا باید پیغام بذارم
اولین سالی است که لاتاری شرکت میکنم وشنیدم نامه وایمیل نمیاد و نمیدونم ممکن سایت مشکل داشته باشه برای من این پیغام رو میده
HAS NOT BEEN SELECTED خواهش میکنم اگر ممکنه جوابه من رو بدید
خیلی ناراحتم مرسی

دوست عزیز این معنیش اینه که برنده نشدید.... سال بعد دوباره امتحان کنیدSmile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: alisarshar
دوستان عزیز 2012

قبل از طرح سوال در این قسمت حتما تاپیک مشابه در لاتاری 2011 رو با دقت مطالعه کنید مطمئن باشید پاسخ بسیاری از سوالات خودتون رو پیدا می کنید

تشکر کنندگان: alisarshar ، alirezagh ، farzad-it
[ببخشید من هیچ جای سایت ندیدم که عکس بخواهند(در مرحله اول) می خواستم من رو راهنمایی کنید مرسی

شماره کیس 2012AS00015xxx
کنسولگری:ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن :
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس
تشکر کنندگان:
دوستان برنده های سال قبلی که مدرک دیپلم هنرستان 11 ساله داشتند طفا راهنمایی کنید شما چه کردید /؟
انتظار.....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان