کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2012-09-06 ساعت 07:48)emade307 نوشته:  سلام دوستان.من و خانمم از همديگه جدا شديم اين در شرايطي هستش كه ما با هم فرمهاي اوليه رو پر كرديم و به كنتاكي فرساديم در ضمن يك بچه ١/٥ ساله هم داريم،سوالم اينه من برنده اصلي هستم آيا اين در روند مصاحبه من تاثيري داره چون تنها ميرم براي مصاحبه؟آيا با اين شرايطي كه الان برام بوجود اومده كيسم رد ميشه؟لطفا بم جواب بديد ممنون ميشم اگر هم كيس مشابهي سراغ دارين به من بگيد ممنون ميشم. پيشاپيش مرسي از جوابهاتون در ضمن من از برندگان ٢٠١٣ هستم و شماره كيسم تقريبا ٧٠٠٠٠ است
شما باید تو موقع مصاحبه اصلاحات رو انجام بدین چون کیس شما تغییرش بعد از ارسال مدارک اتفاق افتاده و موردی مبنی بر پنهان کاری نیست- و برای اصلاح قسمت های 29-31 فرم 230 دقت زیادی بخرج بدین (البته امیدوارم موقع ثبت نام اطلاعات ارسالی تون با فرم های ارسالی تفاوت فاحش نداشته باشه)
تو 2012 یک نفری مثل شما بود ولی اصلا تو فرم ها اعلام نکرده بود که فرزند داره (البته فرزندش قصد اومدن باهاش رو نداشت) ایشون بدلیل کتمان داشتن فرزند قرمز گرفند (در جدول 2012 اولین قرمز از بالای صفحه) امیدوارم شما ذکر کرده باشید
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Shezem ، daria
(2012-09-06 ساعت 07:48)emade307 نوشته:  سلام دوستان.من و خانمم از همديگه جدا شديم اين در شرايطي هستش كه ما با هم فرمهاي اوليه رو پر كرديم و به كنتاكي فرساديم در ضمن يك بچه ١/٥ ساله هم داريم،سوالم اينه من برنده اصلي هستم آيا اين در روند مصاحبه من تاثيري داره چون تنها ميرم براي مصاحبه؟آيا با اين شرايطي كه الان برام بوجود اومده كيسم رد ميشه؟لطفا بم جواب بديد ممنون ميشم اگر هم كيس مشابهي سراغ دارين به من بگيد ممنون ميشم. پيشاپيش مرسي از جوابهاتون در ضمن من از برندگان ٢٠١٣ هستم و شماره كيسم تقريبا ٧٠٠٠٠ است

من یک همچین تجربه‌ای نداشتم و از کسی هم نشنیدم، اما منطقی بخواهی برخورد کنی، خب از این رخدادها در زندگی هرکس ممکنه اتفاق بیافته و به باور من تاثیرش‌هم در پرونده شما، نه رد شدن کیس شما است، بلکه، خانم شما که از شما جدا شده، دیگه گرین کارت نمی‌ گیره. همچنین با توجه به اینکه کودک شما با چه کسی زندگی خواهد کرد، ( حضانت ) باید دید که گرین کارت برایش تعلق می‌گیرد یا نه.
در هنگام مصاحبه هم شما می‌توانید با دلیل و مدرک ، مثل نامه جدایی یا نامه دادگاه و از این جور چیزها، ثابت کنید که حرفتان درست بوده. همانطور که دوستمون frz61 هم اشاره کردند، دادن اطلاعات اشتباهی باعث رد شدن چند تا کیس تا حالا شده. اما شما که تا حالا چیزی را دروغ نگفته‌اید، و کتمان حقایق هم نکرده‌اید. من برداشت می‌کنم که مشکلی نخواهد بود. شاید اگه KCC را در جریان بگذارید، بد نباشه، مثلا یک نامه یا ایمیل بنویسید و ماجرا را شرح دهید. اما بعد از جدایی کامل این کار را بکنید بهتر است، یعنی زمانی که دیگه، کار جدایی و دادگاه و از اینجور چیزها تمام شده. و به یاد هم داشته باشید که در جریان گذاشتن KCC سند و مدرک هم می‌خواهد. تا آن زمان میتوانید همینگونه که اینجا شرح داده‌اید، به KCC هم داستان را تعریف کنید و بپرسید که چه‌کار باید بکنید.
کامیاب باشید.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: schaghayegh ، frz61
(2012-09-04 ساعت 20:49)behzad7 نوشته:  دوستان كسي هست كه بدونه چه جوري مي تونم پاس و ويزا رو وقتي سفارت تحويل به يو پي اس ميده خودم زودتر بگيرم...!؟ اگه از ليدرهاي تو انكارا كسي رو مي شناسيد شمارش رو سريع به من محبت كنيد چون پرواز من پنج شنبه صبحه و احتمالا ويزا از يو پي اس پنج شنبه ظهر به هتل برسونه...ممنون ميشم ...منتظرم
بهزاد جان منکه راهی پبدا نکردم.الان نشستم منتظر. اگر راهی پیدا گردی به من هم خبر بده. من حتی با سفارت هم صحبت کردم نشد
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، frz61
(2012-09-06 ساعت 14:54)arbasic نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 20:49)behzad7 نوشته:  دوستان كسي هست كه بدونه چه جوري مي تونم پاس و ويزا رو وقتي سفارت تحويل به يو پي اس ميده خودم زودتر بگيرم...!؟ اگه از ليدرهاي تو انكارا كسي رو مي شناسيد شمارش رو سريع به من محبت كنيد چون پرواز من پنج شنبه صبحه و احتمالا ويزا از يو پي اس پنج شنبه ظهر به هتل برسونه...ممنون ميشم ...منتظرم
بهزاد جان منکه راهی پبدا نکردم.الان نشستم منتظر. اگر راهی پیدا گردی به من هم خبر بده. من حتی با سفارت هم صحبت کردم نشد

دوست عزیز عباس لیدر 100 دلار میگیره بعضی مواقع هم 50 دلار میگیره پاس رو از ups میگیره.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: el333 ، smmyp ، daria
(2012-09-06 ساعت 17:21)hadiseh.t نوشته:  

وست عزیز عباس لیدر 100 دلار میگیره بعضی مواقع هم 50 دلار میگیره پاس رو از ups میگیره.
من خودم رفتم که این کار رو برام انجام بدن ولی نشد که نشد
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: smmyp ، daria
(2012-09-06 ساعت 17:38)frz61 نوشته:  

وست عزیز عباس لیدر 100 دلار میگیره بعضی مواقع هم 50 دلار میگیره پاس رو از ups میگیره.

سلام به همه برندگان سری دوم رو کی اعلام می کنند؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-06 ساعت 17:43)food science نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 20:49)behzad7 نوشته:  دوستان كسي هست..
بهزاد جان منکه ر..

وست ...
من خودم رفتم که این کار رو..

سلام به همه برندگان سری دوم رو کی اعلام می کنند؟

1 اكتبر ..10 مهر
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان:

من 2 نفر رو دیدم که عباس لیدر از ups براشون گرفت ولی اختلافش 1یا 2 روزه .
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: edge ، daria
سلام دوستان ... اعتبار ویزای من تا 20سپتامبر هست ومن تا حالا نتونستم برم و می خام 17 سپتامبر آنکارا باشم و پاس رو تحویل بدم و 20 سپتامبر بلیط برگشت بگیرم . به نظر شما این روزای آخر ویزا رو تا 3 روز تحویل میدن یا سرشون شلوغه ؟ ممنون می شم دوستانی که رفتن راهنمایی کنن....
شماره کیس :****2012AS0006
تاریخ کارنت شدن کیس و دریافت نامه دوم: april 2012
تاریخ مصاحبه: 18june 2012 آبی کلیرنس : اول آگوست
تاریخ ورود به آمریکا : 4 دسامبر
تشکر کنندگان:
(2012-09-06 ساعت 20:33)dorrood نوشته:  سلام دوستان ... اعتبار ویزای من تا 20سپتامبر هست ومن تا حالا نتونستم برم و می خام 17 سپتامبر آنکارا باشم و پاس رو تحویل بدم و 20 سپتامبر بلیط برگشت بگیرم . به نظر شما این روزای آخر ویزا رو تا 3 روز تحویل میدن یا سرشون شلوغه ؟ ممنون می شم دوستانی که رفتن راهنمایی کنن....

سلام دوست عزیز
من جای شما بودم اصلا همچین کاری نمیکردم
من هفته پیش انکارا بودم و passport من و 3 نفر دیگه 5 روزه اومد
موفق باشید Smile
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: frz61 ، dorrood ، daria ، storagemeter
(2012-09-06 ساعت 20:33)dorrood نوشته:  سلام دوستان ... اعتبار ویزای من تا 20سپتامبر هست ومن تا حالا نتونستم برم و می خام 17 سپتامبر آنکارا باشم و پاس رو تحویل بدم و 20 سپتامبر بلیط برگشت بگیرم . به نظر شما این روزای آخر ویزا رو تا 3 روز تحویل میدن یا سرشون شلوغه ؟ ممنون می شم دوستانی که رفتن راهنمایی کنن....

دوست عزیز نگران نباش برای من مشکلی نبود
ویزای من 13 سپتامبر باطل می شد ولی ویزای توی پاسم تاریخ صدورش 16 سپتامبره.
جریان من یک کمی طولانیه که اگه خواستی بدونی تو پستهام هست
البته تو توی همین تاریخ بری خوبه عقبتر نندازش

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: dorrood ، daria
(2012-09-06 ساعت 13:15)Shezem نوشته:  

من یک همچین تجربه‌ای نداشتم و از کسی هم نشنیدم، اما منطقی بخواهی برخورد کنی، خب از این رخدادها در زندگی هرکس ممکنه اتفاق بیافته و به باور من تاثیرش‌هم در پرونده شما، نه رد شدن کیس شما است، بلکه، خانم شما که از شما جدا شده، دیگه گرین کارت نمی‌ گیره. همچنین با توجه به اینکه کودک شما با چه کسی زندگی خواهد کرد، ( حضانت ) باید دید که گرین کارت برایش تعلق می‌گیرد یا نه.
در هنگام مصاحبه هم شما می‌توانید با دلیل و مدرک ، مثل نامه جدایی یا نامه دادگاه و از این جور چیزها، ثابت کنید که حرفتان درست بوده. همانطور که دوستمون frz61 هم اشاره کردند، دادن اطلاعات اشتباهی باعث رد شدن چند تا کیس تا حالا شده. اما شما که تا حالا چیزی را دروغ نگفته‌اید، و کتمان حقایق هم نکرده‌اید. من برداشت می‌کنم که مشکلی نخواهد بود. شاید اگه KCC را در جریان بگذارید، بد نباشه، مثلا یک نامه یا ایمیل بنویسید و ماجرا را شرح دهید. اما بعد از جدایی کامل این کار را بکنید بهتر است، یعنی زمانی که دیگه، کار جدایی و دادگاه و از اینجور چیزها تمام شده. و به یاد هم داشته باشید که در جریان گذاشتن KCC سند و مدرک هم می‌خواهد. تا آن زمان میتوانید همینگونه که اینجا شرح داده‌اید، به KCC هم داستان را تعریف کنید و بپرسید که چه‌کار باید بکنید.
کامیاب باشید.

به نظر من اول به KCC اطلاع بده .. من فكر نميكنم مشكلي باشه و مسئله اي پيش نمياد.. اما بايد به اونها اطلاع بدي و مدارك معتبر هم داشته باشي.... براي بچه هم بايد مدارك ارائه كني كه حضانتش با شما است...
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: edge ، daria
سلام دوستان کمک کمک کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من تازه مهجرتسرا رو پیدا کردم. تو یه مشکل بزرگی‌ قرار گرفتم. من از بچهای ۲۰۱۲ هستم. ویزا رو هم گرفتم الان آمریکا هستم. من لیسانس مکانیک دارم، ولی‌ به دلیله اینکه مدرک من در دسترس نبود در زمان مصاحبه، گفتم رو فرمها بگم همون ۱۲ سال رو خواندم بسه دیگه. الان تو آمریکا کار پیدا کردم ۱ هفته و چند روز دگه مصاحبه دارم، و به عنوان یک مهندس مکانیک منو میخوان استخدام کنن. نگرانیه من اینکه از روی (social security number) یه دفعه نفهمن من رو فرمها دروغ گفتم منو بندازن بیرون. آیا اصلا امکانش هست دولت در مورد این تضّاد خبردار بشه، از روی (social security number) چه اطلاعاتی‌ میشه کسب کرد،

دوستان توروخدا زود جواب بدید دارم می‌میرم :-(
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من یه سوالی در مورد گواهی موجودی حساب بانکی داشتم. من گواهی موجودی بانک رو حدودا 25 روز پیش برای سفارت فرستادم. الان میخوام یکم دیگه پول به حسابم واریز کنم و یه گواهی جدیدتر از بانک بگیرم. میخواستم بدونم ایرادی نداره من اینکار رو بکنم؟ سفارت گیر نمیده؟
ممنون.
تشکر کنندگان:
(2012-09-08 ساعت 14:26)sbh نوشته:  سلام دوستان.
من یه سوالی در مورد گواهی موجودی حساب بانکی داشتم. من گواهی موجودی بانک رو حدودا 25 روز پیش برای سفارت فرستادم. الان میخوام یکم دیگه پول به حسابم واریز کنم و یه گواهی جدیدتر از بانک بگیرم. میخواستم بدونم ایرادی نداره من اینکار رو بکنم؟ سفارت گیر نمیده؟
ممنون.

نه ایرادی نداره . گوالی تمکن متلی جدیدت رو روز مصاحبه با خودت ببر .و اگه پرسیدند چرا زیاد شده ، براش ی دلیلی داشته باش.مثلا اگه بیزینس من هستی بگو بیزینس کردم......و یا غیره
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: sbh ، hadiseh.t ، daria ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان