کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
یک سوال مدارکی که باید برای زمان مصاحبه سفارت آمریکا ببریم چه مدارکیست؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-08 ساعت 18:18)محسن امی نوشته:  یک سوال مدارکی که باید برای زمان مصاحبه سفارت آمریکا ببریم چه مدارکیست؟
1- اصل پاسپورت،
2- اصل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه،
3- اصل و ترجمه مدارک تحصیلی،
4- اصل مدارک تمکن مالی (گواهی موجودی حساب بانکی، اصل سند و ترجمه، مدارک مربوط به اسپانسر)
5- دو قطعه عکس 5*5،
6- نتایج آزمایشات پزشکی،
7- فرمهای آپدیت شده DS230 و DSP 122.
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، edge ، daria
(2012-09-08 ساعت 18:48)sbh نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 18:18)محسن امی نوشته:  یک سوال مدارکی که باید برای زمان مصاحبه سفارت آمریکا ببریم چه مدارکیست؟
1- اصل پاسپورت،
2- اصل شناسنامه و کارت ملی همراه با ترجمه،
3- اصل و ترجمه مدارک تحصیلی،
4- اصل مدارک تمکن مالی (گواهی موجودی حساب بانکی، اصل سند و ترجمه، مدارک مربوط به اسپانسر)
5- دو قطعه عکس 5*5،
6- نتایج آزمایشات پزشکی،
7- فرمهای آپدیت شده DS230 و DSP 122.
در ضمن اصل مدارک ازدواج و ترجمه، اصل کارت پایان خدمت یا معافی با ترجمه رو هم میخوان. اگه که به غیر از ایران تو کشور دیگه ای زندگی کردین باید گواهی عدم سوء پیشینه رو از اون کشور بگیرین.
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، daria ، Tomas
من يه سوال داشتم كه شايد خيلى بيسيك و ساده باشه و بارها جوابشو داده باشين،ولى من با لاتارى نيومدم و براى مادرم ميپرسم.جريان قرعه كشى اكتبر چيه؟
استسوس از ويزاى نامزدى
دريافت پكيج:٣ ستامپر
دريافت ايميل از uscis : ٧ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2012-09-09 ساعت 17:28)Yasaman mc نوشته:  من يه سوال داشتم كه شايد خيلى بيسيك و ساده باشه و بارها جوابشو داده باشين،ولى من با لاتارى نيومدم و براى مادرم ميپرسم.جريان قرعه كشى اكتبر چيه؟

دوست عزیز امسال قرعه کشی لاتاری در دو نوبت انجام میشه یک نوبت که در می انجام شد یه نوبت هم در اکتبر موفق باشید دوست عزیز.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
(2012-09-06 ساعت 17:21)hadiseh.t نوشته:  
(2012-09-06 ساعت 14:54)arbasic نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 20:49)behzad7 نوشته:  دوستان كسي هست كه بدونه چه جوري مي تونم پاس و ويزا رو وقتي سفارت تحويل به يو پي اس ميده خودم زودتر بگيرم...!؟ اگه از ليدرهاي تو انكارا كسي رو مي شناسيد شمارش رو سريع به من محبت كنيد چون پرواز من پنج شنبه صبحه و احتمالا ويزا از يو پي اس پنج شنبه ظهر به هتل برسونه...ممنون ميشم ...منتظرم
بهزاد جان منکه راهی پبدا نکردم.الان نشستم منتظر. اگر راهی پیدا گردی به من هم خبر بده. من حتی با سفارت هم صحبت کردم نشد

دوست عزیز عباس لیدر 100 دلار میگیره بعضی مواقع هم 50 دلار میگیره پاس رو از ups میگیره.
دوستان به خاطر همین که بعضی ها از مردم پول می گرفتن، ظاهرا ممنوع شده و دیگه به کسی مستقیما پاس رو نمی دن. ولی اگر به سفارت بگین تلفن دفتر اصلی یو پی اس رو بهتون می ده و خودتون می تونید مستقیما از خودشون بپرسید.
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: arman_m ، Sepasttian
سلام دوستان.
من یه سوالی در مورد نحوه ترانسفر ارز به آمریکا داشتم. شنیدم که ممکنه روز مصاحبه در مورد این مسئله آفیسر سوال بپرسه. میخواستم بدونم چه جوابی باید داد.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-09-09 ساعت 22:10)sbh نوشته:  سلام دوستان.
من یه سوالی در مورد نحوه ترانسفر ارز به آمریکا داشتم. شنیدم که ممکنه روز مصاحبه در مورد این مسئله آفیسر سوال بپرسه. میخواستم بدونم چه جوابی باید داد.
ممنون

دوست عزیز از کجا اینو شنیدید ؟ بعید می دونم اینچنین باشد.
.
اگر از شما پرسیدن بفرمایید بهمراه خودم می برمSmile
since 2012
تشکر کنندگان: hadiseh.t
(2012-09-09 ساعت 22:36)maka2 نوشته:  
ممنون

.
تو سفرنامه بچه ها دیدم. در ضمن تو فایل dv_instructions سفارت دیدم این جمله رو نوشته:
If the financial resources are derived from a source outside the United States, a statement as to how the funds or income are to be transferred to the U.S. must be provided.
همراه بردن ارز بیشتر از یه میزان مشخص قاچاق ارز به حساب نمیاد؟
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، maka2
سلام دوستان خوبم،

من یک سوال اساسی‌ دارم که خیلی‌ خوشحالم می‌کنید اگر جوابم رو به سرعت بدین، زمانِ مصاحبه‌ای من ۲۶ سپتمبر هستش، و من دانشجوی ساله آخر هستم، به هیچ عنوان دانشگاه مدارک پیشدانشگاهی و دیپلمِ من رو بهم نمیده اصلش رو که ببرم واسه مصاحبه ایا کسی‌ بوده که شرایط منرو داشته باشه، و اگر هست راهکارش چیه؟

خواهش می‌کنم به من جواب بدین که از نگرانی دارم دق می‌کنم
تشکر کنندگان:
(2012-09-09 ساعت 23:10)nimahoboot نوشته:  سلام دوستان خوبم،

من یک سوال اساسی‌ دارم که خیلی‌ خوشحالم می‌کنید اگر جوابم رو به سرعت بدین، زمانِ مصاحبه‌ای من ۲۶ سپتمبر هستش، و من دانشجوی ساله آخر هستم، به هیچ عنوان دانشگاه مدارک پیشدانشگاهی و دیپلمِ من رو بهم نمیده اصلش رو که ببرم واسه مصاحبه ایا کسی‌ بوده که شرایط منرو داشته باشه، و اگر هست راهکارش چیه؟

خواهش می‌کنم به من جواب بدین که از نگرانی دارم دق می‌کنم

سلام من مثل دوستان 2012 با تجربه نیستم ولی اینو میدونم که شما میتونین یه چک به عنوان وثیقه در وجه دانشگاه و مدرسه تون بدین و یک تعهد هم بنویسین مبنی بر اینکه وقتی کارتون با مدارکتون تموم شد بهشون بر میگردونین و مدارکتون رو بگیرین
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: shimoda ، 3pideh
(2012-09-09 ساعت 23:10)sbh نوشته:  
ممنون

.
تو سفرنامه بچه ها دیدم. در ضمن تو فایل dv_instructions سفارت دیدم این جمله رو نوشته:
If the financial resources are derived from a source outside the United States, a statement as to how the funds or income are to be transferred to the U.S. must be provided.

چرا به حساب میاد ...... ولی یا قاچاق و حمل ارز مورد نیازتون Big Grin یا بلاتکلیفی ..
در ضمن تا حالا کسی رو ندیدم بخاطر حمل بیشتر از 5000 بگیرن.
since 2012
تشکر کنندگان: sbh
(2012-09-10 ساعت 00:16)maka2 نوشته:  
ممنون

.

چرا به حساب میاد ...... ولی یا قاچاق و حمل ارز مورد نیازتون Big Grin یا بلاتکلیفی ..

ممنون از پاسختون.
اگه که بگم از طریق صرافی به یه حسابی حوالش میکنم مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 00:46)sbh نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 00:16)maka2 نوشته:  
ممنون

.

ممنون از پاسختون.
اگه که بگم از طریق صرافی به یه حسابی حوالش میکنم مشکلی پیش میاد؟

نه مشکلی پیش نمیاد
since 2012
تشکر کنندگان: sbh
دوستان با سلام
من بر خلاف بسیاری از دوستان که نتوانستند مدیکال خود را تمدید کنند توانستم از طریق بیمارستان امریکایی مدیکال خود را تمدید کرده و تاریخ انقضای ویزا را شش ماه به عقب بندازم .اگر کسی سوالی داشت در خدمتم.
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: mitr.p ، Omidooo ، edge ، hadiseh.t ، امیر مهاجر ، schaghayegh ، کیانا ، daria ، Sepasttian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان