کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
دوستان كسي ميتونه من رو راهنمايي كنه كجا ميتونم نحوه پر كردن فرم هايي كه بايد قبل ورود به ايالات متحده پر بشه رو از كجا ميتونم پيدا كنم؟ ممنون ميشم
ضمن اينكه من هيچ آدسي رو تو فرم هاي قبلي نداده بودم آيا وقتي ميرسم فرودگاه با اينكه هنوز آدرسي ندارم ميتونم تا مشخص شدن آدرس ابتداييم كه احتمالا هتل خواهد بود آدرسي رو اعلام نكنم ؟(دوستان اين دفعه دوم هست كه ميپرسم)
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-20 ساعت 18:04)behzadb57 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 11:01)edge نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 23:27)roghiyeh نوشته:  با تسلیت فراوان مفتخرم که این خبر رو بدم که از امروز ارز دولتی از ایرلاینها حذف شد و بلیطها با این حساب دوبرابر خواهند شد.
خاک بر سر شدیم رفت!!

تا اونجایی که من میدونم این فقط واسه ی پرواز های ایرانی هست مثل ایران ایر و ماهان چون اخبار داشت راجبش حرف میزد Smile
امیدوارم بدتر از این به سرمون نیاد Sad

با سلام
جهت اطلاع KLM انجام داده و منتظر بقیشون هم باید باشیم احتمالا هفته آینده
دوستان چرا دیگه کسی پیغام نمی ده؟ برو بچ همه ویزا هاشون رو گرفتن؟
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
بچه ها کسی می دونه روشی هست که passo زود تر گرفت از انکازا امروز یک ضرب گرفتم هوراااااااا
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، saljoogh ، arman_m ، daria ، arbasic ، niksokhan ، tiba ، Tomas ، NarcisJ
(2012-09-24 ساعت 13:30)arbasic نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 23:27)roghiyeh نوشته:  با تسلیت فراوان مفتخرم که این خبر رو بدم که از امروز ارز دولتی از ایرلاینها حذف شد و بلیطها با این حساب دوبرابر خواهند شد.
خاک بر سر شدیم رفت!!

تا اونجایی که من میدونم این فقط واسه ی پرواز های ایرانی هست مثل ایران ایر و ماهان چون اخبار داشت راجبش حرف میزد Smile

با سلام

خاک بر سر شدیم رفت!!

با سلام

بله تا قبل از اینکه ما بلیط بخریم KLM به قیمت 1,800 بود که از شانس ما شد ه 3,200 سریع ما لوفتانزا رو گرفتیم روی 2 تومان چون آژانس گفت اونم همین روزا دوبرابر میشه ، Sad
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، daria ، Tomas
ما هم دیروز ترکیش کلاس کامفورت برای لوس آنجلس گرفتیم ۲۲۰۰.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: frz61 ، Tomas
دوستان من بلیط تبریز-واشنگتن دی سی با یک توقف در استانبول با ترکیش رفت و برگشت رو گرفتم 1187000 تومن.البته برای بعد از عید گرفتمش.چون هر لحظه احتمال داره دوبرابر بشه.
2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
تشکر کنندگان: daria ، Tomas ، Sepasttian
(2012-09-24 ساعت 21:05)arkoleini نوشته:  
خاک بر سر شدیم رفت!!

با سلام

خاک بر سر شدیم رفت!!

با سلام

بله تا قبل از اینکه ما بلیط بخریم KLM به قیمت 1,800 بود که از شانس ما شد ه 3,200 سریع ما لوفتانزا رو گرفتیم روی 2 تومان چون آژانس گفت اونم همین روزا دوبرابر میشه ، Sad

گرونيه پرواز KLM ربطي به برداشتن نرخ ارز دولتي نداره اير لاينش گرون كرده نرخ ارزش هم دولتيه اگه آزاد بشه كه ميره رو 7 ميليون. امارات هم 200 تومن رو هر پروازش گرون كرده.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، daria ، behzadb57 ، Tomas
بچه ها الان سایت ups زده که pass من تسلیم انها شده یعنی امروز منتظر باشم؟
پاس ها رو كه بدن به Ups روز بعد طرفهاي ظهر توي لابي هتل منتظر باشيد، به reservtion هم بسپاريد كه حواسش باشه مامور كه اومد صداتون كنه.
براي ما اينطوري بود ما نزديك كيزيلاي بوديم،‌ پاسمون ساعت 4 تسليم شد فردا ساعت حدود 2 رسيد.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
خاک بر سر شدیم رفت!!

با سلام
ما كه بليط گرفتيم از امارات ،اگه گرون بشه بازم بايد تفاوتشو بديم؟
(2012-09-25 ساعت 02:26)lottory نوشته:  سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون

نگران نباش یکم دقیقتر بخونی جواباتو میگیری چون من همه اطلاعاتمو از توی همین سایت پیدا کردم . ولی درباره کارهای پزشکیت نه نمیشه! یک روز طول میکشه یعنی اینکه اگر 3شنبه تو مطب دکتر باشی 4شنبه حدود 3 میگه بیای مدرکتو بگیری ولی اگر همون 4شنبه مصاحبت باشه باید صبح زود بری جلو در سفارت پس وقتی تو سفارتی چطور میخوای بری مدارکه پزشکیت رو تحویل بگیری؟ باید 2شنبه پرواز کنی که 3شنبه بری جوابو بگیری.
2012AS00049xxx
رویت قبولی:یکم دیر Big Grin
ارسال فرمها:27dec
کارنت شدن:Apr
مصاحبه:14Jun
دربافت ویزا :16Jun
تاریخ ورود به آمریکا : 18 oct مقصد : Colorado
تعداد : خودم
تشکر کنندگان: daria ، Tomas
(2012-09-25 ساعت 02:26)lottory نوشته:  سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون

باید دست کم دو روز اونجا باشی.
ضمنا بهرته با تور بری چون اگه خودت بخواهب بری باید با ترکیش بری که تازه هر روز هم بلیط نداره برات گرون هم تموم میشه
تور هم الی گشت رو توصیه می کنم
البته چونه هم بزن
تور هم سه روزه است.
سوالی بود در خدمتم
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
(2012-09-26 ساعت 14:55)niksokhan نوشته:  
خاک بر سر شدیم رفت!!

با سلام
ما كه بليط گرفتيم از امارات ،اگه گرون بشه بازم بايد تفاوتشو بديم؟

خیر کسانی که بلیط خریدند دیگه قطعیه!!
since 2012
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، niksokhan ، daria ، Tomas
سلام دوستان.
من در مورد آدرسی که برای دریافت گرین کارت تو فرم نوشتم سوال دارم. آدرس من تو لوس آنجلس هستش. اما به احتمال زیاد سیاتل یا ویرجینیا میرم. میخواستم بدونم برای تغییر آدرس باید اول وارد فرودگاه لوس آنجلس بشم و اونجا آدرس رو تغییر بدم. یا میشه از فرودگاه سیاتل یا ویرجینیا آدرس رو تغییر داد؟
ممنون.
(2012-09-27 ساعت 03:14)sbh نوشته:  سلام دوستان.
من در مورد آدرسی که برای دریافت گرین کارت تو فرم نوشتم سوال دارم. آدرس من تو لوس آنجلس هستش. اما به احتمال زیاد سیاتل یا ویرجینیا میرم. میخواستم بدونم برای تغییر آدرس باید اول وارد فرودگاه لوس آنجلس بشم و اونجا آدرس رو تغییر بدم. یا میشه از فرودگاه سیاتل یا ویرجینیا آدرس رو تغییر داد؟
ممنون.

شما هر فرودگاهی که وارد امریکا میشید میتونید آدرستون رو تغییر بدید و نیاز نیست که برید لوس انجلس برای تغییر آدرستون.
خوشحالم که ویزات رو گرفتی .Smile
تشکر کنندگان: sbh ، daria ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان