کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2012-09-26 ساعت 11:50)maryam1987i نوشته:  بچه ها الان سایت ups زده که pass من تسلیم انها شده یعنی امروز منتظر باشم؟
نه فردا برات میارنش. مبارک باشه. اگر روی تصویر ماشین که در سایت هست هم کلیک کنی با استفاده از جی پی اس بهت می گه که ماشینش در هر لحظه کجاست.نزدیک هتلت که شد برو توی لابی بشین تا برات بیارنش.Big Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mmmsdeghi ، reza6966 ، Tomas
(2012-09-26 ساعت 14:55)niksokhan نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 18:04)behzadb57 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 11:01)edge نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 23:27)roghiyeh نوشته:  با تسلیت فراوان مفتخرم که این خبر رو بدم که از امروز ارز دولتی از ایرلاینها حذف شد و بلیطها با این حساب دوبرابر خواهند شد.
خاک بر سر شدیم رفت!!

تا اونجایی که من میدونم این فقط واسه ی پرواز های ایرانی هست مثل ایران ایر و ماهان چون اخبار داشت راجبش حرف میزد Smile
امیدوارم بدتر از این به سرمون نیاد Sad

با سلام
جهت اطلاع KLM انجام داده و منتظر بقیشون هم باید باشیم احتمالا هفته آینده
ما كه بليط گرفتيم از امارات ،اگه گرون بشه بازم بايد تفاوتشو بديم؟
اگه بلیط صادر بشه نه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: arbasic ، Tomas
سلام دوستان.
من در مورد شرایط دارندگان گرین کارت سوال داشتم. همون طور که شما هم میدونین هر سال باید حداقل 180 روزش رو تو آمریکا باشیم. میخواستم بدونم تاریخ شروع سال کیه؟ منظورم اینکه از تاریخ صدور ویزا حساب میشه یا تاریخ ورود به خاک آمریکا و فعال کردن گرین کارت؟
ممنون
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-28 ساعت 12:29)sbh نوشته:  سلام دوستان.
من در مورد شرایط دارندگان گرین کارت سوال داشتم. همون طور که شما هم میدونین هر سال باید حداقل 180 روزش رو تو آمریکا باشیم. میخواستم بدونم تاریخ شروع سال کیه؟ منظورم اینکه از تاریخ صدور ویزا حساب میشه یا تاریخ ورود به خاک آمریکا و فعال کردن گرین کارت؟
ممنون
از تاریخ ورود حساب میشه.
ولی فکر می کنم 180 روز در سال حضور در آمریکا (فاصله نبودن در آمریکا بیش از 180 روز نباشه) برای سیتیزن شدن باشه و ربطی به اعتبار گرین کارت نداره ! با اینکه روی گرین کارت تاریخ اعتبار داره ، اما این تاریخ نشان دهنده اعتبار اقامت دائم شما در آمریکا نیست و صرفاً اعتبار کارت فیزیکیه ( مثل تاریخ اعتبار کارت ملی ) که باید بعد از انقضاء تمدید و تجدید چاپ و صدور بشه.
اگر اشتباه می کنم دوستان عزیز توضیح دهند
تشکر کنندگان: sbh ، daria ، mansour*** ، Tomas ، hadiseh.t
(2012-09-12 ساعت 10:09)behina نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 09:43)ممل آمریکایی نوشته:  سلام
دوستان من2012ایی هستم و دیر متوجه شدم برنده شدم و جمعه مدارکم با ایمیل رسیده دستشون و تماس گرفتم گفتن منتظر زمان مصاحبه باش
1- حدودا چند روز طول میکشه بهم اعلام کنن کی بیام مصاحبه؟
2- با این وقت کم کلیر میشم؟
ممنونم

آماده باش تا گفتن بلیط بگیری اگه ابوظبی هستی برای ویزای امارات اقدام کن.
خیلی از افراد روز مصاحبه وبزای یک ضرب گرفتند.

salam mishe beporsam che joori motevajeh shodin ke barande shodin?????
دوستان من از برندگان لاتاری 2012 هستم ویزا هم گرفتم ولی الان یه مشکل دارم، میخوام با نامزدم ازدواج کنم ولی نمیدونم کی این کارو عملی کنم. از چند نفر شنیدم که اگه الان این کارو بکنم اداره مهاجرت امریکا فکر می کنه که پول گرفتم و ازدواج سوری کردم پس باید چند ماه بعد از رسیدن به خاک امریکا برگردم و این کارو بکنم از طرفی هم از چند نفر شنیدم که اگه بعد از رسیدن به امریکا ازدواج کنم چند سال طول می کشه که به همسرم ویزای مهاجرت بدن. لطفا منو راهنمایی کنیید.
در ضمن من حد اکثر چند وقت قبل از اکسپایر شدن ویزام باید به خاک امریکا وارد بشم؟ و از زمان اقدام برای گریین کارد تا گرفتن اون چقدر زمان می بره؟
با تشکر
تشکر کنندگان: arbasic ، Tomas
(2012-10-03 ساعت 13:38)sina_lp نوشته:  دوستان من از برندگان لاتاری 2012 هستم ویزا هم گرفتم ولی الان یه مشکل دارم، میخوام با نامزدم ازدواج کنم ولی نمیدونم کی این کارو عملی کنم. از چند نفر شنیدم که اگه الان این کارو بکنم اداره مهاجرت آمریکا فکر می کنه که پول گرفتم و ازدواج سوری کردم پس باید چند ماه بعد از رسیدن به خاک آمریکا برگردم و این کارو بکنم از طرفی هم از چند نفر شنیدم که اگه بعد از رسیدن به آمریکا ازدواج کنم چند سال طول می کشه که به همسرم ویزای مهاجرت بدن. لطفا منو راهنمایی کنیید.
در ضمن من حد اکثر چند وقت قبل از اکسپایر شدن ویزام باید به خاک آمریکا وارد بشم؟ و از زمان اقدام برای گریین کارد تا گرفتن اون چقدر زمان می بره؟
با تشکر
سلام دوست عزیز شما بهتره تا 10 روز قبل از اکسپایر شدن وارد خاک امریکا بشید حدودا 1 هفته تا 1ماه طول میکشه بله در مورد ازدواج ونامزدی میتونن فکر کنن که ازدواجتون صوری باشه ولی در هر حال با عکس وسند ومدرک قابل اثبات بهتره با یه وکیل تو امریکا موضوعتون رو مطرح کنید اونا بهتر میتونن کمکتون کنند البته همسرتون میتونن ویزای نامزدی بگیرن که هر کدوم پروسش با اون یکی فرق میکنه بازم من پیشنهاد میدم در مورد این پروسه که نامزدی بهتره یا ازدواج با یک وکیل مشورت کنید.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: sina_lp ، arbasic ، daria ، کیانا ، Tomas
(2012-10-03 ساعت 13:38)sina_lp نوشته:  در ضمن من حد اکثر چند وقت قبل از اکسپایر شدن ویزام باید به خاک آمریکا وارد بشم؟ و از زمان اقدام برای گریین کارد تا گرفتن اون چقدر زمان می بره؟
با تشکر
ما از بچه ها داشتیم تا 1 هفته قبل از اکسپایر شدن هم رفتن به امریکا و مشکلی نبوده
و این پروسه ی دریافت گرین کارد طبق تجربه ای که از بچه های سال های گذشته بدست اوردم حدودا از 20 روز تا 50 روز به طور معمول طول میکشه Smile
موفق باشید
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: sina_lp ، steve ، Tomas
سلام دوستان
سوالی داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم؛
یکی از دوستام مصاحبه تو ابوظبی شده و حدود 20 سپتامبر کلیر شده اما ویزاش واسه امارات آماده نشد و نتونست هفته آخر اونجا باشه. به سفارت ایمیل زده بود و اونا گفتن اشکالی نداره اگه بعد از 30 بیای. حالا رفته اونجا اما بهش گفتن بعد 30 سیستم ما برای لاتاری بسته میشه. و اصلا تو کلیر نشده بودی و الان پرونده تو گم شده و هیچ کمکی نمی تونیم به تو بکنیم. واقعا راهی هست؟ 2
تا وکیل تو آمریکا 15000$ میگیرن اما اصلا گارانتی نمی کنن
تشکر کنندگان: arbasic ، behzadb57 ، Tomas
(2012-10-04 ساعت 02:47)amin_555 نوشته:  سلام دوستان
یکی از دوستام مصاحبه تو ابوظبی شده و حدود 20 سپتامبر کلیر شده اما ویزاش واسه امارات آماده نشد و نتونست هفته آخر اونجا باشه. به سفارت ایمیل زده بود و اونا گفتن اشکالی نداره اگه بعد از 30 بیای. حالا رفته اونجا اما بهش گفتن بعد 30 سیستم ما برای لاتاری بسته میشه. و اصلا تو کلیر نشده بودی و الان پرونده تو گم شده و هیچ کمکی نمی تونیم به تو بکنیم. واقعا راهی هست؟ 2

سلام
دوستتون بايد قبل از 30 سپتامبر پاسشون رو به سفارت تحويل مي دادن . سفارت آنكارا هم به بچه ها گفته بود كه سيستم از 30 سپتامبر به بعد lock مي شه و ديگه كاري از دست سفارت بر نمي آد. از 20 تا 30 سپتامبر حداقل يه هفته وقت بوده و اگه ايشون مشكل ويزا داشتن خيلي از آژانسهاي مسافرتي كار پيك آپ ويزا از ابوظبي رو انجام مي دادن مي تونستن از طريق اونا اقدام كنن !
به هر حال متأسفمSad
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: hadiseh.t ، daria ، کیانا ، Tomas ، loveusa ، behzadb57
(2012-10-03 ساعت 14:03)edge نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 13:38)sina_lp نوشته:  در ضمن من حد اکثر چند وقت قبل از اکسپایر شدن ویزام باید به خاک آمریکا وارد بشم؟ و از زمان اقدام برای گریین کارد تا گرفتن اون چقدر زمان می بره؟
با تشکر
ما از بچه ها داشتیم تا 1 هفته قبل از اکسپایر شدن هم رفتن به آمریکا و مشکلی نبوده
و این پروسه ی دریافت گرین کارد طبق تجربه ای که از بچه های سال های گذشته بدست اوردم حدودا از 20 روز تا 50 روز به طور معمول طول میکشه Smile
موفق باشید

به نظر منن بهتره پروازتون بین 20 تا 30 روز قبل از پایان مهلت ویزا باشه که اگر خدای نکرده روز پرواز مشکلاتی از قبیل خروج ممنوع داشتید فرصت داشته باشید که حلش کنید و ویزاتون باطل نشه.
تشکر کنندگان: arbasic ، hadiseh.t ، daria ، Tomas ، shani89 ، usa lover
سلام دوستان
من از برندگان 2013 هستم
می خواستم بدونم آیا به همراه مدارکی که ترجمه کردیم و باید به سفارت آنکارا ارسال کنیم،لازمه که اون 2 تا فرمی که یکی contact information sheet هست و یکی دیگش مجددا اطلاعات تحصیلی و شغلی به اضافه سفرهای خارجی که داشتیم را خواسته؛ اینها رو هم الزاما باید پر کنیم و بفرستیم؟
بله باید همه این مدارک رو بفرستید
تشکر کنندگان: saljoogh ، Tomas
سلام دوستان و مدیران محترم سایت
یک مشکل بزرگ دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید. از روزی که سایت راهاندازی شده هر کاری میکنم نمیتونم در تاپیک اولین سفر به امریکا مطلبی رو اضافه کنم. همش خطا میگیره و میگه متن شما طولانیست. در صورتی که حتی از 10 کلمه هم باشد همین ایراد رو میگیره. از دوستان و مدیران ممنون میشم من رو راهنمایی کنند.
2012AS63xxx
ورود به آمریکا: 22nov 2012 ایالت اورگان شهر پرتلند
پرواز:KLM
(2012-10-04 ساعت 02:47)amin_555 نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز لاتاری تا آخر سپتامبر و متاسفانه هیچ وکیلی هم نمی تونه کاری بکنه به نظر من سفارت ابوظبی کمی شیطنت کرده و این از عربها که میونه خوبی با ایران ندارن بر می آد
معمولا اونایی که کلیرشون میافته آخرا باید حواسشون جمع باشه و ویزا رو بگیرن حتی اگه کلیرشون نیومده یک هفته آخر برن محل سفارت (معمولا ابوظبی یا آنکارا) تا در اولین فرصت که کلیر می شن اقدام کنن خیلیها این کار رو می کنن

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: saljoogh ، Tomas ، honey62 ، mohajer13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان