کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-08-14 ساعت 15:31)t.azimaie نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 14:44)Nazem نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 14:29)ETnakhausetelefonien نوشته:  ضمناً دوستان نظرشون درباره یه جلسه چیه؟
یه جایی که وایرلس هم داشته باشه و بتونیم حضوری با همدیگه مذاکره کنیم و حرفامونو چک کنیم.
جواب خیلی از سوالامون رو از همدیگه می تونیم بگیریم.
البته نمی دونم مجازه یا نه یا اینکه اصلاً مسبوق به سابقه هست یا نه!
اگه اشتباهه که ببخشید.
ارادتمند

برای سال 2010 چندین گردهمایی توسط مدیران سایت سازماندهی شد ، برای سال 2011 فقط یک گردهایی سازماندهی شد و بعد از آن بدلیل جلوگیری از مشکلات امنیتی و ... برای سایت و افراد دست اندرکار و شرکت کنندگان قرار شد که تیم مدیریت مهاجرسرا هیچ فعالیتی در این زمینه انجام ندهد و همچنین از طریق صفحات عمومی سایت تبلیغی صورت نپذیرد.

اما با این حال اگر دوستان به همدیگر اطمینان و اعتماد کامل دارند از طریق پیام های خصوصی می توانند برنامه ریزی گردهمایی خصوصی را برای خودشان ترتیب دهند و مهاجرسرا هیچگونه مسئولیتی برای این امر را بعهده نمی گیرد.

میشه یه صفحه تو فیس بوک درست کرد و همه اونجا عضو بشن، و از اون طریق برنامه ریزی کرد

با سلام به دوستان عزیز،پیشنهاد فیس بوک پیشنهاد خوبیه
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: ساری

با سلام به دوستان عزیز،پیشنهاد فیس بوک پیشنهاد خوبیه
[/quote]

من زیاد از فیس بوک سر در نمیارم، کار درست های فیس بوک زحمتشو بکشن ممنون میشیم
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان:
شماره کیس : 2012AS00053XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 July
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 08 Aug 2011
کنسولگری: حیدرآباد .. هندوستان
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :

دوستان عزیز من در هندوستان مشغول گذراندن دوره ی دکترا هستم و فوق لیسانس رو هم همینجا بودم .... حالا به نظر شما از نظر انتخاب سفارت بهترین و مطمئن ترین گزینه کدام است ؟؟؟ منظورم اینه که آیا بهتر نیست سفارت آنکارا رو انتخاب کنم؟؟؟ از لطف همه ی عزیزان سپاسگذارم.......
2012AS5XXXX
رویت قبولی:17Jul 2011
ارسال فرم:02Agu
سفارت: آنكارا
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
هزینه ها: پست و عکس80000+140000 tarjome
تشکر کنندگان: ماندانا ، frz61
(2011-08-14 ساعت 16:47)Alireza982010 نوشته:  شماره کیس : 2012AS00053XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 July
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 08 Aug 2011
کنسولگری: حیدرآباد .. هندوستان
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :

دوستان عزیز من در هندوستان مشغول گذراندن دوره ی دکترا هستم و فوق لیسانس رو هم همینجا بودم .... حالا به نظر شما از نظر انتخاب سفارت بهترین و مطمئن ترین گزینه کدام است ؟؟؟ منظورم اینه که آیا بهتر نیست سفارت آنکارا رو انتخاب کنم؟؟؟ از لطف همه ی عزیزان سپاسگذارم.......
سفارت هند گویا زیاد به امر لاتاری وارد نیست فکر میکنم آنکارا را انتخاب کنید بهتر باشه
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، ali.narooei
(2011-08-14 ساعت 18:21)farnaz82 نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 16:47)Alireza982010 نوشته:  ... آیا بهتر نیست سفارت آنکارا رو انتخاب کنم؟؟؟ .......
سفارت هند گویا زیاد به امر لاتاری وارد نیست فکر میکنم آنکارا را انتخاب کنید بهتر باشه

من از سفارت آمريكا در هند چيزي نمي دونم، اما همينقدر مي دونم كه وبسايت كنسولگري آمريكا در بمبئي چندان چنگي به دل نميزنه و هميشه خدا از اخبار روز مهاجرت عقبه!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-08-14 ساعت 18:49)frozen mind نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 16:47)Alireza982010 نوشته:  ... آیا بهتر نیست سفارت آنکارا رو انتخاب کنم؟؟؟ .......

من از سفارت آمريكا در هند چيزي نمي دونم، اما همينقدر مي دونم كه وبسايت كنسولگري آمريكا در بمبئي چندان چنگي به دل نميزنه و هميشه خدا از اخبار روز مهاجرت عقبه!

دوستان سلام من کنسولگریم مالزی بود ولی‌ چونه الان لندن هستم درخواست دادم که لندن باشه حالا کسی‌ میدونه که این سفارت تو لندن چطور هستش ؟ کسی‌ از پارسال لندن بوده ؟ لطفا کمک کنید . در ضمن من اینجا دانشجو هستم. مرسی‌ از رهنمیتون .
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 00:15)shahabsohi نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 18:49)frozen mind نوشته:  

دوستان سلام من کنسولگریم مالزی بود ولی‌ چونه الان لندن هستم درخواست دادم که لندن باشه حالا کسی‌ میدونه که این سفارت تو لندن چطور هستش ؟ کسی‌ از پارسال لندن بوده ؟ لطفا کمک کنید . در ضمن من اینجا دانشجو هستم. مرسی‌ از رهنمیتون .

دوست خوبم اگرچه گفته میشود سفارت آمریکا در آنکارا بیشتر با شرایط ایرانیان آشناست اما من با توجه به تجربه شخصی و با اطمینان کامل می گویم که انتخاب سفارت آمریکا در لندن در صورتی که با زبان انگلیسی آشنایی دارید ( که حتما دارید) بسیار خوب و بلا مانع است. موفق باشید.
در مورد دوست عزیزی که در خصوص سفارت هند سئوال کردند هم باید گفت اگرچه اتباع هند در پروسه لاتاری شرکت نمی کنند اما بی شک کارمندان سفارت آمریکا در هر کشوری ( ولو کشورهای جهان سوم و عقب مانده ترین کشورها) با پروسه لاتاری به خوبی آشنا هستند و هند هم از این قاعده مستثنی نیست. تقریبا محال است که یک کارمند سفارت آمریکا از این پروسه غافل باشد در حالی که عوام کشور های جهان سوم مثل ایران در جریان آن قرار دارند. به نظر من وقتی در هند ساکن هستید سفارت هند را انتخاب کنید. اصولا اگر خارج از ایران زندگی می کنید بدون هیچ گونه تردید می توانید سفارت آمریکا در کشور محل سکونت خود را انتخاب کنید، من کاملا به شما اطمینان می دهم که مشکلی نخواهید داشت. امیدوارم پیروز باشید
تشکر کنندگان: ali.narooei
مرسی‌ از جواب خوبت و در این حل امیدوار کنندتون .

من مشکلی‌ از لحاظه زبان ندارم ولی‌ احساس می‌کنم یه مقداری سخت گیر تر باشن از همه لحاظ نسبت به آنکارا یا ابوظبی . مثلا یه چیزی که داشتم نگاه می‌کردم این بود که چون من دانشجو هستم اینجا ولی‌ تو سایت خود سفارت آمریکا تو لندن زده باید حساب بانکی یک سال یا ۱۲ ماه رو واسشون بیاریم که من حتا تو ایران هم حسابی‌ ندارم اینجا هم دارم کاملا دانشجوی زندگی‌ می‌کنم . آیا شما از این خبر داری ؟ لینکشم اینجاست . :

http://london.usembassy.gov/faffidavit.html
تشکر کنندگان:
(2011-08-15 ساعت 02:12)shahabsohi نوشته:  مرسی‌ از جواب خوبت و در این حل امیدوار کنندتون .

من مشکلی‌ از لحاظه زبان ندارم ولی‌ احساس می‌کنم یه مقداری سخت گیر تر باشن از همه لحاظ نسبت به آنکارا یا ابوظبی . مثلا یه چیزی که داشتم نگاه می‌کردم این بود که چون من دانشجو هستم اینجا ولی‌ تو سایت خود سفارت آمریکا تو لندن زده باید حساب بانکی یک سال یا ۱۲ ماه رو واسشون بیاریم که من حتا تو ایران هم حسابی‌ ندارم اینجا هم دارم کاملا دانشجوی زندگی‌ می‌کنم . آیا شما از این خبر داری ؟ لینکشم اینجاست . :

http://london.usembassy.gov/faffidavit.html

سلام
دوست من ما هم امسال در لندن مصاحبه خواهیم داشت.
شما اگر دقت کنید این عباراتی که مطرح شده در اون لینک مربوط به برندگان لاتاری نیست و اگر هم باشه(که نیست) از لغت may استفاده شده.
ضمنا برای خودتون استرس ایجاد نکنید چرا که به نظر من پروسه ی کار در لندن راحت تره. اما راجع به مدارک مالی با سفارت مکاتبه کنید و من هم در جریان بگذارید
تشکر کنندگان:
ما هم با توجه به این که شماره ی پرونده ی پایینی داریم و برای اکتبر کارنت شدیم و برای تعطیلات تابستانی ایران هستیم و همچنین ساکن انگلستانیم نگرانم که تا آخر سپتامبر که ما بر میگردیم برای کارهای پزشکی و سو پیشینه دیر باشه و نامه را به ادرس انگلیس ما پست کنند.
حالا آیا راهی هست که تاریخ دقیق مصاحبه را بدونیم یا اینکه بی دردسر به تعویقش بندازیم(حد اقل برای چند روز)؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-13 ساعت 11:27)ماندانا نوشته:  بچهای فعال 2012 جناب rasbor و ETnakhausetelefonien و.......
شما که اینقدر به بچها لطف دارید
لطفا یه جدول درست کنید ببینیم موضوع از چه قراره
همه سالها جدول دارن غیر از 2012 ها

دوستانی که مایل به همکاری در ایجاد جدول 2012 در یک نگاه دارند لطفا به من پیام خصوصی بدهند.

نمونه این جدول در تالار 2011 موجود است. با همکاری یکی از دوستان انجمن این جدول از شکل تصویری خارج خواهد شد و به صورت متنی نمایش داده خواهد شد.
دوستان علاقمندی که مایل به همکاری هستند قبل از ارسال پیام به جدول 2011 در یک نگاه سر بزنند و با نحوه کار آن آشنا شوند.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، arman_m
تو ویزا بولتن که نگاه کردم یه آمار جالب داده نوشته از ایران 4453 نفر برنده داشتیم واسه dv2012 حالا چندتا سوال؟
اگه سقف تعداد ویزا ها 6000 باشه آیا می شه نتیجه گرفت که همه سال بعد آمریکائیم ؟
آیا تو صدور ویزا و شمارش اون خانواده ها هم جزو این 6000 تا هستن یا اینکه این تعداد فقط مربوط به برنده هاست ؟
شماره کیس : 2012AS00035XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 8 مارس
تاریخ مصاحبه: MAY 21
تاریخ رویت جواب کلیرینس : 29 جون
تاریخ دریافت ویزا: 17 جولای
جمع هزینه ها : 10000 عکس + 82000 DHL دوسری + هزینه سفارت 330 دلار + دکتر 240 دلار + 1500000 دو بار سفر به آنکارا
تشکر کنندگان: ماندانا
(2011-08-16 ساعت 12:05)emran_no نوشته:  تو ویزا بولتن که نگاه کردم یه آمار جالب داده نوشته از ایران 4453 نفر برنده داشتیم واسه dv2012 حالا چندتا سوال؟
آیا تو صدور ویزا و شمارش اون خانواده ها هم جزو این 6000 تا هستن یا اینکه این تعداد فقط مربوط به برنده هاست ؟
اگه سه چهار صفحه قبل را بخونيد تمام اين بحثها مطرح و نتيجه گيري شدهShy
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: emran_no ، ParsTrader ، ali.narooei ، vahidvm60 ، Masoudpish
(2011-08-16 ساعت 12:05)emran_no نوشته:  تو ویزا بولتن که نگاه کردم یه آمار جالب داده نوشته از ایران 4453 نفر برنده داشتیم واسه dv2012 حالا چندتا سوال؟

این عدد 6000 رو از کجا کشف کردین؟؟؟؟سقف ویزا 3850میباشد.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ماندانا ، ali.narooei ، daria
(2011-08-15 ساعت 10:52)somisomi نوشته:  بچه ها کسی میدونه چطور از تاریخ دقیق مصاحبمون مطلع میشیم؟
الان کیس نامبرای زیر 8000 برای ماه اکتبر کارنت شدند، اما تاریخ دقیقش رو کی و چگونه میشه فهمید؟
(کیس نامبر من : 24xxx

میتونین یک ایمیل بزنین KCC ازشون بپرسین، اگه هم سفارت آنکارا هستین، تو این لینک معمولا تاریخ مصاحبه ها تا حدوده 1 ماه بعد هست همیشه:

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ali.narooei ، has118 ، shadin_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: