کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
با انتشار بولتن سپتامبر 2011 اولین سری از شماره های 2012 برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. گفتگوهای مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.

ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام دوستان.
ببخشید سوالی داشتم. منظورتون از کارنت شدن چی هست؟
میشه یه مقدار توضیح بدید؟
اخه من تجربه ای در مورد لاتاری نداشتم و یه بار شرکت کردم و به لطف خدا قبول شدم Smile
ممنونم
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان: a.behzadi ، masih sh ، batis2010 ، sayeh_m
(2011-05-03 ساعت 16:23)raimand نوشته:  سلام دوستان.
ببخشید سوالی داشتم. منظورتون از کارنت شدن چی هست؟
میشه یه مقدار توضیح بدید؟
اخه من تجربه ای در مورد لاتاری نداشتم و یه بار شرکت کردم و به لطف خدا قبول شدم Smile
ممنونم

کارنت شدن یعنی اینکه .. اول کمی توضیح از کل پروسه بررسی پرونده:
فرم ها رو که فرستادین، یه بررسی اولیه، ثبت و ارسال به کنسولگری که اعلام کردید.
بر حسب شماره کیس شما به ترتیب نوبت رسیدگی به پرونده ها می رسه. یعنی مصاحبه.
وبسایت وزارت لاتاری! هم ماه یک لیست ارائه میده و مشخص می کنه که در هر ماه چه شماره هایی از چه قاره هایی برای مصاحبه دعوت می شوند.
چون در اون ماه اون شماره ها پرونده هاشون در جریان است. برای همینه که میگن کارنت!
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
ممنون ولي توضيحتون خيلي حرفه اي و خلاصه بود. امكان تشريح بيشتر وجود داره؟
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: arash004 ، masih sh ، batis2010
(2011-07-16 ساعت 16:16)hoseyn نوشته:  ممنون ولي توضيحتون خيلي حرفه اي و خلاصه بود. امكان تشريح بيشتر وجود داره؟

یعنی من با شماره کیس نامبر 2011AS33xxx ، از سپتامبر سال پیش هر ماه در سایت TRAVEL.STATE.GOVدر بخش ویزا بولتن اطلاعات مربوط به آن ماه را چک میکردم.
با توجه به شماره ام که در سال 2011 به نسبت شماره ی بالایی بود بالاخره در بولتن ویزای ماه ژوئن امسال نوبت من شد و برای مصاحبه تا شماره ی 33775 کارنت شدند که من هم جزو آن ها بودم و با ایمیل به KCC و سفارت از زمان دقیق مصاحبه ام با خبر شدم، هر چند که چند هفته بعد از منتشر شدن بولتن، نامه دومم هم که حاوی زمان مصاحبه بود به دستم رسید.
خلاصه در این بولتن ویزا ها که هر ماه در سایت منتشر میشود ، مشخص میشه که برای ماه بعدی تا چه محدوده ای از شماره کیس نامبر ها برای مصاحبه می توانند به سفارتهای مربوطه بروند ( یعنی با اعلام محدوده ی شماره ها در هر ماه، اگر شماره ی شما در آن محدوده باشد ،پرونده ی شما برای انجام مصاحبه به جریان افتاده یا کارنت شده).
در سایت مربوطه که آدرسش را گذاشتم اگر به آخرین بولتن ویزا که برای ماه AUG 2011هست مراجعه بفرمایید می بینید که در جدول 4 ام که مربوط به این ماه است همه ی کیس نامبر های آسیا کارنت شدند و ماه بعدی یعنی سپتامبر همه ی دوستان با هر کیس نامبری مصاحبه می شوند، در صورتی که اگر به جدول بالایی آن یعنی بولتن ویزای ماه JUL نگاه کنید برای آسیا عدد 39750 نوشته شده که یعنی از شماره های بولتن قبلی(ماه ژوئن)که 33775 بود تا 39750 برای ماه آگوست مصاحبه خواهند شد.
البته امکان به تعویق انداختن زمان مصاحبه از طریق مکاتبه با KCC هم وجود دارد
امیدوارم تا حدودی متوجه شده باشید

در ضمن توصیه می کنم در حال حاضر به فکر پر کن با دقت فرم ها برای خودتان و اگر متاهل هستید برای خانواده تان ( فرزندان زیر 21 سال در هنگام ثبت نام لاتاری)باشید. در هر مرحله اطلاعات مورد نیاز را کم کم متوجه خواهید شد.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

با سلام و خسته نباشید و تبریک به همه عزیزانی که قبول شده اند

سوال من اینه که شانس دعوت شدن من به مصاحبه و گرفتن گرین کارت چقدر است ؟
case no:2012AS00065xxx

متشکرم
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-07-18 ساعت 14:37)hello354 نوشته:  با سلام و خسته نباشید و تبریک به همه عزیزانی که قبول شده اند

سوال من اینه که شانس دعوت شدن من به مصاحبه و گرفتن گرین کارت چقدر است ؟
case no:2012AS00065xxx

متشکرم

این سوالی است که بارها و بارها در سالهای مختلف با آن روبرو شدم.در سال 2009 کیس نامبر 30000 یک کیس نامبر با رقم فضایی بود که در آن زمان دوستان که این رقم و بالاتر این رقم رو داشتن امیدی نداشتن و فکر می کردن ویزا بهشون نمیرسه ولی الان ایران نیستن.هیچ کسی نمی تونه به این سوال جواب دقیقی بده و تخمین بزنه براتون.بررسی و کارنت شدن کیس ها فقط و فقط بستگی به روند کار KCC داره.اگر امسال هم برنده هایی با این قبیل کیس ها اعلام شدن پس کارشون بی حکمت نیست.شما تنها کاری که می تونین بکنین اینه که کارهاتون رو پیگیری کنین.ایشالا ویزاتون رو می گیرین به امید خدا ...
تشکر کنندگان: REZA1390 ، alirezagh ، javidk ، h4di ، arash004 ، Masoudpish ، ozone ، odiseh ، amiry ، behzad7 ، SANI HAGHIGHI ، baranbahari ، batis2010 ، Dr.Fox ، smith ، DIVE
سلام دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 38 هزار حدودا برای چه ماهی کارنت میشم.از کمکتون ممنونم.
کیس نامبر: 38***
رویت قبولی: 15 جولای
ارسال فرمها: 1 اگوست
مصاحبه:
ویزا:
همراهان:0
(2011-07-23 ساعت 03:05)shabnam 88 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 38 هزار حدودا برای چه ماهی کارنت میشم.از کمکتون ممنونم.

شما میتونید به به این سایت بولتن ویزا مراجعه کنید و شماره تون رو مقایسه کنید هر سال کمی متفاوته. برای سال 2011 با شمارهای که شما فرمودید نزدیک به 10 ماه.

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: ozone ، farnaz82 ، Kivan ، batis2010 ، shani89
کسی میدونه واسه فهمیدین حدود زمان مصاحبه باید کودوم سایت و کجا رو چک کنم؟
کیس نامبرم 68000
(2011-07-24 ساعت 18:24)Masoudpish نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 03:05)shabnam 88 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 38 هزار حدودا برای چه ماهی کارنت میشم.از کمکتون ممنونم.

شما میتونید به به این سایت بولتن ویزا مراجعه کنید و شماره تون رو مقایسه کنید هر سال کمی متفاوته. برای سال 2011 با شمارهای که شما فرمودید نزدیک به 10 ماه.

کودوم قسمتش باید چک کنم؟
(2011-07-24 ساعت 20:58)amirhoseain نوشته:  کسی میدونه واسه فهمیدین حدود زمان مصاحبه باید کودوم سایت و کجا رو چک کنم؟
کیس نامبرم 68000
(2011-07-24 ساعت 18:24)Masoudpish نوشته:  

کودوم قسمتش باید چک کنم؟

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
از آگوست امسال به قبل رو ببینید و شمارهتون رو با سالای قبل مقایسه کنید
در ضمن دوستان نگران شماره هاشون نباشن و بیشتر به فکر ارسال فرم باشند.

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: farnaz82 ، Kivan ، Us1346 ، batis2010 ، MEHDIREZAEI ، sonami
(2011-07-24 ساعت 23:15)Masoudpish نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 20:58)amirhoseain نوشته:  کسی میدونه واسه فهمیدین حدود زمان مصاحبه باید کودوم سایت و کجا رو چک کنم؟
کیس نامبرم 68000
(2011-07-24 ساعت 18:24)Masoudpish نوشته:  [quote='shabnam 88' pid='121518' dateline='1311374101']
سلام دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 38 هزار حدودا برای چه ماهی کارنت میشم.از کمکتون ممنونم.

کودوم قسمتش باید چک کنم؟

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
از آگوست امسال به قبل رو ببینید و شمارهتون رو با سالای قبل مقایسه کنید
در ضمن دوستان نگران شماره هاشون نباشن و بیشتر به فکر ارسال فرم باشند.
[/q

ممنونم. در قسمت جولای واسه آسیا این عدد رو نوشته 33,775
خب این عدد چیو نشون میده؟
من فرمام رو فرستادم. مگر نمیگید ترتیب مصاحبه از روی شماره کیس هست؟ پس دیرو زود فرستادن فرمها چه کمکی به من که کیس نامبرم روی 68000 هست می کنه؟
(2011-07-25 ساعت 10:55)amirhoseain نوشته:  ممنونم. در قسمت جولای واسه آسیا این عدد رو نوشته 33,775
من فرمام رو فرستادم. مگر نمیگید ترتیب مصاحبه از روی شماره کیس هست؟ پس دیرو زود فرستادن فرمها چه کمکی به من که کیس نامبرم روی 68000 هست می کنه؟

در واقع تاریخ مصاحبه با اولویت کیس نامبر خواهد بود. اما تاریخ ارسال بیشتر برای کیس های پایین اهمیت پیدا خواهد کرد.
تشکر کنندگان: Masoudpish ، ozone ، batis2010 ، smith ، mohammadrezah
(2011-07-25 ساعت 12:43)alirezagh نوشته:  
(2011-07-25 ساعت 10:55)amirhoseain نوشته:  ممنونم. در قسمت جولای واسه آسیا این عدد رو نوشته 33,775

در واقع تاریخدر قسمت جولای واسه آسیا این عدد رو نوشته 33,775
مصاحبه با اولویت کیس نامبر خواهد بود. اما تاریخ ارسال بیشتر برای کیس های پایین اهمیت پیدا خواهد کرد.

در قسمت جولای واسه آسیا این عدد رو نوشته 33,775
و اين كه با كيس 68000 شانسي هست؟
ممنون از راهنمايتون
ممکن هستن درباره روند کارنت شدن بیشتر توضیح بدین؟

> آیا تا ماه سپتامبر 2012 همه چیز تموم میشه و روند کارنت شدن کیس نامبرهای 2012 به اتمام میرسه؟ مثلا در ماه آگوست امسال کیس نامبرهای 39000 آسیایی برای مصاحبه میرن. ماه بعد سپتامبره. آیا همه چیز برای سال قبلیها تموم شده یا کماکان باز هم اعلام میشه؟

> من فلسفه کیس نامبرها رو نفهمیدم. چرا کشورهای آفریقایی اینقدر کیسهای بالا دارن؟ مثلا در ماه آگوست آفریقاییها تا 57000 میرن برای مصاحبه و اینکه امسال از آسیا کیس نامبر 70000 داریم چه معنی میتونه داشته باشه؟

خیلی ممنون
تشکر کنندگان: malekan ، batis2010 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان