کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان
من واکسیناسیون هپاتیت را زذه ام ولی ده سالش گذشته رفتم پاستور کارت هم گرفتم ولی چیزی نگفتن که باید دوباره بزنم یا نه
سوالم این بود باز هم باید تجدید کنم؟؟
2012AS00021***
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، sayeh_m
سلام

1) از دوستان اگر میشه اسامی واکسن هایی که در پاستور و همچنین در مطب دکتر اونگان زده میشه رو معادل انگلیش رو ممنون میشم بزارید.

2) آیا در اصفهان هم جایی هست که خدمات انستیتو پاستور تهران رو انجام بده ؟
تشکر کنندگان: توکل به خدا ، SH1A2R3 ، sayeh_m
(2011-08-28 ساعت 17:55)3rip نوشته:  سلام

1) از دوستان اگر میشه اسامی واکسن هایی که در پاستور و همچنین در مطب دکتر اونگان زده میشه رو معادل انگلیش رو ممنون میشم بزارید.

2) آیا در اصفهان هم جایی هست که خدمات انستیتو پاستور تهران رو انجام بده ؟
در خصوص سئوال اولتان بهاین پست رجوع بفرمایید.
در اصفهان و شیراز هم دیدم که سال پیش بچه ها رفتن اما دقیق نمی دونم فکر می کنم به هلال احمر مراجعه می کردند

نقل قول:من واکسیناسیون هپاتیت را زذه ام ولی ده سالش گذشته رفتم پاستور کارت هم گرفتم ولی چیزی نگفتن که باید دوباره بزنم یا نه
سوالم این بود باز هم باید تجدید کنم؟؟
2012AS00021***
کیس نامبر شما 21 یا 21000؟!
اگر 21000 است که بهتر می بود واکسن ها را میزدید اما کارت را نزدیک مصاحبه تان پر می کردید تا تاریخ های جدید را وارد کارتتان کنند، بهر حال چندان مهم هم نیست.
اما اگر از دکتر پاستور (خانم دکتر طاهر نژاد در پاستور تجریش کاملا مطلع هستند و کمک می کنند) پرسیدید و گفتند که نیازی نیست، حتما نیازی نیست و اگر نه آزمایش آنتی بادی برایتان می نوشتند یا تجدید می کردند.
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: 3rip ، outlaw ، سامان صفایی ، SH1A2R3 ، Serendipity ، arman_m ، ASALI
سلام من هم اصفهان بودم و اصلا به پاستور مراجعه نکردم و شما هم نمیخاد مراجعه کنی-من هپاتیت کزاز مننژیت رو همینجا زدم و MMR را که خیلی هم مهم هست دکتر افقری خ آمادگاه
تشکر کنندگان: 3rip ، توکل به خدا ، SH1A2R3 ، ouife
(2011-08-28 ساعت 19:43)imanmamad نوشته:  سلام من هم اصفهان بودم و اصلا به پاستور مراجعه نکردم و شما هم نمیخاد مراجعه کنی-من هپاتیت کزاز مننژیت رو همینجا زدم و MMR را که خیلی هم مهم هست دکتر افقری خ آمادگاه

آیا احتیاج هست که مدارک واکسنم رو ببرم تهران و انستیتو پاستور برام کارت بین المللی صادر کنه یا خود اصفهان کارت بین المللی میدن؟

اگر اصفهان کارت بین المللی میدن مکانش کجاست ؟

ممنون
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ASALI
نه اصلا لازم نیست برین تهران-هر کسی هم گفت حتما باید برید تهران گوش نکنید.خ سعادت آباد تقریبا روبری ورزشگاه امین-کنار آزمایشگاه مکانیک خاک-حلال احمر.
تشکر کنندگان: 3rip ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، vroom ، arman_m ، ASALI
آقا کسی میدونه تو مشهد هم میشه کارت بین المللی واکسن رو گرفت ؟ کسی آدرسی داره ؟؟؟؟
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3
سلام ضمن تبریک بخاطر انتخاب شما-شما حلال احمر مشهد مراجعه کن-حتما دارن
تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3 ، ASALI
بازم سوال واکسنی دارم. Big Grin من میتونم الان برم واکسنامو بزنم بعد قبل از مصاحبم ببرم انستیتو واسم تاریخ به روز بزنه که منقضی نشه ؟
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Pani2010 ، ASALI
(2011-08-29 ساعت 11:02)mehdi3261 نوشته:  آقا کسی میدونه تو مشهد هم میشه کارت بین المللی واکسن رو گرفت ؟ کسی آدرسی داره ؟؟؟؟

(2011-08-29 ساعت 11:25)imanmamad نوشته:  سلام ضمن تبریک بخاطر انتخاب شما-شما حلال احمر مشهد مراجعه کن-حتما دارن

راه imanmamad را امتحان کن ولی تا جاییکه من یادمه بچه ها می گفتن یه دکتره حول و حوشه چهارراه دکترا اینکارو می کنه ولی موسسه نیست ولی اگه خواستی مشهد انجام بدی و دکتر برات انجام داد گواهیش رو ببر حلال احمر و یک گواهی کلی بین المللی بگیر
من خودم انیستیتو پاستور تهران رفتم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Pani2010 ، SH1A2R3 ، ASALI
(2011-08-29 ساعت 21:55)3rip نوشته:  بازم سوال واکسنی دارم. Big Grin من میتونم الان برم واکسنامو بزنم بعد قبل از مصاحبم ببرم انستیتو واسم تاریخ به روز بزنه که منقضی نشه ؟

معمولا اینکار رو می کنن
تشکر کنندگان: behzadb57 ، 3rip ، SH1A2R3 ، arman_m
(2011-09-01 ساعت 06:11)Pani2010 نوشته:  
(2011-08-29 ساعت 21:55)3rip نوشته:  بازم سوال واکسنی دارم. Big Grin من میتونم الان برم واکسنامو بزنم بعد قبل از مصاحبم ببرم انستیتو واسم تاریخ به روز بزنه که منقضی نشه ؟

معمولا اینکار رو می کنن

هر موقع خواستی بری مصاحبه برو واکسن بزن چون اگه طولانی بشه ممکنه دکتر چند تا واکسن رو برات تجدید کنه

2010AS9500

تشکر کنندگان: Pani2010 ، 3rip ، SH1A2R3
سلام دوستان. توي سایت دکتر دونگان (آنکارا) http://www.doctorun.com یه نکته ای هست (تو کادر زرد رنگ سمت چپ) که میگه:
Do not have a live vaccine in the last 30 days ! it will cause a delay in your medical report فکر میکنم منظورش اینه که نباید از 30 روز مونده به آزمایشات پزشکی واکسن زده باشید چون باعث تاخیر در گزارش مدیکال میشه. این یعنی اینکه برای تهیه کارت واکسن بین المللی از انستیتو پاستور باید جوری برنامه ریزی کنید که بیش از 30 روز مونده به آزمایشات واکسن ها رو زده باشین. لازم به یادآوری است در آنکارا اول تست پزشکی انجام میشه بعد واکسن زده میشه. لطفاً در این مورد نظر بدید.
تشکر کنندگان: سامان صفایی ، SH1A2R3 ، arman_m
دوستان من شرمندم یکم خنگم!!! الان بعد از ارسال فرمها چیکار باید بکنیم؟گیج شدم!! بریم پاستو رو بگیم که واکسن بزنن برامون!!!(واکسن چیا آخه؟) بعدم مدارکمون رو ترجمه کنیم یا اینکه وایستیم هروقت کیسهامون اعلام شد بریم دنبال اینکارها؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ASALI
(2011-09-03 ساعت 18:43)ساری نوشته:  دوستان من شرمندم یکم خنگم!!! الان بعد از ارسال فرمها چیکار باید بکنیم؟گیج شدم!! بریم پاستو رو بگیم که واکسن بزنن برامون!!!(واکسن چیا آخه؟) بعدم مدارکمون رو ترجمه کنیم یا اینکه وایستیم هروقت کیسهامون اعلام شد بریم دنبال اینکارها؟

دوست عزیز مدارک شناسایی و تحصیلیت رو هر چه زودتر ترجمه کن و نزدیک مصاحبتون شد برو پاستور بگو کارت واکسیناسیون بین المللی برای سفارت آمریکا می خوای خودشون راهنماییت می کنن

2010AS9500

تشکر کنندگان: head of flower ، ali.narooei ، ساری ، SH1A2R3 ، arman_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان