آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید.

‎**************************‎
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2011‎ اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
ببخشید آیا ما میتونیم تمام معاینات و ازمایشهارو تو ایران انجام بدیم که دیگه تو انکارا به دکترش احتیاج نباشه ؟
ایا تمام واکسنها تو یه روز زده میشه ؟
من از الان واکسنها و ازمایشهارو بدم آیا تا موقع لزوم اعتبار داره کیس من ‎10xxx‎ هست
انتظار.....
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-05-03 ساعت 14:16)gt3333 نوشته:  
ببخشید آیا ما میتونیم تمام معاینات و ازمایشهارو تو ایران انجام بدیم که دیگه تو انکارا به دکترش احتیاج نباشه ؟
ایا تمام واکسنها تو یه روز زده میشه ؟
من از الان واکسنها و ازمایشهارو بدم آیا تا موقع لزوم اعتبار داره کیس من ‎10xxx‎ هست

دوست عزیز شما فقط می تونید واکسن ها رو در ایران بزنید و اون هم کارت تایید شده انستیتو پاستور رو لازم داره و برای آزمایشات و معاینات بایستی پیش دکتر معتمد سفارت برید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hooman78 ، frozen mind ، stealth ، amir_ebrahimi99 ، mansour*** ، sasan_rock ، mitr.p ، mahdicivil ، SH1A2R3 ، odiseh ، arman_m
با درود

آیا کارت انستیتوپاستور باید ترجمه ومهر دادگستری وامور خارجه زده بشه یا خیر؟ ومحل این پاستور کجاست وچه ساعتی هستند؟
2012AS19000‎
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

یافتن نقل قول‌ها
(2011-07-21 ساعت 02:01)mansour*** نوشته:  
با درود

آیا کارت انستیتوپاستور باید ترجمه ومهر دادگستری وامور خارجه زده بشه یا خیر؟ ومحل این پاستور کجاست وچه ساعتی هستند؟

کارت واکسن بین المللی نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ندارد.برای داشتن هرگونه اطلاعات در مورد انستیتو پاستور و مراکز وابسته به آن(شعبه شمیران) به این سایت مراجعه کنید ‎http://www.pasteur.ac.ir/‎

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، California ، SH1A2R3 ، odiseh ، Serendipity ، arman_m ، هوشنگ ، اردوان
ادرس انستیتو پاستور: خ کارگر جنوبی میدان پاستور خ پاستور .انستیتو پاستور قسمت واکسیناسیون.در ضمن ومدرک اونها احتیاج به ترجمه نداره
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: alirezagh ، SH1A2R3 ، Serendipity ، arman_m ، Ali DV-2013 ، lottory
(2011-07-25 ساعت 18:35)علیرضا م ‎pid='122114 نوشته:  
ادرس انستیتو پاستور: خ کارگر جنوبی میدان پاستور خ پاستور .انستیتو پاستور قسمت واکسیناسیون.در ضمن ومدرک اونها احتیاج به ترجمه نداره

انستیتو پاستور شعبه دیگری هم داره که همون خدمات رو انجام میده.
آدرس: انتهای شریعتی نرسیده به میدان قدس جنب بانک صادرات
تلفن: ‎22730014‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
کیس نامبر من ‎2012as00002600‎ است آیا شروع به زدن واکسنها بکنم یا نه در ضمن فرمم را 2 آگوست با ‎tnt‎ ارسال کردم با تشکر.
یافتن نقل قول‌ها
(2011-08-04 ساعت 18:35)omaco نوشته:  
کیس نامبر من ‎2012as00002600‎ است آیا شروع به زدن واکسنها بکنم یا نه در ضمن فرمم را 2 آگوست با ‎tnt‎ ارسال کردم با تشکر.

به احتمال قریب به یقین، شما جز اولین مصاحبه شونده های ‎2012‎ خواهید بود، پس نه تنها واکسن، بقیه کارهاتون رو هم از حالا پیش ببرید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: سامان صفایی ، ali.narooei ، frozen mind ، SH1A2R3 ، sayeh_m
دوستان کیس من ‎AS0000 12xx‎ برگه هام رسیده به کی سی سی ، دیروز تایید کردن
1-کی ازشون بپرسم که ‎match‎ اطلاعاتم(متن انگلیسی مچ بودن مدارک می شه لطف کنید ، پیدا نکردم تو تاپیک ها)
2-کی ازشون بپرسم وقت مصاحبمو
3-کی وقت دکتر بگیرم
4- کی مدارکمو بفرستم سفارت انکارا
سپاس گزارم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2011-08-13 ساعت 02:35)سامان صفایی ‎pid='126244 نوشته:  
1-کی ازشون بپرسم که ‎match‎ اطلاعاتم(متن انگلیسی مچ بودن مدارک می شه لطف کنید ، پیدا نکردم تو تاپیک ها)
3-کی وقت دکتر بگیرم
سپاس گزارم

1. معمولا 2 هفته بعد از رسیدن فرم ها جواب درست و حسابی می دادند اما شما چون کیس تان اکتبر مصاحبه میشه می تونید زودتر هم بزنید ولی 2 هفته بعدش بهتره
2. وقتی شماره شما در بولتن ویزا ی اکتبر بود به ‎kcc‎ ایمیل میزنید و زان مصاحبه را می پرسید
3. دکتر اونگان (آنکارا) از یک ماه قبل از مصاحبه میتونید وقت بگیرید تا 2 روز قبلش (آدرس سایت دکتر اونگان ‎: http://www.doctorun.com/ )‎
4. اگر آنکارا هستید 15 روز قبل از مصاحبه اما اگر ابوظبی هستید با خودتان می برید
نقل قول:از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟ ‎

کارت که اعتباری خاصی ندارهBig Grin‎ تاریخ واکسن هایی که در آن درج میشه اعتبار داره که فقط در خود کارت واکسن تب زرد را 10 سال و مننژیت را 2 سال نوشته. اما باید تارخ سایر واکسن ها را برایتان بروز بزنند که الکی به بهانه ی تاریخ واکسن اضافه ای در آنکارا یا ابوظبی نخورید (که اگر پاستور تجریش برید پیش خانم دکتر طاهر نژاد خودشان همین کار را می کنند)
شماره کیس: ‎2011AS00033xxx‎
وضعیت کیس من

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ali.narooei ، سامان صفایی ، 3rip ، SH1A2R3 ، arman_m ، Ali DV-2013 ، اردوان
‎salam doostan man emrooz taze motevajeh shodam ke esmam hast va barande shodam nemidonam bayad chi kar konam va az koja shoro konam lotfan mano rahnamayee konid‎
یافتن نقل قول‌ها
(2011-08-15 ساعت 23:33)jala نوشته:  
salam ‎doostan man emrooz taze motevajeh shodam ke esmam hast va barande shodam nemidonam bayad chi kar konam va az koja shoro konam lotfan mano rahnamayee konid‎

عزیزم شما چند ساعت سایتو بخون همه چیو می فهمی.
شماره کیس ‎:20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 ‎Aug‎
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: ‎Nov‎
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin‎ و خواست ‎Big Grin‎ دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت ‎: 1‎ ماه پس از ورود
2 نفر
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
ممنونم از پاسختون
یه نامه مچ کردن اطلاعات فرستادم براشون با انگلیسی بد من
‎all the document that i sent to kcc by form is match in my forms‎
‎, and every thing is ok ?‎

، دوباره جواب دادن . فرمتون رسید، و ‎is acceptable‎ و مراحل بعدیو داره طی می می کنه
حالا سوالم اینه از شما که آیا این ‎acceptable‎ با توجه به متن من و جواب اونها ، همون مچ بودنه و جای نگرانی نیست یا دوباره بفرستم با یه متن دیگه
ممنونم

(2011-08-15 ساعت 23:16)Donkey chance نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 02:35)سامان صفایی ‎pid='126244 نوشته:  
3-کی وقت دکتر بگیرم
سپاس گزارم

1. معمولا 2 هفته بعد از رسیدن فرم ها جواب درست و حسابی می دادند اما شما چون کیس تان اکتبر مصاحبه میشه می تونید زودتر هم بزنید ولی 2 هفته بعدش بهتره
2. وقتی شماره شما در بولتن ویزا ی اکتبر بود به ‎kcc‎ ایمیل میزنید و زان مصاحبه را می پرسید
3. دکتر اونگان (آنکارا) از یک ماه قبل از مصاحبه میتونید وقت بگیرید تا 2 روز قبلش (آدرس سایت دکتر اونگان ‎: http://www.doctorun.com/ )‎
4. اگر آنکارا هستید 15 روز قبل از مصاحبه اما اگر ابوظبی هستید با خودتان می برید
نقل قول:از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟ ‎

کارت که اعتباری خاصی ندارهBig Grin‎ تاریخ واکسن هایی که در آن درج میشه اعتبار داره که فقط در خود کارت واکسن تب زرد را 10 سال و مننژیت را 2 سال نوشته. اما باید تارخ سایر واکسن ها را برایتان بروز بزنند که الکی به بهانه ی تاریخ واکسن اضافه ای در آنکارا یا ابوظبی نخورید (که اگر پاستور تجریش برید پیش خانم دکتر طاهر نژاد خودشان همین کار را می کنند)

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: ali.narooei ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، rastkerdar ، burzum.1984

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان