کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ds160
(2017-06-18 ساعت 18:51)s.delsa نوشته:  سلام
یک سوال در مورد فرم DS-160 داشتم.ی قسمت از فرم که شهر صدور passport رو خواسته. چه باید نوشت درحالیکه نام شهری در pass قید نشده .فقط نوشته شده محل صدور :اداره پلیس مهاجرت.

سلام
با توجه به اینکه ملیت را ایرانی انتخاب کردید در این قسمت هم ایران و شهر تهران گزینه درست است.
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-03 ساعت 18:13)ALI SHAYESTE نوشته:  سلام دوستان  من کیس نامزدی هستم . من فرم DS 160 رو پرکردم و سابمیت کردم و کانفیرمیشن هم گرفتم ومتوجه شدم یکی دوجا اشتباه کردم . یکی  مربوط به کار که نوشتم EDUCATION و یکی رده خدمتی که نوشتم سرباز ساده به جای ارتش یا سپاه؟ ولی هنوز وقت نگرفتم میتونم دوباره فرم رو پرکنم و کانفیرمیشن جدید رو در وقت گرفتن وارد کنم . خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره به من بگه . خیلی ناراحت هستم .

سلام، مشکلی نیست دوباره تکمیل کنید، بعد از تعیین وقت برای مصاحبه فرم مربوطه به سفارت ارسال می گردد و فرم قبلی به صورت خودکار بعد از 30 روز حذف می گردد.
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان من کیسم نامزدیه و میدونم که پس از پرکردن فرم DS باید وقت مصاحبه بگیرم ولی وکیلم در امریکا میگه باید منتظر سفارت باشی که برات یه وقت مشخص کنه . نمیدونم به حرف وکیل گوش کنم یا نه ؟ و ببخشید پول سفارت را از ایران چطور باید پرداخت کرد تا بشه وقت گرفت ؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه .
Category: K1
Embassy: Ankara
Evidence Sent to uscis: 13 December 2016
Reciept Number:17 December 2016 (I-797E Form)
Request for extra information by USCIS: 23 March 2017
Approved by USCIS and sent to NVC: 17 April 2017
NVC approved letter AND send to the Ankara embassy : 15 May 2017
Case Number:15 May 2017
Consulate Recived Case: ……….
Interview date: …………
Resault: …………..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من براي يكي از دوستام فرم ds160 رو پر كردم و وقت سفارت هم گرفتم، ولي چون فرم رو سابميت نكرده بودم اكسپاير شد، حالا اگر يك فرم ديگه پر كنم و سابميت كنم ايرادي داره؟ از اين بابت مي پرسم كه تو فرم وقت مصاحبه شماره فرم قبلي كه اكسپاير شده نوشته شده، من از يك موسسه پرسيدم گفتن ايرادي نداره مشكلي پيش نمياد
شماره کیس :2013AS0001xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : هفته دوم ژانویه/ کلیرنس
تاریخ کلیرنس :20 فوریه 2013
تاریخ ورود به آمریکا : جون ٢٠١٣
تعداد نفرات : 2 نفر
مقصد:هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان این فرم باید مشخصات کسی باشه که براش تقاضای ویزا می کنم یا خودم؟ و اینکه اول باید فرم رو سابمیت کنم و بعد از سفارت وقت بگیرم؟؟؟ از چه سایتی باید وقت بگیرم؟ ممنون
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان