کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
سلام دوستان,
عید فطر رو در ابتدا تبریک میگم.
امروز یکی از اشنا یان ما پیشنهاد خوبی کردند
گفتم برای دوستانی که اسپانسر ندارند گزینه خوبیه چون جزء دارایی ها و اموال حساب می شه ,
دوستان می تونند اگر مثلا حدود 15000$طلا و جواهراتشون رو ارزش گذاری کنند,حالا از مادر یا کسی از اشنا ها باشه هم خوبه برای دوستانی که نمی تونند گواهی بانکی و سند خونه تهیه کنند.

چون مطلبی رو تو همین مهاجر سرا خونده بودم که خانمی با سند ماشینش ویزا گرفته بود.شاید این هم گزینه مناسبی باشه.
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
تشکر کنندگان: binahayat_m ، mavarfan ، lorecance ، najibi
جدول خط فقر آمریکا برای سال 2010 هم منتشر شد (Poverty Guidline 2010 ). قابل توجه کسانی که اسپانسر دارند و باید فرم اسپانسر رو پر کنند و همچنین کسانی که می خوان از طریق حساب بانکی اقدام کنند.
البته به نظر میرسه اعداد و ارقام نسبت به سال 2009 تغییری نکرده. (ولیکن نسخه قبلی دارای اعتبار نمی باشد)

منبع:
www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf

فایل‌های پیوست
.pdf   i-864p.pdf (اندازه 56.26 KB / تعداد دانلود: 157)
تشکر کنندگان: Linspire ، User ، binahayat_m ، lorecance ، najibi
(2010-09-10 ساعت 16:36)satusa نوشته:  جدول خط فقر آمریکا برای سال 2010 هم منتشر شد (Poverty Guidline 2010 ). قابل توجه کسانی که اسپانسر دارند و باید فرم I-864 رو پر کنند و همچنین کسانی که می خوان از طریق حساب بانکی اقدام کنند.
البته به نظر میرسه اعداد و ارقام نسبت به سال 2009 تغییری نکرده. (ولیکن نسخه قبلی دارای اعتبار نمی باشد)

منبع:

دوستان عزیز؛لطفا" اطلاع رسانی اشتباه نکنید اسپانسر باید فقط و فقط فرم I-134 رو پر کنه...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، AMIN3Y ، najibi
(2010-09-11 ساعت 09:17)rayan.s نوشته:  
(2010-09-10 ساعت 16:36)satusa نوشته:  جدول خط فقر آمریکا برای سال 2010 هم منتشر شد (Poverty Guidline 2010 ). قابل توجه کسانی که اسپانسر دارند و باید فرم اسپانسر رو پر کنند و همچنین کسانی که می خوان از طریق حساب بانکی اقدام کنند.

منبع:

دوستان عزیز؛لطفا" اطلاع رسانی اشتباه نکنید اسپانسر باید فقط و فقط فرم I-134 رو پر کنه...

ممنون. پست رو اصلاح کردم.
پس این فرم 864 که توی فایل خط فقر نوشته برای کیا هست؟ منظورش چیه؟

تشکر کنندگان:
(2010-09-11 ساعت 14:05)satusa نوشته:  ممنون. پست رو اصلاح کردم.
پس این فرم 864 که توی فایل خط فقر نوشته برای کیا هست؟ منظورش چیه؟

برای کسانی که از طریق خانواده ، یا ویزای کار قصد گرفتن گرین کارت دارند
تشکر کنندگان: satusa ، امیر مهاجر
(2010-09-15 ساعت 11:26)saeedproo نوشته:  من امروز بانک سامان بودم برای حساب تمکن مالی که گفتن باید پولت رو حداقل 1 ماه باید تو بانک بزاری .
دوستان ممنون میشم یه بانک معرفی کنید که پول رو یه هفته بزارم بعد گواهی بین المللی بگیرم .

چرا موجودی حساب نمیگیری؟ چند تا از دوستان فقط موجودی حساب گرفتند و ازشون قبول کردند. فکر کنم بانک صادرات بوده.
تشکر کنندگان: najibi
(2010-09-15 ساعت 11:26)saeedproo نوشته:  من امروز بانک سامان بودم برای حساب تمکن مالی که گفتن باید پولت رو حداقل 1 ماه باید تو بانک بزاری .
دوستان ممنون میشم یه بانک معرفی کنید که پول رو یه هفته بزارم بعد گواهی بین المللی بگیرم .

بانک ها حق ندارند مدت زمان برای شما تعیین کنند. طبق مقررات حساب های پس انداز مشتری در هر زمان می تواند موجودی را برداشت کند، یا اینکه درخواست مانده حساب کند.
اگر قبول نمی کنند به سامان مرکزی گزارش دهید. دست کم نفر بعدی مشکل شما را نخواهد داشت.
از این فرم برای شکایت از شعبه ها استفاده کنید.
تشکر کنندگان: OMID_R ، maxsupermax ، saeedproo ، maryam_goli ، AMIN3Y ، binahayat_m ، najibi
دوستان آیا حساب بانکی حتما باید سپرده باشه یا حساب جاری هم مشکلی نداره ؟ با تشکر
دوستان آیا حساب باید پس انداز یاشه یا حساب جاری هم مشکلی نداره ؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-18 ساعت 13:35)Vahid-DV2011 نوشته:  دوستان آیا حساب بانکی حتما باید سپرده باشه یا حساب جاری هم مشکلی نداره ؟ با تشکر
دوستان آیا حساب باید پس انداز یاشه یا حساب جاری هم مشکلی نداره ؟

[/size]
سلام
دوست عزیز هر گونه حساب بانکی که بیان گر توقف مالی شما(از1روز تا x سال باشد) از هر نوع و مدلی که قابلیت گواهی شدن داشته باشد مورد پذیرش برای ترجمه و ارائه می باشد.
(:
سخت نگیرید
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: najibi
rayan.s نوشته است:
طبق نوشته شرایط حساب بانکی برای متقاضی در نامه دوم سال پیش :

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s
account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the
past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large
deposits, an explanation should be given);
تاریخ افتتاح حساب،میزان متوسط در یک سال و اگر افزایش ناگهانی داشته دلیلش چی بوده باید در نامه ایی که از بانک گرفته میشه لحاظ شده باشه حالا با وجود اینکه در سالهای پیش به این موردها اهمیت نمیدادند و امیدوارم امسال هم اینچنین باشه ولی اگر کسی میخواد ریسک نکنه و از لحاظ مالی امکانش رو داره (( نمیخواد پول برای یه روز قرض کنه )) افتتاح حساب ارزی ریسکش کمتره و توجیه پذیر تره از حساب بانکیه. (( میشه گفت پولامو از حساب خارج کردم و ارز گرفتم که که با خودم ببرم آمریکا )) البته این نظر شخصی منه و هر کس هر کاری که فکر میکنه به صلاحشه انجام میده.

این پست در بخش اسپانسر و مدارک آن بود که بنابه گفته دوستان آوردم اینجا و مجدداً هم یک سئوال داشتم :
کسی از عزیزان مطلع هست که آیا در نامه دوم سال پیش2010 ، دقیقاً متن انگلیسی بالا بوده یا نه؟
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: lorecance ، najibi
(2010-09-19 ساعت 00:52)Donkey chance نوشته:  rayan.s نوشته است:

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s
account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the
past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large
تاریخ افتتاح حساب،میزان متوسط در یک سال و اگر افزایش ناگهانی داشته دلیلش چی بوده باید در نامه ایی که از بانک گرفته میشه لحاظ شده باشه حالا با وجود اینکه در سالهای پیش به این موردها اهمیت نمیدادند و امیدوارم امسال هم اینچنین باشه ولی اگر کسی میخواد ریسک نکنه و از لحاظ مالی امکانش رو داره (( نمیخواد پول برای یه روز قرض کنه )) افتتاح حساب ارزی ریسکش کمتره و توجیه پذیر تره از حساب بانکیه. (( میشه گفت پولامو از حساب خارج کردم و ارز گرفتم که که با خودم ببرم آمریکا )) البته این نظر شخصی منه و هر کس هر کاری که فکر میکنه به صلاحشه انجام میده.

این پست در بخش اسپانسر و مدارک آن بود که بنابه گفته دوستان آوردم اینجا و مجدداً هم یک سئوال داشتم :
کسی از عزیزان مطلع هست که آیا در نامه دوم سال پیش2010 ، دقیقاً متن انگلیسی بالا بوده یا نه؟

کلی گشتم تا نامه دوم رو پیدا کردم!
بله دقیقا همینه ولی اصلا و ابدا این پاراگراف رو رعایت نمیکنن.
من 60 میلیون برای 12 ساعت در بانک پارسیان گذاشتم و گواهی تمکن مالی گرفتم که توش فقط موجودی حسابم و نرخ برابری دلار و ریال رو نوشته بود و به راحتی آب خوردن ویزا گرفتم. همسرم هم گواهی 80 میلیونی داشت و آفیسر ازمون پرسید با این همه پول چرا میخوایین برین آمریکا؟
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، Donkey chance ، maxsupermax ، mr.amir ، lorecance ، Ehsan2011 ، najibi
سلام
میشه از موسسه مالی و اعتباری گواهی گرفت؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-25 ساعت 16:51)has55 نوشته:  سلام
میشه از موسسه مالی و اعتباری گواهی گرفت؟

بله موسسات مالی اعتباری هم تحت نظر بانک مرکزی هستند و تا سال 2010 قبول میکردند. اما میشه ریسک نکنین و پولتون رو با چک بین بانکی برای چند ساعت منتقل کنین به بانک معمولی!
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User ، mr.amir ، AMIN3Y ، sare ، barsa ، najibi ، Donkey chance
(2010-09-09 ساعت 08:17)User نوشته:  
DV2011_Winner نوشته: سلام
من برنده لاتاری 2011 و خانوم هستم.برای ارائه حساب بانکی و سند ملکیت به سفارت لازمه این اسناد به نام من باشه یا اگه به نام همسرم هم باشه "جهت حل مشکل نداشتن اسپانسر"ایرادی نداره؟لطفآ من رو راهنمائی کنید؟
سلام
گواهی حساب به نام فرد برنده باشد
اما اسناد مالکیت می تونن به نام فرد دیگری هم باشند.
موفق باشید
user عزيز يعني سند مالكيت به نام هر كس به جز برنده اصلي باشه از نظر سفارت مقبوله؟ من درست متوجه شدم؟ممكنه بيشتر توضيح بديد؟
تشکر کنندگان:
سلام ، آيا مي شود ابتدا مبلغ در يك حساب باشد مثلا" بنام برنده اصلي وگواهي بانكي گرفت و سپس پول را به حساب همسر برنده منتقل كردو مجددا" يك گواهي بانكي به نام وي گرفت ؟ آيا شما چنين كار ي كرديد.
(2010-09-19 ساعت 11:27)yas نوشته:  
(2010-09-19 ساعت 00:52)Donkey chance نوشته:  rayan.s نوشته است:

کلی گشتم تا نامه دوم رو پیدا کردم!
بله دقیقا همینه ولی اصلا و ابدا این پاراگراف رو رعایت نمیکنن.
من 60 میلیون برای 12 ساعت در بانک پارسیان گذاشتم و گواهی تمکن مالی گرفتم که توش فقط موجودی حسابم و نرخ برابری دلار و ریال رو نوشته بود و به راحتی آب خوردن ویزا گرفتم. همسرم هم گواهی 80 میلیونی داشت و آفیسر ازمون پرسید با این همه پول چرا میخوایین برین آمریکا؟

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان