کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به استفاده از حساب بانکی یا سایر مدارک مالی مورد نیاز به دلیل نداشتن اسپانسر را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: payam_prz ، Monica ، mehran61
(2010-05-14 ساعت 23:13)shervin1988 نوشته:  سلام اگر کسی اسپانسر نداشته باشه ولی خونه به ارزش 100 میلیون تومان داشته باشه با حساب بانکی 20 میلیون تومان قبول میشه؟

جواب قطعی نمی شه به این سوال داد،شما در نهایت باید آفیسر و قانع کنی که از نظر مالی سر بار دولت نمی شی. به نظر من کافیه، چون من کسانی رو می شناسم که فقط و فقط با پرینت حساب 15000 دلاری ،ویزا گرفتن.

تشکر کنندگان: farhang ، USAUSAUSAUSA
سلام دوستان

بازم اول میگم انشاالله اول شما برنده بشین و حتما بعدش ما

فکر می کنید با پرینت حساب 2 حساب بانکی اماراتی و 1 بانک انگلیسی در امارات با گردش مالی ماهی 20.000$ و بالانس 15.000 دلار در مجموع میشه افسر را قانع کرد؟

اسپانسر نداریم به خدا روی زمین... فقط خود اوستا کریم هست که اون بالاست...
تشکر کنندگان: Behinaz
بابا یکی بگه این قواعد اسپانسر شدن چیه؟ چه کسی می تونه اسپانسر من بشه؟ چه مدارکی باید جور کنم واسه اینکار؟
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان:
(2010-05-24 ساعت 13:34)ehsan_gh نوشته:  بابا یکی بگه این قواعد اسپانسر شدن چیه؟ چه کسی می تونه اسپانسر من بشه؟ چه مدارکی باید جور کنم واسه اینکار؟

با کمی نگاه کردن به تاپیک های سال گذشته به جوابتون می رسیدین.توضیحات پایین رو بخونین

توضیحاتی در مورد اسپانسر :

قضیه از اینجاست که توی پاکت دوم به عنوان مدارکی که باید همراه خودتون ‏بیارید نوشته مدارک مالی خلاصش اینه که شما باید ثابت کنید که میتونید توی امریکا ‏زندگی کنید و مشکل مالی ندارید این به راههای
مختلفی قابل اثبات هست ‏
‏1- داشتن پول نقد توی بانک‏
‏2- داشتن یک دعوت نامه به کار به صورت رسمی ‏
‏3- داشتن مایملک، هر جا، دارای ارزش، قابل فروش‏
‏4- داشتن یک اسپانسر توی امریکا‏
خوب با توجه به شواهد و قرائن و با توجه به اینکه جمعی از دوستان سه راه اول را ‏امتحان کردند ولی مثل اینکه کنسول اینها را قبول نمیکنه از ایرانیها و فقد میگه اسپانسر ‏خوب حالا چرا قبول نمیکنند و آیا حق
این کار را ندارند بحث دیگه ای ولی انچه که به این ‏مقوله مربوط میشه اینه که اگر شما برنده لاتاری هستید باید حتما دنبال یک فردی ‏باشید که شما را ساپورت کنه یعنی اسپانسر شما باشه چه جوری؟ خوب میگم
خوب خیلی ساده هست! یک فرمی هست به نام (‏Form I-134 Affidavit of Support‎‏) ‏که اسپانسر شما باید اون را امضا کنه و بعد ببره به یک محضر تا گواهی امضا هم بگیره ‏که یک مهر میزنند روی فرم و خلاص ‏

شرایط اسپانسر:‏

البته این فرد باید شرایطی داشته باشه اون هم اینه که باید اونقدر توان مالی داشته ‏باشه تا بتونه شما را ساپورت کنه چه جوری این هم ساده است به چند طریق‏
‏1-‏ این که گواهی مالیات سال قبل اون نشون بده که چقدر مالیات داده در واقع چقدر ‏درامد داشته تا اینکه چقدر مالیات دارده باشه خوب این گواهی که فرمهابی 1040 ‏و ‏W2 ‎‏ نامیده میشند هر کسی که مالیات داده باشه داره کپی را برای شما ‏میفرسته

‏2-‏ خوب حالا سال قبل مالیات نداده یا کم داده باز هم مشکلی نیست باید بتونه ‏ثابت کنه که درامد امسالش زیاد شده نسبت به سال قبل( دقت کنید نمیتونه بگه ‏من پارسال پیچوندم اداره مالیات رو) خوب چه جوری؟ گواهی از محل کارش ‏میگیره به صورت رسمی

‏3-‏ ‏ خوب این فرد نه مالیات داده و نه گواهی داره خوب میتونه از بانک یک نامه بگیره ‏مبنی بر اینکه پول نقد کافی داره

‏4-‏ خوب هیچ کدوم نشد شما باید به فکر یک اسپانسر دیگه باشید!!‏
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: ADONIS ، User ، nasr ، abnanta ، Donkey chance ، strange ، alirezagh ، narcis_ala ، aminaran ، lorecance ، ouife ، HAMEDMIM
(2010-05-24 ساعت 18:59)cky نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 13:34)ehsan_gh نوشته:  بابا یکی بگه این قواعد اسپانسر شدن چیه؟ چه کسی می تونه اسپانسر من بشه؟ چه مدارکی باید جور کنم واسه اینکار؟

با کمی نگاه کردن به تاپیک های سال گذشته به جوابتون می رسیدین.توضیحات پایین رو بخونین

توضیحاتی در مورد اسپانسر :

قضیه از اینجاست که توی پاکت دوم به عنوان مدارکی که باید همراه خودتون ‏بیارید نوشته مدارک مالی خلاصش اینه که شما باید ثابت کنید که میتونید توی امریکا ‏زندگی کنید و مشکل مالی ندارید این به راههای
مختلفی قابل اثبات هست ‏
‏1- داشتن پول نقد توی بانک‏
‏2- داشتن یک دعوت نامه به کار به صورت رسمی ‏
‏3- داشتن مایملک، هر جا، دارای ارزش، قابل فروش‏
‏4- داشتن یک اسپانسر توی امریکا‏
خوب با توجه به شواهد و قرائن و با توجه به اینکه جمعی از دوستان سه راه اول را ‏امتحان کردند ولی مثل اینکه کنسول اینها را قبول نمیکنه از ایرانیها و فقد میگه اسپانسر ‏خوب حالا چرا قبول نمیکنند و آیا حق
این کار را ندارند بحث دیگه ای ولی انچه که به این ‏مقوله مربوط میشه اینه که اگر شما برنده لاتاری هستید باید حتما دنبال یک فردی ‏باشید که شما را ساپورت کنه یعنی اسپانسر شما باشه چه جوری؟ خوب میگم
خوب خیلی ساده هست! یک فرمی هست به نام (‏Form I-134 Affidavit of Support‎‏) ‏که اسپانسر شما باید اون را امضا کنه و بعد ببره به یک محضر تا گواهی امضا هم بگیره ‏که یک مهر میزنند روی فرم و خلاص ‏

شرایط اسپانسر:‏

البته این فرد باید شرایطی داشته باشه اون هم اینه که باید اونقدر توان مالی داشته ‏باشه تا بتونه شما را ساپورت کنه چه جوری این هم ساده است به چند طریق‏
‏1-‏ این که گواهی مالیات سال قبل اون نشون بده که چقدر مالیات داده در واقع چقدر ‏درامد داشته تا اینکه چقدر مالیات دارده باشه خوب این گواهی که فرمهابی 1040 ‏و ‏W2 ‎‏ نامیده میشند هر کسی که مالیات داده باشه داره کپی را برای شما ‏میفرسته

‏2-‏ خوب حالا سال قبل مالیات نداده یا کم داده باز هم مشکلی نیست باید بتونه ‏ثابت کنه که درامد امسالش زیاد شده نسبت به سال قبل( دقت کنید نمیتونه بگه ‏من پارسال پیچوندم اداره مالیات رو) خوب چه جوری؟ گواهی از محل کارش ‏میگیره به صورت رسمی

‏3-‏ ‏ خوب این فرد نه مالیات داده و نه گواهی داره خوب میتونه از بانک یک نامه بگیره ‏مبنی بر اینکه پول نقد کافی داره

‏4-‏ خوب هیچ کدوم نشد شما باید به فکر یک اسپانسر دیگه باشید!!‏

ممنون از توضیحاتت
بازم چند تا سوال می مونه
1-آیا باید اسپانسر در آمدش از حد مشخصی بیشتر باشه؟ اگه جواب مثبته میزانش چقدره؟
2- منظور از پول نقد کافی چقدره؟
3- اسپانسر من یه معلم مدرسه ست با ماهی 4-5 هزار دلار درآمد.یعنی می تونه اسپانسر من بشه؟یا یک فرد مایه دار تر باید باشه؟
تشکر کنندگان:
چرا دیگه کسی جواب منو نمی ده؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 12:21)ADONIS نوشته:  سلام دوست عزیز
همه چیز بر میگرده به اعلان خط فقر سالانه در آمریکا که اسپانسر شما بسته به تعداد نفراتی که ساپورت میکنه باید اضافه درامد داشته باشه...در ضمن مطمئن باش اگه بگردی تو همین مهاجرسرا جواب همه ی سوالاتتو پیدا میکنی.
از دوستان حرفه ای تر هم بپرس....موفق باشیدSmile
مرسی.من فقط تو این سایت دنبال جواب هام می گردم.ولی ظاهرا کسی جواب قطعی و کاملی واسه این مساله نداره.
من جزئیات رو می خوام.با عدد و رقم.کجا می تونم اینا رو پیدا کنم؟
آیا اگه من همسر داشته باشم یا نداشته باشم تفاوت می کنه تو شرایط اسپانسر شدن؟
تشکر کنندگان:
همه چیز بستگی به شانس شما داره چون پارسال یک خانم بود که فقط یک ماشین داشت و بس وبهش ویزا دادند
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
من حساب ریالی ام را شارژ کردم. گواهی که بانک به من داده فقط به گردش و مانده ی موجودی ریالی اشاره کرده است. ننوشتن معادل ارزی مانده حساب در گواهی بانک مشکلی ایجاد نمی کند؟
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان:
(2010-05-26 ساعت 15:07)aadine نوشته:  من حساب ریالی ام را شارژ کردم. گواهی که بانک به من داده فقط به گردش و مانده ی موجودی ریالی اشاره کرده است. ننوشتن معادل ارزی مانده حساب در گواهی بانک مشکلی ایجاد نمی کند؟

از چه بانکی گرفتین؟
بانک های خصوصی معدل ارزی هم می‌نویسند تا آنجا که من می‌دونم.
اشکال که ممکنه ایجاد نشه. به هر حال اونها می‌تونند تبدیل کنند. همونطور که ارزش‌گذاری ملک معمولا به ریال است و مردم با همان ارزش ریالی به سفارت می‌روند. نکته خیلی مشکل سازی نیست.
تشکر کنندگان: aadine ، User ، najibi
سپاسگزارم از پاسختون. به همین اکتفا می کنم و امیدوارم مشکلی پیش نیاد
2010
تشکر کنندگان: Justin.B ، najibi
نامه را از بانک تجارت گرفتم. گردش یک ساله و مانده ای که همین روزای آخر مانده اش رو بردم بالا. امیدوارم بالا بودن مانده نسبت به گردش یک ساله هم مشکلی ایجاد نکنه
2010
تشکر کنندگان: najibi
(2010-05-26 ساعت 15:07)aadine نوشته:  من حساب ریالی ام را شارژ کردم. گواهی که بانک به من داده فقط به گردش و مانده ی موجودی ریالی اشاره کرده است. ننوشتن معادل ارزی مانده حساب در گواهی بانک مشکلی ایجاد نمی کند؟

چقدر حسابتون رو شارژ کردین؟ زن و شوهر باید حساب مشترک باز کنن؟ چقدر حداقل باید تو حسابشون باشه؟
تشکر کنندگان:
سلام
اگه كسي يه ملك داشته باشه و اجاره داده و ماهانه درامد مشخصي از اجاره اون داشته باشه، ميتونه قانع كننده باشه؟
با تشكر
تشکر کنندگان: najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان