کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
(2011-06-11 ساعت 23:11)orood نوشته:  درود بر دوستان عزیز .ببینید دوستان به عقلتون مراجعه کنید و زیادی هم هیجان زده نشید و به شایعات دامن نزنید!! توی خود سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ اصلا حرفی در مورد اینکه ایمیلی میزنیم نکرده و نمیدونم این دوستانی که میگن براشون ایمیل اومده منظورشون چی هست . شایداز این ایمیل های تقلبی باشه در هر صورت انجا امریکاست نه اداره ثبت احوال ایران . و بر اساس قانون و حساب و کتاب است پس لطف کنید شایعه پراکنی نکنید

منظورت از ايميل اگه اونايي باشه كه ميگن قبول شدي پول بريز اره تقلبيه ولي اونايي كه كانفيرميشن نامبرو ايميل ميكنه تقلبي نيست.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: mh_hshk ، Classic ، Eagle Skys ، ابی22
(2011-06-11 ساعت 23:11)orood نوشته:  درود بر دوستان عزیز .ببینید دوستان به عقلتون مراجعه کنید و زیادی هم هیجان زده نشید و به شایعات دامن نزنید!! توی خود سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ اصلا حرفی در مورد اینکه ایمیلی میزنیم نکرده و نمیدونم این دوستانی که میگن براشون ایمیل اومده منظورشون چی هست . شایداز این ایمیل های تقلبی باشه در هر صورت انجا امریکاست نه اداره ثبت احوال ایران . و بر اساس قانون و حساب و کتاب است پس لطف کنید شایعه پراکنی نکنید
سلام دوست عزيز به نظر مي ياد چون شما تازه عضو شدين از اخبار اطلاعي ندارين بعد از ابطال نتايج لاتاري 2012 آمريكا براي كساني كه ثبت نام كردن ايميل فرستاد و شماره هاشون رو اعلام كرد به دليل اينكه خيلي از افراد از جمله خود بند ايميل زده بوديم و گفتيم برگه هامون رو دور انداختيم . البته براي عده كمي اين ايميل نيومده ولي براي اكثر افراد اومده شما هم اگه جز شركت كنندگان هستين ايميل هاي تاريخ 19 تا 25 جون رو در ايميلتون چك كنيد شايد براي شما هم اومده باشه
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: ابی22 ، Haghighat ، mh_hshk ، uxmal09 ، matgogoia
(2011-06-10 ساعت 11:15)farzad-it نوشته:  چه کاريه ايميل کردن.
صفحه اي که شماره کانفرمیشن داخلش هست را باز کنيد.کليد ptrscr (بالاي کليد هاي 4جهت بالاي دکمه ي insert )را يک بار فشار دهيد.
بريد داخل paint و paste را بزنيد با پسوند jpg ، داخل کامپيوتر save کنيد و ببريد بقاليه سر کوچتون print کنه.TongueTongueTongueTongue
والسلامBig GrinBig GrinBig Grin

والا من خودم اینکارو کردم جایی که سیو کرده بودم هواسم نبود فرمت شد پرید که پرید با هر برنامه بکاپ هم امتحان کردم نشد که نشد پس بهتره همراه با این روش از روش ایمیل هم استفاده کرد
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
ببین عزیز اگه من تازه اومدم تو سایت دلیل نمیشه که از این چیزا سر در نیارم این سایت که مرجع قانونی نیست!! از طرفی من از سال 1365 که با نامه و پاکت های مخصوص میل هوایی میفرستادن تو این کارم و اگه از چیزی سر در نیارم اینو دیگه تجربه کردم که اینا هر کاری رو که بخوان بکنن تو سایت اعلام میکنن . ضمنا این که نتایج ابطال شد که خبر قدیمی شده ربطی به این شایعات که میگید برای همه ایمل زدن نداره . برای هیچ کسی میل نیومده و اگه کسی اعلام کنه براش ایمیل اومده احتمالا اشتباه میکنه .
تشکر کنندگان:
(2011-06-12 ساعت 23:43)orood نوشته:  ببین عزیز اگه من تازه اومدم تو سایت دلیل نمیشه که از این چیزا سر در نیارم این سایت که مرجع قانونی نیست!! از طرفی من از سال 1365 که با نامه و پاکت های مخصوص میل هوایی میفرستادن تو این کارم و اگه از چیزی سر در نیارم اینو دیگه تجربه کردم که اینا هر کاری رو که بخوان بکنن تو سایت اعلام میکنن . ضمنا این که نتایج ابطال شد که خبر قدیمی شده ربطی به این شایعات که میگید برای همه ایمل زدن نداره . برای هیچ کسی میل نیومده و اگه کسی اعلام کنه براش ایمیل اومده احتمالا اشتباه میکنه .

چقدر درصد دروغگوها زیاد شده...یکیشم خودمBig Grin
تشکر کنندگان: mh_hshk ، ابی22 ، uxmal09 ، ebiss ، mar308
(2011-06-12 ساعت 23:43)orood نوشته:  ببین عزیز اگه من تازه اومدم تو سایت دلیل نمیشه که از این چیزا سر در نیارم این سایت که مرجع قانونی نیست!! از طرفی من از سال 1365 که با نامه و پاکت های مخصوص میل هوایی میفرستادن تو این کارم و اگه از چیزی سر در نیارم اینو دیگه تجربه کردم که اینا هر کاری رو که بخوان بکنن تو سایت اعلام میکنن . ضمنا این که نتایج ابطال شد که خبر قدیمی شده ربطی به این شایعات که میگید برای همه ایمل زدن نداره . برای هیچ کسی میل نیومده و اگه کسی اعلام کنه براش ایمیل اومده احتمالا اشتباه میکنه .

دوست عزیز به نظر شما چند نفر اشتباه می کنند؟
1نفر! 2 نفر! 5نفر! 10 نفر!20نفر!100 نفر! چند نفر؟
هرکسی که نظرش مخالف شما بود اشتباه میکنه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: ابی22 ، uxmal09 ، irsup ، ebiss ، mar308

دوست گرامی : خیلی خیلی ببخشید .ماکه قصد جسارت نداریم.
منظور ما و دوستان اینه که بعد از این که نتایج لاتاری باطل شد ، وزارت امور خارجه آمریکا اقدام به فرستادن ایمیل حاوی کانفیرم نامبر متقاضیان ثبت نام شده کرد .( حالا نمیدونم میخواست از دل متقاضیان در بیاره یا.........
این ایمیل فرسادن هم مثل قضیه نتایج شد .TongueTongue
( ما که سر در نیاوردیم )SadSadSad
از اونجایی که سالهای قبل فرد متقاضی زمانی از قبولی خود با خبر میشد که نامه از طرف وزارت امور خارجه به دستش میرسید .
اما امسال اینطوری نیست و سایت لاتاری اعلام کرد که هیچگونه نامه قبولی نمیاد و هیچ نوع ایمیل قبولی هم برای متقاضیان فرستاده نمی شود فقط و فقط در سایت لاتاری چک کنید اگه قبول شده باشید که اونجا مشخصه ....
در مورد ایمیل حاوی کانفیرم نامبر هم تعدادی از دوستان گفتند که ایمیل کانفیرم نامبر به دستشون رسیده و تعداد زیادی هم این ایمیل به دستشون نرسیده مثل خود من .
و در این مورد که شما گفتید دوستان اشتباه می کنند در مورد ایمیل ، دوستان که نمیان الکی بگن برامون ایمیل کانفیرم نامبر اومده ( کسی رو هم مورد تمسخر قرار ندادن ) ( البته معذرت میخوام )
این وزارت امور خارجه آمریکا بود که امسال رو گل کاشت با این لاتاری اش.......
خدایا عاقبت این لاتاری را ختم به خیر کن ...آمین...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
( اصلاً قضیه ایمیل فرستادن معلوم نشد چی شد آیا بازم میفرستن یا نمی فرستن !!!!!!!!!!! )
همین و بس.
راستی من منظور شما رو از سال 1365 نفهمیدم .!!!!!
یعنی از سال 1365 شمسی برابر با سال 1986 میلادی ، چیزی حدود 25 سال پیش ، لاتاری هم بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
اون موقع ویندوز بوده با اینترنت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا اون موقع لاتاری بوده ولی باید فرم مشخصات پر میکردن و به وزارت امور خارجه آمریکا پست میشده .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
اگه میشه در این مورد توضیح بدین دوست گرامی .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ebiss ، mh_hshk ، Eagle Skys
(2011-06-13 ساعت 01:19)ابی22 نوشته:  

دوست گرامی : خیلی خیلی ببخشید .ماکه قصد جسارت نداریم.
منظور ما و دوستان اینه که بعد از این که نتایج لاتاری باطل شد ، وزارت امور خارجه آمریکا اقدام به فرستادن ایمیل حاوی کانفیرم نامبر متقاضیان ثبت نام شده کرد .( حالا نمیدونم میخواست از دل متقاضیان در بیاره یا.........
این ایمیل فرسادن هم مثل قضیه نتایج شد .TongueTongue
( ما که سر در نیاوردیم )SadSadSad
از اونجایی که سالهای قبل فرد متقاضی زمانی از قبولی خود با خبر میشد که نامه از طرف وزارت امور خارجه به دستش میرسید .
اما امسال اینطوری نیست و سایت لاتاری اعلام کرد که هیچگونه نامه قبولی نمیاد و هیچ نوع ایمیل قبولی هم برای متقاضیان فرستاده نمی شود فقط و فقط در سایت لاتاری چک کنید اگه قبول شده باشید که اونجا مشخصه ....
در مورد ایمیل حاوی کانفیرم نامبر هم تعدادی از دوستان گفتند که ایمیل کانفیرم نامبر به دستشون رسیده و تعداد زیادی هم این ایمیل به دستشون نرسیده مثل خود من .
و در این مورد که شما گفتید دوستان اشتباه می کنند در مورد ایمیل ، دوستان که نمیان الکی بگن برامون ایمیل کانفیرم نامبر اومده ( کسی رو هم مورد تمسخر قرار ندادن ) ( البته معذرت میخوام )
این وزارت امور خارجه آمریکا بود که امسال رو گل کاشت با این لاتاری اش.......
خدایا عاقبت این لاتاری را ختم به خیر کن ...آمین...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
( اصلاً قضیه ایمیل فرستادن معلوم نشد چی شد آیا بازم میفرستن یا نمی فرستن !!!!!!!!!!! )
همین و بس.
راستی من منظور شما رو از سال 1365 نفهمیدم .!!!!!
یعنی از سال 1365 شمسی برابر با سال 1986 میلادی ، چیزی حدود 25 سال پیش ، لاتاری هم بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
اون موقع ویندوز بوده با اینترنت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا اون موقع لاتاری بوده ولی باید فرم مشخصات پر میکردن و به وزارت امور خارجه آمریکا پست میشده .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
اگه میشه در این مورد توضیح بدین دوست گرامی .
بله از اون موقع لاتاری بوده و این کار ها با پست انجام میشد. حتما ساده تر هم بوده تعداد کمی شرکت میکردند پدرم میگفتند از رادیو امریکا از 1 ماه قبلش مرتب اعلام میشده!

تشکر کنندگان: ebiss ، mh_hshk ، ابی22 ، Eagle Skys
دوستان سلام
بله. اين برنامه لاتاري از سال 1366 كه من يادم مي آمد و براي اولين بار شركت كردم، بوده. من خودم با 2012 حدودا 19 بار شركت كردم. من نمي دانم چطور گفته اند كه قبل از سال 1990 نبوده. شايد به اسم ديگري بوده. ولي بهرحال لاتاري بود. البته اولايل فقط پستي بود. اون موقع مركزش در منطقه Portsmouth بود و نه كنتاكي. چون پاكت ها رو به آن آدرس مي فرستادم اگر اشتباه نكنم. ضمنا يكي از افراد محله قديم ما در تاريخ 1368 لاتاري بر كه يادمه اون موقع فرزندش مدرسه راهنمايي بود و الان شنيدم براي خودش دكتر شده و امريكا هستند. اون موقع صداي آمريكا كه مرجع رسمي دولت آمريكا است حدودا 3 ماه زودتر شبها با جزئيات ، آدرس و .... اعلام ميكرد. من در برنامه سال در سال 2010 برنده شدم كه چون تا تاريخ 30 سپتامبر همان سال جواب Security Check من نرسيد، به همراه گروهي از دوستان خوبم كه جوابشان نيامد به ما ويزا را ندادند. همه ما آدم هايي معمولي بوديم ، فقط شانس نياورديم تا جوابمان بموقع برسد. جزئياتش در پست سال 2010 هست.
با تشكر و ارادتمند.

(2011-06-13 ساعت 07:31)uxmal09 نوشته:  

استاد عزیز برنامه dv از سال 1995 یعنی 1374 شروع شده. شما چجوری سال 1365 در لاتاری شرکت کردین؟
لطفاً هم تکرار نکنید که این کاره اید و میل هوایی و .... مدرک نشون بدید از هر سایت معتبری که خواستید که سال 1365 = 1986 لاتاری گرین کارت وجود داشته.
جهت اطلاع ویزاهای DV برای اولین بار در بخش 131 از قانون مهاجرت آمریکا مصوب سال 1990 تعریف شده - تا قبل از اون همچین چیزی وجود نداشته - و اولین لاتاری گرین کارت هم در سال 1995 اجرا شد.
شکر خدا اینترنت در اختیار همه هست و می تونن تحقیق کنن.

(پرانتز برای ابی عزیز: بله تا همین چند سال پیش باید فرم ها رو دستی پر می کردین و پست می کردین آمریکا)

ضمناً جنابعالی که اینقدر راحت می گید برای هیچ کس ایمیل نیومده آیا شما با تمام چهارده میلیون و اندی نفر شرکت کننده تماس خصوصی داشتی که می گین برای هیچ کس ایمیل نیومده؟

تروخدا تو انتخاب واژه هاتون یه کم دقت کنید.

شما که بقیه رو چون حرف شون با ذهنیت شما جور نیست دروغ گو می دونید: اگه فکر می کنید این ایمیل ها دروغه یه تلفن به کی سی سی بکنید همه چیز مشخص میشه چون صحت ایمیل ها رو بهتون می گن. کاری که خودم کردم.

بجای تمام این داستان ها حرف اصلی تون رو بزنید و یک کلام بگید برای من ایمیل نیومده. برای خیلی ها نیومده و دلیلش هم مشخص نیست.

شما این ایمیل رو دریافت نکردی بنابراین نمی دونی که درش یک لینک هست که با کلیک کردن روش شماره کانفرمیشن هر شخص رو نشون می ده. حالا شما فرض کن این ایمیل تقلبیه. یعنی مرجعی که اونا فرستاده به مشخصات و کانفرمیشن نامبر این همه آدم دسترسی داشته پس با این ترتیب باید فاتحه دیتابیس امور خارجه رو خوند. بعدهم تقلبی و کلاهبرداری بودن یک ایمیل باید نفعی چه مالی و چه غیره برای فرستنده داشته باشه دیگه نه؟ شما خودت فکر کن همچین ایمیلی چه نفعی داره؟

در اینکه آمریکا کشور پیشرفته ایه هیچ شکی نیست ولی به هیچ وجه perfect نیست و در هر جاش که فکر کنید اشکالات ریز و درشت داره

فقط با حرف شما که در سایت امور خارجه هیچ اشاره ای به این ایمیل ها نشده و این مسئله مشکوکه موافقم. به نظر من هم معلوم نیست قضیه چیه و چرا برای بعضیا ایمیل فرستادن و برای بعضیا نفرستادن و اصلا چرا موضوع رو پابلیک اعلام نکردن. باید صبر کنیم تا روز اعلام نتایج ببینیم چطور میشه.

از همه دوستان بابت این پست طولانی معذرت می خوام. نمی خواستم تا قبل از 15 جولای چیزی پست کنم ولی نشد!

تشکر کنندگان: khabaloo ، mh_hshk ، farhad_vakili

مگه اون موقع آمريكا كشف شده يود؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
(2011-06-14 ساعت 00:11)orood نوشته:  من نمیدونم این همه توضیح و تفسیر لینک دادن و مسخره بازی در آوردن چه معنی میده این سایت برای تبادل نظر هست نه ابراز عصبانیت !! توضیحات آقای sami123 رو بخون حتی به مرکزی که نامه ها میرفته اشاره دقیق کردن . حالا اون موقع شما نبودید دلیل نمشه که برنامه لاتاری هم نبوده باشه !!حالا با پیشرفت علم کارها با وب انجام میشه .در ضمن آویزه گوشت بکن که همه در ابراز نظر شون ازادن تو کامنت قبلی هم من گفتم اگه کسی میلی به دستش رسیده احتمالا اشتباه میکنه و حرف خودم رو مثل شما به کرسی ننشوندم!!
نهایتا اینکه برید سرچ کنید تو برنامه های صدای آمریکا و وکیلی که توی اون ایام میومد و گام به گام همه چی رو توضیح میداد. از سایز پاکت نامه ها تا اینکه باید گوشه پاکت نوشته بشه IRAN ,و… بااین اطلاعات کمت و زود جوش اوردنت معلومه که خیلی جونی البته حق داری تو ایران داری زندگی میکنی و تحمل انتقاد آزاد رو نداری هوس امریکا رفتن هم داری
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام

درود دوستان .....
من به نوبه خود از بابت اظهار نظرم در مورد لاتاری سالها قبل از دوست گرامی و همه ی دوستان معذرت میخوام .
اگر پستی فرستادیم از روی بی اطلاعی بوده حتما !!!!!!!!!
به هر حال پوزش میطلبم و ببخشید ....
موفق باشید همگی ....
( ( البته پستی که اینجا میفرستم مربوط به این تایپیک نیست )) مدیران گرامی ببخشید ..
تشکر کنندگان: ابراهيم ، khatere_art ، ebiss ، Eagle Skys
(2011-06-14 ساعت 01:41)ابی22 نوشته:  
(2011-06-14 ساعت 00:11)orood نوشته:  من نمیدونم این همه توضیح و تفسیر لینک دادن و مسخره بازی در آوردن چه معنی میده این سایت برای تبادل نظر هست نه ابراز عصبانیت !! توضیحات آقای sami123 رو بخون حتی به مرکزی که نامه ها میرفته اشاره دقیق کردن . حالا اون موقع شما نبودید دلیل نمشه که برنامه لاتاری هم نبوده باشه !!حالا با پیشرفت علم کارها با وب انجام میشه .در ضمن آویزه گوشت بکن که همه در ابراز نظر شون ازادن تو کامنت قبلی هم من گفتم اگه کسی میلی به دستش رسیده احتمالا اشتباه میکنه و حرف خودم رو مثل شما به کرسی ننشوندم!!
نهایتا اینکه برید سرچ کنید تو برنامه های صدای آمریکا و وکیلی که توی اون ایام میومد و گام به گام همه چی رو توضیح میداد. از سایز پاکت نامه ها تا اینکه باید گوشه پاکت نوشته بشه IRAN ,و… بااین اطلاعات کمت و زود جوش اوردنت معلومه که خیلی جونی البته حق داری تو ایران داری زندگی میکنی و تحمل انتقاد آزاد رو نداری هوس امریکا رفتن هم داری
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام

درود دوستان .....
من به نوبه خود از بابت اظهار نظرم در مورد لاتاری سالها قبل از دوست گرامی و همه ی دوستان معذرت میخوام .
اگر پستی فرستادیم از روی بی اطلاعی بوده حتما !!!!!!!!!
به هر حال پوزش میطلبم و ببخشید ....
موفق باشید همگی ....
( ( البته پستی که اینجا میفرستم مربوط به این تایپیک نیست )) مدیران گرامی ببخشید ..

هر انسانی اندازه فهمش صحبت می کنه...ممنون آقای ابی22 از بابت فهم و منش بالاتون...چون در کمال احترام صحبت می کنید وهمیشه شخصیت هیچ کسی رابا لهن تند و زننده زیر علامت ؟ نمی برید
تشکر کنندگان: ابراهيم ، ابی22 ، ebiss ، Eagle Skys ، h18762000
دوستای عزیزم چرا اینقدر عصبانی میشید؟؟؟؟؟؟ چیزی نشده که!!!! ما میایم اینجا که تبادل اطلاعات کنیم و از همدیگه آرامش بگیریم امسالم که با این وضعیت ابطال نتایج و قرعه کشی مجدد استرس دو چندان شد پس بیایید آرامش خودمون رو حفظ کنیم و به کسی توهین نکنیم....منم شنیدم که سالهای قبل هم این قرعه کشی بوده و وقتی بعضی از دوستان خودشون میگن شرکت کردن خوب معلوم میشه که بوده دیگه!!!!! اما orood عزیز ما اشتباه نکردیم و از کی سی سی برامون ایمیلی اومد که توش لینکی ارائه شده بود که وقتی روش کلیک میکردیم کانفرمیشن نامبرمون رو نمایش میداد برای من و تک تک اعضای خونوادم که ثبت نام کرده بودن این ایمیل اومد و اگه بخوایم منطقی فکر کنیم میبینیم که هیچ منبع دیگه ای نمیتونسته شماره های ما رو داشته باشه...این اقدام هم به این خاطر بوده که بعد از ابطال نتایج خیلیها صداشون در اومد که ما برگه های ثبت ناممون رو دور انداختیم یا شماره ها رو گم کردیم و اونها هم به این روش خواستن کمکی به شرکت کننده ها بکنن که مثلا حق کسی ضایع نشه اما این وسط برای یه عده هم این ایمیل نیومد و تو این سایت هم در نهایت نتونستیم به نتیجه برسیم که چرا اینطور شد؟ دوست عزیزم شاید شما هم از اون دسته باشید که ایمیل رو نگرفتید اما بهر حال طبق گفته خودشون شماره های ثبت نام از بین نرفته و میتونید 24 تیر چک کنید مثل بقیه!! میبخشید که طولانی نوشتم...بیایید با هم مهربونتر باشیم!
تشکر کنندگان: ابی22 ، khatere_art ، mh_hshk ، farhad_vakili ، ebiss ، h18762000
سلام مارتین هستم،آرزو می کنم ایام به کام باشه
راستش منهم ايميلی در ارتباط با اعلام کانفرمیشن نامبر دریافت نکردم در حالیکه یکی از دوستام براش ارسال شده،دروغ نگم این قضیه یه کم اذیتم می کنه شاید چون جوابی براش پیدا نکردم . تا حدی از درستی سیستمشون مطمئنم.
تشکر کنندگان:
(2011-06-14 ساعت 14:15)مارتین نوشته:  سلام مارتین هستم،آرزو می کنم ایام به کام باشه
راستش منهم ايميلی در ارتباط با اعلام کانفرمیشن نامبر دریافت نکردم در حالیکه یکی از دوستام براش ارسال شده،دروغ نگم این قضیه یه کم اذیتم می کنه شاید چون جوابی براش پیدا نکردم . تا حدی از درستی سیستمشون مطمئنم.

دوست گرامی نگران نباشید . برای ما هم ایمیلی در این رابطه نیامده....
اولش ما هم نگران بودیم .
اگه کانفیرم نامبرتو داری با همون چک کنید .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: ebiss ، Eagle Skys

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان