کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
باران عزیز من مشکلی ندارم حتی چون زمان ثبت نام هاردم که ثبت نام چند نفر رو توش سیو کرده بوم خراب شد آرزو دارم که ای کاش ایمیلی برام بیاد . البته ایمیل های تقلبی که توش تقاظای پول میکنه برامون زیاد اومده در هر حال میخام بگم که من جسارتا خوره لاتاری از همون سال 1365 که گفتم با پست انجام میشد هستم . و شاید تا حالا چند تای از دورو بریام که از اون زمان تا حالا ثبت نام میکردن اسمشون در اومد و رفتن .. امیدوارم که اونای که از ته دل دوست دارن برن قبول بشن..
تشکر کنندگان: ابی22 ، baran2020
با سلام خدمت همه.ببخشین من تازه عضو شدم وجای دیگه ای رو برای اینکه سوالم رو مطرح کنم پیدانکردم.
من یه 5 سالیه که هر سال تو قرعه کشی شرکت میکنم .امسال هم طبق روال شرکت کردم.قاعدتا تو این سالها اسپم های زیادی در رابطه با این موضوع به ایمیلم ارسال شده و بی تجربه نیستم. ولی دیروز ایمیلی دریافت کردم که محتواش خیلی پرسش برانگیزه .از اونجایی که جواب لاتاری2012 در 15 جولای اعلام میشه و سایت رسمی لاتاری هیچ اطلاعیه نزده ،حدس میزنم که الکی باشه ولی شکل محتواش عجیبه.لطفا به تصویر زیر توجه کنید:
[عکس: zr5xex3v5lo4nr6pqt2w.jpg]
آیا چنین چیزی تا حالا دیده بودین.توش تقریبا به جز اطلاعیه قبولی هیچ چیزی نیست .وبا نام first notification اومده.هیچ پولی هم نخواسته.اگه اطلاعی دارین بهم بگین.به طور کلی از کجا میتونم مطمئن بشم؟
تشکر کنندگان: ابی22 ، banafsheh_000
(2011-06-14 ساعت 23:57)mahmood666 نوشته:  با سلام خدمت همه.ببخشین من تازه عضو شدم وجای دیگه ای رو برای اینکه سوالم رو مطرح کنم پیدانکردم.
من یه 5 سالیه که هر سال تو قرعه کشی شرکت میکنم .امسال هم طبق روال شرکت کردم.قاعدتا تو این سالها اسپم های زیادی در رابطه با این موضوع به ایمیلم ارسال شده و بی تجربه نیستم. ولی دیروز ایمیلی دریافت کردم که محتواش خیلی پرسش برانگیزه .از اونجایی که جواب لاتاری2012 در 15 جولای اعلام میشه و سایت رسمی لاتاری هیچ اطلاعیه نزده ،حدس میزنم که الکی باشه ولی شکل محتواش عجیبه.لطفا به تصویر زیر توجه کنید:
آیا چنین چیزی تا حالا دیده بودین.توش تقریبا به جز اطلاعیه قبولی هیچ چیزی نیست .وبا نام first notification اومده.هیچ پولی هم نخواسته.اگه اطلاعی دارین بهم بگین.به طور کلی از کجا میتونم مطمئن بشم؟
به آدرس فرستنده نگاه کنید : nv.gov@usa.com
دوستان هر ایمیلی به غیر از آدرس state.gov@****** بیاد تقلبیه و فریبکاری
تشکر کنندگان: mahmood666 ، ابی22 ، gadfly ، frozen mind ، Eagle Skys ، baran2020 ، Nightsky007 ، Classic ، h18762000
درود دوستان...
از این ایمیلهای تقلبی برای من هم اومده زیاد ...
چندتاش هم که تکراریه .
آقا فرهاد هم که توضیح دادن دیگه نیازی به توضیح من نیست ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Eagle Skys
ببخشید که اینجا مطرح میکنم مشکلم را، در تاپیک مربوط به kcc و ارسال نامه مطرح کردم کسی جوابم را نداد.
کدوم یک از دوستان زبانش خوبه و میتونه نامه نگاری رسمی کنه ؟
میخوام به kcc دوباره ایمیل بزنم و مشکلم را بگم.ممنون میشم اگر کسی در این کار به یاریم بشتابد
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 10:14)uxmal09 نوشته:  دوست عزیز خوشحال می شم کمک کنم. اگه مایل بودید متنی که می خواهید براشون بفرستید رو بنویسید تا ترجمه کنم براتون.

سلام
مرسی از لطف شما ولی نشد تو پیام خصوصی براتون ارسال کنم،ایمیل هم نمیشه.!
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 10:14)uxmal09 نوشته:  دوست عزیز خوشحال می شم کمک کنم. اگه مایل بودید متنی که می خواهید براشون بفرستید رو بنویسید تا ترجمه کنم براتون.

سلام راستش منم کمک میخواستم ولی هم پیام خصوصی شما هم ایمیل تون خاموشه.!!!!
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: mh_hshk
(2011-06-15 ساعت 12:42)uxmal09 نوشته:  آره با عرض معذرت اون ها خاموشه. اگه مطلبی هست همین جا بنویسید در خدمت تون هستم.

چشم .
راستش من نمونه های مکاتبات بقیه ی بچه هارو کاملا دیدم ولی اون چیزی که دقیقا به درد من هم بخوره نبود. (با یه کم وسواس) Big Grin Big Grin
من الان بیشتر 1ماه هست پروندم کامل شده اولا میخوام بدونم مشکلی توی مدارک نبوده؟ دوم اینکه اگه تاریخ مصاحبم مشخص شده بهم بگن.
ممنونم از لطفتون
در ضمن به همون آدرس kcc بفرستم دیگه؟ من آنکارا مصاحبه دارم.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 13:07)uxmal09 نوشته:  خب راستش من هنوز اینقدر راجع به مراحل کار اطلاع ندارم و نمی دونم پرونده کامل شده یعنی چی و اینکه به کجا بفرستید رو نمی دونم.
من فقط یه متن ساده بر اساس چیزی که گفتید نوشتم. قسمت های اول هم نام و کیس نامبر و تاریخ تولدتون رو پر کنید.

Name:
Case number:
Date of birth:

Dear Sirs

Please kindly be advised that my file has been completed for over a month now and I would like to know if there has been any problem in this regard or not. Also I would be grateful if you could advise my interview date, if determined.

Best Regards

Name

دستت درد نکنه رفیق همینم کار منو راه میندازه. مرسی که جواب دادی.
تشکر کنندگان: uxmal09
سلام ببخشيد مي خواستم بدونم اگه ايميل بعد از اين مدت براي من نيومده باشه مشكلي نيست؟
اخه بيشتر دوستان ميگن كه اين ايميل رو دريافت كردن؟
در ضمن اينو بگم كه من با ايميل خودم 2 تا داداش ديگم رو هم ثبت نام كردم ولي هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
uxmal09عزیز
نامه ای که میخوام به kcc ارسال بشه با ابن مضمون که من به خاطر اشتباه در قرعه کشی سایت،کانفریم نامبرم را از بین بردم،ریختمش دور! برای دریافت دوباره کانفریم نامبر چکار کنم و چه اطلاعاتی را براشون ارسال کنم؟ روز و ساعت ثبت نام را هم دارم!
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-06-15 ساعت 00:28)farhad_vakili نوشته:  
(2011-06-14 ساعت 23:57)mahmood666 نوشته:  با سلام خدمت همه.ببخشین من تازه عضو شدم وجای دیگه ای رو برای اینکه سوالم رو مطرح کنم پیدانکردم.
به آدرس فرستنده نگاه کنید : nv.gov@usa.com
دوستان هر ایمیلی به غیر از آدرس state.gov@****** بیاد تقلبیه و فریبکاری

سلام دوستان
برای من هم یک همچین ایمیلی امده و حتی شماره تلفن منزلمان هم در اون هست.جریان این ایمیل را می دونید چیه؟ممنون می شم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:

سلام
همین ایمیل هم برای من اومد
همینجا مطرحش کردم ودوستان گفتن که درست نیست ووکلاهبرداریه
از طرفی من با اون ادرس هم مکاتبه کردم وازشون خواستم برای چک confirmation number م رو بگن(جالبه که توی ایمیل نیست!!!)که تا حالاجوابی نیومده!!من هم تقریبا مطمین شدم که الکیه
پیروز باشید
تشکر کنندگان: khatere_art ، frozen mind ، h18762000
این ایمیل کلاهبرداریست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mh_hshk ، ParsTrader ، farhad_vakili ، frozen mind ، Homer ، coming soon
سلام و خدا قوت
امکان دارد دلایل خود را نیز اعلام فرمائید. با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: