کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمون قوانین مهاجرسرا
من هم یک سوال مطرح می‌کنم:

کاربر حجت بعد از انجام مصاحبه و دریافت ویزا با خوشحالی به ایران باز می‌گردد اما در خیابان ولیعصر مورد حمله یک موتورسوار قرار می‌گیرد و مدارک هویتی‌اش، از جمله گذرنامه‌اش (و در نتیجه روادید آمریکا هم) به سرقت می‌رود. او پریشان و مستاصل به مهاجرسرا می‌آید و در انجمن گفتگوی آزاد، تاپیک جدیدی باز می‌کند که در آن ماجرا را با سوز و گداز فراوان تعریف کرده و از دیگران راهنمایی می‌خواهد. عنوان تاپیک جدیدی که ایجاد می‌کند چه باید باشد؟

(۱) کمک!
(۲) لعنت بر سردمداران مملکت
(۳) passport maro dozd bord‏
(۴) به سرقت رفتن گذرنامه حاوی ویزا
(۵) خاک بر سرم شد به فنا رفتم

راهنمایی: قوانین مهاجرسرا
تشکر کنندگان: nastaran86 ، satusa ، GBUSA ، najibi ، aghdam ، frozen mind ، Ali Sepehr ، storagemeter ، mitr.p ، behzadb57 ، msar ، sib 24
با تشکر از nazem عزیز که تاپیک خیلی‌ خوبی‌ رو شروع کرده.Wink

یه پیشنهاد دارم:

الان شما میاین یه موضوع یا یه شرایط رو مطرح می‌کنین، بعدش باید ۱۰۰ تا کاربر بیان و هی‌ بگن گزینه ۲ ، گزینه ۳ و ...

به نظر من این رو شبیه نظرسنجی کنین که هر کی‌ بیاد فقط گزینه مورد نظر رو انتخاب کنه. اینجوری هم تعداد صفحات زیاد نمیشه و هم اینکه یه آماری از سطح دانش کاربران نسبت به قوانین به دست میاد.
حالا خود مدیران عزیز فکرکنن ببینن که چطور بهتر میشه.ولی‌ اینجوری مطمئن باشین که شلوغ پلوغ میشه و این تاپیک حیفهSad
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، najibi ، aghdam ، gadfly ، آلیس-1980 ، msar
(2011-06-25 ساعت 10:19)Hojjat نوشته:  من هم یک سوال مطرح می‌کنم:

کاربر حجت بعد از انجام مصاحبه و دریافت ویزا با خوشحالی به ایران باز می‌گردد اما در خیابان ولیعصر مورد حمله یک موتورسوار قرار می‌گیرد و مدارک هویتی‌اش، از جمله گذرنامه‌اش (و در نتیجه روادید آمریکا هم) به سرقت می‌رود. او پریشان و مستاصل به مهاجرسرا می‌آید و در انجمن گفتگوی آزاد، تاپیک جدیدی باز می‌کند که در آن ماجرا را با سوز و گداز فراوان تعریف کرده و از دیگران راهنمایی می‌خواهد. عنوان تاپیک جدیدی که ایجاد می‌کند چه باید باشد؟

(۱) کمک!

ضمن عرض احترام،
قرار بود سوالات مربوط به قوانين مهاجر سرا باشد، بديهي است اسم تاپيك كاملاً سليقه اي است.
به هر حال گزينه 1 به نظر من مناسب تر است
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: najibi ، Masoudpish ، msar
(2011-06-25 ساعت 12:53)Hornet نوشته:  

(۱) کمک!

ضمن عرض احترام،
قرار بود سوالات مربوط به قوانين مهاجر سرا باشد، بديهي است اسم تاپيك كاملاً سليقه اي است.

به نظر بنده گزینه ۴ گویا ترین گزینه میباشد.
تشکر کنندگان: aghdam ، GBUSA ، frozen mind ، Ali Sepehr ، nastaran86 ، mitr.p ، Masoudpish ، msar
(2011-06-25 ساعت 12:53)Hornet نوشته:  

(۱) کمک!

ضمن عرض احترام،

Hornet عزیز این سوال کاملا مربوط به قوانین است و اگر یک مرتبه دیگر قوانین را مطالعه کنید جواب اون رو حتما پیدا می کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: najibi ، frozen mind ، Hornet ، Hojjat ، msar

(۱) کمک!

با توجه به موارد زیر ، به نظر من گزینه 4 مناسب است :

۵- کاربران می‌بایست به هنگام ارسال موضوع جدید از عنوانی مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در نشان‌دهنده محتوای آن موضوع باشد. استفاده از عنوان‌هایی مانند «درخواست کمک» یا «راهنمایی کنید» مجاز نیست. مدیران مجازند ارسال‌های مشکل دار را ویرایش یا پاک کنند

۷- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می‌شوند می‌بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شوند. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می‌شوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته می‌شود) اکیداً ممنوع می‌باشد.

۱۶- به جز در خصوص مسایل مدیریتی، مدیران سایت تفاوتی با دیگر کاربران ندارند . . . . . تمامی نوشته‌ها و فعالیت‌های مدیران مشمول قوانین سایت می‌شوند.
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: frozen mind ، Ali Sepehr ، gadfly ، najibi ، mitr.p ، msar

(۱) کمک!

پاسخ من به سوال:

باتوجه به بند 5 قوانین در رابطه با عنوان موضوعات جدید :

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  ۵- کاربران می‌بایست به هنگام ارسال موضوع جدید از عنوانی مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در نشان‌دهنده محتوای آن موضوع باشد. استفاده از عنوان‌هایی مانند «درخواست کمک» یا «راهنمایی کنید» مجاز نیست. مدیران مجازند ارسال‌های مشکل دار را ویرایش یا پاک کنند.

و بند 7 قوانین در رابطه با استفاده از زبان فارسی :

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  ۷- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می‌شوند می‌بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شوند. ارسال مطالب به زبان ساختگی Fingilish یا Pinglish (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می‌شوند؛ برای مثال عبارت «ایران» به صورت "iran" نوشته می‌شود) اکیداً ممنوع می‌باشد.
برای تبدیل پینگلیش به فارسی می‌توانید از مترجم پینگلیش به فارسی استفاده کنید.

و از آنجاییکه کاربر Hojjat از مدیران سایت می باشد بند 16 قوانین :

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  مدیریت انجمن‌ها

۱۶- به جز در خصوص مسایل مدیریتی، مدیران سایت تفاوتی با دیگر کاربران ندارند. مهاجرسرا نمی‌تواند درستی نظرات یا نوشته‌های مدیران را بیش از نظرات یا نوشته‌های دیگر کاربران تایید یا تکذیب کند. تمامی نوشته‌ها و فعالیت‌های مدیران مشمول قوانین سایت می‌شوند.

و همچنین بند 32 قوانین در مورد تاپیک های موجود در گفتگوی آزاد:

(2007-08-19 ساعت 19:31)admin نوشته:  قوانین بخش گفتگوی آزاد

۳۲- در انجمن‌هایی که به نام گفتگوی آزاد ساخته شده‌اند نیز قوانین عمومی سایت اعمال می‌شوند. تنها تفاوت این انجمن‌ها در آن است که کاربران می‌توانند در این قسمت‌ها مطالبی نظیر خاطرات یا تجربیات خود را که مسقیماً با هیچ کدام از انجمن‌های دیگر در ارتباط نیست بنویسند.

گزینه ی 4 پاسخ سوال می باشد.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: najibi ، frozen mind ، msar
دوستان ما najibi، م aghdam و Nazem به درستی به سوال جواب دادند. گزینه صحیح ۴ بود و توضیحات aghdam و Nazem هم دلیلش رو مشخص می‌کنه.

قبل از این که سوال بعد رو مطرح کنم، مایلم به اطلاع کسانی که در این تاپیک سوال‌ها رو جواب می‌دن برسونم که یکی از معیارهای مهاجرسرا برای مدیر کردن کاربرها، تسلط اون‌ها به قوانین هست. من و ادمین این تاپیک رو با دقت دنبال می‌کنیم تا شاید گزینه‌هایی برای مدیر شدن پیدا کنیم.

حالا سوال جدید:

این بار سوال به شکل چندگزینه‌ای نیست و یک جواب کوتاه نداره! متن زیر، تاپیکی هست که توسط یک کاربر فرضی ایجاد شده. بر اساس قوانین مهاجرسرا مشخص کنید که چند مورد نقض قانون در این جا اتفاق افتاده:

Her Hitler نوشته: salam salam bacheha! khastam ye raveshe jadid va tazmini mohajerat be ostoralia ro be shoma moarrefi konam.

ye site hast be esme http://www.manobegir.com ke tush mirin sabte nam mikonin, unha zanhaii ostoralia mishnasan ke hazeran ba shoma ezdevaj konan ta mohajerat begirid. hazinasham ziad nist faghat bist hezar dolare ostoralia mishe! man khodam az in site estefade kardam va alan shish mahe ke mohajeratamo gereftam! zanaram talaghesh dadam zadam dare k....nesh raft!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin rasti shenidam mammadreza golzar ham az hamin tarigh dare miad ostoralia ta sal dige CoolCoolCoolShyRolleyesSmile

agar soali dashtin be khodam zang bezanin. inam telefoname: 1 300 552 552

تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ali Sepehr ، frozen mind ، maxsoulfly ، WIKIMAN ، hasti_banoo ، mitr.p ، آلیس-1980 ، msar
من باشم این کاربر رو بعد از بن کردن ، به بدترین شکل ممکن اعدامش می کنم و جسدش رو هم مثله مثله می کنم. Big Grin

جدای از شوخی خیلی مورد نقض قانون داره.

حجت جان سوال خیلی قشنگی پرسیدی و من جواب نمی دم تا دوستانمون بگردند و مواردش رو پیدا کنند.

دوستان اگر مورد نقض قانون من رو توی این ارسال بگید ، خوشحال میشم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: najibi ، frozen mind ، maxsoulfly ، WIKIMAN ، hasti_banoo ، mitr.p ، msar

۱.نوشتن به پینگلیش
۲. تبلیغات در سایت
۳. رعایت نکردن اصول اخلاقی در نوشته ها
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، aghdam ، msar
(2011-06-25 ساعت 21:00)Hojjat نوشته:  دوستان ما najibi، م aghdam و Nazem به درستی به سوال جواب دادند. گزینه صحیح ۴ بود و توضیحات aghdam و Nazem هم دلیلش رو مشخص می‌کنه.

قبل از این که سوال بعد رو مطرح کنم، مایلم به اطلاع کسانی که در این تاپیک سوال‌ها رو جواب می‌دن برسونم که یکی از معیارهای مهاجرسرا برای مدیر کردن کاربرها، تسلط اون‌ها به قوانین هست. من و ادمین این تاپیک رو با دقت دنبال می‌کنیم تا شاید گزینه‌هایی برای مدیر شدن پیدا کنیم.

حالا سوال جدید:

این بار سوال به شکل چندگزینه‌ای نیست و یک جواب کوتاه نداره! متن زیر، تاپیکی هست که توسط یک کاربر فرضی ایجاد شده. بر اساس قوانین مهاجرسرا مشخص کنید که چند مورد نقض قانون در این جا اتفاق افتاده:

Her Hitler نوشته: salam salam bacheha! khastam ye raveshe jadid va tazmini mohajerat be ostoralia ro be shoma moarrefi konam.

ye site hast be esme http://www.manobegir.com ke tush mirin sabte nam mikonin, unha zanhaii ostoralia mishnasan ke hazeran ba shoma ezdevaj konan ta mohajerat begirid. hazinasham ziad nist faghat bist hezar dolare ostoralia mishe! man khodam az in site estefade kardam va alan shish mahe ke mohajeratamo gereftam! zanaram talaghesh dadam zadam dare k....nesh raft!!! Big Grin .... Big Grin rasti shenidam mammadreza golzar ham az hamin tarigh dare miad ostoralia ta sal dige CoolCoolShyRolleyesSmile

agar soali dashtin be khodam zang bezanin. inam telefoname: 1 300 552 552

داره کم کم از این امتحان خوشم می یاد . . . Big Grin
چون موارد تخلف زیاد هست ، فقط عناوین تخلف با ذکر شماره قانون مرتبط رو می نویسم

قانون شماره 2 - استفاده از نام‌های سیاسی به عنوان نام کاربری
قانون شماره 4 - عدم استفاده ازعبارات مناسب و محترمانه
قانون شماره 7 - عدم استفاده از زبان فارسی
قانون شماره 8 - استفاده بیش از معمول از شکلک‌ها
قانون شماره 9 - ارسال مطالب سیاسی، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد
قانون شماره 11 - انتشار شایعات یا اخبار غیر موثق
قانون شماره 12 - درج مطلب در خصوص روش‌های مهاجرت غیر اخلاقی (نظیر ازدواج صوری )
قانون شماره 30 - درج اطلاعات تماس شخصی خود
قانون شماره 31 - درج لینک یا اطلاعات تبلیغاتی برای سایت‌های دیگر یا شرکت‌ها

(2011-06-25 ساعت 21:21)Nazem نوشته:  من باشم این کاربر رو بعد از بن کردن ، به بدترین شکل ممکن اعدامش می کنم و جسدش رو هم مثله مثله می کنم. Big Grin

جدای از شوخی خیلی مورد نقض قانون داره.

حجت جان سوال خیلی قشنگی پرسیدی و من جواب نمی دم تا دوستانمون بگردند و مواردش رو پیدا کنند.

دوستان اگر مورد نقض قانون من رو توی این ارسال بگید ، خوشحال میشم.

1- توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است
2- عدم استفاده از عبارات مناسب و محترمانه Wink
تشکر کنندگان: najibi ، Hojjat ، nastaran86 ، frozen mind ، maxsoulfly ، zohreh36 ، WIKIMAN ، Ali Sepehr ، GBUSA ، hasti_banoo ، seravin ، msar
اضافه کنید:
استفاده از فونت های غیر معمول ورنگی
ایجاد یک تاپیک جداگانه برای یک ارسال

ناظم جان نقص قانون تو هم اینجاست که مجازات مورد نظر تو متتاسب با تخلف انجام شده و مقررات نیست.

انصافا ذهن خلاقی می خواد همچین سناریویی نوشتن.
میگم حالا چه مدارکی می خوان برای ثبت نام دونقطه دی!
تشکر کنندگان: nastaran86 ، maxsoulfly ، frozen mind ، najibi ، Ali Sepehr ، Hojjat ، hasti_banoo ، msar
اقدم جان این دو موردی که برای من گفتی مورد قبول نیست و یوزر پاسخ درست رو به سوال من داد.

دوستان بگردید توی سناریوی حجت و قوانین سایت ببینید مورد دیگه ای بجز موارد مورد اشاره جناب اقدم پیدا می کنید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: frozen mind ، aghdam ، najibi ، msar
یک سوالم من مطرح کنم :

کاربری که پس از ایجاد سه تاپیک مشابه در انجمن های مختلف بطور موقتی از حضور در سایت محروم می شود با ایجاد اکانتی جدید به مدیر محروم کننده در پیام خصوصی فحاشی می کند و در تالار های عمومی سایت تلاش برای کم کردن روی مدیران می کند.

بنظر شما مجازات معقول برای کاربر خاطی چیست؟
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-06-26 ساعت 15:42)Nazem نوشته:  اقدم جان این دو موردی که برای من گفتی مورد قبول نیست و یوزر پاسخ درست رو به سوال من داد.

دوستان بگردید توی سناریوی حجت و قوانین سایت ببینید مورد دیگه ای بجز موارد مورد اشاره جناب اقدم پیدا می کنید.

نمی دونم ولی طبیعتا شما امکان اعدام شخص خاطی رو ندارید! پس مجازاتی رو که نمی تونید اجرا کنید ، دیگه متناسب بودن با جرمش معنی نداره Big Grin
مگر اینکه بگید که می تونید Cool
جدا از شوخی ، در هیچ یک از قوانین سایت ، صحبتی از الزام مدیران به اتخاذ تصمیم های تنبیهی متناسب با تخلف کاربر به میان نیامده و اتخاذ نوع تصمیم به مدیر واگذار شده است . . .
1- نقض هر یک از موارد می‌تواند منجر به واکنش از طرف گروه مدیران (به صورت ویرایش یا حذف مطالب، امضا یا رتبه‌بندی‌های ارسال، تغییر نام کاربری، قطع دسترسی کاربر و غیره) گردد
2- مدیران سایت برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nastaran86 ، najibi ، frozen mind ، hasti_banoo ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان