کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمون قوانین مهاجرسرا
از اون سوال‌ها بودااا Wink

به نظر من تبلیغه و نباید در سایت باشه.

ولی‌ انصافاً بعضی‌‌ها هم واقعا صادقانه دارن کار می‌کنن و خیلی‌ خوبه که به دوستان معرفی‌ بشن.

من که به عقلم نمیرسه که چه کار باید کرد که هم تبلیغات نشه و هم دوستان از خدمات خوب محروم نشن. اگه میدونستم که الان ادمین میشدم (مدیر هم نمیشدم)Big Grin

حالا من یه سوال میپرسم

چند مورد دیدم که وکلای مهاجرت (کانادا) اومدن و چند تا پست گذاشتن. خیلی‌ هم مختصر و در حد اینکه ،بعله ما هم هستیم. و در امضا آدرس سایت خودشون رو گذاشتن. با اینا چه کار باید کرد؟

اول خودم نظر رو میگم:

اگه واقعا هدف این دوستان کمک به مهاجرسرا باشه ، پس باید فعالیت بیشتری داشته باشن و جواب‌هاشون مورسی (خیلی کوتاه) نباشه و توضیح بدن. چون دیگه این دوستان نمی‌تونن بهانه بیارن که ما بلد نبودیم و جواب کامل ندادیم. اگه نمیخوان جواب بدن، پس هدف چیزی جز تبلیغ نیست. به نظر من این کاربران باید حذف بشن یا آدرس سایت رو پاک کنن. مگه اینکه با مهاجرسرا به توافق برسان و در خدمت مهاجرسرا باشن و به سوالات صادقانه و کامل (تاکید می‌کنم کامل) جواب بدن.

.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: najibi ، soniarazmi ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، aghdam ، User
تبلیغه جان من ! تبلیغه...
Wink
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، najibi ، maxsoulfly ، California
فردی توسط شرکت X جهت مهاجرت مورد کلاهبرداری واقع میشود.آیا مجاز به افشا نام و مشخصات شرکت کلاهبردار (با هدف در دام نیافتادن افراد دیگر) در سایت میباشد؟
زندگی یعنی بخند، هر چند که غمگینی
ببخش، هر چند که مسکینی
فراموش کن، هر چند که دلگیری
این گونه بودن زیباست، هر چند که آسان نیست.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، aghdam ، najibi ، frozen mind
(2011-07-05 ساعت 15:31)سرزمین موعود نوشته:  فردی توسط شرکت X جهت مهاجرت مورد کلاهبرداری واقع میشود.آیا مجاز به افشا نام و مشخصات شرکت کلاهبردار (با هدف در دام نیافتادن افراد دیگر) در سایت میباشد؟

سلام
با توجه به این که در قوانین ، تنها درج اطلاعات تماس شخصی غیر مجاز شناخته شده است ، پس می توان اطلاعاتی شامل نام شرکت و مراحل طی شده را عنوان کرد .
تشخیص نوع هدف نویسنده بر عهده مدیران است و در صورت تشخیص اینکه هدف از ارایه اطلاعات ، تبلیغات یا خرابکاری است و نه آگاهی ، ارسال باید حذف شود .

۹- ارسال مطالب سیاسی، تبلیغاتی و همچنین توهین به فرد، قشر یا ملیت خاص ممنوع است.
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، سرزمین موعود ، tamanna ، najibi ، miha ، frozen mind ، mitr.p
(2011-06-26 ساعت 18:53)سرزمین موعود نوشته:  کاربر X پس از قبولی در لاتاری نیاز به یک اسپانسر دارد.به چه روشی میتواند از دیگر کاربران سایت تقاضای کمک نماید؟
1-ایجاد یک تایپیک جدید
2-ارسال یک پست در تایپیک حمایت از کسانی که در آمریکا کسی را ندارند
3-ارسال یک پیام خصوصی به کاربران دیگر
4-طرح چنین سوالاتی خلاف قوانین سایت بوده و متخلیفین تحت پیگرد قانونی قرار میگیرند.Wink
لطفا اگر گزینه 4 را انتخاب مینمایید عنوان کنید دلیل انتخابتان به استناد کدام بند از قوانین سایت میباشد.
با تشکر

برای این شرایط در مهاجرسرا تاپیک مربوطه وجود داره
گزینه 2 و یا پست زدن در تاپیک نداشتن اسپانسر و راه حل ها
و اگر این کاربر برای سوالش تاپیک جدیدی زد باید بر اساس سوالی که طرح کرده به یکی از تاپیک های فوف منتقل بشه
طبق قانون :

۲۰- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: najibi ، vahidvm60 ، aghdam ، Ali Sepehr ، tamanna ، آلیس-1980
(2011-07-05 ساعت 15:31)سرزمین موعود نوشته:  فردی توسط شرکت X جهت مهاجرت مورد کلاهبرداری واقع میشود.آیا مجاز به افشا نام و مشخصات شرکت کلاهبردار (با هدف در دام نیافتادن افراد دیگر) در سایت میباشد؟

به نظر من بهتره که اطلاعات حقوقی شرکت گذاشته نه اطلاعات شخصی
اینطوری دیگه تجاوز به حریم شخصی هم حساب نمیشه
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، Ali Sepehr ، آلیس-1980
(2011-06-07 ساعت 14:39)Nazem نوشته:  کاربر X در پستی با توجه به کار کردن با آقای Y وکیل مهاجرتی کشور کانادا و رضایت کامل از ایشان شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی وکیل مذکور را در پستی جهت استفاده سایرین قرار می دهند . با توجه به قوانین سایت مدیران چه اقدامی بایستی انجام دهند؟

در صورت مشاهده تخلف از سوی دیگر کاربران، موضوع را فقط از طریق پیغام خصوصی با مدیران سایت درمیان گذاشته و یا با کلیک بر روی لینک «گزارش» که در پایین آن مطلب وجود دارد، مسئولین سایت را آگاه سازید
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، najibi ، آلیس-1980
عکس آواتار کاربر X به دلایلی با قوانین سایت مغایرت دارد.
وظیفه مدیران سایت در این باره چیست؟
1- تذکر در پیام خصوصی به کاربر
2- اخطار به کاربر
3- تذکر در فضای انجمنی که کاربر جدیدا در آن جا پستی زده است
4-حذف موقت کاربر

وظیفه کاربر چیست؟
1- دادن پیام خصوصی به مدیر مربوطه و دفاع از خود
2- پست زدن در تاپیک انتقاد از مدیران سایت
3- در میان گذاشتن موضوع با admin
4- اطاعت بی چون و چرا از مدیر مربوطه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، gadfly ، California
(2011-07-26 ساعت 00:07)vahidvm60 نوشته:  عکس آواتار کاربر X به دلایلی با قوانین سایت مغایرت دارد.
2- اخطار به کاربر
4-حذف موقت کاربر

وظیفه کاربر چیست؟

تا جاییکه من دیدم ، در قوانین سایت چیزی در این مورد اشاره نشده . . . پس بر می گرده به نظر شخصی مدیران . . .
ولی نظر من اینه که اگه آواتار مورد استفاده زشت و توهین آمیز هست و اصلا یه لحظه هم نباید دیده بشه ، در این صورت باید توسط مدیران به صورت مستقیم حذف بشه و به کاربرم به صورت پیغام خصوصی اطلاع رسانی بشه
در غیر این صورت فقط به کابر تذکر داده بشه تا خودش عوض کنه
کاربرم می تونه در هر دو صورت ، دلایل خودش رو به صورت پیغام خصوصی به مدیر مربوطه اعلام کنه و در صورت نرسیدن به تفاهم هم طبق قوانین سایت به مدیران ارشدتر اعلام کنه و از اونا بخواد تا نطرشون رو بگن . . .
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: najibi ، gadfly
(2011-07-26 ساعت 02:42)aghdam نوشته:  تا جاییکه من دیدم ، در قوانین سایت چیزی در این مورد اشاره نشده . . . پس بر می گرده به نظر شخصی مدیران . . .
ولی نظر من اینه که اگه آواتار مورد استفاده زشت و توهین آمیز هست و اصلا یه لحظه هم نباید دیده بشه ، در این صورت باید توسط مدیران به صورت مستقیم حذف بشه و به کاربرم به صورت پیغام خصوصی اطلاع رسانی بشه
در غیر این صورت فقط به کابر تذکر داده بشه تا خودش عوض کنه
کاربرم می تونه در هر دو صورت ، دلایل خودش رو به صورت پیغام خصوصی به مدیر مربوطه اعلام کنه و در صورت نرسیدن به تفاهم هم طبق قوانین سایت به مدیران ارشدتر اعلام کنه و از اونا بخواد تا نطرشون رو بگن . . .

سلام دوست عزیز
همچین موردی رو تو همین سایت داشتیم
اگر به تالار انتقاد از مدیران در انجمن اطلاعیه ها مراجعه کنید خودتون متوجه میشید
البته پاسخ شما کاملا صحیح است
منم راه بهتری به نظرم نرسید
موفق باشید
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، gadfly
با سلام
بر اساس منشور مهاجر سرا ، مدیران به جهت مسئولیت مستقیم نظارتی، باید ضمن حذف عکس در پیام خصوصی به کاربر توضیح دهند.

کاربر میتواند در پست خصوصی دلیل خود را آورده و درخواست توضیح بیشتر نماید.

سپاس
تشکر کنندگان: tamanna ، vahidvm60 ، najibi ، gadfly
منم میگم 1 چون باعث میشه در تاپیک ها از شلوغی جلوگیری بشه ولی گزینه 2 همنطور که آرش عزیز گفتن نکته انحرافی داره........
We Can Change Cool
تشکر کنندگان: najibi ، vahidvm60 ، gadfly ، California
(2011-07-26 ساعت 00:07)vahidvm60 نوشته:  عکس آواتار کاربر X به دلایلی با قوانین سایت مغایرت دارد.
2- اخطار به کاربر
4-حذف موقت کاربر

وظیفه کاربر چیست؟
جواب این سوال به نظرم نسبیه
بستگی داره به نوع آواتار اگه خیلی زننده و موهن باشه میشه کاربر را حذف موقت کرد در غیر این صورت بسته به تشخیص مدیر و نوع آواتار میشه از 2و1 هم استفاده کرد
وظیفه کاربر هم باز نسبیه اگه از آواتار زننده ای استفاده کرده که جای دفاع نداره یعنی گزینه4 در غیر این صورت اگه از 1 استفاده کنه کافیه و اگه قانع نشد گزینه 3
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: aghdam ، gadfly ، najibi ، ابی22 ، vahidvm60
فلسفه وجود تاپیک "گفتگوی آزاد" چیست؟
تشکر کنندگان: California
(2011-08-07 ساعت 22:23)vahidvm60 نوشته:  فلسفه وجود تاپیک "گفتگوی آزاد" چیست؟
سوال خوبی بود Smile والله منم بردی تو فکر Wink
به نظرم کلی موضاعات پراکنده وجود داره و سوالهای بسیار زیادی که شاید باهم تو یه دسته بندی قرار نگیرند و از طرفی کسی که میخواد مهاجرت کنه یعنی اینکه از شرایط کنونیش راضی نیست و گفتگوی آزاد کمک میکنه تا کاربران خارج از موضوعات مشخص شده بیشتر با هم ارتباط داشته باشند
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، mohammad.maleki

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان