کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزا و اقامت کاری
(2015-10-06 ساعت 11:09)rezanaseri نوشته:  سلام
من یه آشنای دوری دارم که نزدیک به 30 ساله آلمان زندگی میکنه.
مدت زیادیه که توی شرکت بنز کار میکنه
به نظر شما آیا میتونه برای من دعوت نامه کاری ارسال کنه؟
درود بر همگی این قسمت سایت تعطیله؟؟اگر کسی هست میشه به من کمک کنه؟ممنون میشم.میخواستم بدونم هزینه های زندگی درحال حاضر یعنی نوامبر2015 درپاتایا چجوریه؟؟؟اجاره خونه وکاندو زیاد شده ممنون میشم یکی به داد من بینوا برسه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-11 ساعت 00:24)iranathai نوشته:  در صورت ارائه دعوت نامه کاری از شرکت ثبت شده در تایلند بهمراه برگه های ثبت شرکت مربوطه و پرداخت هزینه ویزا که در حال حاضر 55 یورو می باشد(سفارت نقدا به با مدارکتون ازتون میگره ) می توانید ویزا کاری ۳ ماهه دریافت کنید .
بدیهیست که تمدید این ویزا از طریق مراجعه به اداره مهاجرت و ارائه مدارک کامل مالیاتی و شرکتی اکه در آن کار می کنید هستش و همچنین هر برای تمدید مجدد با مراجعه به اداره مهاجرت و پر کردن فرم + پرداخت 1900 بات 90 روز میشه
ثبت شرکت در تایلند ملزم طی مراحل خاصی می باشد که بهتر است از طریق وکیل و افراد مجرب انجام گردد . برای ثبت شرکت در تایلند شما نیازمند داشتن حداقل ۲ شریک تایلندی هستید که 51% سهامدار شرکت شما باشند و بازای هر ۱ نفر خارجی باید ۴ نفر کارمند تایلندی در شرکت شما مشغول به کار باشند و بازای هر کارکمند خارجی باید ۲ میلیون بات تایلند به سرمایه شرکت شما اضافه گردد .توصیه من این که هر نفر جداگانه شرکت ثبت کنه
برای ثبت شرکت نیز ابتدا باید با ویزای توریستی وارد کشور شوید و سپس پس از ثبت شرکت باید به ایران بازگشته یا کشور ثالث رفتهه و با ارائه مدارک شرکت از سفارت تایلند تقاضای ویزای کاری نمایید... و پس از بازگشت به تایلند اقدام به درخواست ورک پرمیت از طریق وکیل خور نمایید و توجه داشته باشید داشتن ویزای کار بتنهایی مجوز کار برای شما ایجاد نمی کند ..و شما باید WORK PERMIT مربوط به شغل خود را ارائه دهید .
.. WORK PERMIT هر شغل و حرفه ای متفاوت هستش و اشتغال به هر کاری بدون داشتن ورک پرمیت و ویزای کاری غیر قانونی بوده و می تواند شامل جریمه نقدی و اخراج از کشور گردد .
Shy
خوب با این نوع ویزا می تونید یه حساب بانکی باز کنید و حتی درخواست وام بدید
Smile
روی این ویزا می تونید مجوز صادارت و واردات اجناس مختلف را از تایلند به کشورهای دیگر یا ایران بگیرد
Smile
می تونید خودرو و اجناس مختلف را نیز با تسهیلات اقساطی بخرید
Smile
خرید خودرو و اجناس دیگر به صورت اقساط
Wink
رفت و آمد به ایران در مدت اقامت البته با گرفتن مرخصی بین دوره های 90 روز و درخواست ویزا multiple entry از اداره مهاجرت
Sad

Rolleyes
مدارک لازم اصل گذرنامه متقاضی ۳ قطعه عکس ۴ * ۶
کپی تمام صفحات شناسنامه
دعوتنامه رسمی تجاری ازکشور تایلند که این شرکت تهیه و تضمین می نماید
حضور متقاضی جهت رفتن به سفارت کشور مربوطه الزامی می باشد
ارائه برگه های مربوط به ثبت شرک مربوطه از DBD تایلند
پرداخت هزینه 55 یورو

تکمیل فرم مخصوص ویزای تایلند و ارائه ۲ کپی دیگر از آن

در مورد راهای اقامت از طریق ملک در یه تاپیک دیگه جامع صحبت می کنیم و
در اینجا اطلاعات و نظرات شما رایت داون

درود بر شما دوست عزیز وتوضیحات خوبتون با توجه به اینکه توضیحاتتون قدیمیه هزینه های زندگی درحال حاضر یعنی نوامبر۲۰۱۵ درپاتایا چجوریه؟؟؟اجاره خونه واجاره کاندو زیاد شده ممنون میشم یکی به داد من بینوا برسه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
کار برا مدرک حسابداری و سابقه طولانی مدیریت بانک صادرات هم هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 05:37)ّfarhad نوشته:  کار برا مدرک حسابداری و سابقه طولانی مدیریت بانک صادرات هم هست ؟

سلام ، برادر من سه ساله با خانوم تایلندیش در تایلند زندگی میکنه ، ایا میتونه سیتیزن بشه ؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارین جوابم رو بدید ، ممنون
امید یعنی آرزو کنیم چیزی اتفاق بیفتد
ایمان یعنی یقین داریم چیزی اتفاق خواهد افتاد
شجاعت یعنی اینکه باعث شویم چیزی اتفاق بیفتد . .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان