کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت اوهایو
Question 
من با توجه به اینکه خودم خیلی تو این سایت گشتم که ببینم کدام ایالت رو انتخاب کنم خیلی زیاد چیزی دستگیرم نشد جز دو سه ایالت.
بنابراین با توجه به اینکه این سایت یک منبع موثق و بسیار کاملی برای مهاجرت به امریکا هست فکر میکنم تصمیم راجع به استارت تاپیک هایی با عنوان زندگی در ایالت های مختلف خالی از لطف نباشه.
برای شروع من ایالت اوهایو رو استارت کردم که به خاطر اینکه میخوام با پاس سفید برگردم تصمیم دارم تقریبا 3ماه اونجا مستقر بشم.

قراره که تو خونه ای که تو شهر تولیدو اجاره کردیم مستقر بشیم.
در پست بعدی شرح کاملش رو میدم خدمتتون.
پاسخ
سلام دوست عزیز،ما قصد سفر به لس انجلس رو داشتیم اما با این اوصافی که شما فرمودید شهر تولیدو از همه لحاظ از لس انجلس بهتره ،من میخواستم شما در مورد دانشگا هها ی اونجا هم تحقیق کرده اید؟ اگر که میشه اسم چند تا دانشگاه های اون شهر رو به من بدید که ما ببینیم اگر میتونیم جایی را پیدا کنیم که رشته من و همسرم رو در اونجا داشته باشه به اون شهر بیاییم. مرسی از لطفتون
احتمالا در اینده ما بیشتر مزاحم شما بشیم و از شما کمک های بیشتری بخواهیمSmile
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
پاسخ
تشکر کنندگان: yousef156 ، mml ، emankh101 ، tamanna ، SH1A2R3 ، mohamadir ، taherifar ، msar
سان رایز عزیز
کفتم که تولیدو شهر کوچکی هست و یه دانشگاه تولیدو که معروفه بیشتر نداره اما دوستان بنده یکیشون اونجا مستر زبان میخونه یکی دکترای مکانیک یکی دندانپزشکی
اها یکی هم دکترای ریاضی محض والبته از هر کدام پرسیدم خیلی راضی بودند
میتونید با سرچ در این لینک اطلاعات بیشتری از دانشگاه بگیرید
اما من هفته اینده عازم هستم و قراره که برم و کلی اطلاعات از اونجا جمع کنم.
حتما بیشتر مینویسم.
http://www.utoledo.edu/

[عکس: maps_CapitolLimited.gif]
پاسخ
http://en.wikipedia.org/wiki/Toledo,_Ohio
پاسخ
تشکر کنندگان: yousef156 ، sahel-2012 ، mml ، emankh101 ، SH1A2R3 ، Solitude ، soli asali ، mohamadir ، taherifar ، msar
boshra عزیز در جایی دیگر این مطلب را برای دوستی نوشته بودند با اجازه ایشان بازنقل آن را اینجا میاورم
-----------------------------------------------------------------------------
ما هنوز نرفتیم یعنی 1 جولای میریم اما این قدر اونجا با بچه ها در ارتباط بودیم که دیگه تقریبا برامون اشنا شده.
ما به شهر تولیدو در اوهایو میریم که یه شهری مرزی با میشیگان هست و میشه گفت که جنوب دریاچه میشیگان هست پس با این توضیح یه هوای نسبتا گرم( خنک تر از تهران ) و کمی مرطوب داره
ضمن اینکه چون تولیدو یه شهر کوچک و دانشجوی هست تقریبا ایرانی هایی که می خوان حتما امریکا درس بخونن و جای دیگه بهشون پذیرش نمیدهد میرن این شهر.
یکی از بچه ها میگفت که از هر 10 دانشجوی دکترا اینجا 5 تا ایرانیند البته من خودم به چشم ندیدم.
و این هم به این دلیل هست که تحصیل ارزانتره چون دانشگاه ایالتی داره و هزینه زندگی خیلی کمتر از جاهای دیگه هست
مثلا ما برای 2 ماه و نیم یه خونه مثل محدوده ونک به بالای تهران با ماهی 525 دلار اجاره کردیم که اشپزخانش یخچال و گاز هم داره و ساختمان هم لاندری داره و البته کم واحد هست و خونه ما 2 خوابه حدود 100 متر و خیلی تمیزه.
450 تا هم به عنوان پیش گرفت.
مراکز خرید خوب و ارزون داره و اینکه اونجا اقایی به نام زست هست که خودش وضعش خوبه و به خاطر کمک به دانشجوها یه عالمه وسیله داره که میرین ازش میگیرین و بعد هم بهش بر میگردونین البته رایگان.
این دوست ما که کارهامون رو کرد از یه خانواده مرفه هست که هم سیاتل بوده هم کالیفرنیا و .. اما اینجا رو بیشتر دوست داره.
بلیطمون هم با کی ال ام شد نفری 2500 تقریبا.
خوبی این شهر اینه که ایستگاه قطار داره و از شیکاگو ت ان سر نیویورک رو میتونید باهاش برید و البته اینکه اونجا با ماشین راحت میتونید چند تا ایالت رو بگردید و با 2000 تا یه ماشین دست دوم خوب هم میشه خرید.
اگرم کاری داشتید بگید تا هفته اینده که اونجا بودیم انجام بدیم
هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
پاسخ
مرسی یوسف جان
حقیقتش من دارم امتحانامو میدم و حالمم خیلی خوب نیست گیجم
ایشالا مفصل در بدو ورود همه چیز و می نویسم...
پاسخ
بعد از مدت ها غیبت سر و کله ام پیدا شده. تولیدو شهر خوب و ارزونیه و من دارم به معنی واقعی کلمه از زندگی در این شهر لذت می برم، همه چی آروم، همه چی ارزون، همه چی زیاد، همه چی رو حساب و کتاب ولی خوب طبیعیه که هیچی مجانی نیست و باید یه حداقل هایی رو برای کسب درآمد در نظر داشت. تا اونجایی که من اطلاع دارم کارخانه های کرایسلر، جیپ و فورد در حومه این شهر کارخانه هایی دارن که در زمانی حتی بسیاری از عرب های لبنانی رو به خودش جذب کرد و می خوام اینو بگم که خانم ها حتی با لباس و حجاب ایرانی به چشم مردم این شهر عجیب و غریب نیستن.

ایرانی در حد 50 نفر حداکثر در این شهر وجود داره که همه دانشجوی دانشگاه تولیدو هستن و همدیگرو میشناسن و ارتباط خوب و شادی با هم دارن. نصف اونها هم در حال تحصیل در مقطع دکترای مهندسی مکانیک هستن! به علت اساتید ایرانی رشته مکانیک در دانشگاه تولیدو، کار همه بدون گیر و گرفتاری خاصی راه افتاده و نظر مثبتی نسبت به دانشجوهای ایرانی وجود داره.

ما هم بعد از یه سری خریدهای اولیه، حساب بانکی باز کردیم و نشستیم تا گرین کارت ها بیاد. کاری خاصی هم نداریم و به شادی و خوشی در مرخصی بدون حقوق به سر می بریم! هوا در طول روز گرم و مرطوب میشه ولی صبح ها تا 9 و شب ها از 6 خنکه و نسیم ملایمی داره. منم بعد از مدت ها زندگی سالمی رو در پیش گرفتم و صبح ها و بعد از ظهر هارو معمولاً به پیاده روی و دویدن توی خیابون های سرسبز و خلوت پر درخت میگذرونم!

برای این مدت کوتاه دو ماهه، بین خرید یه ماشین ارزون در حد 1000 تا 1500 دلار که فقط به درد خرید رفتن بخوره یا خرید دوچرخه هنوز مرددیم. ولی احتمالاً میذاریمش برای یه وقت مناسب چون به احتمال زیاد بشری خانم، همسر دانشمندم، با اشتیاقی که ما از دانشگاه تولیدو برای جذب دانشجوهای خوب ایرانی دیدیم در این شهر موندگاره. یعنی درس در ایران رو نیمه کاره رها می کنه و در اینجا فوق لیسانس رو دوباره شروع می کنه. منم به این شهر علاقه عجیبی پیدا کردم، مخصوصاً دانشگاه قشنگ و سر و صاحاب دارش. گرچه مجبورم تا پایان دوره تحصیل فوق لیسانس در ایران بمونم و زودتر از یک سال دیگه نمیتونم اینجا مستقر بشم.
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
پاسخ
(2011-07-08 ساعت 09:09)mml نوشته:  بعد از مدت ها غیبت سر و کله ام پیدا شده. تولیدو شهر خوب و ارزونیه و من دارم به معنی واقعی کلمه از زندگی در این شهر لذت می برم، همه چی آروم، همه چی ارزون، همه چی زیاد، همه چی رو حساب و کتاب ولی خوب طبیعیه که هیچی مجانی نیست و باید یه حداقل هایی رو برای کسب درآمد در نظر داشت. تا اونجایی که من اطلاع دارم کارخانه های کرایسلر، جیپ و فورد در حومه این شهر کارخانه هایی دارن که در زمانی حتی بسیاری از عرب های لبنانی رو به خودش جذب کرد و می خوام اینو بگم که خانم ها حتی با لباس و حجاب ایرانی به چشم مردم این شهر عجیب و غریب نیستن.

ایرانی در حد 50 نفر حداکثر در این شهر وجود داره که همه دانشجوی دانشگاه تولیدو هستن و همدیگرو میشناسن و ارتباط خوب و شادی با هم دارن. نصف اونها هم در حال تحصیل در مقطع دکترای مهندسی مکانیک هستن! به علت اساتید ایرانی رشته مکانیک در دانشگاه تولیدو، کار همه بدون گیر و گرفتاری خاصی راه افتاده و نظر مثبتی نسبت به دانشجوهای ایرانی وجود داره.

ما هم بعد از یه سری خریدهای اولیه، حساب بانکی باز کردیم و نشستیم تا گرین کارت ها بیاد. کاری خاصی هم نداریم و به شادی و خوشی در مرخصی بدون حقوق به سر می بریم! هوا در طول روز گرم و مرطوب میشه ولی صبح ها تا 9 و شب ها از 6 خنکه و نسیم ملایمی داره. منم بعد از مدت ها زندگی سالمی رو در پیش گرفتم و صبح ها و بعد از ظهر هارو معمولاً به پیاده روی و دویدن توی خیابون های سرسبز و خلوت پر درخت میگذرونم!

برای این مدت کوتاه دو ماهه، بین خرید یه ماشین ارزون در حد 1000 تا 1500 دلار که فقط به درد خرید رفتن بخوره یا خرید دوچرخه هنوز مرددیم. ولی احتمالاً میذاریمش برای یه وقت مناسب چون به احتمال زیاد بشری خانم، همسر دانشمندم، با اشتیاقی که ما از دانشگاه تولیدو برای جذب دانشجوهای خوب ایرانی دیدیم در این شهر موندگاره. یعنی درس در ایران رو نیمه کاره رها می کنه و در اینجا فوق لیسانس رو دوباره شروع می کنه. منم به این شهر علاقه عجیبی پیدا کردم، مخصوصاً دانشگاه قشنگ و سر و صاحاب دارش. گرچه مجبورم تا پایان دوره تحصیل فوق لیسانس در ایران بمونم و زودتر از یک سال دیگه نمیتونم اینجا مستقر بشم.

سلام مي خواستم يه سئوالي ازتون بكنم شما گفتين بچه ها در مقطع دكترا در رشته مكانيك درس ميخونن مي خوام ببينم كه مدرك دانشگاه ايرانو قبول دارن يا نه و اينكه هزينه تحصيل اونجا جه جوريه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، ojee ، زری وحدتی ، mohamadir ، armin021 ، taherifar ، msar
salam be hame doostan

bebakhshid agar fingilish minevsam chon inja man font farsi nadaram
az babate takhir ham ozr mikham

begzarid az badve vorood begam
ma az forodgahe chicago vared shodim va karaye mohajerat ro oonja anjam dadim
ba stresi ke man dashtam vaghty pishe officer raftim kheyli jaleb bood ke ba inke man hejabe kamel darim hata barnagasht ye negah bendaze va inke dayeman ba man harf mizad o halo ahval mikardo hey migoft jayee bara negarani nisto az in harfa
man kheyli khoshhal shodam az hamoon badve vorood

varede shahre toledo ke shodim khob shab bood va doostemoon oomadan donbalemoon kami oon shab hava sharji bood ama be khatere khastegi ham bood
farda sobhesh ke man khiaboona ro didam dochare yek hese ghorbat va ghame shadidi shodam be dalile sokoote ziade ziad ama in doostemoon dayem kenaram boodo migoft bayad haminjoori darbare inja fekr koni hamishe inja sokoote khafani dare ke azyatet mikone
oon rooz tatil bood va khoshbakhtane hame shab starbucks boodando ma etefaghi hame bacheha ro didim
inja hodoode 50 ta irani dare ke hala ba khanevade ya mojaradan va az 25 ta student 20 ta mecanic va 3 ta mathematics va 1 mba dare
be in dalil ke chair of department of enginearing irani hast va inja bachehaye irani khoob javab dadano besyar ham fund beheshoon midan ishala manam gharare start economics ro inja bezanam
ma 2 khat mobile prepaid greftimo internet ba 4m mahi 15$ o ba 400 $ ham az zarfo zoroof ta rootakhtio mavade ghazayee kamel baraye zendegi
ama kam kam in arameshe inja baraye man delneshin shodo inke hame chiz inja ba ye tel ya net hal misheo niazi be dava o zahmat nadare kheili ali hast
inja inghadr hava tamize ke ba inke dama be 39 ham mirese va sharjie ama garma ro hes nemikonin
in shahr kheyli koochike ama khob hame chi besyar arzoone dar hadi ke inja student ha saving ham daran hata zano shohar harkodoom mashine joda daran
nokte jalebi ke hast ine ke man ghable oomadan ye email zadam be university of toledo va sharayetamo goftam
ama rooze 3 ke inja boodam gooshim zang zado goft shoma vase phd darkhast dadid ke man o mahmoud mato mabhoot boodim ke in shomare mano az koja dare va koli ham baham harf zado manam goftam mikham az master bekhoonamo khodesh goft bian ta barat fund ham begirimo kholase inke inja koli ham eltemaset mikonan torokhoda bia inja

zemne inke inja be dadlile mantaghash avalin univ dar US hast ke dare roo enerji bado khorshidi kar mikone va poole ziadi behesh dadan ba inke univ state hast va az bachehaye mohandesi inja estefade kardano kholase bachehayee ke darseshoon tamoom shode ye joori khodeshono negah dashtand zemne inke inja agar karfarmat azat razi bashe khodesh darkhaste green card barat mikone

emrooz ham gharare berim ssn begirimo visa card begirimo jatoon khali man baraye inke aroosie baradaram hast koli ham lebas az brandhaye maroof gereftam chon alan fasle haraje va gheymatha besyaaaaaaaaaaaar ali

felan harfi nadaram omidvaram betoonam komaketoon konam

سلام به همه دوستان

ببخشید اگر فینگیلیش مینوسم چون اینجا من فونت فارسی ندارم
از بابت تاخیر هم عذر می‌خوام

بگذارید از بدو ورود بگم
ما از فرودگاه شیکاگو وارد شدیم و کارای مهاجرت رو اونجا انجام دادیم
با استرسی که من داشتم وقتی‌ پیش آفیسر رفتیم خیلی‌ جالب بود که با اینکه من حجاب کامل داریم حتا برنگشت یه نگاه بندازه و اینکه دائما با من حرف میزد و حالو‌ احوال میکرد هی‌ میگفت جایی برا نگرانی نیستو از این حرفا
من خیلی‌ خوشحال شدم از همون بدو ورود

وارد شهر تولدو که شدیم خوب شب بود و دوستمون اومدن دنبالمون کمی‌ اون شب هوا شرجی بود اما به خاطره خستگی‌ هم بود
فردا صبحش که من خیابونا رو دیدم دچار یک حس غربت و قمه شدیدی شدم به دلیل سکوت زیاده زیاد اما این دوستمون دائم کنارم بود‌ میگفت باید همین‌جوری درباره اینجا فکر کنی‌ همیشه اینجا سکوت خفنی داره که اذیتت می‌کنه
اون روز تعطیل بود و خوشبختانه همه شب استارباکس بودندو ما اتفاقی‌ همه بچها رو دیدیم
اینجا حدود ۵۰ تا ایرانی‌ داره که حالا با خانواده یا مجردان و از ۲۵ تا آآعسعتیودنت ۲۰ تا مکانیک و ۳ تا متهمتیکس و ۱ عبا داره
به این دلیل که چیر اوف دپارتمان اوف انگینیرینگ ایرانی‌ هست و اینجا بچهای ایرانی‌ خوب جواب دادن بسیار هم فاند بهشون میدان ایشالا منم قراره استارت اکنمیکس رو اینجا بزنم
ما ۲ خط موبیل پرپید گرفتیمو اینترنت با ۴م ماهی‌ ۱۵$ و با ۴۰۰ $ هم از ظرفو ظروف تا روتختیو مواد غذایی کامل برای زندگی‌
اما کم کم این آرامش اینجا برای من دلنشین شد‌و اینکه همه چیز اینجا با یه تلف یا اینترنت حل میشئو نیزی به دعوا و زحمت نداره خیلی‌ علی‌ هست
اینجا اینقدر هوا تمیزه که با اینکه دما به ۳۹ هم میرسه و شرجی اما گرما رو حس نمی‌کنین
این شهر خیلی‌ کوچیکه اما خوب همه چی‌ بسیار ارزون در هادی که اینجا آآعسعتیودنت‌ها سیوینگ هم دارن حتا زانو شهر هرکدوم ماشین جدا دارن
نکته جالبی‌ که هست اینه که من قابل اومدن یه ایمیل زدم به یونیورسیتی اوف تولدو و شرایطمو گفتم
اما روز ۳ که اینجا بودم گوشیم زنگ زدو گفت شما واسه دکترا درخواست دادید که من و محمود ماتو مبهوت بودیم که این شماره منو از کجا داره و کلی‌ هم باهم حرف زدو منم گفتم می‌خوام از مستر بخونمو خودش گفت بیان تا برات فاند هم بگیریمو خلاصه اینکه اینجا کلی‌ هم التماست می‌کنن توروخدا بیا اینجا

ضمن اینکه اینجا به دلیل منطقهاش اولین یونیو در آوس هست که داره رو انرژی بعدو خورشیدی کار می‌کنه و پول زیادی بهش دادن با اینکه یونیو ستت هست و از بچهای مهندسی‌ اینجا استفاده کردن خلاصه بچه‌هایی که درسشون تموم شده یه جوری خودشونو نگاه داشتند ضمن اینکه اینجا اگر کرفرمت عزت راضی‌ باشه خودش درخواست گرین کارت برات می‌کنه

امروز هم قراره بریم سن بگیریمو ویزا کارت بگیریمو جاتون خالی‌ من برای اینکه عروسی برادرم هست کلی‌ هم لباس از برندهی معروف گرفتم چون الان فصل حراجه و قیمتها بسیاااااار علی‌

فعلا حرفی‌ ندارم امیدوارم بتونم کمکتون کنم

پاسخ
(2011-07-09 ساعت 09:14)alisarshar نوشته:  مي خوام ببينم كه مدرك دانشگاه ايرانو قبول دارن يا نه و اينكه هزينه تحصيل اونجا جه جوريه؟

طبیعتاً چون همه بچه ها از ایران اومدن، پس مدرک ایرانو قبول دارن. دلیل اصلی تعداد بالای بچه های مکانیک، تعداد بالای اساتید ایرانی رشته مکانیک در دانشگاه تولیدو هست.

هزینه ها در سایت وجود داره، اما اینجا تقریباً صددرصد بچه ها بورس هستند و هزینه ای بابت دانشگاه نمی دن که هیچ، پول تو جیبی هم میگیرن از دانشگاه، با 10-15 تونی هم که هرکسی از ایران میاره با خودش، یه ماشین ژاپنی خوب هم میندازه زیر پاش!

منم به سرم زده از امیر کبیر نصفه نیمه ول کنم، یعنی به اصطلاح ترانسفر کنم بیام تولیدو بقیه اشو بخونم. چون مطمئناً برای کار پیدا کردن در آمریکا، هیچ کس مدرک ایرانو قبول نداره!
پاسخ
(2011-07-12 ساعت 05:18)mml نوشته:  
(2011-07-09 ساعت 09:14)alisarshar نوشته:  مي خوام ببينم كه مدرك دانشگاه ايرانو قبول دارن يا نه و اينكه هزينه تحصيل اونجا جه جوريه؟

طبیعتاً چون همه بچه ها از ایران اومدن، پس مدرک ایرانو قبول دارن. دلیل اصلی تعداد بالای بچه های مکانیک، تعداد بالای اساتید ایرانی رشته مکانیک در دانشگاه تولیدو هست.

هزینه ها در سایت وجود داره، اما اینجا تقریباً صددرصد بچه ها بورس هستند و هزینه ای بابت دانشگاه نمی دن که هیچ، پول تو جیبی هم میگیرن از دانشگاه، با 10-15 تونی هم که هرکسی از ایران میاره با خودش، یه ماشین ژاپنی خوب هم میندازه زیر پاش!

منم به سرم زده از امیر کبیر نصفه نیمه ول کنم، یعنی به اصطلاح ترانسفر کنم بیام تولیدو بقیه اشو بخونم. چون مطمئناً برای کار پیدا کردن در آمریکا، هیچ کس مدرک ایرانو قبول نداره!

ببخشيد مدرك دانشگاه آزادم قبول دارند يا فقط سراسري؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، زری وحدتی ، mohamadir ، taherifar ، msar
(2011-07-12 ساعت 16:39)alisarshar نوشته:  ببخشيد مدرك دانشگاه آزادم قبول دارند يا فقط سراسري؟

علیرضای عزیز، پسر خوب، من رئیس اداره آموزش دانشگاه نیستم، از بچه هایی هم که اینجان نمیشه (بدلیل احترام به حیطه خصوصی اشون) همینطور یهو یدفعه پرسید آقا شما آزاد خوندی یا سراسری که رات دادن تولیدو!

بهترین مرجع همون سایت دانشگاه و ایمیل زدن به اداره تحصیلات تکمیلی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: alisarshar ، tamanna ، SH1A2R3 ، Solitude ، shkhmo ، ojee ، mohamadir ، armin021 ، taherifar ، msar
با سلام
من میخوام بدونم که توی شهر تولیدو کالج هم هست که ما بتونیم با کالج شروع کنیم؟ و اینکه اگر توی این شهر کسی نخواد بره دانشگاه ، راحت میتونه کار پیدا کنه یا خیر؟
دائما" از رشته مکانیک این دانشگاه صحبت میشه غیر از مکانیک رشته های دیگری هم داره؟ این دانشگاه رشته کامپیوتر نداره که اگر خدایی نکرده ما خواستیم ادامه تحصیل بدیم توی رشته خودمون باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Solitude ، shkhmo ، mohamadir ، armin021 ، taherifar ، msar
سلام.بچه ها من لیسانس مدیریت صنعتی دارم و میخوام بیام امریکا ادامه تحصیل بدم.ولی نمیدونم باید چیکار کنم. به پول ایران 10.000.000بیشتر ندارم.کسی هست منو راهنمایی کنه ببینم این رشته منو داره تولیدو؟من چجوری میتونم بیام اونجا؟با این پول کمی که من دارم میشه بیام اونجا و در کنار درس کار هم بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، mohamadir ، armin021 ، taherifar ، msar
(2011-08-14 ساعت 15:39)essi_fre نوشته:  سلام.بچه ها من لیسانس مدیریت صنعتی دارم و میخوام بیام امریکا ادامه تحصیل بدم.ولی نمیدونم باید چیکار کنم. به پول ایران 10.000.000بیشتر ندارم.کسی هست منو راهنمایی کنه ببینم این رشته منو داره تولیدو؟من چجوری میتونم بیام اونجا؟با این پول کمی که من دارم میشه بیام اونجا و در کنار درس کار هم بکنم؟

دوست گرامی ممکنه شما بتونید در کنار تحصیلتون ، کار کنید . اما با 10 میلیون تومان نه میشه پذیرش گرفت و نه زندگی ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، tamanna ، SH1A2R3 ، Solitude ، shkhmo ، soli asali ، mohamadir ، armin021 ، taherifar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان