کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
(2012-04-02 ساعت 19:53)f.r نوشته:  سلام دوستان ، من می‌خواستم ببینم ، اگر کسی‌ الان در دانشگاهی ، در حال سپری کردن ترم ۱ مقطع لیسانس باشه ، می‌شه برای دانشگاه‌های کانادا اقدام کنه؟ و اینکه باید تحت عنوانه ترانسفر اقدام کنه یا undergraduate ؟ می‌شه راهنمایی کنید لطفا؟

ممنون

ترانسفر زمانی هست که شما یک دانشگاه هستید و میخایید به دانشگاه دیگه منتقل بشید و معمولا در آمریکا متداول هستش و فکر نمیکنم دانشگاهای کانادا واحدهای ایران رو قبول کنن تا ایشون ترنسفر کنن....UNDERGRAD هم برا لیسانس هستش و ایشون باید UNDRGRAD اپلای کنن....البته الان 15 فروردین اکثردانشگاه ددلاینشون گذشته....برای اطلاعات بیشتر به http://www.academiacafe.com/pf/index.php
مراجعه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: f.r ، ابی22 ، batis2010 ، maral-map

ترانسفر زمانی هست که شما یک دانشگاه هستید و میخایید به دانشگاه دیگه ...
[/quote]

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون، ولی‌ ایشون دانشجوی ایران نیستن،من منظورم اینه که زمانی‌ که داریم اپلی‌ می‌کنیم، با اینکه الان دانشجو هستیم،آیا اشکال نداره توی فرم، یوندرگردوات رو انتخاب کنیم؟؟ منظورم اینه که روز مصاحبه، ایراد نگیرن بگن شما زدی یوندرگردوات در حالیکه دانشجو بودی فلان دانشگاه..

خیلی‌ ممنون از لینکی‌ِ که گذاشتید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من دانشجوی ترم 4 رشته مهندسی مواد هستم(دانشگاه آزاد-علوم و تحقیقات)
خواستم بدونم میتونم با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که دارم درخواست تحصیل تو مقطع کارشناسی کنم؟شانسی دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا هیچکس جواب منو نمیده؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
نیما هستم کارشناس ارشد راه دانشکده فنی دانشگاه تهران
کلا با پروسه ی apply آشنا هستم اما مشکل سربازی دارم میخواستم ببینم واسه پذیرش کانادا و گرفتن fund بهتره که چه کارایی کرد؟
واسه خود امریکا چطور؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من پریا 26
من لیسانس پرستاری ام.میخواستم راهنماییم کنید چطور می تونم برای ارشد پرستاری در کانادا اقدام کنم.؟ و هزینه چطور هست؟[/
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
همسرم من از دانشگاه مکگیل فاند داره ادمیژن لترش هنوز نرسیده
ما همه کارا رو پیش بردیم
فقط منتظریم ادمیژن بیاد
و اینکه نمیدونم که باید از اینور خونه اجاره کنیم؟ برای سفارت منظورمه(که تو مدارکمون باشه یانه)
کسی میدونه راهنمایی کنه
در ضمن ما 4 نفریم با دوتا بچه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-04 ساعت 14:23)f.r نوشته:  ترانسفر زمانی هست که شما یک دانشگاه هستید و میخایید به دانشگاه دیگه ...

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون، ولی‌ ایشون دانشجوی ایران نیستن،من منظورم اینه که زمانی‌ که داریم اپلی‌ می‌کنیم، با اینکه الان دانشجو هستیم،آیا اشکال نداره توی فرم، یوندرگردوات رو انتخاب کنیم؟؟ منظورم اینه که روز مصاحبه، ایراد نگیرن بگن شما زدی یوندرگردوات در حالیکه دانشجو بودی فلان دانشگاه..

خیلی‌ ممنون از لینکی‌ِ که گذاشتید
[/quote]

دانشگاه که ایرادی نمیگیره. ممکنه سفارت ایراد بگیره. در کل به نظر من بنویسید و مشکلی نیست.
(2012-05-02 ساعت 12:16)hamidiza28 نوشته:  با سلام
من دانشجوی ترم 4 رشته مهندسی مواد هستم(دانشگاه آزاد-علوم و تحقیقات)
خواستم بدونم میتونم با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که دارم درخواست تحصیل تو مقطع کارشناسی کنم؟شانسی دارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.

بله. میتونید. اصلا مشکلی نداره. فقط از فاند خبری نیست و هزینشو خودتون باید بدید و اون 4 ترم احتمالا میپره.
پاسخ
تشکر کنندگان: f.r
دوستان از وقتی‌ که سفارت کانادا در بعضی‌ از کشور‌ها تعطیل شده، آیا کسی‌ هست که برای گرفتن استیودنت ویزا ی کانادا رفته باشه سنگاپور؟

مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .
من لیسانس نرم افزار با معدل 15 دارم . 25 سالمه . در حال خوندن زبان و گرفتن مدرک آیلسم تا چند ماه دیگه که بگیرم . میخوام واسه ادامه تحصیل برم کانادا حدود 10 تا 15 میلیون هم پول دارم . البته سربازی هم معاف شدم متاهل هم نیستم . این شرایطی که من دارم کدوم دانشگاه بهم میخوره و یا بهتر بگم کدوم کشور برای ادامه تحصیم خوبه ؟
ممنون از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
با این پول فقط می توانید در دانشگاه ازاد ادامه تحصیل بدهید
حتی مالزی هم الان سالیانه هزینه زندگی و تحصیل حدود 15 میلیون تومان است که در مجموع باید بیش از 30 میلیون هزینه کنید
با ارزوی موفقیت برای شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، marko ، ابی22
یعنی من باید رویای تحصیل خارج از ایران رو از فکرم بیرون کنم ؟؟؟؟؟؟؟
اصلا آسیا رو دوست ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader

الان داشتم کامنتهای همه رو میخوندم با این وجود هر کی میخواد بره کانادا باید بچه مایه دار باشه باید بالای 100 میلیون پول داشته باشی . با این وجود فقط میتونیم خواب کانادا رو ببینیم بازم جای شوکش باقیه که واسه خوابش پول ازمون نمیگیرن .
خوب یهو دیگه بگن آقا جان کسی رو دوست نداریم بیاد کشورمون با چه زبونی بگیم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: naziii ، maria200 ، maral-map
سلاممممممم!:دی
کسی درمورد دانشگاه وینیپک و شهریش خبر داره؟؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
pasha
(2010-01-14 ساعت 21:48)reza koorosh نوشته:  سلام .من مدرک پیش دانشگاهی دارم میخاستم بپرسم برای تحصیل در کانادا چه راههایی وجود دارد؟ ممنون.:rolleyes:

پاسخ
تشکر کنندگان: batis2010 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان