کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
سلام خسته نباشید
ببخشید میخواستم بدونم اگه تمامیه مراحل پذیرش و صدور ویزا به خوبی انجام بشه و طرف به کانادا سفر کنه ، آیا امکان پناهنده شدن هم وجود داره؟
اگه آره چجوری
منظورم اینه که همون موقع که پامون رسید کانادا باید اقدام کنیم برا پناهندگی؟
یا چند مدت بعدش؟
یا بعد از تحصیل ؟
مرسی

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شماره وكيل جهت مهاجرت به كانادا مي خواستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها يه سوال اضطراري داشتم، ممنون ميشم اگه كسي اطلاع كافي داره بهم پاسخ بده:
من واسه ترم پاييز 2017 واسه كنكورديا تو مقطع ارشد پذيرش گرفتم و ويزام هم اومد اما بدليل عمل قلب پدرم بايد ديرتر برم و احتمالا بايد defer كنم به ترم بعد، ميخواستم ببينم كسي از قوانين خبر داره كه آيا از لحاظ ويزا و CAQ مشكلي پيش نمياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-30 ساعت 07:39)asrainman نوشته:  بچه ها يه سوال اضطراري داشتم، ممنون ميشم اگه كسي اطلاع كافي داره بهم پاسخ بده:
من واسه ترم پاييز 2017 واسه كنكورديا تو مقطع ارشد پذيرش گرفتم و ويزام هم اومد اما بدليل عمل قلب پدرم بايد ديرتر برم و احتمالا بايد defer كنم به ترم بعد، ميخواستم ببينم كسي از قوانين خبر داره كه آيا از لحاظ ويزا و CAQ مشكلي پيش نمياد؟

سلام
یه سوال داشتم میخواستم بدونم اخذ وپذیرش و ویزا را خودتان انجام دادید یا از طریق موسسات مهاجرتی
ممنون
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت بخیر من در حال اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا هستم، آیا کسی اطلاع داره اگر قبل از اقدام برای دریافت ویزای کانادا ویزای شینگن دریافت کنم کمکی میکنه به دریافت آسون تره ویزای کانادا یانه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشين من مدرك ديپلمم و گرفتم تو ايران الان تركيه هستم ميخوام دانشگاه برم ميخواستم ببينم چجوري ميتونم ويزاي تحصيلي كانادا رو بگيرم و اينكه ميخوام واجب رشته هايي كه تو كانادا مناسب هست بدونم لطفا اگر كسي ميدونه بهم بگه ممنون🌺
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من دانشجوی ترم ۶ لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم
هیچ اطلاعاتی درباره ی اینکه چجوری میتونم برای ادامه ی تحصیلم به کانادا برم ندارم
اینکه توی کانادا علوم آزمایشگاهی به صورت دکترای پیوسته است یا نه؟ اگر هست آیا واحدهای منو تطبیق میدن برای ادامه ی تحصیل؟
چه کارهایی باید انجام بدم و نمره ی آیلسم حداقل چند باید باشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید همسر من از طریق یه شرکت اقدام کردن واسه ویزای تحصیلی به گفته خودشون تمام مراحل عالی پیش رفته و پرونده قویی بوده ولی در آخرین مرحله ریجکت شد حالا گفتن در اولین فرصت نامه میزنن به سفارت، کسی چنین تجربه ای رو داشته؟ یعنی امکان داره درست بشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان