کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
ravian جان نمیخوام یحث تاپیک منحرف بشه، من خدمت شما ارادت ویژه دارم چون استاد سیسکو هستی.
تو پیام خصوصی جواب دادم.مرسی.
دوست دارم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: ravian ، SH1A2R3 ، pariya2 ، msar
با سلام به همگی من و همسرم لاتاری 2011 انتخاب شدیم .و از موقعی که فهمیدیم بکوب زبان می خونیم.....همسر من فوق لیسانس معماری داره (مدارک gis- مدیریت شهری-ICDL -مدیریت پروژه رو هم گرفته )و5 سال در دانشگاه تدریس میکنه و 8 سال هم کارشناس ارشد طرح تفصیلی و بافت شهری در شهرداریه و خودمم لیسانس کامپیوتر(نرم افزار) هستم شابقه کار هم ندارم شاید به لس انجلس بریم .همسرم 32 سال و من هم 25 سال دارم.زبانمون هم در حد متوسط رو به بالاست و مقدار سرما یه ای که مینونیم بیاریم حدمد 50-60 هزار $ .لطفا هر کسی که میتونه اطلاعات لازم در مورد کار به ما بده ممنون .
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، Linspire ، bahraam ، maaref ، SH1A2R3 ، pariya2 ، arezoo bj ، we are one ، kaziar ، r.bazargan ، msar
سلام برای کاردان عمران اونجا کار هست؟من الان دانشجوی کاردانی به کارشناسیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mh_hshk ، maaref ، homayoon13 ، pariya2 ، msar
سلام دوستان.همونطور که تو پست های قبلیم گفته بودم من برای ادامه تحصیل میخواهم برم آمریکا یا اگه زود تر مامان بابام تو لاتاری برنده شدن هممون با هم برای همیشه میریم آمریکا.من میخوام تو آمریکا مهندسی نرم افزار بخونم.میخوام ببینم حقوقش تو اونجا چطوری هست؟در ضمن من مدرک فنی حرفه ای مکانیکی اتومبیل از آموزشگاه آزاد دارم و مکانیکیم در حد نیمه عالی هست.تو اونجا برای مکانیکی اتومبیل کاری هست؟حقوقش چقدره؟تو کدوم شهر کارش بیشتر هست؟لطفا اگه کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره منو یه راهنمایی بکنه.ساعتی چنده؟من خیلی دوست دارم راجع به حقوق هاشون اطلاع داشته باشم.
در جوانی گفتم شیر شیر است اگرچه پیر است،چون به پیری رسیدم دریافتم پیر پیر است اگرچه شیر بود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، pariya2 ، msar
سلام امیر حسنن عزیز.
حقوق مهندسی نرم افزار در آمریکا به طور متوسط حدود 80000$ هست.
حقوق مکانیک اتوموبیل هم در اونجا خیلی زیاد هست.
خیلی زیاد.
یعنی شما اگه ماشینتون خراب بشه هزینه هر بار سرویس و یا تعمیرش چیزی حدود 2 یا 3000$ میشه.
میتونی برای بدست آردن اطلاعات درباره حقوق این مشاغل تو اینترنت یه سرچی بکنی تا حدود قیمت ها دستت بیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، pariya2 ، arezoo bj ، مریم رف ، r.bazargan ، msar
(2010-09-18 ساعت 21:47)OverLord نوشته:  سلام امیر حسنن عزیز.
حقوق مهندسی نرم افزار در آمریکا به طور متوسط حدود 80000$ هست.
حقوق مکانیک اتوموبیل هم در اونجا خیلی زیاد هست.
خیلی زیاد.
یعنی شما اگه ماشینتون خراب بشه هزینه هر بار سرویس و یا تعمیرش چیزی حدود 2 یا 3000$ میشه.
میتونی برای بدست آردن اطلاعات درباره حقوق این مشاغل تو اینترنت یه سرچی بکنی تا حدود قیمت ها دستت بیاد.

اور لرد عزیز خیلی ممنون.نمیدونی که اونجا به تعمیر کار اتومبیل چی میگن؟
در جوانی گفتم شیر شیر است اگرچه پیر است،چون به پیری رسیدم دریافتم پیر پیر است اگرچه شیر بود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، pariya2 ، msar
Automotive Mechanics
خیلی اسم ها داره.
باید زیاد در موردش سرچ کنی با اسم های مختلفش.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، pariya2 ، SEPIDEHHHH ، msar
با سلام خدمت تمام دوستان
این اولین پست منه و بهتره یکم در مورد خودم توضیح بدم : من دانشجوی مهندسی الکترونیک هستم و دوره رایانه کار درجه 1و2 رو هم گزروندم و مقداری هم با برنامه نویسی آشنایی دارم . اما تخصص و علاقه اصلی من معاملات بورس و فارکس است و یک سال در بورس ایران و یک سال هم در فارکس تجربه دارم .
بخاطر عدم ثبات اقتصادی ترجیح دادم که دیگه در بورس کار نکنم و به علت تحریم های جدید نقل و انتقال پول به/از ایران خیلی مشکل شده و تضمینی نیست که من هرچقدر در فارکس سود کنم بتونم در آینده برداشت کنم .
به همین دلایل تصمیم گرفتم که از هفته آینده رزومه ام رو برای تعدادی از شرکت ها (کارگزاری ها و صندوق های سرمایه گزاری) بفرستم بهمراه یک ماه آنالیز بازار اما ممکنه که این شرکت ها اصلا به ایمیل من نگاه هم نکنند و اونو اسپم به حساب بیارند . می خواستم ببینم دوستانی که آمریکا هستند(چون بهترین این شرکت ها در آمریکا هستند) آشنایی در یکی از این شرکت ها دارند که نگاهی به تحلیل های من بندازه . البته من حتما نمی خوام از این طریق به آمریکا مهاجرت کنم بلکه در یکی از دفاتر اونها در خارج از آمریکا(مثلا دبی) استخدام شوم برایم کافیه .
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، homayoon13 ، pariya2 ، msar
(2010-09-21 ساعت 20:27)mavarfan نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان
این اولین پست منه و بهتره یکم در مورد خودم توضیح بدم : من دانشجوی مهندسی الکترونیک هستم و دوره رایانه کار درجه 1و2 رو هم گزروندم و مقداری هم با برنامه نویسی آشنایی دارم . اما تخصص و علاقه اصلی من معاملات بورس و فارکس است و یک سال در بورس ایران و یک سال هم در فارکس تجربه دارم .
بخاطر عدم ثبات اقتصادی ترجیح دادم که دیگه در بورس کار نکنم و به علت تحریم های جدید نقل و انتقال پول به/از ایران خیلی مشکل شده و تضمینی نیست که من هرچقدر در فارکس سود کنم بتونم در آینده برداشت کنم .
به همین دلایل تصمیم گرفتم که از هفته آینده رزومه ام رو برای تعدادی از شرکت ها (کارگزاری ها و صندوق های سرمایه گزاری) بفرستم بهمراه یک ماه آنالیز بازار اما ممکنه که این شرکت ها اصلا به ایمیل من نگاه هم نکنند و اونو اسپم به حساب بیارند . می خواستم ببینم دوستانی که آمریکا هستند(چون بهترین این شرکت ها در آمریکا هستند) آشنایی در یکی از این شرکت ها دارند که نگاهی به تحلیل های من بندازه . البته من حتما نمی خوام از این طریق به آمریکا مهاجرت کنم بلکه در یکی از دفاتر اونها در خارج از آمریکا(مثلا دبی) استخدام شوم برایم کافیه .
متشکرم

دوست عزیزم
من با اینکه کار اصلی ام برق و الکترونیک هست در زمینه بازارهای مالی یا فارکس هم فعال هستم ولی بعلت نوسان اینترنت نمی توانم آنطور که باید و شاید کار کنم. مثلا امروز و دیروز نت کلا قطع بوده و کافیه شما یک پوزیشن باز داشته باشی.
میخواستم اینو بگم شما میتونی برای خودت کار کنی. اصولا ویژگی بازار فارکس همینه که خودت کار کنی و نیازی به استخدام و ... نداری.
میتونی کارتو با 100 دلار شروع کنی
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، homayoon13 ، pariya2 ، negin_h ، msar

دوست عزیزم
من با اینکه کار اصلی ام برق و الکترونیک هست در زمینه بازارهای مالی یا فارکس هم فعال هستم ولی بعلت نوسان اینترنت نمی توانم آنطور که باید و شاید کار کنم. مثلا امروز و دیروز نت کلا قطع بوده و کافیه شما یک پوزیشن باز داشته باشی.
میخواستم اینو بگم شما میتونی برای خودت کار کنی. اصولا ویژگی بازار فارکس همینه که خودت کار کنی و نیازی به استخدام و ... نداری.

[/quote]
متشکرم دوست عزیز
منم خودم این موضوع را که احتیاجی به استخدام نیست می دونم و همونطور که گفتم یک سال سابقه کار دارم . اما تضمینی نیست که من فردا بخوام مثلا 10000 دلار برداشت کنم بشه این پول رو به ایران منتقل کرد و در ضمن آنالیز و سپس مدیریت سرمایه درآمدش خیلی بیشتر از ترید شخصی است بطوریکه الان کسانی که مدارک سطح بالای CFA دارند معمولا دیگه برای خودشان ترید نمی کنند و به استخدام بانک ها و موسسات مالی در می آیند .
در مورد پوزیشن باز هم من توصیه می کنم که شما قبل از وارد شدن به پوزیشن Sl & Tp خودتون رو مشخص کنید در این صورت هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آید .
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، eblam ، maaref ، homayoon13 ، arezoo bj ، msar
(2010-09-22 ساعت 10:26)mavarfan نوشته:  دوست عزیزم
متشکرم دوست عزیز
منم خودم این موضوع را که احتیاجی به استخدام نیست می دونم و همونطور که گفتم یک سال سابقه کار دارم . اما تضمینی نیست که من فردا بخوام مثلا 10000 دلار برداشت کنم بشه این پول رو به ایران منتقل کرد و در ضمن آنالیز و سپس مدیریت سرمایه درآمدش خیلی بیشتر از ترید شخصی است بطوریکه الان کسانی که مدارک سطح بالای CFA دارند معمولا دیگه برای خودشان ترید نمی کنند و به استخدام بانک ها و موسسات مالی در می آیند .
در مورد پوزیشن باز هم من توصیه می کنم که شما قبل از وارد شدن به پوزیشن Sl & Tp خودتون رو مشخص کنید در این صورت هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آید .
متشکرم

[/quote]

دوست عزیز از راهنمایی تون تشکر می کنم
من معمولا sl رو تعیین میکنم ولی سود رو نمی بندم ، این روش کار من هستش
همچنین انتقال هر گونه پول به ایران در شرایط فعلی فوق العاده مشکل بوده (بدلیل تحریم بانکی) و صرفا محدود به برداشت دپوزیت شما نیست.

امیدوارم با مدرکت و تجربتون بتونید درآمد خوبی تو آمریکا داشته باشین.

منم حدود 2 سال هست که ترید میکنم.
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، eblam ، maaref ، SH1A2R3 ، msar
سلام دوستان
امار تراشکاری رو کسی نداره یا نقشه کشی صنعتی با کامپیوتر با نرم افزار هایی مثل MDT/solid works/catia/pro e/edge cam /علل الخصوص نرم افزار Master Cam ؟

با سپاس

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، SH1A2R3 ، msar
سلام دوستان,
من قبلا این پست تو یکی از تاپیک ها گذاشته بودم ولی جوابی نگرفتم...
برای مدرک MBA(کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی) و همچنین SCM(مدیریت زنجیره تامین) در بدو ورود میشه کاری پیدا کرد!!! بدلیل اینکه بنده نمی خوام از بودجه ای که همراهم بیارم زیاد استفاده کنم ...غیر موارد ضروری

چه فرصت های شغلی برای این رشته ها هست

متاسفانه سابقه کار من مریوط میشه به زمانی که من دانشجو بودم ,و دانشجو اجازه کار نداشت مگر اینکه به عنوان مشاور برای شرکت ها کار کنه که اون هم پاره وقت بود,در نتیجه هیچ letter یا نامه ار اون شرکت نمیشه گرفت..

لطفا راهنمایی کنید
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، SH1A2R3 ، jsmlz ، msar
سلا دوستان.من 2تا دیپلم فنی حرفهای دارم که از آموزشگاه آزاد بیرون گرفتم.یکیش مکانیکی اتومبیل هست اون یکی هم حسابداریه.من نمیدونم شغل حسابداری رو چطوری سرچ کنم.یعنی نمیدونم که به حسابدار چی میگن.اگه کسی اطلاعی داره بی زحمت منو یه راهنمایی بکنه.در ضمن اگه کسی راجع به این شغل و حقوقش تو آمریکا اطلاعاتی داره بی زحمت منو بی نصیب نزاره.ممنون از همه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، SH1A2R3 ، homayoon13 ، msar
(2010-09-22 ساعت 10:26)mavarfan نوشته:  دوست عزیزم
متشکرم دوست عزیز
متشکرم

[/quote]
سلام
خوشحالم می بینم اینجا هم چند نفر هستند که دارند فارکس کار می کنند من خودم از سال 84 به صورت حرفه ایی وارد این کار شدم اما در مورد فارکس این را باید بگم که همین الان هم خودم مبالغ بیشتر از این را از طریق وبمانی به ایران منتقل می کنم بروکرهای من الپاری و بروکو هستند دوست عزیز من فکر می کنم مشکل شما بیشتر در این هست امادگی ترید کردن را ندارید در مورد این که با مدرک CFA توقع دارید یک شغل بدست بیاورید و از یک تریدر هم درامد بیشتری داشته باشید مانند این است که شما حسابدار یک شرکت تولید مواد غذایی باشید و بخواهید از یک تاجر مواد غذایی بیشتر درامد داشته باشید این را هم بگویم که با این مدارک قطعا کسی معامله گر (تریدر ) حرفه ایی نمی شود و در مورد این مدرک مثل سایر رشته ها می توان گفت که چون کسی هنوز در ایران نگرفته همه تعریف می کنند مثل MBAکه قبلا اینگونه بود
در این مورد بحث بسیار است

(2010-09-23 ساعت 13:21)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان,
من قبلا این پست تو یکی از تاپیک ها گذاشته بودم ولی جوابی نگرفتم...
برای مدرک MBA(کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی) و همچنین SCM(مدیریت زنجیره تامین) در بدو ورود میشه کاری پیدا کرد!!! بدلیل اینکه بنده نمی خوام از بودجه ای که همراهم بیارم زیاد استفاده کنم ...غیر موارد ضروری

چه فرصت های شغلی برای این رشته ها هست

متاسفانه سابقه کار من مریوط میشه به زمانی که من دانشجو بودم ,و دانشجو اجازه کار نداشت مگر اینکه به عنوان مشاور برای شرکت ها کار کنه که اون هم پاره وقت بود,در نتیجه هیچ letter یا نامه ار اون شرکت نمیشه گرفت..

لطفا راهنمایی کنید
سلام
دوست من همین مدرک را از دانشگاه بریتیش کلمبیا گرفته و الان تو کانادا صندوق دار هستش شما که مدرکتون را از این جا گرفتید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maryam_goli ، free_free ، mh12345 ، SH1A2R3 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان