کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
از طرفی تمام داراییش حدود چهل میلیون تومانه که حتی امکان داره در مصاحبه رد بشه. هیچ اشناو اسپانسری هم نداره.
احتیاج به اسبانسر ندارن .
به نظرتون میده ادامه بده؟
حتما
یا بهتره بیخیال بشه؟ خودش میگه نمیدونه اونجا با این پول کم چی میشه . از طرفی هم نمیخواد اینفرصت رو از دست بده. وضعیت کار پیدا کردن حتی ساده که در حد بخور نمیر زندگی کنه و جایی رو شریکی اجاره کنه چطوره؟ میگن همین هم سخت پیدا میشه. و اگر الان انصراف بده و پیگیر نشه میتونه سالهای دیگه مجددا در لاتاری شرکت کنه؟
شاید دیگه هیچوقت برنده نشه بس بهتر این شانس را از دست نده

[/quote]
-----------
مهتر از هر چیزی زبان انگلیسی هست . که ایشون مشکلی نداره .احتیاج به هیچ مدرکی ندارند .هستند خانواده ۴ نفره که با 5000 دلار امدن تکزاس و سه ماهه رفتند سر کار . اینجا بیشتر بدرد کسانی میخوره که میخوان از صفر شروع کنند .
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام به همگی.یه کشف بزرگی کردم! راستش ازوقتی عضو مهاجرسراشدم توی تایپیکهای مختلف می بینم که دغدغه خیلی ازدوستان تازه وارد اینه که درام.ریکا باتوجه به رشتشون چه کارایی میتونن بکنن وخب دوستان باتجربه هم باتوجه به آشنایی که باهررشته داشتن هرکدوم لطف کردن وجواب دادن.اما خب بعضی وقتا هم هیچ دوستی بارشته ما آشنایی نداشته که بیاد وراهنماییمون کنه.من بعدازکلی کنکاش در گوگل که این روزها تبدیل شده به یارمهربان من!یه سایتی پیداکردم که پاسخگوی نیازهای من درمورد رشته ام بود مثلا اینکه بامدرک وتخصص وتجربه ام چه عناوین شغلی اونجاهست؟یعنی چه جورفرصت های شغلی وپیش نیازهای لازم برای هرکدوم چیه؟یعنی تا فرصت داریم واینجاهستیم بایدچه مهارتهایی رودررشتمون کسب کنیم ؟درواقع سایتیه که داره دانش آموزان راراهنمایی میکنه که اگر هررشته ای روبخونن بعدا میتونن کجاهاکارکنن ودیگه اینکه بهترین حقوق برای رشته وشغل اونها متعلق به کدوم ایالته.امیدوارم به دردتون بخوره.من که خیلی وقت بوددنبالش بودم والان حس پروفسوربالتازار رودارم! Big Grin اینم آدرس سایت: www.collegesanddegrees.com/programs وقتی صفحه بازشددراواسط صفحه سمت چپ درنوارآبی رنگ نوشته شده program دراون ستون دنبال عنوان رشته بگردید وکلیک کنید.موفق باشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
(2015-08-07 ساعت 22:42)ماندانا.م نوشته:  سلام به همگی.یه کشف بزرگی کردم! راستش ازوقتی عضو مهاجرسراشدم توی تایپیکهای مختلف می بینم که دغدغه خیلی ازدوستان تازه وارد اینه که درام.ریکا باتوجه به رشتشون چه کارایی میتونن بکنن وخب دوستان باتجربه هم باتوجه به آشنایی که باهررشته داشتن هرکدوم لطف کردن وجواب دادن.اما خب بعضی وقتا هم هیچ دوستی بارشته ما آشنایی نداشته که بیاد وراهنماییمون کنه.من بعدازکلی کنکاش در گوگل که این روزها تبدیل شده به یارمهربان من!یه سایتی پیداکردم که پاسخگوی نیازهای من درمورد رشته ام بود مثلا اینکه بامدرک وتخصص وتجربه ام چه عناوین شغلی اونجاهست؟یعنی چه جورفرصت های شغلی وپیش نیازهای لازم برای هرکدوم چیه؟یعنی تا فرصت داریم واینجاهستیم بایدچه مهارتهایی رودررشتمون کسب کنیم ؟درواقع سایتیه که داره دانش آموزان راراهنمایی میکنه که اگر هررشته ای روبخونن بعدا میتونن کجاهاکارکنن ودیگه اینکه بهترین حقوق برای رشته وشغل اونها متعلق به کدوم ایالته.امیدوارم به دردتون بخوره.من که خیلی وقت بوددنبالش بودم والان حس پروفسوربالتازار رودارم! Big Grin اینم آدرس سایت: www.collegesanddgrees.com/programs وقتی صفحه بازشددراواسط صفحه سمت چپ درنوارآبی رنگ نوشته شده program دراون ستون دنبال عنوان رشته بگردید وکلیک کنید.موفق باشید.
سلام
مرسی از آدرسی که گذاشتین ولی چرا وارد سایت نمیشه فکر کنم ادرس اشتباهه
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، Nightsky007
سلام دوستان گل... دوستی در کالیفرنیا دارم که میگه در فروشگاه ها کار ریخته و برای شروع از همون اول راحت میتونی بری تو فروشگاه ....مثل wallmart ایا این درسته؟کارش چه جوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
دوستان کسی که تاتو ارتیست هست میتونه بعد از ورود، مستقیم در یکی از سالن ها تاتو کار کنه یا نه باید بره دنبال مجوز و اینا ... ؟
پاسخ
(2015-08-08 ساعت 12:27)psms نوشته:  
(2015-08-07 ساعت 22:42)ماندانا.م نوشته:  سلام به همگی.یه کشف بزرگی کردم! راستش ازوقتی عضو مهاجرسراشدم توی تایپیکهای مختلف می بینم که دغدغه خیلی ازدوستان تازه وارد اینه که درام.ریکا باتوجه به رشتشون چه کارایی میتونن بکنن وخب دوستان باتجربه هم باتوجه به آشنایی که باهررشته داشتن هرکدوم لطف کردن وجواب دادن.اما خب بعضی وقتا هم هیچ دوستی بارشته ما آشنایی نداشته که بیاد وراهنماییمون کنه.من بعدازکلی کنکاش در گوگل که این روزها تبدیل شده به یارمهربان من!یه سایتی پیداکردم که پاسخگوی نیازهای من درمورد رشته ام بود مثلا اینکه بامدرک وتخصص وتجربه ام چه عناوین شغلی اونجاهست؟یعنی چه جورفرصت های شغلی وپیش نیازهای لازم برای هرکدوم چیه؟یعنی تا فرصت داریم واینجاهستیم بایدچه مهارتهایی رودررشتمون کسب کنیم ؟درواقع سایتیه که داره دانش آموزان راراهنمایی میکنه که اگر هررشته ای روبخونن بعدا میتونن کجاهاکارکنن ودیگه اینکه بهترین حقوق برای رشته وشغل اونها متعلق به کدوم ایالته.امیدوارم به دردتون بخوره.من که خیلی وقت بوددنبالش بودم والان حس پروفسوربالتازار رودارم! Big Grin اینم آدرس سایت: www.collegesanddgrees.com/programs وقتی صفحه بازشددراواسط صفحه سمت چپ درنوارآبی رنگ نوشته شده program دراون ستون دنبال عنوان رشته بگردید وکلیک کنید.موفق باشید.
سلام
مرسی از آدرسی که گذاشتین ولی چرا وارد سایت نمیشه فکر کنم ادرس اشتباهه
سلام
لطفا اگه میتونید آدرس درست سایت رو بزارید آدرس مشکل داره .
سپاس
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
پاسخ
http://www.collegesanddegrees.com

اين هم آدرس سايتي كه كاربر محترم گذاشتند.
پاسخ
تشکر کنندگان: milspider ، barfi1 ، babakgholamizadeh ، سلام مهاجر ، Nightsky007
خيلي عجيبه! برا رشته meterology كار نوشته اما براي رشته مواد و متالوژي چيزي نداره!!
پاسخ
سلام دوستان،
به نظر شما کار برای رشته های دریایی، مثل رشته مهندسی مکانیک دریایی marine mechanical engineering،توی چه ایالتهایی در آمریکا ممکنه راحتتر گیر بیاد؟
پاسخ
سلام
ارشد مكانيك طراحي كاربردي دارم،دارم كتيا و مايكروسافت افيس(ورد،اكسس،اكسل و..تمام برنامه هاي اين مجموعه را ياد ميگيرم)نظرتون چيه؟ميتونه به كارم بياد؟چه پيشنهادي داريد؟چه چيزي اونور به درد ميخوره ياد بگيرم،تجربه عملي ندارم چون مدرس دانشگاه هستم و فقط درس دادن بلدم!!
ايا نرم افزار خاصي پيشنهاد ميكنيد كه تو شركت ها و دفاتر مختلف بورس داره؟ايا مهارت خاصي بهتره ياد بگيرم؟چه مهارتي؟
شماره كيس: 6057
تاریخ رویت قبولی:۲۰۱۵'may 05
کنسولگري ankara
تعداد افراد منظور در کیس: 2
ارسال فرمهای سری اول : 2015-jun-30
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:4May
دریافت کلیرنس:4May
دریافت ویزا:يك ضرب6May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا اين لحظه ١١ ميليون
مقصد: تا اين لحظه هدف North Carolina
خدايا به اميد خودت،نه بنده هاي بي خودت☺️
پاسخ
(2015-10-02 ساعت 21:06)Matin625 نوشته:  سلام
ارشد مكانيك طراحي كاربردي دارم،دارم كتيا و مايكروسافت افيس(ورد،اكسس،اكسل و..تمام برنامه هاي اين مجموعه را ياد ميگيرم)نظرتون چيه؟ميتونه به كارم بياد؟چه پيشنهادي داريد؟چه چيزي اونور به درد ميخوره ياد بگيرم،تجربه عملي ندارم چون مدرس دانشگاه هستم و فقط درس دادن بلدم!!
ايا نرم افزار خاصي پيشنهاد ميكنيد كه تو شركت ها و دفاتر مختلف بورس داره؟ايا مهارت خاصي بهتره ياد بگيرم؟چه مهارتي؟
Dost Aziz,
REVIT ro ham yad begir , maharat peida kardan tosh zamanbare valy hade aghal mitony basesh ro dashte bashy ta age mogheiaty pish omad betony estefade kony
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، Nightsky007 ، pishtaz611
سلام
دوستان عزیز و مطلع لطفاً بفرمائید برای وکیل دادگستری ایرانی در آمریکا چه فرصت شغلی میتونه فراهم باشه ؟
پاسخ
سلام.
يه سوال از دوستاني كه در تگزاس و مخصوصا هيستون هستند من رشته تحصيليم مكانيك حرارت و سيالاته . با توجه به گستردگي زمينه هاي كاري در رشته مكانيك تو ايران . ميخواستم بدونم در صورت آمدن به هيستون چه دوره هايي رو بايد در دانشگاه بگذرونيم تا بتونيم مدرك رو تطبيق بديم . در ضمن چه زمينه شغلي با توجه به اين رشته تو اونجا هست كه بشه با گذروندن دوره وارد اون شغل شد . با تشكر .
پاسخ
تشکر کنندگان: viragooo ، سلام مهاجر ، Nightsky007
سلام دوستان
با توجه به تجربه هاتون توی مصاحبات کاری، اونجا بیشتر به سابقه اهمیت میدن یا رشته تحصیلی؟ مدرک تحصیلی من نقاشیه، زمانی که انتخاب رشته کردم به بازار کارش توجهی نداشتم و دوست داشتم علاقم رو دنبال کنم، اما بعد از فارق التحصیلی استخدام یه شرکت خصوصی بین المللی شدم که با شرکت های خارجی معروفی کار می کنه و چند سالی سابقه کار مسئول دفتری دارم. کارم هم بیشتر به زبان انگلیسی بوده و کاملا به روال نامه نگاری و کارهای اداری شرکت ها به زبان انگلیسی مسلطم، به نظرتون می تونم یه کار اداری آبرومند اونجا پیدا کنم؟
پاسخ
سلام به همهی بچه های گل مهاجر سرا
بعد دوسال دوباره اومدم اینجا .یه دوسالی هم تو دو دلی هستم که بلاخره برم یا نه Smile

کسی دررابطه با شغل های ورزشی اطلاعاتی داره؟
من شروع کردم که مدارک کامل نجات غریقی رو بگیرم (علاقه شدید به شنا و دریا)،وقتی بعد دوسال موفق به گرفتن مدرک بین المللی شدم.میتونم این شغل رو اونجا ادامه بدم؟ شرایط خاصی داره ،هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که اطلاعاتی به دست بیارم
مدرک تحصیلیم ربطی نداره( لیسانس نرم افزاره که وسطاش هستم)

پیشاپیش سپاس از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان