کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
[/quote]
540 درهم برای چی ؟
هزينه وقت سفارت رو منظورتون هست ؟
[/quote]

نه اونو که پرداخت کردم. توی یک سفرنامه خوندم که یک دوستی نوشته بود که رفته بود تو بانک توی دبی مال 540 درهم پرداخت کرده بود !!
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
540 درهم برای چی ؟
هزينه وقت سفارت رو منظورتون هست ؟
[/quote]

نه اونو که پرداخت کردم. توی یک سفرنامه خوندم که یک دوستی نوشته بود که رفته بود تو بانک توی دبی مال 540 درهم پرداخت کرده بود !!
[/quote]
نه اصلاً نيازی به هزينه اضافه نيست و همون 160 دلاری که اولش پرداخت کرديد کافی هست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n ، vahid.vp
نه اصلاً نيازی به هزينه اضافه نيست و همون 160 دلاری که اولش پرداخت کرديد کافی هست
[/quote]

در اولین پست همین تاپیک نوشته بود!!
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 08:43)babak.n نوشته:  نه اصلاً نيازی به هزينه اضافه نيست و همون 160 دلاری که اولش پرداخت کرديد کافی هست

در اولین پست همین تاپیک نوشته بود!!
[/quote]
من نخوندم اولين پست اين تاپيك رو ولي فكر ميكنم مربوط به اون زماني ميشه كه هزينه رو انلاين نميشد پرداخت كرد و بايد ميرفتن بانك هاي كه سفارت تو هر كشور مشخص كرده بود
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: babak.n
سلام.مسافرتهای قبلی چقدر در دادن ویزا اهمیت داره؟
من و همسرم برای شرکت در کنگره علمی می خوایم یه هفته بریم نیویورک،دعوت نامه داریم.
یه پسر ۲ساله داریم که نمی بریمش.دوتا سند ملکی داریم و حساب بانکیمون بدک نیست.تو پنج سال گذشته به فرانسه،ترکیه،مالزی،سوریه،دبی و لبنان سفر کردیم.به نظر شما ممکنه به خاطر سفر به سوریه ردمون کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 16:56)s s نوشته:  سلام.مسافرتهای قبلی چقدر در دادن ویزا اهمیت داره؟
من و همسرم برای شرکت در کنگره علمی می خوایم یه هفته بریم نیویورک،دعوت نامه داریم.
یه پسر ۲ساله داریم که نمی بریمش.دوتا سند ملکی داریم و حساب بانکیمون بدک نیست.تو پنج سال گذشته به فرانسه،ترکیه،مالزی،سوریه،دبی و لبنان سفر کردیم.به نظر شما ممکنه به خاطر سفر به سوریه ردمون کنن؟
خوب وقتی شما به اسم توريست داريد سفر ميکنيد ( ويزا ب ) بايد سابقه سفر های قبلی داشته باشيد که شما داريد.
به احتمال زياد ازتون ميپرسن که سوريه برای چی رفتين که شما ميتونيد بگيد برای زيارت.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: s s
ممنون از راهنماییتون.
یه سوال دیگه ام دارم:
کار وقت گرفتن و ساب میت کردن فرمو یه اژانس برامون انجام داد.قراره که اگه برگه زرد بگیریم بعدا پاسو بدیم به اونا تا ویزا رو تحویل بگیرن.ما هم همون شب مصاحبه پرواز داریم چون روز دیگه ای بلیط گیرمون نیومد.حالا سوالم اینه که اگه روز مصاحبه گفتن تا دو روز دیگه ویزامون اماده ست و پاس رو خواستن چی کار کنیم،
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-03 ساعت 09:20)s s نوشته:  ممنون از راهنماییتون.
یه سوال دیگه ام دارم:
کار وقت گرفتن و ساب میت کردن فرمو یه اژانس برامون انجام داد.قراره که اگه برگه زرد بگیریم بعدا پاسو بدیم به اونا تا ویزا رو تحویل بگیرن.ما هم همون شب مصاحبه پرواز داریم چون روز دیگه ای بلیط گیرمون نیومد.حالا سوالم اینه که اگه روز مصاحبه گفتن تا دو روز دیگه ویزامون اماده ست و پاس رو خواستن چی کار کنیم،
پاسپورت رو سفارت از شما نميگيره .
شما بايد برگرديد ايران و پاسپورتتون رو از طريق اژانس های مسافرتی بفرستين برای پيک اپ ويزاتون.
در سفارت امريکا در دبی برگه صورتی يعنی ويزا فوری که معمولاً 4 روز تا 1 هفته طول ميکشه و برگه زرد يعنی کليرنس که از 15 روز تا 1 سال امکان داره طول بکشه.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
سلام دوستان
برادرم می خوار برای ویزای توریستی اقدام کنه .من در امریکا زندگی می کنم .من دو تا سوال داشتم 1- ایا داشتن دعوتنامه از سمت من براش بهتره؟
2- من الان دو ماه بیکار شدم ، پس نمی تون اسپانسرش بشم. تو این شرایط بهترین کار چیه ؟
شماره کيس: 2012AS00039xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: Aug 2011
تاريخ مصاحبه: jun
تاريخ دريافت کليرنس: Jul
تاريخ دريافت ويزا:َAug
تعداد نفرات کيس : 1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-04 ساعت 02:30)t.r نوشته:  سلام دوستان
برادرم می خوار برای ویزای توریستی اقدام کنه .من در آمریکا زندگی می کنم .من دو تا سوال داشتم 1- ایا داشتن دعوتنامه از سمت من براش بهتره؟
2- من الان دو ماه بیکار شدم ، پس نمی تون اسپانسرش بشم. تو این شرایط بهترین کار چیه ؟
احتياج به دعوت نامه نيست و همينجوری با مدارک خوب ميتونن خودشون اقدام کنن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
لطفا هر کسی که وکیل رامین دلاوری رو میشناسه و شکایتی داره اطلاع بده.
همون وکیلی که ادعا می کنه می تونه با روشی خاص ویزای توریستی در بیاره و اونو تبدیل به اقامت دائم بکنه!![/font][/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من 28 سالمه مجردم 3 تا سفر داشتم به مالزی تایلند عربستان یه ملکم دارم تقریبا 200 تا حسابم هم میتونم تا 100 تا پر کنم .لیسانس میخواستم ببینم شانس گرفتن ویزام چقدره؟من می خواستم فقط برم بگرددم بیاام.شغلمم ازاده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-04 ساعت 01:13)saeed_tope1 نوشته:  با سلام من 28 سالمه مجردم 3 تا سفر داشتم به مالزی تایلند عربستان یه ملکم دارم تقریبا 200 تا حسابم هم میتونم تا 100 تا پر کنم .لیسانس میخواستم ببینم شانس گرفتن ویزام چقدره؟من می خواستم فقط برم بگرددم بیاام.شغلمم ازاده
شانستون زياد نيست به خاطر مسافرت های کم و نداشتن شينگن و همينطور مجرد بودن ،
به نظر من بی گدار به آب نزنيد و اول شرايطتون رو خوب کنيد و در آينده اقدام کنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من ٢٣ سالمه و ٣ ساله كه ازدواج كردم و خانه دار هستم و اقامت دبي را دارم و رزيدنت امارات محسوب ميشوم و سند خانه و حساب بانكي ١٥٠ ميليون توماني هم دارم و تا به حال به تركيه مالزي و تاجيكستان سفر كرده ام و خاله و خواهرم در امريكا زندگي ميكنند.ميخواستم بدونم چند درصد شانس گرفتن ويزاي توريستي دارم؟ ممنون ميشم از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-08-17 ساعت 05:37)Prm نوشته:  سلام دوستان من ٢٣ سالمه و ٣ ساله كه ازدواج كردم و خانه دار هستم و اقامت دبي را دارم و رزيدنت امارات محسوب ميشوم و سند خانه و حساب بانكي ١٥٠ ميليون توماني هم دارم و تا به حال به تركيه مالزي و تاجيكستان سفر كرده ام و خاله و خواهرم در امريكا زندگي ميكنند.ميخواستم بدونم چند درصد شانس گرفتن ويزاي توريستي دارم؟ ممنون ميشم از پاسختون
بخاطر اقامت دبی شانستون خوب هست و احتمال گرفتن ويزا زياد هست .
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Prm ، man.u65a ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان