کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
سلام من حدود یک سال هست که ازدواج کردم
تا حالا به هیچ کشوری نرفتم
خانم من مدرک لیسانس داره و خودم دیپلم
در آمریکا خانواده عموم و 3 تا پسر عمه هام ازم حمایت میکنند
رفت و آمد حساب بانکیم در حدود 8 میلیون در ماه بوده که 5 ماه گذشتی کمتر شده
خانم من حدود یک سال هست که خونه بنام خودش داره
دمبال هر راه ممکن و البته کم هزینه و بیدردسر برای رفتن به آمریکا هستم و فقط رفتن به آمریکا برام مساله هست تو اونجا مشکلی نخواهم داشت
اگه میشه راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
[/b]سلام حساب بانكي بايد گردش ٣ ماه داشته باشه يا يك حساب معملي هم باشه اشكال نداره؟چون من خانه دار هستم و كار نميكنم.
پاسخ
سلام دوستان
من شوهر خواهرم برنده سال 2013 بود كه الان حدودا يكماهه همراه خانواده براي بار دوم به امريكا رفته اند و ميخواهند بمانند . ميخواستم براي مادرم براي ويزاي توريستي اقدام كنم به نظرتون بهترين زمان براي شروع اقدام چه زماني است يعني الان زود نيست كه تازه يك ماهه مستقر شده اند . مادرم سفر شنگن نداشته اند فقط سفرهاي زيارتي و تركيه . به نظرتون تو فرم 160 علت مسافرت را دقيقا چي ذكر كنيم به علت دلتنگي فرزندان خواهرم ؟
در مورد خودم هم مجرد هستم و دو بار حدودا 8 سال پيش سفر به انگليس داشتم نزديك 4 ماه اونجا بودم .بعد از اون هم فقط 2 بار سفر تركيه داشتم شغل هم دولتي با سابقه 16 ساله . به نظرتون شانسي دارم براي گرفتن ويزاي توريستي با مادرم اقدام كنيم هر دو يا اينكه فقط براي مادرم اقدام كنم ؟
پاسخ
سلام دوستان من 32 سالمه و 10 ساله که ازدواج کردم با همسرم قصد داریم با ویزای توریستی به امریکا برویم و بمونیم با توجه به اینکه شرایط تاپی نداریم(به لحاظ مالی) با چند تا آژانس صحبت کردیم که گفتن با دریافت مبالغی از 70 میلیون تا 120 یا 130 اینکارو برامون انجام میدن میخواستم ببینم کسی میتونه به ما کمک کنه؟
1.من مهندس مکانیک هستم و همسرم فوق دیپلم مکانیک
2. با توجه به اینکه شرایط مالی خوبی ندارم بیشتر از 15یا 20 میلیون هم نمیتونم هزینه کنم
3.سالهای پیش چند تا سفر به مالزی ترکیه دبی داشتیم
4. ملک شخصی نداریم
5.توانایی تهیه گردش حساب تا حدود 50-60 میلیون رو داریم
6.مدارک شغلی خودم و همسرم هم بد نیست
خوشحال میشم کمکمون کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، بهار111
سلام دوستان. من 31 سالمه، مجرد هستم، لیسانس دارم، پدر و مادرم همراه با خواهر و همسرش الان امریکا زندگی می کنند (از طریق لاتاری قبول شدند)، برادرم و همسرش و بچه هاش ایران زندگی می کنند. می خوام اگه بشه برای تعطیلات نوروز یه 3 - 4 هفته ای برای تفریح برم اونجا، یعنی می خوام ویزای توریستی بگیرم، احتمالا توو این دوران سفرم هم بچه خواهرم به دنیا میاد، از لحاظ حساب بانکی گردش مالی خیلی بالایی ندارم اما می تونم واسه یکی دو روز حسابمو با مبلغ قابل توجهی پر کنم و پرینت بگیرم. از لحاظ کاری هم مدیر بازرگانی و مدیر IT یک شرکت خصوصی هستم، تا حالا هم سابقه سفر خارجی نداشتم.
1- آیا با این شرایط به نظرتون بهم برای عید ویزا میدن؟
2- به نظرتون از دبی اقدام کنم بهتره یا ارمنستان؟
3- با توجه به اینکه من واسه عید فقط می تونم برم و بعد یا قبلش به خاطر مشغله کاری نمی تونم برم، از کی اقدام کنم خوبه؟
4- آیا ویزایی که باید دنبالش باشم B2 هستش دیگه؟
5- در ضمن یکی از دوستان خانوادگیمونم که اونجا زندگی می کنه قراره واسم دعوتنامه بفرسته.
ممنون از لطف و راهنماییتون
پاسخ
سلام
ممنون از اطلاعاتی که به مادادید لطفا بگویید در حال حاضرکه سال 2014 هستیم

وضعیت دادن ویزا به همین صورت است یاتغییر کرده
پاسخ
آیا ممکنه قبل از تکمیل فرم DS-160 وقت مصاحبه رو بگیرم؟
علتش اینه که به زودی سفر اروپا در پیش دارم، و می خوام اونرو در فرمم بنویسم، اما فکر می کنم الآن که هنوز سفرم انجام نشده وارد کردن اون کشورها در فرم دروغ محسوب بشه!
از طرفی وقتها هم که همیشه پر هست، و گاهی هم که فرصتی باز میشه بدلیل نداشتن شماره فرم از دستش میدم!
میشه فقط شماره فرم رو بگیرم و بعداً تکمیلش کنم؟ در اینصورت برای تکمیلش چند روز فرصت دارم؟
و اونوقت برای گرفتن وقت از طریق چه لینکی باید اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام من برای ویزای توریستی اقدام کردم که روز مصاحبه من روز چهارشنبه هست چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم.
1. اگر انشاالله در مصاحبه پذیرفته بشم با توجه به روز مصاحبه چند روز هتل بگیرم؟؟و به طور احتمال حاضر شدن پاسپورت چند روز طول میکشه؟؟
2. برای دریافت پاسپورت کدام اداره پستی یا منطقه پستی در دبی را شما پیشنهاد میدهید؟؟
3. برای پیکاپ پاسپورت چه کارهایی لازم هست(در صورت FBI چک)
4. اگه امکان داره یه آژانس معتبر رو که این کارها رو انجام میده در پیام خصوصی معرفی کنید.

در ضمن در مورد شرایط خودم
دو سال پیش پدر و مادرم لاتاری قبول شدن و گرین کارت گرفتن البته در حال حاضر در ایران هستن
مجرد دانشجو یه خونه به اسمم هست و حساب بانکی هم ندارم ولی دعوت نامه قوی دارم
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 14:33)edibk نوشته:  دوستان با سلام من برای ویزای توریستی اقدام کردم که روز مصاحبه من روز چهارشنبه هست چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم.
۱. اگر انشاالله در مصاحبه پذیرفته بشم با توجه به روز مصاحبه چند روز هتل بگیرم؟؟و به طور احتمال حاضر شدن پاسپورت چند روز طول میکشه؟؟
۲. برای دریافت پاسپورت کدام اداره پستی یا منطقه پستی در دبی را شما پیشنهاد میدهید؟؟
۳. برای پیکاپ پاسپورت چه کارهایی لازم هست(در صورت FBI چک)
۴. اگه امکان داره یه آژانس معتبر رو که این کارها رو انجام میده در پیام خصوصی معرفی کنید.

دو سال پیش پدر و مادرم لاتاری قبول شدن و گرین کارت گرفتن البته در حال حاضر در ایران هستن

دوستان كسي هست من رو راهنمايي كنه؟
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 14:33)edibk نوشته:  دوستان با سلام من برای ویزای توریستی اقدام کردم که روز مصاحبه من روز چهارشنبه هست چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین راهنمایی کنید ممنون میشم.
۱. اگر انشاالله در مصاحبه پذیرفته بشم با توجه به روز مصاحبه چند روز هتل بگیرم؟؟و به طور احتمال حاضر شدن پاسپورت چند روز طول میکشه؟؟
۲. برای دریافت پاسپورت کدام اداره پستی یا منطقه پستی در دبی را شما پیشنهاد میدهید؟؟
۳. برای پیکاپ پاسپورت چه کارهایی لازم هست(در صورت FBI چک)
۴. اگه امکان داره یه آژانس معتبر رو که این کارها رو انجام میده در پیام خصوصی معرفی کنید.

1- اگر همون روز بهتون جواب مثبت بدان 5-4 روز کاری زمان ميبره که ويزاتون آماده بشه.
2- تو خود سايت سفارت که وقت گرفتين زده که از کجا ميتونيد تحويل بگيرد ، من خودم از ام پست خيابان نايف تحويل گرفتم.
3- پاستون رو به همراه برگه زردی که بهتون دادن ميديد به اژانس هايی که پيک اپ انجام ميدم و براتون پيک آپ ميکنن.

از نظر من شرايط زياد خوبی نداريد. ولی باز شانستون رو امتحان کنيد.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: edibk
باسلام ازدوست عزیزamirf_jesus

ازراهنمایی شما کمال تشکر رادارم به امید موفقیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. آیا برای ویزای توریستی باید مدارک رو قبل از مصاحبه پست کرد؟ یعنی‌ منظورم اینه که تاثیر مثبت داره ؟ منظورم از مدارک دعوتنامه و فرم حمایت مالی ،...
ورود به امریکا: 2011
محل زندگی: Houston-TX
چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت ..... دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-07-14 ساعت 02:12)Houstonian نوشته:  سلام دوستان. آیا برای ویزای توریستی باید مدارک رو قبل از مصاحبه پست کرد؟ یعنی‌ منظورم اینه که تاثیر مثبت داره ؟ منظورم از مدارک دعوتنامه و فرم حمایت مالی ،...
سلام دوست عزیز .روز مصاحبه باید مدارک رو همراه برد وقبل از مصاحبه هیچ مدرکی رو نباید پست کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا قبل از مراجعه به سفارت آمریکا که وقت قبلی داسته ایم باید به بخش پزشکی در ایروان مراجعه کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-07-15 ساعت 12:31)رحیم خضر نجات نوشته:  آیا قبل از مراجعه به سفارت آمریکا که وقت قبلی داسته ایم باید به بخش پزشکی در ایروان مراجعه کنیم؟
نه احتياج نيست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان