کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای دریافت ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا در دبی
(2016-12-03 ساعت 01:11)hudson نوشته:  
(2016-12-02 ساعت 16:52)sasan67 نوشته:  سلام دوستان
من فرم ds-160 پرکردم  وبرای سفارت ارمنستان حساب کاربری ساختم فقط پرداخت هزینه باقی مانده چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون می شم
1-اگه پول واریز کنم حتما سفارت وقت می ده یا نه ؟
2-وضیعت وقت تو سفارت های دیگه (ترکیه و دبی ) چجوری هست ؟
3-کلا سفارت ارمنستان خوبه ؟
4-من زبان انگلیسی بلدم می تونم سفارت دیگه مثل باکو یا کرجستان اقدام کنم ؟

سلام
حدود دو هفته پیش سفارت دوبی و ارمنستان باز شدند. ارمنستان خیلی زود پر شد ولی فکر میکنم دوبی هنوز برای می باز هست.

دوست عزيز من براي يكي از بستگان فرم رو پر كردم براي سفارت ارمنستان
منتها خيلي طول كشيد و اصلا نمي شد نوبت بگيرم
بخاط همين يك حساب كاربري ديگه تو دبي باز كردم و بعد از حدود 1 ماه سايت باز شد هزينه رو پرداختيم و درنهايت تونستيم وقت بگيريم

يادتون باشه وقتي كه پول رو پرداختيد فرداش نمي تونيد وقت بگيريد مثلا دو تا سه ماه بعد به شما وقت ميده
ولي به هر حال وقت رو مي ده . يني همون لحظه كه پول رو داديد واسه 2 تا 3 ماه بعد رزرو مي كنيد و تمام.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز
پيرو پست قبليم، من براي يكي از بستگان تو بهمن ماه وقت گرفتم. مي خوام بدونم
1. بهترين هتل ها از نظر دسترسي به سفارت و همچنين courier كدوم هتل ها هستن
2. سفارت كلي courier مشخص كرده. كدوم يكيشون بهتر هستن؟؟ باز هم از نظر دسترسي و سهولت انجام كار ها
ممنون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-29 ساعت 10:36)amirf_jesus نوشته:  خدا محبت است

سلام دوستم

نه نیازی به معاینات پزشکی و واکسن نیست

در پناه او باشید
آمین

(2011-06-27 ساعت 21:15)alierfan نوشته:  سلام
ايا براي ويزاي توريستي معاينات بزشكي و واكسن احتياج هست؟مادر من وقت سفارت انكارا دارد.
ممنون .

با دورود فراوان
دست عزیز آیا افرادی که از طرف اقوام خود در آمریکا دعوتنامه دارند نیز شامل این شرایط میشوند.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز مهاجر سرایی
مادر من چند هفته دیگه وفت مصاحبه داره برای ویزای غیر مهاجرتی به آمریکا در دوبی.
من شنیدم که برای ورود به سفارت باید یه مبلغی در وجه کنسولگری امریکا پرداخت شه. دوستانی که اطلاع دارند می شه بفرمایید که
1) هزینه چقدر هست؟
2)من چطوری می تونم از امریکا ، اینترنتی این هزینه رو پرداخت کنم؟
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 05:36)Kian.zamani نوشته:  
(2011-06-29 ساعت 10:36)amirf_jesus نوشته:  خدا محبت است

سلام دوستم

نه نیازی به معاینات پزشکی و واکسن نیست

در پناه او باشید
آمین

(2011-06-27 ساعت 21:15)alierfan نوشته:  سلام
ايا براي ويزاي توريستي معاينات بزشكي و واكسن احتياج هست؟مادر من وقت سفارت انكارا دارد.
ممنون .

با دورود فراوان
دست عزیز آیا افرادی که از طرف اقوام خود در آمریکا دعوتنامه دارند نیز شامل این شرایط میشوند.
با تشکر

سلام
ویزاهای توریستی/ غیرمهاجرتی نیازی به معاینات پزشکی ندارند
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: Kian.zamani
(2017-01-19 ساعت 03:10)qazaleh نوشته:  سلام به دوستان عزیز مهاجر سرایی
مادر من چند هفته دیگه وفت مصاحبه داره برای ویزای غیر مهاجرتی به آمریکا در دوبی.
من شنیدم که برای ورود به سفارت باید یه مبلغی در وجه کنسولگری آمریکا پرداخت شه. دوستانی که اطلاع دارند می شه بفرمایید که
1) هزینه چقدر هست؟
2)من چطوری می تونم از آمریکا ، اینترنتی این هزینه رو پرداخت کنم؟

فکر می کنم در تاپیک دیگه ای پاسخ دادم.
هزینه دیگری نباید پرداخت کنید.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
دستیاران نمایندگان کنگره و کارشناسان مهاجرت می گویند انتظار می رود پرزیدنت دونالد ترامپ روز چهارشنبه چندین «فرمان اجرایی» صادر کند که بر اساس آن صدور ویزا برای شهروندان سوریه و شش کشور دیگر خاورمیانه و آفریقا از جمله ایران بطور موقت محدود شود.

رویترز سه شنبه شب ۵ بهمن اولین خبرگزاری بود که خبر داد آقای ترامپ روز چهارشنبه این فرمانهای اجرایی را صادر می کند.

به نوشته واشنگتن پست نیز، نام ایران در میان کشورهایی است که شهروندان آنها برای مهاجرت و دریافت ویزای ورود به آمریکا با محدودیت مواجه خواهند شد.

ساعتی بعد از گزارش رویترز، آقای ترامپ در توئیتی نوشت چهارشنبه یک «روز بزرگ» برای امنیت ملی آمریکا خواهد بود. به نوشته این خبرگزاری، انتظار می رود برای چند ماه اجازه ورود پناهجویان به ایالات متحده و همچنین صدور ویزا برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، لیبی،‌ سومالی، سودان و یمن متوقف شود.
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
با توجه به اين خبر
رفتنمون به سفارت يعني بي فايده است؟
من خيلي فكرم درگير شده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 19:06)TINA.RAD نوشته:  با توجه به اين خبر
رفتنمون به سفارت يعني بي فايده است؟
من خيلي فكرم درگير شده

بله من فکر میکنم حداقل در یک ماه آینده هیچ ویزایی صادر نخواهد شد.
و بعد هم احتمالا قوانین جدیدی را در این زمینه که سخت گیرانه تر هست وضع می کنند.
به هر حال ریسکه
امکان داره هزینه کنید و بی نتیجه
اگر عجله ندارید وقت تون را کنسل کنید تا حداقل پول وقت تون از بین نره
پاسخ
تشکر کنندگان:
اما ميگن فعلا به تعويق افتاده اين محدوديت ويزا
من نميدونم الان برادرم چه بره دوبي چه نره هزينه ايي كه كرده برنميگرده
از يه طرف هم اميدمون و از دست داديم
پاسخ
فقط اي كاش دوستاني كه اين روزا وقت مصاحبه دارن بيان و نتايجش رو به ما بگن
پاسخ
(2017-01-26 ساعت 08:47)TINA.RAD نوشته:  فقط اي كاش دوستاني كه اين روزا وقت مصاحبه دارن بيان و نتايجش رو به ما بگن

من ديروز را خبر دارم كه ندادن در دوبي
براي كسي كه ميخواست بره عروسي پسرش و قبل هم گرين كارت داشته
پاسخ
تشکر کنندگان: TINA.RAD
(2016-12-02 ساعت 16:52)sasan67 نوشته:  سلام دوستان
من فرم ds-160 پرکردم  وبرای سفارت ارمنستان حساب کاربری ساختم فقط پرداخت هزینه باقی مانده چند تا سوال داشتم اگه راهنمای کنید ممنون می شم
1-اگه پول واریز کنم حتما سفارت وقت می ده یا نه ؟
2-وضیعت وقت تو سفارت های دیگه (ترکیه و دبی ) چجوری هست ؟
3-کلا سفارت ارمنستان خوبه ؟
4-من زبان انگلیسی بلدم می تونم سفارت دیگه مثل باکو یا کرجستان اقدام کنم ؟

سلام
ميشه لطفاً بگيد بعد از فرم ds160 توي چه سايتي بايد برم براي باز كردن حساب كاربري ارمنستان؟؟؟ ميشه لطفاً لينكش رو بزاريد ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد من فرم رو پر كردم اما بقيه اش رو بلد نيستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من واسه ۵شنبه ۱۰ آگوست وقت گرفتم. واقعا لازمه بعد از مصاحبه باز چند روزی تو دوبی بمونم؟ چون از اونجا که جمعه و شنبه تعطیله، در این صورت باید ۳-۴ روز بیشتر دوبی بمونم. ممنون میشم جواب بدین. مرسی
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-18 ساعت 08:52)nedafarsi نوشته:  سلام. من واسه ۵شنبه ۱۰ آگوست وقت گرفتم. واقعا لازمه بعد از مصاحبه باز چند روزی تو دوبی بمونم؟  چون از اونجا که جمعه و شنبه تعطیله، در این صورت باید ۳-۴ روز بیشتر دوبی بمونم. ممنون میشم جواب بدین. مرسی

سلام
من برای ویزای توریستی خودم نرفتم اما فکر می کنم مراحل پیکاپ پاسپورت همون مراحل ویزای مهاجزتی باشه و شما در صورتی که مصاحبتون منجر به صدور ویزای یک ضرب هم بشه باید چند روز صبر کنین تا ویزاتون صادر و. تو. پاسپورت وارد بشه. اگر هم که یک ضرب نگرفتین همون روز مصاحبه برگردین ایران. حالا اینکه صدور ویزای یک ضرب چقدر طول میکشه رو من نمی دونم اما قطعا روز مصاحبه ویزای شما رو. نمیدن.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: nedafarsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان