کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
سلام. سری قبل ک وارد کالیفرنیا شدم و برای بیمه مدیکال تماس گرفتم گفتم تازه مهاجر هستم و کارشناس بیمه اولین سوالی ک از من پرسید در رابطه با بارداری و ناراحتی قلبی و معلولیت بود ک وقتی تمام جواب ها متفی بود گفت فرمها رو برام پست میکنه و حتا نیازی نیست ک تمبر بگیرم برای ارسال فرمها پاکت اضافه هم گذاشته بودند ولی چون من بیش لز سه ماه خارج از خاک بوذم بیمه من نیومد حالا که میخام دوباره برگردم ایا میتونم دوباره همون روال قبل رو انجام بدم یا چون قبلا بیمه را نگرفتم ( چون اونموقع دیگه امریکا نبوذم ) دیگه به من بیمه تعلق نمیگیره ؟؟ کلا اگه ممکنه دوستنی ک اطلاع دازن در مورد این بیمه مدیکال ، هزینه هاش و مزیت هاش اطلاع رسانی کنند ممنون
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی در این تاپیک نیست ؟؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 16:38)عسلبانو نوشته:  سلام. سری قبل ک وارد کالیفرنیا شدم و برای بیمه مدیکال تماس گرفتم گفتم تازه مهاجر هستم و کارشناس بیمه اولین سوالی ک از من پرسید در رابطه با بارداری و ناراحتی قلبی و معلولیت بود ک وقتی تمام جواب ها متفی بود گفت فرمها رو برام پست میکنه و حتا نیازی نیست ک تمبر بگیرم برای ارسال فرمها پاکت اضافه هم گذاشته بودند ولی چون من بیش لز سه ماه خارج از خاک بوذم بیمه من نیومد حالا که میخام دوباره برگردم ایا میتونم دوباره همون روال قبل رو انجام بدم یا چون قبلا بیمه را نگرفتم ( چون اونموقع دیگه آمریکا نبوذم ) دیگه به من بیمه تعلق نمیگیره ؟؟ کلا اگه ممکنه دوستنی ک اطلاع دازن  در مورد این بیمه مدیکال ، هزینه هاش و مزیت هاش اطلاع رسانی کنند ممنون

سلام

بحث بیمه به اینکه سه ماه یا شش ماه یا هرچقدر خارج از خاک امریکا بودید ربطی نداره.. دوباره که امدید به اداره سوشال مراجعه می کنید دوباره اپلای می کنید اطلاعات شما حتما توی سیستمشون هست و دوباره بهتون تعلق می گیره البته در صورتیکه درامدی نداشته باشید بهتون مدیکل تعلق می گیره .. راجع به مزایاش متاسفانه اطلاعی ندارم چون هیچوقت شامل حال ما نمیشده. ولی تا انجا که از اطرافیان شنیدم اکثر موارد رو پوشش می ده و کاملا رایگانه.. هزینه زایمان و بیمارستان هم کامل میدن و رایگانه ولی فقط بیمارستانهای دولتی.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: عسلبانو ، Arashslm
خیلی ممنون از پاسختون. من بیشتر به جهت زایمان و مراقبتهای قبل و بعد به این بیمه احتیاج دارم حالا اینکه واقعا تا چه حد هزینه ها رو پوشش میده و ایا واقعا رایگانه مطمین نیستم چون تو تاپیک دیگه ای خوندم ک هزینه زایمان در کالیفرنیا بالاتر از سی هزار دلاره. البته سایت مدیکال رو مطالعه کردم ولی اینکه کدوم بیمارستانها مخصوصا در قسمت اورنج کانتی این بیمه رو قبول دارند نمیدونم. من دفعه قبل موجودی خودمو خیلی کم عنوان کردم و فکر میکنم به همین علت کارشناسشون فرمهارو برام ارسال کرد اینبار هم میتونم همینکارو بکنم ؟؟ اصلا بیمه مدیکال با بانک ها و فرودگاه لینکه ؟؟ چون معمولا تو فرودگاه باید بگی چند دلار همراهته ؟ در هر صورت ممنون میشم اگر لینکی ک اطلاعات کاملتری داشته باشه را در اختیارم بگذارید. سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
اخه واقعا مكه چيكار ميكنن كه ٣٠ هزار دلار هزينه اش ميشه Sad اونم زايمان طبيعي
اصلا نميفهمم

پاسخ
تشکر کنندگان:
Pencil 

سلام دوستان من می خواهم در آمریکا زایمان داشته باشم البتخ هنوز یاردار نستم می شه کمکم کنید بگید هزینه اش چقدر است مثلا از ماه 8 ام برم تا 1ماه پس از زایمان
و اینکه کدوم شهر ارزون تر هست
لطفا کمک ام کنید Smile Smile Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 16:14)mona_abbas1987@yahoo.com نوشته:  
سلام دوستان من می خواهم در آمریکا زایمان داشته باشم البتخ هنوز یاردار نستم می شه کمکم کنید بگید هزینه اش چقدر است مثلا از ماه 8 ام برم تا 1ماه پس از زایمان
لطفا کمک ام کنید Smile Smile Smile

شما نگران هزینه اش نباش اول نگران این باش که چجوری میخوای بیای اینجا وقتی 8 ماه باردار باشی یه نگاه به قوانین وارد شدن به امریکا بکنی میفهمی به احتمال زیاد اگر بفهمن فقط قصدت اینه که بچه ات رو اینجا به دنیا بیاری نمیزارن وارد بشی

While there are no rules prohibiting pregnant visitors from entering the United States, doing so to GIVE BIRTH is NOT one of them. A CBP officer will consider your pregnancy when deciding on your admission.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 16:14)mona_abbas1987@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان من می خواهم در آمریکا زایمان داشته باشم البتخ هنوز یاردار نستم می شه کمکم کنید بگید هزینه اش چقدر است مثلا از ماه  8 ام برم تا  1ماه پس از زایمان
لطفا کمک ام کنید  Smile  Smile  Smile

سلام شما بايد دو ماهگي بريد يراي ويزا كه مشخص نباشه باردار هستيد و اخر شش ماهگي از ايران خارج بشيد كه اجازه پرواز داشته باشيد (البته به شرطي كه ويزا بگيريد). با توجه به اينكه بيمه مديكل كاليفرنيا از همه جا بهتر هست و كاملا رايگان هست من اونجا رو پيشنهاد مي كنم و در امريكا مثل ايران بيمارستان دولتي و خصوصي به اون شكل ندارن يعني اگه مديكل بگيريد هر بيمارستاني مي اونيد بريد فقط بايد دكتري پيدا كنيد كه مديكل قبول كنه،،، اميدوارم اطلاعاتم مفيد بوده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، شوشینا
(2016-04-25 ساعت 10:57)vistac نوشته:  
(2016-03-27 ساعت 19:59)vistac نوشته:  من دخترم ایران متولد شده و رفتیم از دفتر حافظ منافع برای ورودش نامه گرفتیم ولی در داخل این نامه نه ای نامبر داره نه کیس نامبر برای پرداخت 165 دلار فرودگاه لس انجلس هم وارد شدیم کارهای گرین کارتش انجام شد و ادنجا هم این 2 شماره رو برای پرداخت به ما ندادن حالا موندم چکار کنم آیا واقعا نمیخواد اگه میخواد چظوری باید پرداخت کنم من و همسرم سال 2014 گرین کارت گرفتیم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام به همه دوستان خواستم بگم گرین کارت دخترم اومد بدون پرداخت 165 دلار فقط سوشیال نامبرش نیومده که اونم باید پیگیری کنم

درود بر شما
شرایط ما چند ماه دیگه مثل شما می شه  Big Grin
می خواستم بپرسم که اون نامه که گفتید از دفتر حافظ منافع گرفتید، اصلا تو فرودگاه  از شما درخواست شد؟ لازمش داشتن؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من می خوام در امریکا ایالت کالیفرنیا(ایروان) زایمانکنم و الان دوماهه باردار هستم(خواهرم اونجا هست).می خواستم بدونم آیا فرصت کافی دارم و از کجا باید شروع کنم.سوال دیگ اینه که هزینه زایمان و آزمایشات قبل و بعدش برای مادر و نوزاد چقدر هست و اینکه میتونم از بیمه استفاده کنم؟(اگر پاسخ مثبت هست از چه طریقی اقدام کنم و چه بیمه ای)
ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-21 ساعت 12:29)gelareh3 نوشته:  سلام دوستان.من می خوام در آمریکا ایالت کالیفرنیا(ایروان) زایمانکنم و الان دوماهه باردار هستم(خواهرم اونجا هست).می خواستم بدونم آیا فرصت کافی دارم و از کجا باید شروع کنم.سوال دیگ اینه که هزینه زایمان و آزمایشات قبل و بعدش برای مادر و نوزاد چقدر هست و اینکه میتونم از بیمه استفاده کنم؟(اگر پاسخ مثبت هست از چه طریقی اقدام کنم و چه بیمه ای)

درود
این انجمن درست همون جایی هست که باید سوالتون رو مطرح میکردید ولی توصیه میکنم اول پستهای 12-13 صفحه ی قبل رو بخونید ولی فقط چند نکته
یک: 8-9 ماه هست که وقت گرفتن از سفارتها واسه ویزای توریستی، خودش یه پروژه چند ماهه هست Sad
دو: شنیدم اگر موفق به این تصمیم بشید(که امیدوارم) تا وقتی فرزند دلبندتان 21 سالش نشه و واسه شما اقدام نکنه، دیگه حتی ویزای توریستی هم به شما نمیدن Sad
سوم: هزینش هم کم نیست، دست کم واسه ما کارمند جماعت Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-21 ساعت 12:29)gelareh3 نوشته:  سلام دوستان.من می خوام در آمریکا ایالت کالیفرنیا(ایروان) زایمانکنم و الان دوماهه باردار هستم(خواهرم اونجا هست).می خواستم بدونم آیا فرصت کافی دارم و از کجا باید شروع کنم.سوال دیگ اینه که هزینه زایمان و آزمایشات قبل و بعدش برای مادر و نوزاد چقدر هست و اینکه میتونم از بیمه استفاده کنم؟(اگر پاسخ مثبت هست از چه طریقی اقدام کنم و چه بیمه ای)
بايد زورتر اقدام مي كرديد وقت سفارت گرفتن طول مي كشه,اگه تا يه ماه ديگه وقت دادن بريد بقيه كارها خودش حل مي شه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 12:02)Kami R نوشته:  

درود
این انجمن درست همون جایی هست که باید سوالتون رو مطرح میکردید ولی توصیه میکنم اول پستهای 12-13 صفحه ی قبل رو بخونید ولی فقط چند نکته
یک: 8-9 ماه هست که وقت گرفتن از سفارتها واسه ویزای توریستی، خودش یه پروژه چند ماهه هست Sad
دو: شنیدم اگر موفق به این تصمیم بشید(که امیدوارم) تا وقتی فرزند دلبندتان 21 سالش نشه و واسه شما اقدام نکنه، دیگه حتی ویزای توریستی هم به شما نمیدن Sad
من امريكا زايمان كردم بعد از اون ويزاي توريستي هم گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R ، alina-b
(2016-08-24 ساعت 23:48)Mandm نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 12:02)Kami R نوشته:  

درود
من امريكا زايمان كردم بعد از اون ويزاي توريستي هم گرفتم
دوست عزیز لطفا پیامهای خصوصیتون را چک کنید. من چند وقت است ازتون کمک خواستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 16:14)mona_abbas1987@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان من می خواهم در آمریکا زایمان داشته باشم البتخ هنوز یاردار نستم می شه کمکم کنید بگید هزینه اش چقدر است مثلا از ماه  8 ام برم تا  1ماه پس از زایمان
لطفا کمک ام کنید  Smile  Smile  Smile
بعد از هفت ماهگي اجازه پرواز نداريد،،،بعد از دنيا اومدن بچه گرفتن شناسنامه و پاسپورت زمان بر هست حدود دو ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان