کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط زایمان در آمریکا
سلام عزیزان
سوالم اینه کسایی که کالبفرنیا زایمان کردن آیا هیچکدام از خدمات کوردبلاد یا همون بانک خون بند ناف استفاده کردین؟ چقدر هزینه کردین ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها من و همسرم گرین کارد داریم و الان با پاس سفید ایران هستیم،، خدابخاد چند ماه دیگه بچه مون دنیا میاد اما تو ایران، می خواستم ببینم، برای بردن بچه به عمه ریکا چیکار باید کرد ؟ باید رفت سفارت سوئیس در تهران یا توی فرودگاه کاراش انجام می شه؟ آیا بچه ی زیر دوسال ویزا نیاز داره ؟
من لینک زیر رو پیدا کردم اما متوجه نشدم که باید درخواست گرین کارد بدیم یا ویزا؟
https://www.uscis.gov/family/family-us-c...-residents
ممنون میشم اگه دوستان تجربه ی مشابهی دارن در اختیار بزارند.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-27 ساعت 18:56)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها من و همسرم گرین کارد داریم و الان با پاس سفید ایران هستیم،، خدابخاد چند ماه دیگه بچه مون دنیا میاد اما تو ایران، می خواستم ببینم، برای بردن بچه به عمه ریکا چیکار باید کرد ؟ باید رفت سفارت سوئیس در تهران یا توی فرودگاه کاراش انجام می شه؟ آیا بچه ی زیر دوسال ویزا نیاز داره ؟

سلام دوستان ،اگر بخواهيم در امريكا زايمان داشته باشيم
فقط زايمان طبيعي هست يا اينكه اگه شخص نتونه إز نظر پزشكي
زايمان طبيعي داشته باشه زايمان سزارين انجام ميدن واينكه هزينه چقدر
هست ؟؟
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-30 ساعت 00:30)nabavim نوشته:  

سلام دوستان ،اگر بخواهيم در امريكا زايمان داشته باشيم
فقط زايمان طبيعي هست يا اينكه اگه شخص نتونه إز نظر پزشكي
زايمان طبيعي داشته باشه زايمان سزارين انجام ميدن واينكه هزينه چقدر
هست ؟؟
سلام، دوست عزیز به گمانم کسی به این تاپيک سر نمی زنه
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سوالي داشتم يكي از دوستامون با ويزاى توريستي اومد به امريكا و زايمان كرد البته بدون همسر حالا birth certificate رو هم گرفته ولي ميگن براى پاسپورت امريكائي گرفتن ميگن امضا همسر بايد باشه يا يه فرمي رو پر كنيد حالا نميدونه چيكار كنه آيا بفرسته ايران از طريق مسافر كه همسر امضا كنه يا بگه همسرم قهر كرده و خبر ندارم كجاست ، كدوم بهتر و سريعتره ؟ ممنون ميشم از دوستاني كه اطلاع دارن هرچه زودتر جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-04 ساعت 06:20)zohreh36 نوشته:  سلام سوالي داشتم يكي از دوستامون  با ويزاى توريستي اومد به امريكا و زايمان كرد البته بدون همسر حالا birth certificate رو هم گرفته ولي ميگن براى پاسپورت امريكائي گرفتن ميگن امضا همسر بايد باشه يا يه فرمي رو پر كنيد حالا نميدونه چيكار كنه آيا بفرسته ايران از طريق مسافر كه همسر امضا كنه يا بگه همسرم قهر كرده و خبر ندارم كجاست ، كدوم بهتر و سريعتره ؟ ممنون ميشم از دوستاني كه اطلاع دارن هرچه زودتر جواب بدن

سلام
ببخشید در مورد سوالتون متاسفانه من اطلاعی ندارم
ولی ممکنه در مورد هزینه ها بفرمایید که هزینه زایمان و بیمارستان و غیره چقدر شد؟
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام تازگیا کسی ویزای توریستی کلیر شده؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
خانواده من هم شرایط مشابه شما رو دارد. برای همین این اقدامات رو انجام دادم:
نتیجه بررسیها: طبق قوانین مهاجرتی آمریکا بچه زیر دو سال به شرط همراهی با مادر در اولین بازگشت ایشون به آمریکا ویزا نمی خواهد و برایش گرین کارت صادر میشود.
تماس با سفارت سوییس: قبلا نامه جهت پرواز می دادند اما الان نمیدهند.
تماس با سفارت ابوظبی: پاسخی ندادند.
تماس با اداره مرزبانی آمریکا: قانون ورود نوزاد را تایید کردند.
تماس با خط هوایی قطر: از این قانون مطلع نبودند و گفتند با شماره رزرو بلیت استعلام مجدد کنید ما از مرکز بپرسیم.
چنانچه در این رابطه تجارب خود را بفرمایید ممنون میشوم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-18 ساعت 17:21)ali1376 نوشته:  

سلام
خانواده من هم شرایط مشابه شما رو دارد. برای همین این اقدامات رو انجام دادم:
نتیجه بررسیها: طبق قوانین مهاجرتی آمریکا بچه زیر دو سال به شرط همراهی با مادر در اولین بازگشت ایشون به آمریکا ویزا نمی خواهد و برایش گرین کارت صادر میشود.
تماس با سفارت سوییس: قبلا نامه جهت پرواز می دادند اما الان نمیدهند.
تماس با سفارت ابوظبی: پاسخی ندادند.
تماس با اداره مرزبانی آمریکا: قانون ورود نوزاد را تایید کردند.
تماس با خط هوایی قطر: از این قانون مطلع نبودند و گفتند با شماره رزرو بلیت استعلام مجدد کنید ما از مرکز بپرسیم.
چنانچه در این رابطه تجارب خود را بفرمایید ممنون میشوم.
سلام دوست عزیز
خدا را شکر که یه نفر به این تاپبک سر زد. دوست عزیز، من از دوست دیگری هم پرسیدم، ایشون گفتن که اخیرا سفارت سوئیس برای دادن نامه مثل قبل نیس و میگه که آدم هایی با شرایط ما، باید با سفارت آ م ریکا مکاتبه کنن، و این دوست گفتن که از اون جهت که کارهای ایرانیان در سفارت ابوظبی و ایروان زير نظر سفارت آم ریکا در یونان انجام میشه، بهتره که به سفارت آم ریکا در یونان ایمیل بزنیم و پرینت اون ایمیل رو همراه داشته باشیم و بعد با پرینت اون ايميل بریم و از سفارت سوئیس هم نامه بگیریم. بعلاوه این که ورود نوزاد زیر دو سال به شرط این که همراه مادرش باشه، نیازی به ویزا نداره و یک قانون هس. این هم لینک قانون. یه پرینت هم از این قانون همراه باشه خوبه. شما من رو از نتیجه ی کارتون بی خبر نزارين. اینا اطلاعاتی بود که من تا به الان پیدا کردم.

https://fam.state.gov/fam/09FAM/09FAM020102.html
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و ادب به همه مهاجرسراییان
علی الخصوص آنهایی که در North DFW حضور دارند

چنانچه در این منطقه واقع هستید و کسی رو می شناسید که برای زایمان طبیعی یا سزارین کسی/بیمارستانی را نمی شناسد یا مشکل زبان انگلیسی دارد. شخصا" می توانم ایشان را که قرار است فرزند عزیز تر از جان را به دنیا بیاورد به بیمارستانی که پرستار ایرانی بسیار کمک حال دارد معرفی کنم . ایشاله که همه نو مادران و کودکان که در راه آمدن هستند سلامت و بی خطر باشند

تعطیلات پیش رو را به همه شما بزرگواران و سروران تبریک و تهنیت عرض می کنم.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-12 ساعت 14:39)hudson نوشته:  
zohreh36 d9ateline='1509760238' نوشته:  سلام سوالي داشتم يكي از دوستامون  با ويزاى توريستي اومد به امريكا و زايمان كرد البته بدون همسر حالا birth certificate رو هم گرفته ولي ميگن براى پاسپورت امريكائي گرفتن ميگن امضا همسر بايد باشه يا يه فرمي رو پر كنيد حالا نميدونه چيكار كنه آيا بفرسته ايران از طريق مسافر كه همسر امضا كنه يا بگه همسرم قهر كرده و خبر ندارم كجاست ، كدوم بهتر و سريعتره ؟ ممنون ميشم از دوستاني كه اطلاع دارن هرچه زودتر جواب بدن

سلام

ما که بیمه داریم تا اینجاش (5 ماه) همه هزینه ها رو بیمه داده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-05 ساعت 05:48)ardymary نوشته:  
(2017-11-12 ساعت 14:39)hudson نوشته:  
zohreh36 نوشته:  سلام سوالي داشتم يكي از دوستامون  با ويزاى توريستي اومد به امريكا و زايمان كرد البته بدون همسر حالا birth certificate رو هم گرفته ولي ميگن براى پاسپورت امريكائي گرفتن ميگن امضا همسر بايد باشه يا يه فرمي رو پر كنيد حالا نميدونه چيكار كنه آيا بفرسته ايران از طريق مسافر كه همسر امضا كنه يا بگه همسرم قهر كرده و خبر ندارم كجاست ، كدوم بهتر و سريعتره ؟ ممنون ميشم از دوستاني كه اطلاع دارن هرچه زودتر جواب بدن

سلام

دوست عزیز چه بیمه ای دارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-07 ساعت 16:59)nabavim نوشته:  
(2018-02-05 ساعت 05:48)ardymary نوشته:  [quote='hudson' pid='766064' dateline='1510481370']

سلام

[/quدوست عزیز یه سوال داشتم از خدمت شما
فرض بفرمائید دو نفر (آقا و خانم) با ویزای توریستی به آمریکا سفر میکنند و طی این مدت خانم در اونجا وضع حمل میکنه در این صورت چه اتفاقی میفته؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-07 ساعت 16:59)nabavim نوشته:  
(2018-02-05 ساعت 05:48)ardymary نوشته:  
(2017-11-12 ساعت 14:39)hudson نوشته:  سلام

دوستان منم در خصوص اينكه از چه بيمه اي استفاده كنيم سئوال دارم،واينكه از بيمه اوباماكر ميشه استفاده كرد وبراي سيتيزني
مشكلي پيش نمياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
می خواستم بدونم در این تاریخ با توجه به مشکلات ترامپ .
آیا ورود نوزاد زبر دو سال ویزا می خواد؟ من دوتابچه زیر سه سال دارم. و سیتیزن آمریکا هستم در حال حاضر ایران هستم و بچه هام ایران بدنیا اودن.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان