کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید تلویزیون در آمریکا
به جز برندهای معروف در اینجا مارکهایی هستش که ما هیچ شناختی نداریم. امیدوارم دوستان تجربه خود را بیان کنند
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami
(2014-05-29 ساعت 23:08)asbehzad نوشته:  
(2011-07-09 ساعت 22:58)Seattle2015 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
من مدتهاست که از اطلاعات سودمند و منحصر به فرد این سایت استفاده میکنم .
جا داره که از مدیران و موسس این سایت عمیقا قدردانی کنم.

این اولین پستی هست که ارسال میکنم چندان بی ربط به TV نیست به این امید که شاید کسی اینجا باشه که این پست به کارش بیاد

راستش این پست رو دیدم گفتم شاید این برنامه ای که معرفی میکنم به درد بعضیها بخوره
این یه برنامه Online TV هست که من چند ماه پیش نوشتمش (البته برنامه و سایتش به یه انگلیسی استعمارگر فروخته شد رفت پی کارش)
[عکس: iFreeTV.jpg]
حجم برنامه خیلی کمه ۱.8mb و با این برنامه کوچیک که کاملا رایگان هم هست میتونید حدود 400 تا کانال اینترنتی رو مشاهده کنید.تبلیغات و مزخرفات هم نداره که اذیتتون کنه.
شبکه هایی که خوشتون اومد رو میتونید به Favorite اضافه کنید.

اینهم سایتش : http://ifreetv.net

دو تا نکته هم بگم بد نیس :

-دوستان اگه از برنامه خوششون اومد و به شبکه آنلاینی علاقه دارن که تو این برنامه نیست . آدرس اون رو به من بدید , من اون کانال رو به سایت اضافه میکنم و دفعه بعدی که برنامه رو اجرا کنین چشمتون به جمال شبکه مورد علاقتون نورانی و روشن میشه Big Grin
- وقتی برنامه رو میخواهید نصب کنید ازتون میپرسه که RealPlayer رو نصب کنه یا نه . شما هم با قاطعیت بگید نه! و با اشاره گر ماوس بر سر دکمه Decline بکوبید.
(البته واسه راحتی خودتون میگم اگه دوست داشتید Agree رو بزنید که نصب بشه و ۱$ هم بره تو جیب دوست انگلیسی استعمارگر بنده Tongue)

به امید شادمانی دوستان عزیز پس از اعلام نتایج

سلام Seattle2015

این برنامه شما در ایران کار نمی کند؟

این برنامه روی تلویزیون‌های سمارت هم اجرا می‌شه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
قیمت برندها اونجا چطور هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-09 ساعت 22:58)Seattle2015 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
من مدتهاست که از اطلاعات سودمند و منحصر به فرد این سایت استفاده میکنم .
جا داره که از مدیران و موسس این سایت عمیقا قدردانی کنم.

این اولین پستی هست که ارسال میکنم چندان بی ربط به TV نیست به این امید که شاید کسی اینجا باشه که این پست به کارش بیاد

راستش این پست رو دیدم گفتم شاید این برنامه ای که معرفی میکنم به درد بعضیها بخوره
این یه برنامه Online TV هست که من چند ماه پیش نوشتمش (البته برنامه و سایتش به یه انگلیسی استعمارگر فروخته شد رفت پی کارش)
[عکس: iFreeTV.jpg]
حجم برنامه خیلی کمه 1.8mb  و با این برنامه کوچیک که کاملا رایگان هم هست میتونید حدود 400 تا کانال اینترنتی رو مشاهده کنید.تبلیغات و مزخرفات هم نداره که اذیتتون کنه.
شبکه هایی که خوشتون اومد رو میتونید به Favorite اضافه کنید.

اینهم سایتش : http://ifreetv.net

دو تا نکته هم بگم بد نیس :

-دوستان اگه از برنامه خوششون اومد و به شبکه آنلاینی علاقه دارن که تو این برنامه نیست . آدرس اون رو به من بدید , من اون کانال رو به سایت اضافه میکنم و دفعه بعدی که برنامه رو اجرا کنین چشمتون به جمال شبکه مورد علاقتون نورانی و روشن میشه Big Grin
- وقتی برنامه رو میخواهید نصب کنید ازتون میپرسه که RealPlayer رو نصب کنه یا نه . شما هم با قاطعیت بگید نه! و با اشاره گر ماوس بر سر دکمه Decline بکوبید.
(البته واسه راحتی خودتون میگم اگه دوست داشتید Agree رو بزنید که نصب بشه و 1$ هم بره تو جیب دوست انگلیسی استعمارگر بنده Tongue)

به امید شادمانی دوستان عزیز پس از اعلام نتایج
سلام و تشکر از شما
اون سایت برای فروش هست اگر دوست دارید میتونید برید بخریدش و از استعمار بیایید بیرون Big Grin
کیس نامبر 2016as570* ابوظبی کلیرنس با جواب سه ماه پیش ورودی شیکاگو 11 دسامبر 2016  درخواست ssn 19 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر از شما
اون سایت برای فروش هست اگر دوست دارید میتونید برید بخریدش و از استعمار بیایید بیرون
کیس نامبر 2016as570* ابوظبی کلیرنس با جواب سه ماه پیش ورودی شیکاگو 11 دسامبر 2016  درخواست ssn 19 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان