کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
(2011-07-18 ساعت 13:27)nasimania نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 21:37)jMaster نوشته:  بنده برای یکی از آشنایان ثبت نام کرده بودم که برنده شدند.
کیس نامبر 56000! تا حالا سابقه داشته اینجور کیس نامبری؟

سلام دوست عزیز
من هم امسال برنده شدم اما کیس نامبر من هم خیلی بالاست: 50XXX
فکر می کنم شانس خیلی کمی داشته باشیم

سلام
من هم امسال برنده شدم ولی کیس نامبرم 67XXX شده
شماره کیس : 2012AS00067XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:25 جولای 2011، DHL
کنسولگری: آنکارا
تعداد همراهان: 1 نفر
تاریخ دریافت نامه دوم: 17 می 2012
تاریخ مصاحبه: 3 جولای 2012
نتیجه: برگه آبی
کلیرنس:8 آگوست 2012
دریافت ویزا: 16 آگوست 2012
تشکر کنندگان: artemis21 ، Ashkan78 ، babak433
سلام

من فقط یه چیزی بگم اینو قبلاً یکی از دوستان نوشته ولی من تاکید می کنم که برای چک کردن حروف بزرگ و کوچیک خیلی مهمه . من خودم بار اول با حروف کوچیک زدم گفت قبول نشدی اما بعدش با حروف بزرگ زدم که اون صفحه دوست داشتنی اومد.

من صمیمانه براتون آرزوی موفقیت می کنم.

یه چیز دیگه بگم. اگر یه تغییر بزرگ و مهم تو زندگیت می خوای شرایطشو ایجاد کن. با روال روزمره زندگی اون اتفاقات هیجا انگیزی که می خوای پیش نمی اد.
ببخشیدا آقای مدیر اگر اینجا نباید می نوشتم.

تشکر کنندگان: jayjay ، خانه به دوش ، jilibo ، farnaz82 ، shervean ، frozen mind ، artemis21 ، malekan ، Ashkan78 ، babak433
(2011-07-20 ساعت 12:08)lolita نوشته:  سلام

من فقط یه چیزی بگم اینو قبلاً یکی از دوستان نوشته ولی من تاکید می کنم که برای چک کردن حروف بزرگ و کوچیک خیلی مهمه . من خودم بار اول با حروف کوچیک زدم گفت قبول نشدی اما بعدش با حروف بزرگ زدم که اون صفحه دوست داشتنی اومد.

من صمیمانه براتون آرزوی موفقیت می کنم.

یه چیز دیگه بگم. اگر یه تغییر بزرگ و مهم تو زندگیت می خوای شرایطشو ایجاد کن. با روال روزمره زندگی اون اتفاقات هیجا انگیزی که می خوای پیش نمی اد.
ببخشیدا آقای مدیر اگر اینجا نباید می نوشتم.

ببخشید دوست عزیز میتونم یه سؤالی از شمل بپرسم؟ میشه بگید شما چجوری شرایط این تغییر بزرگ یعنی برنده شدن در بخت آزمایی گرین کارت رو فراهم کردید و منتظر روال روزمره زندگی نموندید؟؟؟
تشکر کنندگان:
بخشید دوست عزیز میتونم یه سؤالی از شمل بپرسم؟ میشه بگید شما چجوری شرایط این تغییر بزرگ یعنی برنده شدن در بخت آزمایی گرین کارت رو فراهم کردید و منتظر روال روزمره زندگی نموندید؟؟؟

خوب اول با فکرت شزوع کن . اگر سیستم فکریت مثل قبله در آیده هم همین شرایط و خواهی داشت. فکرت که عوض شد عملکردت هم خود به خود عوض می شه.
راستش یه ذره هم ریسک و جرات می خواد.
من از کارم تو یه شرکت انترنشنال (با کلی دب دبه و...)استفا دادم در سن قریب به سی سالگی تصمیم گرفتم برای خودم یه کاری شروع کنم که دوست دارم (اونم تو ایران )و هم زمان و به طور جد گفتم باید برم.
تازه من آ دمی هستم تا حد مرگ منطقی. شکاک. وسواسی. بدبین. غیرقابل پیشبینی. بی اعتقاد...Cool
خلاصه فکر کنم وضع شما بهتره.
من اما یه کاری رو که چندین بار اتجام دادمو توصیه می کنم(یه دفعه امتحان کن .من برای گرین کارت این کارو کردم)
چیزی رو که می خوای تجسم کن. حسش کن طوری که وجناتت هم نشون بده. اگر لازمه جیغ بزن بالانس بزن هر کاری که حال می کنی. بعدش ولش کن زندگیتو بکن(این از همه مهمتره)
می دونم اینا رو ۲۲۰۰ دفعه شنیدی مشکل اینجاست که تا حدی درستهWink

تشکر کنندگان: babak433 ، soniarazmi
سلام به دوستان عزیز . من یک کشف جدید کردم و آن اینکه : من برای یکی از آشنایان که ثبت نام کردم و برنده شده این تست رو انجام دادم .
ایشون فامیلش از 2 کلمه تشکیل شده , وقتی که بین دو کلمه یک space میگذارم سایت میگه برنده شده ولی وقتی بیشتر از یک space میگذارم میگه برنده نشده . ولی برای حروف کوچک و بزرگ فرقی نداشت
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: lolita
(2011-07-18 ساعت 18:29)edge نوشته:  با سلام منم برنده ی جدید لاتاری امسال هستم
ولی خوب یه سری مشکلات هست که میخوام براتون بیان کنم که اگه بشه راهنماییم کنیم .
من 16 سالم و متولد 2/2/74 هستم ساله دومم تمام شده و یک سال مونده که دیپلم بگیرم و با توجه به قوانین که من خوندم اگه دیپلم یا دو سال سابقه کار نداشته باشن احتمال قبول شدنتون کم میشه البته 2 سال سابقه کار نوشته بود باید 2 سال هم آموزش دیده باشی من الان حدود 2 ساله دارم توی یه فروشگاه کامپوتری کار میکنم ولی تا الان بیمه نبودم و آموزش خاصی هم ندیدم به نظر شما میشه کار خاصی کرد .
ممنون میشم درمورد سوالات کمکم کنید
من شدیدا به شما تبریک می گم. اما اگر DV instruction http://www.travel.state.gov/pdf/DV-2011instructions.pdf
رو بخونی در سوال ۱۸ جوابتو می گیری اما من هم مثل دوست خوب دیگمون می گم که شانستو امتحان کنWink

تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال:
من 15 جولای چک کردم دیدم قبول شدم، اما بالای نامه تاریخ 1 می، خورده، می خوام بدونم من جزو قبول شدگان قرعه کشی اولی هستم که باطل شده؟ یا اینکه اسمم واقعا تو قبول شده هاست... ممنون می شم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2011-07-20 ساعت 22:48)lolita نوشته:  بخشید دوست عزیز میتونم یه سؤالی از شمل بپرسم؟ میشه بگید شما چجوری شرایط این تغییر بزرگ یعنی برنده شدن در بخت آزمایی گرین کارت رو فراهم کردید و منتظر روال روزمره زندگی نموندید؟؟؟

خوب اول با فکرت شزوع کن . اگر سیستم فکریت مثل قبله در آیده هم همین شرایط و خواهی داشت. فکرت که عوض شد عملکردت هم خود به خود عوض می شه.
من از کارم تو یه شرکت انترنشنال (با کلی دب دبه و...)استفا دادم در سن قریب به سی سالگی تصمیم گرفتم برای خودم یه کاری شروع کنم که دوست دارم (اونم تو ایران )و هم زمان و به طور جد گفتم باید برم.
تازه من آ دمی هستم تا حد مرگ منطقی. شکاک. وسواسی. بدبین. غیرقابل پیشبینی. بی اعتقاد...Cool
من اما یه کاری رو که چندین بار اتجام دادمو توصیه می کنم(یه دفعه امتحان کن .من برای گرین کارت این کارو کردم)
چیزی رو که می خوای تجسم کن. حسش کن طوری که وجناتت هم نشون بده. اگر لازمه جیغ بزن بالانس بزن هر کاری که حال می کنی. بعدش ولش کن زندگیتو بکن(این از همه مهمتره)

دوست عزیز حقیقت اینه که بنده هم اینچنین تجسم هایی در مورد چیزهایی که میخوام دارم و حتی بعضی وقتها اینقدر غرق این تصورات میشم که یه دفعه به خودم میام و میبینم مثلاً یک ساعت گذشته و من تو فکر این موضوع بودم. الان 4-3 ساله که دارم خواب برنده شدن گرین کارت رو میبینم و با خودم میگم اگر برنده شدم این کارو میکنم یا اون کارو میکنم، اما فایده نداشته. کسانی هستند که حتی بیشتر از من و شما از این تصورات دارند و بیشتر 7-6 ساله که شرکت میکنند و هنوز بنده نشدند. کلاً اینو میخوام بگم که من که نا امید نمیشم اینقدر ادامه میدم تا حتی اگه شده در 60 سالگی هم برنده بشم (البته اگر 60 ساله بشم). هر چی خدا بخواد همونه. شما هم برو لذت برنده شدنت رو ببر. راستی کیس نامبرتون چنده؟
تشکر کنندگان: lolita ، behzad7
(2011-07-14 ساعت 20:21)frozen mind نوشته:  دوستان گرامي

لطفا گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج نوبت دوم قرعه كشي لاتاري 2012 را در اين تاپيك پيگيري كنيد.

برندگان لاتاري 2012 لطفا مراتب را در تاپيك اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت) اعلام فرمايند.
سلام مدير جان
من چرا نميتونم وارد قسمت اعلام نتايج قرعه كشي دوم لاتاري بشم ؟؟؟
من كه عضو قديمي هستم !

تشکر کنندگان:
کسانی که برنده شدند آیا فقط با اکسپلورر 6 یا 7 چک کردند؟!
(2011-07-21 ساعت 09:39)mahh نوشته:  

لطفا گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج نوبت دوم قرعه كشي لاتاري 2012 را در اين تاپيك پيگيري كنيد.

برندگان لاتاري 2012 لطفا مراتب را در تاپيك اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت) اعلام فرمايند.
سلام مدير جان
من كه عضو قديمي هستم !

اگر اشتباه نکنم باید روی همان صفحه ctrl+f5 بزنید

تشکر کنندگان:
با سلام
مدير محترم بنده عضو جديد هستم ولي متاسفانه نمي توانم در تاپيك اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت)كه اعلام فرموده بوديد وارد شوم لطفاً راهنمايي فرماييد . من از برندگان لاتاري 15 جولاي 2012 هستم و با جستجو و جهت استفاده از مطالب اين سايت عضو شدم .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: آرادین
سلام مدير جان
من كه عضو قديمي هستم !
دوست عزيز، هيچ منعي براي شما در ورود به تاپيك مذكور وجود ندارد. يك بار ديگر امتحان فرماييد.
(2011-07-21 ساعت 10:00)gulu نوشته:  با سلام
مدير محترم بنده عضو جديد هستم ولي متاسفانه نمي توانم در تاپيك اعلام نتایج قرعه كشي دوم لاتاری ویزای گوناگونی 2012 (گرین کارت)كه اعلام فرموده بوديد وارد شوم لطفاً راهنمايي فرماييد . من از برندگان لاتاري 15 جولاي 2012 هستم و با جستجو و جهت استفاده از مطالب اين سايت عضو شدم .

دوست عزيز، براي شما هم هيچ منعي در ورود به تاپيك مذكور وجود ندارد. يك بار ديگر امتحان فرماييد.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ashkan78 ، genix21
(2011-07-21 ساعت 11:56)frozen mind نوشته:  
سلام مدير جان
من كه عضو قديمي هستم !
دوست عزيز، هيچ منعي براي شما در ورود به تاپيك مذكور وجود ندارد. يك بار ديگر امتحان فرماييد.
(2011-07-21 ساعت 10:00)gulu نوشته:  با سلام

دوست عزيز، براي شما هم هيچ منعي در ورود به تاپيك مذكور وجود ندارد. يك بار ديگر امتحان فرماييد.

frozen mindعزیز متاسفانه منم مشکل داشتم اما الان مشکل برطرف شده و تونستم وارد بشم نمیدونم چرا؟Big Grin
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-07-21 ساعت 09:24)molasani نوشته:  
(2011-07-20 ساعت 22:48)lolita نوشته:  بخشید دوست عزیز میتونم یه سؤالی از شمل بپرسم؟ میشه بگید شما چجوری شرایط این تغییر بزرگ یعنی برنده شدن در بخت آزمایی گرین کارت رو فراهم کردید و منتظر روال روزمره زندگی نموندید؟؟؟

دوست عزیز حقیقت اینه که بنده هم اینچنین تجسم هایی در مورد چیزهایی که میخوام دارم و حتی بعضی وقتها اینقدر غرق این تصورات میشم که یه دفعه به خودم میام و میبینم مثلاً یک ساعت گذشته و من تو فکر این موضوع بودم. الان 4-3 ساله که دارم خواب برنده شدن گرین کارت رو میبینم و با خودم میگم اگر برنده شدم این کارو میکنم یا اون کارو میکنم، اما فایده نداشته. کسانی هستند که حتی بیشتر از من و شما از این تصورات دارند و بیشتر 7-6 ساله که شرکت میکنند و هنوز بنده نشدند. کلاً اینو میخوام بگم که من که نا امید نمیشم اینقدر ادامه میدم تا حتی اگه شده در 60 سالگی هم برنده بشم (البته اگر 60 ساله بشم). هر چی خدا بخواد همونه. شما هم برو لذت برنده شدنت رو ببر. راستی کیس نامبرتون چنده؟

molasani جان کارت درسته فقط گیر نده جانم.من ۸۰۰۰ هستم. ببین یادته گفتم شرایطشو ایجاد کن. گوگل کن ببین کدوم ایالت برای کار خوبه . چه کار می خوای بکنی چه کاری اونجا می خوان؟ برو تو O*Net Online Database. اونجا کلی ایده بهت میده. برو کلاس . هر چی که لازمه اگر هدفت رفننه برای جاهای دیگه هم می تونی اقدام کن. فقط گیرنده. صمیمانه برات آرزوی موفقیت میکنم.
تشکر کنندگان:
سلام !
دوستان من در سایت http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ نتیجه امسال چک کردم که متاسفانه برنده نشدم (the entery has NOT been selected ) ! اما یک ایمیل برام آنده از طرف usa-dv@usa-state.org که نوشته شما یکی از برندگان امسال هستید که البته تقاضای 819$ هم کرده برای مدارک ، چون ایمیل و لینکی که داده بود برای دولت امریکا بود میخواستم بدونم این چیز خاصیه یا از همون کلاه برداریهای همیشگی ؟؟؟
مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان