کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
(2011-07-16 ساعت 13:35)satusa نوشته:  [quote='s_sh1355' pid='119636' dateline='1310799798']
سلام.....اسم خانوم منم در اومد با کیس نامبر 8000

ببينم شما همون s_sh1355 از بچه هاي 2010 هستي كه تا آخرين لحظه موفق نشديد ويزا بگيريد؟!!!!!!!!
شما كه خانم و بچه تان 2010 گرفتند و آمريكا رفتند. چطوريه؟؟؟!!!!!!!
[/quote
سلام..ببین یه کمی پیچیدس.....سال 2010 مادر من برنده شده بود که به همراه خواهرم روز مصاحبه ویزا گرفتن..اما کار پدرم به روزهای آخر کشید که متاسفانه نتونست ویزا بگیره و البته الان مادرم براش درخواست گرین کارت کرده.....اما امسال همسرم برنده شده که منم تو فایلش هستم.....البته هر کی میشنوه باورش نمیشه که از یه خانواده اینجوری برنده بشن...به هر حال امسال دیگه مسائل مربوط به خودم و همسرم رو اینجا مینویسم و مطمئنم ما هم امسال ویزا میگیریم.....
شماره کیس : 2012AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 19 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 28 جولای
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:8سپتامبر
تاریخ دریافت نامه دوم:25 سپتامبر
تاریخ مصاحبه:15 نوامبر
تاریخ دریافت ویزا:15 نوامبر
تاریخ ورود به آمریکا :16 مارچ
تاریخ دریافت گرین کارت :20 آوریل
تشکر کنندگان: frozen mind ، artemis21 ، ساشا ، babak433
سلام دوستان عزیز خواهش میکنم من را راهنمایی کنید.... در فرم 122 اگر شماره 6 را که تحصیلات است تکمیل کنیم آیا لازم هست سابقه کاری بنویسیم...
من لیسانس دارم و هم با سابقه کاری 3 ساله تا بالان ......می خواهم بدانم اگر در قسمت 7 علامت خیر را بزنم تداخلی با فرم 230 شماره 32 مربوط به سوابق شغلی پیدا نمی کند...هر کسی نظریه متفاوتی میدهد ...یکسری می نویسند یکسری می گویند چون 12 سال تحصیلی را انتخاب نمودند نیاز به انخاب گزینه بله در سوال 7 122 نمی باشد....لطفاً مرا راهنمایی کنید!!!!!
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

تشکر کنندگان:
آیا آمار دقیقی از تعداد برندگان ایرانی وجود دارد؟
در خصوص عزیزانی که عضو مهاجر سرا هستند چطور مدیران سایت می توانند آماری از تعداد برندگان به اعضا اعلام کنند؟
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان وقت بخیر
من برای ثبت نام از ترس اینکه خودم مراحل رو اشتباه کنم از یکی از این شرکت ها کمک گرفتم به نظر شما اونها می تونن برام مشکلی درست کنن؟ کجای فرم ها نیاز هست که این مطلب رو ذکر کنم که برام مشکلی پیش نیاد
از توجه شما سپاس گزارم
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان:
(2011-07-25 ساعت 19:30)nimashahed نوشته:  آیا آمار دقیقی از تعداد برندگان ایرانی وجود دارد؟
در خصوص عزیزانی که عضو مهاجر سرا هستند چطور مدیران سایت می توانند آماری از تعداد برندگان به اعضا اعلام کنند؟

دوست عزیز هر سال در سایت مهاجرت امریکا آمار دقیق اعلام میشه. این آمار دی وی ۲۰۱۱ هست. http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5073.html
شما میتونی آمار سال قبل ایران را در بخش آسیا ببینی. فکر کنم به زودی نتایج و آمار دقیق دی وی ۲۰۱۲ رو هم در سایتشون درج کنن.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان:
میشه لطفا یکی به من بگه تا کی وقت داریم فرمها رو send کنیم ؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-25 ساعت 22:51)elhamy نوشته:  میشه لطفا یکی به من بگه تا کی وقت داریم فرمها رو send کنیم ؟

سلام دوست عزیز
deadline نداره
ولی هر چی زودتر بفرستی قاعدتا بهتره دیر بفرستی بدتره
اگر کیس نامبرتون پایینه یه جوری باشه که زمان اعلام ویزا بولتن بعدی مدارک تو kcc باشه
موفق باشی
تشکر کنندگان:
(2011-07-25 ساعت 20:38)shervean نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 11:01)Ashkan78 نوشته:  [en]
U.S Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia
[/en]
(2011-07-24 ساعت 10:42)mehran_mir نوشته:  میتونی یه سری اطلاعات راجع به سفارت آمریکا تو kuala lumpur بهم بدی چون من اونجا زندگی می کنم البته واسه تحصیل.
چطور می تونم تونجا رو انتخاب کنم؟

سلام لطفا حتما به این پست توجه نکنید
با توجه به این آدرس

http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

شما نمیتونین به غیر از Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples جای دیگه رو انتخاب کنین و اینکه

Information for Iranian Immigrant Visa Applicants

Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.appointment will be scheduled

دوست عزیز
قبل از اینکه با اون فونت قرمز جیگریت رو پستی که مدیر فعال سایت Ashkan78 گذاشته اظهار نظر کنید برید و اطلاعاتتنو کامل کنید بعد دیگران رو راهنمایی کنید
این آقا از وقتش میزنه میاد به شماها راهنمایی بده و شما در عین ناباوری با فونت اون رنگی .....
حداقل یک جستجو تو همین سایت بکن
لینکی که گذاشتی مربوط به ساکنین ایران هست
و الا از مالزی هم برای ساکنین اونجا میشه اقدام کرد
حتی از نیوزلند هم تو 2011 داریم
دوست خود من 2 سال پیش از هند رفت
جدول برندگان سالهای گذشته رو ببینید و محل سفارتشون رو هم جلوش ببینید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: frozen mind ، Ashkan78
(2011-07-26 ساعت 00:48)shervean نوشته:  
(2011-07-25 ساعت 23:32)vahidvm60 نوشته:  
(2011-07-25 ساعت 20:38)shervean نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 11:01)Ashkan78 نوشته:  [en]
U.S Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia
[/en]
(2011-07-24 ساعت 10:42)mehran_mir نوشته:  

Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.appointment will be scheduled

دوست عزیز
قبل از اینکه با اون فونت قرمز

اول بهتره hers نخوری برات خوب نیستش چون اصلا ربطی به مقیم بودن در ایران یا خارج ایران نداره. فکر می کنم بعد از 5 سالی که به عنوان مشاور مهاجرتی برای آمریکا در داخل آمریکا دارم فعالیت می کنم یه سری اطلاعات کوچیکی داشته باشم که ....
دلیل اینکه این رو توی سایت زدن اینه که افرادی که توی این چند شهر توی سفارت آمریکا کار میکنن با موقعیت و کلا با ایران و ایرانی جماعت آشنا هستند یعنی آشنایی کامل دارند که اگه یه مشکله کوچیکم داشته باشی با یه توضیحه 1 جمله ای میفهمن که منظورت مربوط به چیه. توی سفارتای دیگه کافیه 1 مشکل خیلی خیلی کوچیک داشته باشی تا اونوقت بدون هیچ چون و چرایی شما رو رد کنند به خاطر اینکه این جمله رو عنوان میکنند: من در موردی که صحبت میکنید هیچ اطلاعاتی ندارم. این جمله تا حالا چندین بار از زبون مشتریا شنیدم. بله ممکنه که افرادی ویزا گرفته باشن از جاهای دیگه از سر اینکه شانس خوبی داشتن که به مشکلی برخورد نکردند اما عقل سالم در بدن سالم هستش و این عقل سالم حکم میکنه که کارای عاقلانه انجام بدیم
Cool

سلام
1-شما الان امریکا تشریف دارید ؟ شغل شما در امریکا همین هست؟
این چیزی که الان شما میگید با انچه که قبلا نوشتید فرق می کنه
قبلا شما نوشته سایت انکارا را نشون دادید یعنی اینکه قانونا ایرانی ها فقط از طریق ان چند سفارت خانه باید اقدام کنند اما الان داری میگی که بهتره از این سفارتخانه ها اقدام کنند چون ممکنه دچار مشکل بشوند
ان ضرب المثل هم من نفهمیدم چه ربطی به موضوع داشت
ولی ادم عاقل کار خودش را به ادمی که اطلاعی از قوانین نداره نمی سپاره .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: genix21 ، seravin ، frozen mind ، kopol ، Ashkan78 ، vahidvm60
پس اگه ما مالزی رو برای مصاحبه انتخاب کنیم مشکلی پیش نمیاد
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2011-07-25 ساعت 20:35)frz61 نوشته:  سلام به همه دوستان وقت بخیر
من برای ثبت نام از ترس اینکه خودم مراحل رو اشتباه کنم از یکی از این شرکت ها کمک گرفتم به نظر شما اونها می تونن برام مشکلی درست کنن؟ کجای فرم ها نیاز هست که این مطلب رو ذکر کنم که برام مشکلی پیش نیاد
از توجه شما سپاس گزارم

تنها کاری که اونا احتمالا انجام دادند اینه که موقع ثبت نام آدرس خودشون رو داده باشند ولی از الان به بعد برای kcc ملاک همین فرم های شماست .
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
خانم شروين شما چه اطلاعاتي ميخواهيد؟
تشکر کنندگان:
پس از ارسال دو فرم بايد منتظر چي بمانيم؟
تشکر کنندگان:
باید هر ماه به بولتن ویزا سربزنید و منتظر کارنت شدنت کیس نامبرتون باشین. در اینجا میتونید اطلاعات بیشتر به دست بیارین:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4043

(2011-07-26 ساعت 12:20)gol1 نوشته:  پس از ارسال دو فرم بايد منتظر چي بمانيم؟

تشکر کنندگان: gol1 ، ozone
چطور متوجه شويم فرمها بدستشان رسيده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان