کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
سلام ...من قبول شدم ولی با کیس نامبر نزدیک 52000 آیا مصاحبه به من می رسه؟ من تا قبل اینکه لاتاری برنده شم داشتم برای ویزای دانشجویی اقدام می کردم.....به نظر شما کیس نامبر بالایی دارم؟ یکی گفت اگه شانس بیارم بهم مصاحبه تو سپتامبر میرسه یعنی آخراش ...شانس 40 درصدی دارم... اگه اطلاعات دقیقی دارید لطفاً من را راهنمایی کنید. ممنون
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

تشکر کنندگان: babak433
سلام دوست عزیز ببین من یکی از نزدیک ترین آشنایانم در سال 2010که کیس نامبرش هم ***2010AS18بود رفت سفارت و تا آخرین مرحله هم رفت و اونجا یک برگه آبی بهش دادن که همه بهش گفتن دیگه کار تو درست شده حتی اون ترانسفری که تا سفارت برشد گفت دیگه حله برو خوش باش و باید منتظر بمانی ولی این انتظار آنقدر طولانی شد که سال 2010 به پایان رسید و او متاسفانه نتونست بره و خیلی دپرس شد .Sad

تشکر کنندگان: tamanna
یعنی چی؟ مگه میشه؟واقعا! اصلاً نباید رو اینجور چیزا حساب باز کرد!

تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 11:14)sheida.bvip نوشته:  سلام ...من قبول شدم ولی با کیس نامبر نزدیک 52000 آیا مصاحبه به من می رسه؟ من تا قبل اینکه لاتاری برنده شم داشتم برای ویزای دانشجویی اقدام می کردم.....به نظر شما کیس نامبر بالایی دارم؟ یکی گفت اگه شانس بیارم بهم مصاحبه تو سپتامبر میرسه یعنی آخراش ...شانس 40 درصدی دارم... اگه اطلاعات دقیقی دارید لطفاً من را راهنمایی کنید. ممنون

سلام دوست عزیز
کیس شما با توجه به اینکه دوستای دیگه ای هم کیسهای بالای 50000 را اعلام میکنند فاجعه نیست
مصاحبه به شما در سپتامبر نیست بلکه یک ماه قبل از اون یعنی آگوست هست و طبق روال عادی پروسه کلیر اگه مشکل خاصی نباشه یک ماهه هست مدتش
مگه اینکه سربازی سپاه بوده باشید یا کار دولتیو ... بقیه موارد
امیدتون به خدا باشه و با اطمینان برید جلو
(2011-07-17 ساعت 11:26)sosol نوشته:  سلام دوست عزیز ببین من یکی از نزدیک ترین آشنایانم در سال 2010که کیس نامبرش هم ***2010AS18بود رفت سفارت و تا آخرین مرحله هم رفت و اونجا یک برگه آبی بهش دادن که همه بهش گفتن دیگه کار تو درست شده حتی اون ترانسفری که تا سفارت برشد گفت دیگه حله برو خوش باش و باید منتظر بمانی ولی این انتظار آنقدر طولانی شد که سال 2010 به پایان رسید و او متاسفانه نتونست بره و خیلی دپرس شد .Sad

سلام دوست عزیز
ازتون خواهش میکنم نیمه پر لیوان رو نگاه کنید و مواردی که تعدادشون شاید یکی یا دوتا در 100000 باشه رو به عنوان سند بیان نکنید
با اینکارتون باعث میشید امید دیگران ناامید بشه
اگه این دوستتون رو سند عدم اعتبار لاتاری بیان میکنید هزاران نفر ویزای یکضرب هم هستند و کسایی که بعد از سپری شدن مدتی از مصاحبه شون کلیر شدن
موفق باشید و به امید ویزای یکضرب همه
تشکر کنندگان: frozen mind ، h4di ، rasarasa
سلام ممنون از راهنماییتون ... آیا شما شنیدید که کسی به مصاحبه نرسه با این کیس نامبر... فرمها را بفرستیم چقدر طول می کشه تا جواب بعدی بیاد که واجد شرایط برای مصاحبه هستیم؟

تشکر کنندگان:
دوست عزيز...

تا حالا توي ايران چنين Case Numberاي نداشتيم. اما پارسال هم 40000 براي همه عجيب بود. خيلي ها مي گفتن نمي شه اما به قول ناصرالدين شاه، ما كرديم و شد!

براي آرامش خيال، جدول كارنت شدن برندگان 2011 براي ماه سپتامبر (آخرين ماه) رو ببين.

مي بيني كه ازبكستان ويزاهايي كه بهش تعلق گرفته تموم شده! يعني ديگه نفر جديدي رو واسه مصاحبه در ماه اخر نخواهند خواست.

اتيوپي تا 32700 رو براي مصاحبه خواستند.

بقيه عالم Current هستند. يعني صرف نظر از شماره اي كه دارند، ميتونن براي مصاحبه برن. سال 2010 هم اوضاع كمابيش شبيه به اين بود. 2009 هم ...

جوش زدن ممنوع!

(2011-07-17 ساعت 12:29)sheida.bvip نوشته:  سلام ممنون از راهنماییتون ... آیا شما شنیدید که کسی به مصاحبه نرسه با این کیس نامبر... فرمها را بفرستیم چقدر طول می کشه تا جواب بعدی بیاد که واجد شرایط برای مصاحبه هستیم؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: frozen mind ، h4di ، sheida.bvip ، vahidvm60 ، الی الی
سلام
کیس نامبر من 13000 . خیلی نگرانم. کسی میتونه کمک کنه بدونم شانس رسیدن به مصاحبم چند درصده؟!
و اینکه میدونه سفارت رو بخوای عوض کنی اشکالی داره یا نه.مثلا تو برگهای که جواب برنده شدنت بودوزده آنکارا. تو تو فرم 80148 بنویسی ابوذبی؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 16:26)الی الی نوشته:  سلام
کیس نامبر من 13000 . خیلی نگرانم. کسی میتونه کمک کنه بدونم شانس رسیدن به مصاحبم چند درصده؟!
و اینکه میدونه سفارت رو بخوای عوض کنی اشکالی داره یا نه.مثلا تو برگهای که جواب برنده شدنت بودوزده آنکارا. تو تو فرم 80148 بنویسی ابوذبی؟

اين كيس نامبر عاليه! نه اينقدر پايينه كه وقت نكني مدارك رو سر فرصت جمع كني و نه اينقدر بالاست كه لب مرزي باشه و ناپلئوني بري مصاحبه!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: vahidansari

سلام دوست عزیز
مصاحبه 2012 ها تا پایان sep سال آینده ادامه دارد ولی مصاحبه شما قطعا تا پایان سال 90 انجام خواهد شد و اگه مشکلی پیش نیاد برای اوایل 91 بایستی آماده مهاجرتتون باشید.
سفارت رو هم میتونید عوض کنید
نظرها در مورد سفارتین هم کاملا متفاوت و متناقض هست و هر کسی به تناسب تجربیات خودش یک سفارتیو پیشنهاد میده
ولی اونچه که مسلمه بیشتر برنده ها آنکارا و کمتر برنده ها ابوظبی رو انتخاب میکنند
سفرات ما ابوظبی بود و از همراهان ما در روز مصاحبه هنوز فقط ما کلیر شدیم
ابوظبی هم ویزای یکضرب میده ، آنکارا هم یکضرب میده
با مراجعه به جدول برندگان سالهای قبل بهتر میتونید با چشم باز تصمیم بگیرید
موفق باشید
سوالی بود بپرسید
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 17:00)vahidvm60 نوشته:  

سلام دوست عزیز
مصاحبه 2012 ها تا پایان sep سال آینده ادامه دارد ولی مصاحبه شما قطعا تا پایان سال 90 انجام خواهد شد و اگه مشکلی پیش نیاد برای اوایل 91 بایستی آماده مهاجرتتون باشید.
نظرها در مورد سفارتین هم کاملا متفاوت و متناقض هست و هر کسی به تناسب تجربیات خودش یک سفارتیو پیشنهاد میده
ولی اونچه که مسلمه بیشتر برنده ها آنکارا و کمتر برنده ها ابوظبی رو انتخاب میکنند
موفق باشید
سوالی بود بپرسید
بسیار ممنونم از راهنماییت.
این جدول رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
دیگه اینکه من فوق لیسانسم و چند ماهه درسم تموم شده.
به نظرت تجربه کاریم رو بگم یا نه؟ آخه تو فرم خواسته اگه 2 ساله بگیم. و من فقط چند ماه اون وسطا بیمه شدم.!! اصلا تو مصاحبه از کارت میپرسن؟
در مورد پست هم تی.ان.تی یا دی.اچ.ال فرق میکنه؟
(2011-07-17 ساعت 17:00)vahidvm60 نوشته:  

سلام دوست عزیز
موفق باشید
سوالی بود بپرسید
سیار ممنونم از راهنماییت.
به نظرت تجربه کاریم رو بگم یا نه؟ آخه تو فرم خواسته اگه 2 ساله بگیم. و من فقط چند ماه اون وسطا بیمه شدم.!! اصلا تو مصاحبه از کارت میپرسن؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 21:41)lets_go نوشته:  ما 9 نفر بودیم هیچکدوم برنده نشدیم........

جالبه شما که 9نفرید یکیتون قبول نشده اما یکی از دوستان هم خودش هم نامزدش برنده شدن
شانسه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره ای رو به نگاهت باشد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من email دریافت کردم که می گه برنده شدی اما وقتی توی سایت مشخصات رو وارد می کنم می گه not selected هستی , کسی می دونه جریان چیه؟
تشکر کنندگان:
كلاهبرداري...

برنده شدن صرفا از طريق سايت اعلام مي شه و براي كسي اي ميل نمي فرستند!

(2011-07-17 ساعت 19:20)ali004 نوشته:  سلام دوستان من email دریافت کردم که می گه برنده شدی اما وقتی توی سایت مشخصات رو وارد می کنم می گه not selected هستی , کسی می دونه جریان چیه؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: genix21 ، frozen mind ، maxsoulfly
(2011-07-17 ساعت 17:46)الی الی نوشته:  سیار ممنونم از راهنماییت.

دوست عزیز چون مدرکتون بالا است نیازی به توضیح راجع به کارتون ندارید،هر چی بیشتر پروندتون را سنگین کنید احتمال خوردن fbi check زیاد میشه
من به شخصه همیشه از dhl استفاده کردم و راضی هم بودم
موفق باشید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: الی الی
سلام
شوهرم قبول شده فقط کیس نامبرش
2012AS00067XXX
برای یکی از دوستامونم ثبت نام کردم اونام کیسشون
2012AS00071XXX
به نظرتون این کیسها خیلی بالا نیست
خواهشا نظر بدین ما خیلی نگرانیم