کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي دوم لاتاري ۲۰۱۲
سلام.
از عزیزان مهاجرسرائی کسی هست که در هر دو نوبت(قبلی و فعلی)برنده شده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 15:33)Donkey chance نوشته:  این سئوال را در جای دیگری نوشته بودم که به پیشنهاد یکی از دوستان به اینجا منتقل کردم و در آن تایپیک حذفش کردم:
یکی از آشنایان ما برای خودش و خانواده اش ثبت نام کرده بود و بعد از قرعه کشی بار اول برگه های ثبت نام را دور انداخته بود و حالا برایش ایمیل آمده و 4 تا کانفیرم نامبر داده شده که برای همه ی اعضایی هست که برایشان ثبت نام کرده بود و برای همه ایمیل خودش را داده بود.

حالا برای چک کردن در سایت چون کانفیرم نامبر ها بدون اسامی هستند باید از روش آزمون و خطا استفاده کنه؟
یعنی هر کانفیرم نامبر رو برای هر 4 نفر بزنه؟ یا سایت بعد از چند بار غلط زدن ممکنه قفل کنه؟!!!!

ممنون میشم اگر کسی اطلاعی در این خصوص داره به من بده تا خانواده ای را از نگرانی برهانیمBig Grin

سایت قفل نمیکنه. واسه همه تست کن

کسی‌ راه دیگه به ذهنش میرسه؟ یا این بنده خدا واسه همه باید تست کنه.

اگه خواستی‌ واسه همه تست کن، از بابت سایت خیالت راحتِ راحت باشه
.
غرق شدن ، زیر آب رفتن نیست. زیر آب ماندن است.
.
تشکر کنندگان: Donkey chance ، frozen mind
سلام دوستان من یکی از دوستام خوشبختانه قبول شده و تو سایت هم کیس نامبر و اسم شهر آنکارا قید شده . حالا می خواستم بدونم حتما باید منتظر نامه اول بشه که از طریق پست باید بیاد در خونه یا اینکه با همین کیس نامبری که سایت بهش داده باید بره دنباله بقیه کاراش؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 16:00)bahman_1984 نوشته:  سلام دوستان من یکی از دوستام خوشبختانه قبول شده و تو سایت هم کیس نامبر و اسم شهر آنکارا قید شده . حالا می خواستم بدونم حتما باید منتظر نامه اول بشه که از طریق پست باید بیاد در خونه یا اینکه با همین کیس نامبری که سایت بهش داده باید بره دنباله بقیه کاراش؟

باید بره دنبال بقیه کارهاشSmile
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: frozen mind
من نمی دونم این چه کاری هر کسی واسه خودش ثبت نام کرده برای 10 20 نفر دیگه رو هم ثبت نام کرده حالا طرف نمی دونه لاتاری اصلا چی هست ! شانسا میزنه اسمشون درمیاد بین این همه اصلا نمی رن چک کنن ببینند قبول شدن یا نه براشون هم مهم نیست فقط شانس دیگرون رو که واقعا نیاز دارند به برنده شدن و مهاجرت رو دارن کاملا از بین میبرن!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، nastaran86 ، babak433 ، jayjay
من براي شوهر خواهرم ثبت نام كرده بودم و قبول شد ++++case Number : 2012AS0005
لطفا" راهنمايي كنيد . ما چكار بايد بكنيم؟
ما چك كرديم و نامه را دريافت كرديم كه ميگويد اين نامه ضمانت نميكند كه شما قبول....
ما در اين مرحله چكار بايد بكنيم؟ 15 جولاي ( امروز ) چك كردم
تشکر کنندگان: babak433
مديريت محترم سايت و دوستان خوب من به نظر شما كيس نامبر من چطوره ؟ خوبه ؟ به نظرم مياد كه به مصاحبه دعوت بشم .
راستي يه سوال داشتم . اگه از سه يا چهار روز ديگه براي مكاتبه با KCC اقدام كنم آيا ايرادي داره ؟ البته ميدونم كه امروز و فرداد تعطيله ولي آيا سرعت كم در ارسال مدارك ميتونه منجر به اين بشه كه يكي جايگزين بشه ؟ مثلاً من يك هفته ديگه مكاتبه كنم . ممنونم اگه پاسخ بدين
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 17:54)afshin4749 نوشته:  مديريت محترم سايت و دوستان خوب من به نظر شما كيس نامبر من چطوره ؟ خوبه ؟ به نظرم مياد كه به مصاحبه دعوت بشم .
راستي يه سوال داشتم . اگه از سه يا چهار روز ديگه براي مكاتبه با KCC اقدام كنم آيا ايرادي داره ؟ البته ميدونم كه امروز و فرداد تعطيله ولي آيا سرعت كم در ارسال مدارك ميتونه منجر به اين بشه كه يكي جايگزين بشه ؟ مثلاً من يك هفته ديگه مكاتبه كنم . ممنونم اگه پاسخ بدين
شما کیس نامبرت حرف نداره
فکر نکنم مشکلی باشه ولی سعی کن با دقت فرم ها رو پر کنی
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-07-16 ساعت 17:43)sinswimer نوشته:  من براي شوهر خواهرم ثبت نام كرده بودم و قبول شد ++++case Number : 2012AS0005
لطفا" راهنمايي كنيد . ما چكار بايد بكنيم؟
ما چك كرديم و نامه را دريافت كرديم كه ميگويد اين نامه ضمانت نميكند كه شما قبول....
ما در اين مرحله چكار بايد بكنيم؟ 15 جولاي ( امروز ) چك كردم

ضمن عرض تبریک باید بگم که ابتدا خونسردی خودتان را حفظ کنید Smileو سپس بهتر است این دو تایپیک را کامل مطالعه بفرمایید:
مدارک مورد نیاز برای هر مرحله از لاتاری

لاتاری از آغاز تا پایان

وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: sinswimer
(2011-07-16 ساعت 17:54)afshin4749 نوشته:  مديريت محترم سايت و دوستان خوب من به نظر شما كيس نامبر من چطوره ؟ خوبه ؟ به نظرم مياد كه به مصاحبه دعوت بشم .

شماره کیس شما خوبه، هر چند که کیس نامبر های هر سال با سالهای پیش کمی متفاوت است و نمی توان نظر قطعی داد.اما بنظرم کیس شما (با توجه به بولتن ویزا های سال پیش ) احتمالا برای ماه ژانویه یا فوریه مصاحبه خواهد شد.

سرعت کم در ارسال فرم ها ( نه مدارک ) هم سبب جایگزینی نخواهد شد فقط دوستان می گفتند که ممکنه در ماهی که شماره های شما کارنت می شود ، کیس شما بعلت دیر فرستادن فرم ها آخر آن ماه مصاحبه شود، که البته برای خود من اصلا این طور نبود و با توجه به این که 1.5 ماه بعد از رسیدن نامه فرم ها را فرستادم و با توجه به کیس نامبرم همزمان با کیس 29 یا 30 هزار مصاحبه شدم.

در ضمن مطالعه ی دو تایپیکی که در ارسال بالا نوشتم می تواند برای شما بسیار مفید باشد
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: frozen mind ، nastaran86 ، sinswimer
(2011-07-16 ساعت 18:22)winx نوشته:  اگه كسي برده باشه(حالا با هر كيس نامبري) ميتونه واسه لاتاري 2013 شركت كنه؟
سوال دوم:كيس نامبر 70000 اميدي به قبوليش هست؟
مرسي

باید منتظر ماند تا ببینیم بقیه کیس نامبر های امسال در چه محدوده ای هستند.
مثلا برای ما آخرین کیس نامبر های موجود تا حدود 45000 بود ، که این ماه (سپتامبر)همگی مصاحبه می شوند.
اما برای سال 2010 این ارقام پایین تر بود و مثلا خود من اوایل کار مثل شما فکر می کردم امیدی برای من نیست.

در نتیجه همه ی شما مصاحبه خواهید شد و به امید خدا ویزا خواهید گرفت چرا که سقف 7% برای ایران پر نشده (هر کشور می تواند 7% از کل ویزاهای آن سال را به خود اختصاص دهد، که تعداد برندگان در ایران کمتر از 7% است ).برای توضیحات بیشتر در خصوص قانون 7% ویزاهای موجود برای هر کشور و راحت شدن خیال شما پیشنهاد می کنم تایپیک زیر را مطالعه بفرمایید :
آنالیز آماری قرعه کشی لاتاری 2011

وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: h4di ، nastaran86 ، sinswimer ، funnybluesolea
سلام ..من امسال قبول شدم ولی کیس نامبرم نزدیک 52000 !!!!! آیا شانس قبولی دارم؟ تا حالا از کسی شنیده اید که مصاحبه بهشون نرسیده ....آیا شندین کسی بره برای مصاحبه و قبول نشه؟ بنا بر چه دلایلی؟ چه سوالاتی در مصاحبه می شه....
من خیلی اولش خوشحال شدم ولی بعدش یکی از دوستان گفت شانست کمه چون کیس نامبرت خیلی بالاست....خیلی نامید شدم!
اگه اطلاعاتی در این زمیته دارید من را راهنمایی کنید ممنون می شم!
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

تشکر کنندگان: nastaran86 ، soniarazmi ، babak433 ، sinswimer
(2011-07-16 ساعت 18:44)sheida.bvip نوشته:  سلام ..من امسال قبول شدم ولی کیس نامبرم نزدیک 52000 !!!!! آیا شانس قبولی دارم؟ تا حالا از کسی شنیده اید که مصاحبه بهشون نرسیده ....آیا شندین کسی بره برای مصاحبه و قبول نشه؟ بنا بر چه دلایلی؟ چه سوالاتی در مصاحبه می شه....
من خیلی اولش خوشحال شدم ولی بعدش یکی از دوستان گفت شانست کمه چون کیس نامبرت خیلی بالاست....خیلی نامید شدم!
اگه اطلاعاتی در این زمیته دارید من را راهنمایی کنید ممنون می شم!

شیدا جان شما کار خودتو بکن
حرف اینو اونو ول کن
ویزاتو میگیری شک نکن.
مدارکتو کامل کن
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، frozen mind ، Donkey chance ، vahidvm60 ، sosol
(2011-07-16 ساعت 00:35)pouria1980 نوشته:  دوستان خدا رو شکر من بعد از سه سال ثبت نام سال سوم قبول شدم

بهت صمیمانه تبریک میگم ماکه درنیومدیم.
تشکر کنندگان:
آماری هست که تقریبا چند درصد از مهاجرسرایی ها هستند که قبول میشن و قبل از اعلام نتایج در سایت مهاجرسرا ثبت نام کردن؟
Whatever the mind can conceive and believe, the mind can achieve with PMA
PMA: Positive Mind Attitude
W.Clement Stone
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان