کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت مریلند
وقوع انفجار مهیب در منهتن نیویورک

شاهدان عینی از وقوع یک انفجار قوی در منطقه هارلم شرقی واقع در منهتن نیویورک خبر دادند.

به گزارش مهر، وقوع انفجاری قوی در یکی از محله های مرکز تجاری نیویورک موجب ویران شدن چند ساختمان شده است. هنوز گزارشی در مورد علت این انفجار و تلفات احتمالی آن مخابره نشده است. اطلاعات بیشتر در این مورد متعاقبا اعلام خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، alirezass ، alirezanz ، adonis2006 ، ostokhan
دوستان کسی ساکن راکویل هست؟ و کلا آشنایی با این شهر داره؟ سوال من اینه که کدوم محله هم اجاره خونه مناسب هست و هم محله خوبی هست از نظر امنیتش؟ کسی اگر تجربه ایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
سپاس.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-21 ساعت 16:37)Haghighat نوشته:  دوستان کسی ساکن راکویل هست؟ و کلا آشنایی با این شهر داره؟ سوال من اینه که کدوم محله هم اجاره خونه مناسب هست و هم محله خوبی هست از نظر امنیتش؟ کسی اگر تجربه ایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
سپاس.

من دوسال پیش به مدت یکسال و نیم ساکن راکویل بودم. کلا جای خوبیه ولی به نسبت هزینه زندگی بالاتر از یکسری محله های اطراف هست. راکویل به نسبت شهر بزرگیه و باید تصمیم بگیرید که چه چیزهایی برای شما برای انتخاب خونه مهمه. خونه های خیلی قدیمی توش زیاده و باید برید ببینید که آیا می پسندید یا نه.

اگر در مورد هزینه کمتر مشکل داشته باشید زیپ کد 20852 محله خیلی خوبیه. به نورت بتزدا معروفه اما راکویل به حساب میاد. یکسری آپارتمان های هایرایز داره و یک سری کاندو. امنیتش هم خوبه.
اگر نزدیکی به مترو برای شما مهم باشه در امتداد خیابان راکویل پایک باز یکسری آپارتمان هست و یک سری کاندو اما باز هزینه هاش بالاهست.
کلا اگر فرض کنید راکویل پایک رو به سمت شمال برید محله های سمت چپ (یعنی بین راکویل پایک و i270) بهتر از محله های سمت راست هستند.

البته همه باز برمی گرده به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید. راکویل به نسبت منطقه گرونیه بخصوص اگر بخواهید جای درست حسابیش ساکن بشید. اگر دقیقا نمی خواهید توی راکویل باشید یکم به سمت شمال که بیایید گیترزبرگ هست که اونم خوبه به شرطی که این بار سمت چپ i270-شمال رو در نظر بگیرید. (بین راکویل پایک و i270 در محدوده گیترزبرگ محله چندان جالبی نیست)
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Haghighat ، mohsen kaheh
(2017-08-22 ساعت 08:00)afs نوشته:  
(2017-08-21 ساعت 16:37)Haghighat نوشته:  دوستان کسی ساکن راکویل هست؟ و کلا آشنایی با این شهر داره؟ سوال من اینه که کدوم محله هم اجاره خونه مناسب هست و هم محله خوبی هست از نظر امنیتش؟ کسی اگر تجربه ایی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
سپاس.

من دوسال پیش به مدت یکسال و نیم ساکن راکویل بودم. کلا جای خوبیه ولی به نسبت هزینه زندگی بالاتر از یکسری محله های اطراف هست. راکویل به نسبت شهر بزرگیه و باید تصمیم بگیرید که چه چیزهایی برای شما برای انتخاب خونه مهمه. خونه های خیلی قدیمی توش زیاده و باید برید ببینید که آیا می پسندید یا نه.

اگر در مورد هزینه کمتر مشکل داشته باشید زیپ کد 20852 محله خیلی خوبیه. به نورت بتزدا معروفه اما راکویل به حساب میاد. یکسری آپارتمان های هایرایز داره و یک سری کاندو. امنیتش هم خوبه.
اگر نزدیکی به مترو برای شما مهم باشه در امتداد خیابان راکویل پایک باز یکسری آپارتمان هست و یک سری کاندو اما باز هزینه هاش بالاهست.
کلا اگر فرض کنید راکویل پایک رو به سمت شمال برید محله های سمت چپ (یعنی بین راکویل پایک و i270) بهتر از محله های سمت راست هستند.

البته همه باز برمی گرده به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید. راکویل به نسبت منطقه گرونیه بخصوص اگر بخواهید جای درست حسابیش ساکن بشید. اگر دقیقا نمی خواهید توی راکویل باشید یکم به سمت شمال که بیایید گیترزبرگ هست که اونم خوبه به شرطی که این بار سمت چپ i270-شمال رو در نظر بگیرید. (بین راکویل پایک و i270 در محدوده گیترزبرگ محله چندان جالبی نیست)

بسیار سپاسگزارم دوست عزیز که به این زیبایی پاسخ دادید. راستش خیلی نمیتونم هزینه کنم و در ماه میتونم 1000 دلار برای اجاره بدم. اگر اطراف راکویل هم باشه اشکالی نداره فقط امنیتش اوکی باشه یه بچه کوچیک دارم که البته زیر سن مدرسه هست و هر دو قرار یه مدتی با هم باشیم به همین خاطر امنیتش برام خیلی مهمه. شما اطراف راکویل،کدام ناحیه رو پیشنهاد میدید؟
من یه مدت خونه یکی از اقوام در بالتیمور بودم ولی از اونجایی که پیشنهاد کار در راکویل داشتم ترجیح میدم خداقل همون اطراف راکویل باشم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-23 ساعت 01:04)Haghighat نوشته:  بسیار سپاسگزارم دوست عزیز که به این زیبایی پاسخ دادید. راستش خیلی نمیتونم هزینه کنم و در ماه میتونم 1000 دلار برای اجاره بدم. اگر اطراف راکویل هم باشه  اشکالی نداره فقط امنیتش اوکی باشه یه بچه کوچیک دارم که البته زیر سن مدرسه هست و هر دو قرار یه مدتی با هم باشیم به همین خاطر امنیتش برام خیلی مهمه. شما اطراف راکویل،کدام ناحیه رو پیشنهاد میدید؟
من یه مدت خونه یکی از اقوام در بالتیمور بودم ولی از اونجایی که پیشنهاد کار در راکویل داشتم ترجیح میدم خداقل همون اطراف راکویل باشم.

منطقه های اطراف راکویل و خودش کلا به نسبت خیلی بهتر از بالتیمور و اطرافش هستند. فقط چند جایی هست که باید ازشون دوری کنید (مثل Montgomery Village و اطراف Lake Forest Mall هردو در گیترزبرگ وشعاع نیم مایلی شرق دانتاون راکویل)  مگرنه از نظر امنیتی خوب هستند. برای پیدا کردن محل اسکان یرای ماهی هزاردلار یکم کارتون سخته ولی کار نشد نداره احتمالا استدیو بتونید پیدا کنید. با توجه به شرایط شما شاید ساختمان های هایراز گزینه خوبی باشند چون همشون سیکیوریتی دارند و ورود خورج حتی مهمان ها هم کنترل می شه. این زیپ کدها رو ببینید. خوب هستند به ترتیب
20852
20878
20850 محله های King Farm , Montrose و محدوده اطرافشون و البته ساختمان های برخیابان Rockville Pike
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، dv2017
دوستان عزيزي كه به مريلند فكر ميكنيد در قسمت شمال مريلند محله هاي خوب و ارزونتر از راكويل هم وجود داره مثل ellicott city و Columbia مه جزو Howard county هستن كه در سيستم آموزش دولتي امريكا رتبه اول رو داره اين county. از هياهوي راكويل و محله هاي نزديكتر به واشنگتن دي سي به دور هست و ارامش بيشتري داره، من ٤ سال هست كه دارم اينجا زندگي ميكنم و اگر كسي سوْال و كمكي لازم داشته باشه تا حد توانم در خدمت هم وطن هام هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، zamini1975
دوستان کسی ساکن نیویورک و منهتن اینجا داریم ؟ یکم در مورد خونه پیدا کردن و اجاره ها برامون توضیح بدن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان