کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مقایسه آپدیت قیمت تماس با کشورهای مختلف در سایتهای VoIP گروه بتاماک
بله مجیک بدون VPN ایران کار نمی کنه.پس مدل پلاس فکر نمی کنم در ایران کار کنه ولی من از همین مدل قدیمی هم راضیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2011-12-22 ساعت 18:33)sara66 نوشته:  بله مجیک بدون VPN ایران کار نمی کنه.پس مدل پلاس فکر نمی کنم در ایران کار کنه ولی من از همین مدل قدیمی هم راضیم.

با این حساب که شما اساسا به مجیک جک نیازی ندارین!! تازه پول دستگاهش رو هم بدین.
الان سرویسهای تلفنی بصورت سافت فون زیادی هستن که تماس با آمریکا در حد رایگان هست. یک نرم افزار نصب میکنین و با اون زنگ میزنین. چون وی پی ان هم استفاده نمیکنین پس سرعتتون هم پایین نمیاد.
تازه اگه قرار باشه هزینه وی پی ان بدین, از گوگل ویس استفاده میکنین که تماس با آمریکا رایگان هم هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2011-09-28 ساعت 01:35)parviz نوشته:  از داخل آمریکا
با یه راه ساده و مطمئن که هیچ هزینه اولیه و ثانویه ای هم نداره، از طریق کامپیوتر (نه با گوشی تلفن یا موبایل) می تونید با آمریکا و کانادا مجانی صحبت کنید.
راهش اینه که براوزر شما گوگل کروم باشه و اکانت گوگل داشته باشید. با این براوزر وقتی وارد اکانت گوگل (جی میل) بشوید توی همون صفحه یک دکمه هست که نوشته کال:
Call
کلیک کنید و شماره مورد نظر رو در کانادا یا آمریکا بگیرید و راحت صحبت کنید. حسنش اینه که می تونید تلفن دیگران رو بگیرید بدون اینکه خودتون تلفن داشته باشید. و البته حسن مهمترش اینه که کاملا مجانی هست!
من نمیدونم که این کار توی ایران هم جواب میده یا نه؟ به هر حال دوستانی که آمریکا هستید می تونید بدون اینکه از زمان استفاده موبایلتون کاسته بشه، بدون پرداخت وجه با کانادا صحبت کنید.

برای من که کار نکرد.. نمیدونم چرا
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، taherifar
(2011-09-28 ساعت 01:35)parviz نوشته:  از داخل آمریکا
با یه راه ساده و مطمئن که هیچ هزینه اولیه و ثانویه ای هم نداره، از طریق کامپیوتر (نه با گوشی تلفن یا موبایل) می تونید با آمریکا و کانادا مجانی صحبت کنید.
راهش اینه که براوزر شما گوگل کروم باشه و اکانت گوگل داشته باشید. با این براوزر وقتی وارد اکانت گوگل (جی میل) بشوید توی همون صفحه یک دکمه هست که نوشته کال:
Call
کلیک کنید و شماره مورد نظر رو در کانادا یا آمریکا بگیرید و راحت صحبت کنید. حسنش اینه که می تونید تلفن دیگران رو بگیرید بدون اینکه خودتون تلفن داشته باشید. و البته حسن مهمترش اینه که کاملا مجانی هست!
من نمیدونم که این کار توی ایران هم جواب میده یا نه؟ به هر حال دوستانی که آمریکا هستید می تونید بدون اینکه از زمان استفاده موبایلتون کاسته بشه، بدون پرداخت وجه با کانادا صحبت کنید.
دوست عزیز من با کمی تلاش و آموزش از راه دور به خانوادم که در ایران هستن اینو یاد دادم و الان اونها به صورت کاملآ مجانی با من تماس میگیرن و تنها شرطش اینه که از VPN ی استفاده کنن که سرور اون در آمریکا باشه .
کامپیوتر اون فرد در ایران با این روش در آمریکا به نظر میرسه و وقتی اینجوری بشه خیلی خوب میشه Smile))))Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، honestly2002 ، taherifar
دوستان این شرکت زد رو دست بقیه! ایران دقیقه ای دو سنت یورو

http://www.dialnow.com/rates?utm_source=...t#letter-I

حالش رو ببریم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، amin arefi ، taherifar
(2012-09-05 ساعت 21:22)yami نوشته:  دوستان این شرکت زد رو دست بقیه! ایران دقیقه ای دو سنت یورو

حالش رو ببریم!!

اگر از Dialnow مبلغ 10 یورو کردیت بخرید (10.70 یورو بعد از مالیات) کردیت کارت شما 14.50 دلار شارژ می شود.
با این مقدار کردیت یعنی 14.50 م یتوانید به موبایل ایران به ازای هر دقیقه 4.1 سنت زنگ بزنید.

مزایا:
-ارزانتر است. سه برابر ارزانتر از گوگل
-صدا و مکالمه کیفیت خوبی دارد.
-با دارا بودن اپ مخصوص موبایل مستقیما و با دسترسی به دفترچه تلفن می توان تماس را برقرار کرد.
-هزینه ماهیانه و مخفی و صورتحساب ندارد. همانقدر که برای کردیت پرداخت می کنید همه پولی است که می دهید. مالیات مخفی دیگری در کار نیست.
-می توانید شماره تلفنی که روی موبایل مخاطب ظاهر می شود را خودتان انتخاب کنید. با اینکار دو نفر یا بیشتر می توانند با یک بار پرداخت از آن استفاده کنند. می توان اپ را روی دو تا موبایل انتخاب کرد و روی هر کدام هم ID کالر را شماره خود انتخاب کرد.

معایب:
-باید حتما اتصال اینترنت داشته باشید.
-برای مواقعی که اتصال اینترنت ندارید باید به شماره ای در امریکا زنگ بزنید. در این حالت تماس کمی گرانتر می شود.
-باید مالیات بدهید. به ازای 10 یورو کردیت، 0.70 یورو مالیات می دهید. در حالیکه گوگل به شما ده دلار کردیت می دهد وقتی ده دلار خرید می کنید.
-گاهی وقت ها در تماس های طولانی مدت تماس قطع می شود و دوباره باید شماره بگیرید. (طولانی منظورم بیشتر از 8 دقیقه است)
-گاهی وقت ها صدای شما کمی اکو می شود. اما این اکو بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، yami ، amin arefi ، taherifar
(2013-11-18 ساعت 22:35)User نوشته:  
(2012-09-05 ساعت 21:22)yami نوشته:  دوستان این شرکت زد رو دست بقیه! ایران دقیقه ای دو سنت یورو

حالش رو ببریم!!

اگر از Dialnow مبلغ 10 یورو کردیت بخرید (10.70 یورو بعد از مالیات) کردیت کارت شما 14.50 دلار شارژ می شود.
با این مقدار کردیت یعنی 14.50 م یتوانید به موبایل ایران به ازای هر دقیقه 4.1 سنت زنگ بزنید.

مزایا:
-ارزانتر است. سه برابر ارزانتر از گوگل
-صدا و مکالمه کیفیت خوبی دارد.
-با دارا بودن اپ مخصوص موبایل مستقیما و با دسترسی به دفترچه تلفن می توان تماس را برقرار کرد.
-هزینه ماهیانه و مخفی و صورتحساب ندارد. همانقدر که برای کردیت پرداخت می کنید همه پولی است که می دهید. مالیات مخفی دیگری در کار نیست.
-می توانید شماره تلفنی که روی موبایل مخاطب ظاهر می شود را خودتان انتخاب کنید. با اینکار دو نفر یا بیشتر می توانند با یک بار پرداخت از آن استفاده کنند. می توان اپ را روی دو تا موبایل انتخاب کرد و روی هر کدام هم ID کالر را شماره خود انتخاب کرد.

معایب:
-باید حتما اتصال اینترنت داشته باشید.
-برای مواقعی که اتصال اینترنت ندارید باید به شماره ای در آمریکا زنگ بزنید. در این حالت تماس کمی گرانتر می شود.
-باید مالیات بدهید. به ازای 10 یورو کردیت، 0.70 یورو مالیات می دهید. در حالیکه گوگل به شما ده دلار کردیت می دهد وقتی ده دلار خرید می کنید.
-گاهی وقت ها در تماس های طولانی مدت تماس قطع می شود و دوباره باید شماره بگیرید. (طولانی منظورم بیشتر از 8 دقیقه است)
-گاهی وقت ها صدای شما کمی اکو می شود. اما این اکو بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی است.

تایید میشود!! من نزدیک به یک سال هست استفاده میکنم و فعلا ارزانترین تمام با ایران این شرکت هست. بعدا ممکنه ببرن بالا چون روال کارشون اینجوری هست. اونوقت باید دید کدام شرکت در عوضش آورده پایین. چون همه اینا زیر مجموعه یک شرکت معروف لوگزامبورگی هستن و با هماهنگی هم بعضی ها قیمت بعضی کشورها رو میبرن بالا و بقیه میارن پایین. سایتهایی هست که این مسئله رو مونیتور میکنه و میشه میشه مقایسه کرد. معمولا به اسم گروه بتاماکس شهرت داره این شرکت.
البته قیمت تماس هم فعلا یک و شش دهم سنت یورو هست (در اپ من اینجوری نشون میده). حالا دوستمون چون عددی تایپ کردن برعکس افتاده و بیش از چهار سنت خونده میشه.
من تا حالا قطعی مکرر بعد از هشت دقیقه تجربه نکردم ولی فکر کنم سر هر 60 دقیقه یا همچین چیزی قطع میشه. علت اینم اینکه که خود شرکت در تنظیماتش اینجوری ست کرده که اگه اشتباها کسی تماسش درست قطع نشده بود پولش تا قرون آخر نسوزه و خطهای شرکت هم اشغال نمونه.
کیفیتشم برای مکالمه زبان خودمون که عالی هست و مشکلی نداشتم ولی ممکنه برای مکالمه انگلیسی برای بعضی ها سخت باشه بعضی وقتها.
در کل صد در صد توصیه میشه.

*** یک مطلب تا حدی نامرتبط هم عرض کنم. از ماه می آینده سیستم گوگل ویس کمی عوض میشه (ساپورت پروتکل XMPP) و امکان استفاده از اپ هایی مثل GrooveIP یا دستگاههای OBItalk برای تماس رایگان از طریق گوگل ویس مقدور نخواهد بود. بنابرین اگه خیلی رو این سیستم وابسته هستید از الان مطالعه کنید ببینید که چه باید بکنید.
دوستانی هم پرسیده بودن که چرا از ایران به شما گوگل ویسشون نمیشه زنگ زد. علتش اینه که برای دریافت تماس از خارج از آمریکا روی گوگل ویستون باید کمی کردیت داشته باشید تا بتونه برای هر دقیقه یک سنت ازش کم کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amin arefi ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان