کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی بچه های لس آنجلس
(2011-08-12 ساعت 17:39)vahidvm60 نوشته:  یه پیشنهاد دارم به شما WIKIMAN عزیز
اگر این گردهمایی همونطور که پیشنهاد دادم نزدیکای کریسمس انجام بشه چند تا حسن داره
اولیش اینه که بچه های 2011 هم که تا اون موقع کلیراشون بیاد و بیان اونجا میتونن شرکت کنن و با هم آشنا بشن
یکی دیگه اینه که دوستانی هم که اونجا هستند احتمالا در تعطیلات کریسمس وقت آزاد بیشتری دارند
موفق باشید

تا کریسمس که زمان خیلی مونده. حالا اگر همین جمع، جمع بشند میشه دوباره برای اون زمان هم اعلام برنامه کرد.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ali Sepehr ، California ، OverLord ، taherifar
این گردهمایی کیه بالاخره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2011-10-14 ساعت 01:12)nimar123 نوشته:  چه فکر خوبی خوب برای بچه های داخل ایران هم بگذارید درد مشترک هم صدق میکنه تازه ما دردمون بیشتر مال شما جاش کم کم داره خوب میشه ما ها هنوز آمپول رو نزدیم ترسم داریم سخت تره دوستان یک تاپیک بزنند چون من نمی تونم بزنم

متاسفم ولی به خاطر یه سری مسائل سایت مهاجرسرا هیچ مسئولیتی برای گردهمائیهای داخل ایران به عهده نمیگیره ..

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ali Sepehr ، یاشار و ماری ، OverLord ، nimar123 ، vanda ، taherifar
(2011-08-13 ساعت 11:33)WIKIMAN نوشته:  
(2011-08-12 ساعت 17:39)vahidvm60 نوشته:  یه پیشنهاد دارم به شما WIKIMAN عزیز
اگر این گردهمایی همونطور که پیشنهاد دادم نزدیکای کریسمس انجام بشه چند تا حسن داره
اولیش اینه که بچه های 2011 هم که تا اون موقع کلیراشون بیاد و بیان اونجا میتونن شرکت کنن و با هم آشنا بشن
یکی دیگه اینه که دوستانی هم که اونجا هستند احتمالا در تعطیلات کریسمس وقت آزاد بیشتری دارند
موفق باشید

تا کریسمس که زمان خیلی مونده. حالا اگر همین جمع، جمع بشند میشه دوباره برای اون زمان هم اعلام برنامه کرد.

کریسمس هم رسید ها!!! کاش میشد یه برنامه ای بزاریم.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، taherifar
سلام به دوستان مهاجرسرا.از این پیشنهاد بسیار خوشحالم و تشکر میکنم.من ساکن san luis obispo هستم و زمان این گردهمایی را اعلام کنید من حتما میام .منتظر اعلام تاریخ هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، یاشار و ماری ، taherifar
با سلام خدمت همگی‌،

به نظر پیشنهاد خوبی،من هم میام
پاسخ
اعلام کنید تا ما هم برنامه ریزی کنیم
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
سلام سلام به همه لس انجلیسهای مقیم مرکز و حومه . بنده چون ید طولایی در زمینه جمع کردن دوستان و آشنایان دارم و الان هم بیکار هستم ،تصمیم گرفتم کمی بیایم اینجا دخالت کنم و بروم چون این تاپیک تقریبا 6 ماهی هست که باز شده و به سرانجام نرسیده.
طبق تجربیات بنده هیچ گردهمایی و برنامه ای به صورت دموکراتیک و با رای گیری شکل نخواهد گرفت . بایدیک نفر به شیوه کاملا دیک.تاتو.ر مابانه تاریخ و ساعت و مکان را تعیین کند وبقیه لطف کنند و بگویند که میتوانند بیایند یا نه و اگر نمیتوانند نزدیکترین زمانی که میتوانند کی است؟ برنامه ریز مربوطه هم با توجه به توانستن یا نتوانستن اکثریت اندک تغییراتی در برنامه میدهد .

الان تمام کسانی که باید به آمریکا می آمدند دیگر آمده اند و بهترین موقعیت است که دوستان با هم آشنا شوند. پیشنهاد بنده یکشنبه 8 ژانویه است.چون هفته های قبلش تعطیل است و شاید کسانی مسافرت باشند. تعیین کردن مکان بستگی به این دارد که چه کسانی از کجاها بخواهند بیایند . چون هوا سرد است پیشنهاد بنده یک رستوران است . چیزی که در این کشور زیاد است رستوران . فقط دوستان بگویند با 8 ژانویه مشکل خاصی ندارند؟
این میتواند استارت اولیه برای به سرانجام رسیدن یک گردهمایی باشد ولی فرد دیگری مثل جناب ویکیمن که این تاپیک را راه انداخته اند باید همه را با هم هماهنگ کنند .بنده با عرض معذرت اینجا فقط دارم نقش فضول معرکه را بازی میکنم چون متاسفانه تا چند روز دیگر عازم ایران هستم ،ولی مطمئنم که به زودی همه شما را خواهم دید چرا که زندگی در لس انجلس برای ایرانیها مثل زندگی در یک شهرستان کوچک است همه به هم وصلند و بلاخره همدیگر را خواهند دید.

حالا اونایی که با بعد از ظهر یکشنبه 8 ژانویه موافقند دستها بالا !
قال راساراسا: "حتی اگر شده با سه نفر گردهمایی داشتن بهتر از گردهمایی نداشتن است !"
جناب ویکیمن امیدوارم شما که این تاپیک را راه انداخته اید خودتان لیدر شوید و مکان را بسته به مسافت اکثریت تعیین کنید .اگر هم ایشان در دسترس نیستند یکی از همین سه نفرها که پایۀ گردهماییست لیدر شود.
اگر این گردهمایی به حول و قوۀ الهی به سرانجام رسید و در آن شرکت کردید، خودتان میفهمید که چقدر کار خوبی کرده اید که وقت گذاشته اید . من بهترین دوستانم را از گردهمایی ولی آباد دارم .
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: hitab ، ParsTrader ، WIKIMAN ، vanda ، New York ، taherifar
(2011-12-23 ساعت 12:59)rasarasa نوشته:  سلام سلام به همه لس انجلیسهای مقیم مرکز و حومه . بنده چون ید طولایی در زمینه جمع کردن دوستان و آشنایان دارم و الان هم بیکار هستم ،تصمیم گرفتم کمی بیایم اینجا دخالت کنم و بروم چون این تاپیک تقریبا 6 ماهی هست که باز شده و به سرانجام نرسیده.
طبق تجربیات بنده هیچ گردهمایی و برنامه ای به صورت دموکراتیک و با رای گیری شکل نخواهد گرفت . بایدیک نفر به شیوه کاملا دیک.تاتو.ر مابانه تاریخ و ساعت و مکان را تعیین کند وبقیه لطف کنند و بگویند که میتوانند بیایند یا نه و اگر نمیتوانند نزدیکترین زمانی که میتوانند کی است؟ برنامه ریز مربوطه هم با توجه به توانستن یا نتوانستن اکثریت اندک تغییراتی در برنامه میدهد .

الان تمام کسانی که باید به آمریکا می آمدند دیگر آمده اند و بهترین موقعیت است که دوستان با هم آشنا شوند. پیشنهاد بنده یکشنبه 8 ژانویه است.چون هفته های قبلش تعطیل است و شاید کسانی مسافرت باشند. تعیین کردن مکان بستگی به این دارد که چه کسانی از کجاها بخواهند بیایند . چون هوا سرد است پیشنهاد بنده یک رستوران است . چیزی که در این کشور زیاد است رستوران . فقط دوستان بگویند با 8 ژانویه مشکل خاصی ندارند؟
این میتواند استارت اولیه برای به سرانجام رسیدن یک گردهمایی باشد ولی فرد دیگری مثل جناب ویکیمن که این تاپیک را راه انداخته اند باید همه را با هم هماهنگ کنند .بنده با عرض معذرت اینجا فقط دارم نقش فضول معرکه را بازی میکنم چون متاسفانه تا چند روز دیگر عازم ایران هستم ،ولی مطمئنم که به زودی همه شما را خواهم دید چرا که زندگی در لس انجلس برای ایرانیها مثل زندگی در یک شهرستان کوچک است همه به هم وصلند و بلاخره همدیگر را خواهند دید.

حالا اونایی که با بعد از ظهر یکشنبه 8 ژانویه موافقند دستها بالا !
قال راساراسا: "حتی اگر شده با سه نفر گردهمایی داشتن بهتر از گردهمایی نداشتن است !"
جناب ویکیمن امیدوارم شما که این تاپیک را راه انداخته اید خودتان لیدر شوید و مکان را بسته به مسافت اکثریت تعیین کنید .اگر هم ایشان در دسترس نیستند یکی از همین سه نفرها که پایۀ گردهماییست لیدر شود.
اگر این گردهمایی به حول و قوۀ الهی به سرانجام رسید و در آن شرکت کردید، خودتان میفهمید که چقدر کار خوبی کرده اید که وقت گذاشته اید . من بهترین دوستانم را از گردهمایی ولی آباد دارم .

سلام دوست عزیز. ممنون از این پیشنهادتون به نظر من اگه شنبه باشه بهتره چون ما از حومه لوس انجلس میاییم بهتره روزی باشه که فرداش تعطیل باشه که مجبور نباشیم همان روز برگردیم شهرمون که فرداش هم سرکار یا کلاس باشیم البته این 1پیشنهاد بود و هر موقع دیگه هم بگید میام.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، taherifar
با سلام

من هم اومدم بگم که ما یه مسافر کوچیک داریم که قراره 27 دسامبر به دنیا بیاد. از 27 دسامبر هم تا 8 ژانویه زمان کمیه که ما بتونیم خودمون رو پیدا کنیم. و دختر کوچولوی 10 روزه مون رو از خونه بیرون بیاریم. اگه 14 ژانویه باشه برای ما بهتره.

اگه موافقین لایک بزنین. اگه هم که با 8 ژانویه موافقین پست راساراسای عزیز رو لایک بزنین و اگه با 7 ژانویه موافقین پست لاله عزیز رو لایک بزنین که یه آمار بگیریم. (منظورم این بود که دکمه تبریک و تشکر رو بزنید. این فیس بوک ما رو خیلی بی هویت کرده!! شرمنده)

پاسخ
دوستان عزیز من هم میام ولی خواهش میکنم روزی باشه که فرداش تعطیل باشه (جمعه یا شنبه )چون من 3ساعت فاصله دارم تا لوس انجلس و چون بعدظهر هست واقعا سخته برگشتنم به شهر خودمون و فرداش هم سر کار و کلاسم .اینم پیشنهاد بود ولی حتما این گردهمایی رو زودتر بذارید .ممنون................
پاسخ
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، rasarasa ، taherifar
(2011-12-25 ساعت 04:08)laleh 2011 نوشته:  دوستان عزیز من هم میام ولی خواهش میکنم روزی باشه که فرداش تعطیل باشه (جمعه یا شنبه )چون من 3ساعت فاصله دارم تا لوس انجلس و چون بعدظهر هست واقعا سخته برگشتنم به شهر خودمون و فرداش هم سر کار و کلاسم .اینم پیشنهاد بود ولی حتما این گردهمایی رو زودتر بذارید .ممنون................

من هم با روز شنبه موافق ترم. 14 ژانویه هم شنبه است. وگر نه یکشنبه همون مشکلاتی که شما گفتین رو داره

پاسخ
خوب حالا که با 14 ژانویه موافقید . همین چهاردهم رو قطعی کنید تموم شه بره تا مجبور نشدید دوباره تا اکتبر 2012 صبر کنید که بقیه برسند. فعلا هم که بقیه دوستان لس انجلسی هنوز خودی نشون ندادند بنابراین شما و نظر شما مقدمه. شاید اصلا فقط همین دو سه نفر باشید . ولی در هر صورت طبق حدیث همین سه نفر خودش کلی ئه!
البته من دوستان زیادی رو میشناسم که از اهالی مهاجرسرا هستند و در لس انجلس و حومه هم هستند امیدوارم اونها هم این تاپیک رو ببینند ودر گردهمایی بچه های جدیدتر شرکت کنند.پیشنهاد من اینه که تا اون موقع هی بیاید یه چیزی اینجا بنویسید بلکه بقیه هم قرار مدار رو دیدند و اعلام حضور کردند.
این هم یک حدیث دیگه از خودم:اگه احساس تنهایی میکنید ، اگه هنوز دوستان زیادی پیدا نکردید گردهمایی بهترین موقعیته تا با هم آشنا شید و از غم غربت نجات پیدا کنید!
(من هم هی مثل پیام بازرگانی میام این وسط یک چیزی میگم میرم. ولی دیگه قول میدم چیزی نگم . چون دیگه خیلی دارم فضولی میکنم. البته به خاطر اینه که خودم تجربه خوبی از گردهمایی دارم میخوام شما هم گردهماییتون برپا شه زودتر ،ولی در هر صورت فضولی بنده رو ببخشید!)
با آرزوی موفقیت برای این گردهمایی و گردهماییهای آتی
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: hitab ، Ali Sepehr ، یاشار و ماری ، WIKIMAN ، ParsTrader ، New York ، ho3ein/mdm ، taherifar
(2011-12-25 ساعت 12:16)rasarasa نوشته:  خوب حالا که با 14 ژانویه موافقید . همین چهاردهم رو قطعی کنید تموم شه بره تا مجبور نشدید دوباره تا اکتبر 2012 صبر کنید که بقیه برسند. فعلا هم که بقیه دوستان لس انجلسی هنوز خودی نشون ندادند بنابراین شما و نظر شما مقدمه. شاید اصلا فقط همین دو سه نفر باشید . ولی در هر صورت طبق حدیث همین سه نفر خودش کلی ئه!
البته من دوستان زیادی رو میشناسم که از اهالی مهاجرسرا هستند و در لس انجلس و حومه هم هستند امیدوارم اونها هم این تاپیک رو ببینند ودر گردهمایی بچه های جدیدتر شرکت کنند.پیشنهاد من اینه که تا اون موقع هی بیاید یه چیزی اینجا بنویسید بلکه بقیه هم قرار مدار رو دیدند و اعلام حضور کردند.
این هم یک حدیث دیگه از خودم:اگه احساس تنهایی میکنید ، اگه هنوز دوستان زیادی پیدا نکردید گردهمایی بهترین موقعیته تا با هم آشنا شید و از غم غربت نجات پیدا کنید!
(من هم هی مثل پیام بازرگانی میام این وسط یک چیزی میگم میرم. ولی دیگه قول میدم چیزی نگم . چون دیگه خیلی دارم فضولی میکنم. البته به خاطر اینه که خودم تجربه خوبی از گردهمایی دارم میخوام شما هم گردهماییتون برپا شه زودتر ،ولی در هر صورت فضولی بنده رو ببخشید!)

سارا جان 14 ژانویه برای منم خیلی خوبه چرا که 13 ژانویه از ایران بر میگردم و چهاردهم لس آنجلس هستم و میتونم همه ی دوستان رو ببینم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، rasarasa ، ParsTrader ، taherifar
(2011-12-25 ساعت 13:41)Nazem نوشته:  
(2011-12-25 ساعت 12:16)rasarasa نوشته:  خوب حالا که با 14 ژانویه موافقید . همین چهاردهم رو قطعی کنید تموم شه بره تا مجبور نشدید دوباره تا اکتبر 2012 صبر کنید که بقیه برسند. فعلا هم که بقیه دوستان لس انجلسی هنوز خودی نشون ندادند بنابراین شما و نظر شما مقدمه. شاید اصلا فقط همین دو سه نفر باشید . ولی در هر صورت طبق حدیث همین سه نفر خودش کلی ئه!

سارا جان 14 ژانویه برای منم خیلی خوبه چرا که 13 ژانویه از ایران بر میگردم و چهاردهم لس آنجلس هستم و میتونم همه ی دوستان رو ببینم.

پس کسایی که با 14 ژانویه موافقند لطفا اعلام کنند.
ما موافقیم. مکانش هم من 2 تا جا پیشنهاد میکنم. یکی سانتامونیکا، اون خیابون سوم که همه پیاده میرند. یکی هم ارواین اسپکتروم.
اگه جای دیگه ای به نظرتون میرسه بگین. ما 2 ماهه اینجاییم و جای دیگه ای رو نمی شناسیم. خودمون آلیسو ویهو در جنوب لوس آنجلس هستیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان