کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی بچه های لس آنجلس
من خودم بعد از مدت ها اومدم این تاپیک و فکرشم نمی کردم زمان انقدر زود بگذره که سال نوی میلادی هم شروع بشه. با شنبه موافقم حالا هر روزی که باشه. خیابون سوم سانتا مونیکا هم که به من خیلی نزدیکه. دوستان با من تماس بگیرید و اگر می تونید ایمیلتون یا صفحه فیس بوکتون رو هم برام بفرستید که با هم در ارتباط باشیم.

از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، Farshid22 ، vanda ، Ali Sepehr ، پرستو ، taherifar
با خیابان سوم سانتا مونیکا من هم موافقم Smile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: vanda ، یاشار و ماری ، پرستو ، taherifar
سلام به همگي

من تازه اين سايتو پيدا كردم لطفآبراي گر دهمايي به من هم اطلاع دهيد

باتشكر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، یاشار و ماری ، پرستو ، taherifar
سلام دوستان منم میام laleh.alipoor@yahoo.com و فیس بوکlaleh.alipoor که عکس گذاشتم ولی محل رو خواهش میکنم دقیق بگید چون من از شهره اطراف میام و جایی رو بلد نیستم و شماره تماسی که ما برسیم و پیدا نکردیم تماس بگیریمممنون از زحماتی که میکشید
.با 14 موافقم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، vanda ، یاشار و ماری ، پرستو ، taherifar
هیچ گردهمایی به مناسبت سال نو وجود نداره؟
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
بزرگترین گردهمایی ایرانیهای لس انجلس همون سیزده به در پارک BALBO است . تو گوگل سرچ کنید حتما پیداش میکنید . البته منم یک چیزهایی قبلاها راجع بهش تو یک تاپیک نوشتم :
http://mohajersara.com/thread-3946.html
اگر هم منظور گردهمایی بچه های مهاجرسراست که گویا اولی و آخریش همون دوسال پیش برگزار شد و تموم شد رفت . آنطور که از شواهد و قرائن پیداست دوستان هنوز موفق نشدن جمع بشن و اگر هم شدند کسی گزارشی نداده که ما هم بفهمیم .سمیرا جان شایدخودتون بخوایید چراغ رو روشن کنید و دست به کار هماهنگ کردن بچه ها بشید و یک برنامه ای بذارید وگرنه که خبری نیست.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، New York ، dana ، taherifar
راستش من خودم ارواین هستم و نمیدونم در این محدوده می‌شه قراری گذشت یا نه ولی‌ خودم حاضر بودم واسه پیدا کردن دوست بیام لس آنجلس اگه گردهمایی باشه،و من اونقدر جا نیفتدم که بدونم کجا بهتر برنامه باشه سارا عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، پرستو ، nicole.gemini ، taherifar
(2012-03-17 ساعت 04:10)samira t نوشته:  راستش من خودم ارواین هستم و نمیدونم در این محدوده می‌شه قراری گذشت یا نه ولی‌ خودم حاضر بودم واسه پیدا کردن دوست بیام لس آنجلس اگه گردهمایی باشه،و من اونقدر جا نیفتدم که بدونم کجا بهتر برنامه باشه سارا عزیز

سلام

منم ایرواین هستم و چند تا از بر و بچه های مهاجرسرا رو اینجا میشناسم ممیتونیم بچه های اورنج کانتی با هم هماهنگ کنیم برای گرد همایی...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: samira t ، amir53 ، یاشار و ماری ، mehdi_behzadi ، sunrise ، پرستو ، taherifar
چه خوب پس هرکی‌ موافقه پست قبلی‌ رو لایک کنه( همون تبریک و تشکر) تا ببینیم چند نفر میشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: Retbatt ، پرستو ، taherifar
به ما هم اطلاع دهید . با آرزوی موفقیت
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
من هنوز در فکر گذاشتن برنامه برای جمع شدن هستم فقط منتظرم ببینم چند نفر اعلام آمادگی میکنند برای جمع شدن در اورنج کانتی
پاسخ
چه نا امید کننده!!!!!
پاسخ
(2012-03-18 ساعت 00:58)free_free نوشته:  
(2012-03-17 ساعت 04:10)samira t نوشته:  راستش من خودم ارواین هستم و نمیدونم در این محدوده می‌شه قراری گذشت یا نه ولی‌ خودم حاضر بودم واسه پیدا کردن دوست بیام لس آنجلس اگه گردهمایی باشه،و من اونقدر جا نیفتدم که بدونم کجا بهتر برنامه باشه سارا عزیز

سلام

منم ایرواین هستم و چند تا از بر و بچه های مهاجرسرا رو اینجا میشناسم ممیتونیم بچه های اورنج کانتی با هم هماهنگ کنیم برای گرد همایی...

سلام به همگی ما هم هستیم هر وقت برنامه قطعی شد به ما هم خبر بدید،حتما دوست داریم با دوستان گل مهاجرسرایی آشنا بشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم،فقط آخر هفته (شنبه یا یکشنبه)باشه بهتره و برای ما خیابان سوم سانتا مانیکا بهتره که خودمون رو برسونیم.
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
پاسخ
سلام اگه کسی‌ نزدیک ما هست خوش حل میشم ببینمش، من تقریبا اینجا هستم
West Pico Boulevard
Los Angeles, CA 90035
پاسخ
من هم میایم.... بهتره یک نفر بانی بشه تا گردهمایی برگزار بشه.. من حاضرم به آن بانی نیکوکار کمک کنم.... ولی چون خیلی مشغله دارم نمیتونم نفر اول باشم...
الان هوا بسیار گرمه و گرم تر هم میشه.. بنظر من یکی از ساحلها قرار بگذاریم...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: behnia ، Ali Sepehr ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان