کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام
من برنده شدم 2012 اما نامه ای به آدرسی که داده بودم و آدرس توی آمریکا بوده نیومده
می خوام یه نامه بدم که چرا نیومده و بپرسم که آیا 2 تا فرم و عکس هارو بدون نامه بفرستم kcc یا نه.
اگه کسی میدونه چی باید بنویسم راهنمایی کنه لطفاً... ممنوووووون
تشکر کنندگان:
امسال هیچ نامه ای برای کسی ارسال نمی شه و فقط از طریق کانفرمیشن نامبر برنده شدنتون رو چک می کنید و هر چه سریعتر فرم ها رو با دقت پر کنید و به همراه عکس بفرستید
(2011-10-08 ساعت 01:37)pinky نوشته:  سلام
من برنده شدم 2012 اما نامه ای به آدرسی که داده بودم و آدرس توی آمریکا بوده نیومده
می خوام یه نامه بدم که چرا نیومده و بپرسم که آیا 2 تا فرم و عکس هارو بدون نامه بفرستم kcc یا نه.
اگه کسی میدونه چی باید بنویسم راهنمایی کنه لطفاً... ممنوووووون

تشکر کنندگان: pinky
(2011-10-03 ساعت 11:59)dr4mir نوشته:  
(2011-10-03 ساعت 11:00)odiseh نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 21:06)dr4mir نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 14:55)odiseh نوشته:  
(2011-10-02 ساعت 13:43)dr4mir نوشته:  KCCDV@state.gov

مرسی از توجهتون من به همین آدرسی که شما برام نوشتین نامه زدم ولی اونا جواب زیر رو به من دادن... راستش من فکر کردم که آدرس رو اشتباهی نوشتم برامی همین خواستم که آدرس رو برام بنویسن که شما زحمت کشیدین و نوشتین
ولی یه چیزی این جوابی که به من دادن یعنی چی؟

كدوم جواب عزيز؟

ببخشید با عجله پست قبلی رو ارسال کردم ناقص شد جواب اونا رو الان براتون می نویسم:

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email dated
7/21/2011. This email address, KCCDV@state.gov is for case-specific
Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of
your entry, please do so at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website
is the definitive means of determining whether or not you were selected
for possible further processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.

دوست عزيز اين ايميل پاسخ اتوماتيك بی ربط هست كه گاهی اوقات ارسال ميشه.صبر كن تا بهتون جواب اصلی رو ايميل كنند.
احتمال خیلا زیاد شما case number و تاریخ تولدتون رو ننوشته بودین.یک بار دیگه ایمیل بزنید.

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان:
امروز این ایمیلو دریافت کردم ولی نیمیدونم چرا؟ البته ایمیل فرستنده noreply@state.gov هست و مثل همیشه کی سی سی نیست.

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your conformation number from your original application to complete further processing.
مگه تمام ایمیلها به نام KCCDV@state.gov ارسال نمیشه؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان:
(2011-10-15 ساعت 12:56)Mehrafarin نوشته:  امروز این ایمیلو دریافت کردم ولی نیمیدونم چرا؟ البته ایمیل فرستنده noreply@state.gov هست و مثل همیشه کی سی سی نیست.

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your conformation number from your original application to complete further processing.
این یعنی برو تو صفحه قبولیت وقت مصاحبه رو ببین تبریک می گم.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: Mehrafarin
(2011-10-15 ساعت 13:15)outlaw نوشته:  
(2011-10-15 ساعت 12:56)Mehrafarin نوشته:  امروز این ایمیلو دریافت کردم ولی نیمیدونم چرا؟ البته ایمیل فرستنده noreply@state.gov هست و مثل همیشه کی سی سی نیست.

این یعنی برو تو صفحه قبولیت وقت مصاحبه رو ببین تبریک می گم.
ممنونم، چون ایمیل از کی سی سی نبود شک کردم که ایمیل واقعیه یا از طرف کلاهبردارهاست.
تشکر کنندگان: outlaw
نیازی به وکیل نیست در همین سایت با کمی جستجو می توانی به پاسخ برسی. در انجمن 2010 که مطمئن هستم نمونه وجود دارد و با توجه به اینکه پیغام انبوه داده ای احتمالا کسی که به روز باشد در اینجا پاسخ مناسب را پست کند.

(2011-10-16 ساعت 14:50)pouyakafi نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
بنده هم در لاتاری 2012 با کیس نامبر 2012AS00014xxx برنده شدم
یه سوال داشتم
قبل از اینکه این سوال را بپرسم در موضاعات 2009و2010 و 2011 جستجو کردم وچیزی پیدا نکردم
تاریخ مصاحبه من 6 دسامبر (15 آذر) هستش و زمان مصاحبه رو می خواهم به 30 یا 45 روز بعد در دیماه یا بهمن ماه بندازم به این دلیل که سرباز هستم و یکم آذر سربازیم تمام میشود و تا کارت پایان خدمت را بگیرم و اقدام به گرفتن پاسپورت و اصل مدرک از دانشگاه کنم و مدارک را ترجمه کنم. فرصت فرستادن مدارک به آنکارا را ندارم و زمان مصاحبه رو هم از دست میدهم.از دوستان گرامی میخواهم اگر متنی به زبان انگلیسی برای تغییر زمان مصاحبه دارند در این پست قرار بدن و راهنماییم کنن و بگن که فقط به KCC میل کنم یا باید به سفارت آنکارا که مصاحبم اونجاست نیز باید میل بزنم (در ضمن هنوز در سایت آنکارا کیس نامبرم نیستش و 14 اکتبر سایت تاریخ مصاحبم رو در سایت dvlottery زدن)
ممنون میشم اگر هرچه سریعتر در این زمینه کمکم کنید و منم هرچه زودتر بتونم مکاتبه کنم و زمان رو از دست ندم
با تشکر فراوان از مدیران سایت و دوستان گرامی

تشکر کنندگان: ابی22 ، ParsTrader ، ali72
(2011-08-14 ساعت 00:07)viona نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 19:37)t.azimaie نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 18:09)viona نوشته:  شما مطمئنی که اول یه ای - میل اتوماتیک میاد؟؟؟؟؟ من هیچ ای - میل اتوماتیکی دریافت نکردما !!!! یه ای-میل اومد اونهم به مورد قبول بودن فرمها اشاره کرده بود.
نکنه من اشتباه میکنم و اونی که من گرفتم ای-میل اتوماتیک بوده؟؟؟ !!!!!!!!
ارسال 8 همین تاپیک متن ای-میلی هست که من گرفتم .

چند روز طول کشید این ایمیل رو دادن ؟

دو روز و نیم طول کشید !
من هم اول این ایمیل اتوماتیک را دریافت نکردم ولی این دفعه ایمیل زدم دریافت کردم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه از طریق سایت http: //www.dvlottery.state.gov/ESC چکار کنیم ؟؟؟
مثل روال سالهای قبل که باید ایمیل یا نامه دوم که توش تاریخ مصاحبه مشخص شده بود رو به سفارت می فرستادیم ، امسال هم باید اینکارو بکنیم ؟؟؟ ما که امسال ایمیلی دریافت نکردیم که توش تاریخ مصاحبه مشخص شده باشه ، فقط ایمیل اومد که سایت رو چک کنین ، بعد اونجا تاریخ مصاحبه مشخص شد .

لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: outlaw
با سلام خدمت همه دوستان
می خواستم یک نامه بزنم بگم که من معاف سربازی بودم سربازیمو خریدم چون تو نامه هام زده بودم خدمت کردم!! کی می تونه کمک کنه؟؟ مرسی
شماره کیس : 47xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت: aug-1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:aug-10
کنسولگری: Ankara
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان:
(2011-10-18 ساعت 00:31)tenesi نوشته:  دوستان عزیز
بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه از طریق سایت http: //www.dvlottery.state.gov/ESC چکار کنیم ؟؟؟
مثل روال سالهای قبل که باید ایمیل یا نامه دوم که توش تاریخ مصاحبه مشخص شده بود رو به سفارت می فرستادیم ، امسال هم باید اینکارو بکنیم ؟؟؟ ما که امسال ایمیلی دریافت نکردیم که توش تاریخ مصاحبه مشخص شده باشه ، فقط ایمیل اومد که سایت رو چک کنین ، بعد اونجا تاریخ مصاحبه مشخص شد .

لطفا راهنمایی کنید

من سایت روخوندم، فایل پی دی اف رو که مربوط به سفارت آنکارا هم بود خوندم هیچ جا ننوشته نامه را بفرستیم و یا ایمیل کنیم لطفا دوستان باتجربه راهنمایی بفرمایند.
تشکر کنندگان: tenesi
(2011-10-26 ساعت 14:40)Mehrafarin نوشته:  
بعد از مشخص شدن.....
لطفا راهنمایی کنید

من سایت روخوندم، فایل پی دی اف رو که مربوط به سفارت آنکارا هم بود خوندم هیچ جا ننوشته نامه را بفرستیم و یا ایمیل کنیم لطفا دوستان باتجربه راهنمایی بفرمایند.
نيازي به ارسال نامه دوم نيست. فقط پس از تعيين تاريخ مصاحبه، با سفارت مكاتبه كنيد و ازشون confirm بگيريد. البته هر سال ممكنه تغييراتي بكنه بنابراين بهتره از سايت سفارت همواره آخرين دستورالعمل رو دانلود كنيد و فقط به فايلهاي سال فبل اكتفا نكنيد.

موفق باشيد

تشکر کنندگان:
(2011-10-26 ساعت 15:51)satusa نوشته:  
بعد از مشخص شدن.....
لطفا راهنمایی کنید

نيازي به ارسال نامه دوم نيست. فقط پس از تعيين تاريخ مصاحبه، با سفارت مكاتبه كنيد و ازشون confirm بگيريد. البته هر سال ممكنه تغييراتي بكنه بنابراين بهتره از سايت سفارت همواره آخرين دستورالعمل رو دانلود كنيد و فقط به فايلهاي سال فبل اكتفا نكنيد.

موفق باشيد

درست می گید ولی من که از جریان لاتاری سالهای قبل اطلاعی ندارم همین دیروز رفتم داخل سایت و خوندم و چیزی ندیدم
منظورتون اینه که نامه مصاحبه را ایمیل کنم برای کنسولگری (آنکارا)؟
(2011-10-26 ساعت 20:49)Mehrafarin نوشته:  
بعد از مشخص شدن.....
لطفا راهنمایی کنید

موفق باشيد

درست می گید ولی من که از جریان لاتاری سالهای قبل اطلاعی ندارم همین دیروز رفتم داخل سایت و خوندم و چیزی ندیدم

اصلاً مگه شما نامه مصاحبه رو با ایمیل دریافت کردید که بخوای بفرستی برای سفارت ؟؟؟ فکر کنم شما هم مثل من فقط یک ایمیل گرفتی که نوشته بود سایت آپدیت شده ، یه سری بزنید . تازه اونجا بود که تاریخ مصاحبه تو سایت مشخص شد . درسته ؟؟؟ میخوای به سفارت ایمیل بدی که خودتون برین تو سایت تاریخ مصاحبه رو ببینین !!!
امسال چون برای اولین باره که نامه تاریخ مصاحبه وجود نداره واقعاً برای همه سوال پیش خواهد اومد .
اما فکر کنم اگه صفحه سایت که تاریخ مصاحبه مشخص شده رو بصورت فایل pdf ذخیره کنیم و ایمیل کنیم به سفارت بد نباشه . نظر شما چیه؟

لطفاً دوستان نظر بدهند تا یه راهکار مناسب پیدا کنیم
تشکر کنندگان:
(2011-10-27 ساعت 01:17)tenesi نوشته:  
(2011-10-26 ساعت 20:49)Mehrafarin نوشته:  
بعد از مشخص شدن.....
لطفا راهنمایی کنید

موفق باشيد

اصلاً مگه شما نامه مصاحبه رو با ایمیل دریافت کردید که بخوای بفرستی برای سفارت ؟؟؟ فکر کنم شما هم مثل من فقط یک ایمیل گرفتی که نوشته بود سایت آپدیت شده ، یه سری بزنید . تازه اونجا بود که تاریخ مصاحبه تو سایت مشخص شد . درسته ؟؟؟ میخوای به سفارت ایمیل بدی که خودتون برین تو سایت تاریخ مصاحبه رو ببینین !!!
امسال چون برای اولین باره که نامه تاریخ مصاحبه وجود نداره واقعاً برای همه سوال پیش خواهد اومد .
اما فکر کنم اگه صفحه سایت که تاریخ مصاحبه مشخص شده رو بصورت فایل pdf ذخیره کنیم و ایمیل کنیم به سفارت بد نباشه . نظر شما چیه؟

لطفاً دوستان نظر بدهند تا یه راهکار مناسب پیدا کنیم
من هم منظورم از سوالی که پرسیدم فرستادن همین فایل پی دی اف از طریق ایمیل بود بود.
راستش به نظر من نباید لازم باشه چون اگه اینکار لازم بود حتما در 4 استپ یا در همان نامه مصاحبه اینو ذکر می کردند من که جایی ندیدم اینو بگن. دوستان هم خواهش می کنم نظر بدند.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان