کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2011-09-20 ساعت 13:37)imanmamad نوشته:  
(2011-09-20 ساعت 13:25)xrezai نوشته:  امروز جواب Email ی که به KCC زدم مبنی بر اینکه آیا میشود فرمها را email کرد یا نه دادند. تا انجایی که فهمیدم میشه اینکار را کرد. ولی از متن بقیه نامه سر در نیاوردم . میشه بهم کسی بگه چی گفتند؟

Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.

شرمنده میپرسم اما کدام فرمها منظور شماست؟

فرمهای 230و122
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان:
(2011-09-20 ساعت 13:25)xrezai نوشته:  امروز جواب Email ی که به KCC زدم مبنی بر اینکه آیا میشود فرمها را email کرد یا نه دادند. تا انجایی که فهمیدم میشه اینکار را کرد. ولی از متن بقیه نامه سر در نیاوردم . میشه بهم کسی بگه چی گفتند؟

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

KCCDV/Public Inquiry

Kentucky Consular Center

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

سلام.دوست عزيز از كجای اين نامه سر در نيورديد؟

همينطوری كه بهتون جواب داديد از تمام سيستمهای معتبر پستی من جمله " ايميل " می تونيد استفاده كنيد و فرمها رو ارسال كنيد.فقط زودتر اينكار رو انجام بديد تا زمان مصاحبتون عقب نيوفته
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: kopol ، ali.narooei
يك سوال داشتم اگه فرم ها ايرادي داشته باشه خود كي سي سي اطلاع مي ده يا خودمون بايد پيگيري كنيم! چون من فقط ايميل زدم كه ببينم فرم رسيده يا نه ...اونا هم گفتن رسيده ... من كه ايميل زدم كه از صحت فرم ها مطلع بشم! ولي باز خواستم اطلاعات كسب كنم..ممنون

--------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس : 2012AS00051XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15جولای
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 آوريل
تاریخ دریافت نامه دوم:19 آوريل
[/size]تاریخ مصاحبه: اواسط جون
تاریخ دریافت ویزا:-برك ابي 14 جون-کلیرنس 31 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا 1 دسامبر
هزینه ها : 7 تومن عکس+89 تومن دی اچ ال+

تشکر کنندگان:
(2011-09-13 ساعت 20:30)Hmax نوشته:  سلام
من دوبار به KCC میل زدم، هر دوبار یه چیزی تو همین مایه ها اومد Sad

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

دفعه ی اول، اول قامیلم رو نوشته بودم بعد اسمم، گفتم شاید برای همین اشتباه شده، بعد دوباره جای اسم و فامیل رو عوض کردم فرستادم بازم همین رو گفتند
در ضمن تاریخ رو هم با همون فرمت خودشون زدم
بزرگ کوچیک نوشتن حروف تاثیری داره؟ پس چرا این طوریه Sad

دوستان من یه سوال اساسی دارم، من موقعی که فرم لاتاری رو پر کردم، پاسپورت نداشتم و تاریخ تولدم رو توی یکی از این سایتا چک کردم و فرستادم، بعد از این که پاسپورت گرفتم، فرمهای 230 و 122 رو با تاریخ پاسپورت پر کردم که ممکنه متفاوت با اون تاریخ اولی باشه
الان می خوام بدونم که KCC کدوم تاریخ رو مبنا قرار میده، تاریخ قید شده در ثبت نام رو یا تاریخ قید شده در فرمهای 230 و 122 رو، اگر اینا متفاوت باشن چی کار باید کرد؟ از کجا میشه تاریخ اولی رو پیدا کرد؟
شماره کیس:2012AS00052XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2011Aguest 06
تاریخ مصاحبه:19 June
تاریخ دریافت کلیرنس: Sep 10
تاریخ دریافت ویزا: 26 Sep
تاریخ ورود به امریکا: 28 Sep
جمع تقریبی هزینه ها: حدود 6 میلیون تومان برای یک نفر
تشکر کنندگان:
سلام
به کی سی سی ایمیلی مطابق زیر زدیم :

At the form of DS-230 part I , i stated my son will follow to join me later but on my interview appointment letter his name is listed also.
Will he have to appear at the appointment date and time for my interview with all her documents and medical exam , or he will be interview
separately?
Also on the interview appointment letter my son's last name has been written falls. The correct is....

در جواب :
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email dated
7/21/2011. This email address, KCCDV@state.gov is for case-specific
Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of
your entry, please do so at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website
is the definitive means of determining whether or not you were selected
for possible further processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

میشه کسی راهنماییم کنه؟ اسم من به عنوان کسی که در آینده وارد خاک آمریکا خواهد شد نوشته شده !
در راهنمای لاتاری نوشته از این افراد به طور جداگانه بعدا مصاحبه میشه !!!
ولی در نامه ی دوم اسم من رو به عنوان Beneficiaries نوشته شده. و همچنین فامیل اشتباه نوشته شده

ایمیل به آنکارا فرستادیم روز شنبه ولی جوابی ندادن.
دیشب به کی سی سی ....

میشه راهنماییم کنید لطفا
با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 16:59)oktay نوشته:  میشه کسی راهنماییم کنه؟ اسم من به عنوان کسی که در آینده وارد خاک آمریکا خواهد شد نوشته شده !
در راهنمای لاتاری نوشته از این افراد به طور جداگانه بعدا مصاحبه میشه !!!
ولی در نامه ی دوم اسم من رو به عنوان Beneficiaries نوشته شده. و همچنین فامیل اشتباه نوشته شده

ایمیل به آنکارا فرستادیم روز شنبه ولی جوابی ندادن.
دیشب به کی سی سی ....

میشه راهنماییم کنید لطفا
با تشکر

عزیزم شما باید ایمیل و به سفارت بدی دیگه با کی سی سی کاری نداری در ضمن غلط های املایی نامه هم درست کنی بهتره Big Grin
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: oktay
سلام Outlaw جان
رفتیم پیشه یه نفر آمریکایی ، در این حین ! کی سی سی ایمیل زده بود :
اگه لطف کنی در مورد متن زیر من رو راهنمایی کنی ممنونم : راستش ترجمه کردیم ولی جواب مستقیم به ما نداده.

The beneficiary must go to the embassy at which he or she wishes to process the case and request for the follow-to join process to be initiated. Once requested, the embassy will obtain the necessary documentation from the applicant. The proper procedures will be implemented to ensure that the case is processed accordingly.

Entitlement to immigrant status in the DV category lasts only through the end of the fiscal (visa) year for which the applicant is selected in the lottery. The year of entitlement for all applicants registered for the DV-2011 program ends as of September 30, 2011. DV visas may not be issued to DV-2011 applicants after that date. Similarly, spouses and children accompanying or following to join DV-2011 principals are only entitled to derivative DV status until September 30, 2011. DV visa availability through the very end of FY-2011 cannot be taken for granted. Numbers could be exhausted prior to September 30, 2011.

In addition, spouses or children acquired after the principal applicant has been approved for the visa, must be completed through processing on or before September 30th of the DV program year. Questions pertaining to this situation must be directed to the US CIS at 1-800-375-5283.

این ها همه اش در مورد 2011 است که !!
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 23:19)oktay نوشته:  این ها همه اش در مورد 2011 است که !!

عزیزم نوشته حتما باید بری سفارت و حضوری هم در خواست بدی تا اونا بهت بگن که چیکار کنی حتی اگه بعدا می خوای بری البته اینو نامه گفته. به نظر من با سفارت هم در میون بذار بگو که سربازی ....
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان:
سلام بله الان تک تک ترجمه کردم .... مرسی از کمکتSmile

دوستان ، پس نتیجه ی اخلاقی این عمل :

فرقی نمیکنه شما الان میرید امریکا یا ... بعد ! تمام اعضای خانواده باید بین 30 سپتامبر 2011 تا 30 سپتامبر 2012 ، برن سفارت و کارهاشون رو بکنن.

من فکر میکردم ، رفتن به سفارت = گرفتن ویزا و رفتن به آمریکا. ولی اشتباه میکردم ، به هرحال ما باید حاضر بشیم در سفارت. و اونجا دلیل اینکه در فرم ... نوشتم بعدا میام رو باید ذکر کنم.

من میتونم برم با وثیقه 15 میلیونی 1 بار خروج Smile

واریز کردن 900دلارم ، بعدا در سفارت میپرسم. به هرحال ضرری نداره کامل و باتمام مدارک حاضر خواهم شد.
تشکر کنندگان: outlaw ، r.bazargan
(2011-09-26 ساعت 22:14)Hmax نوشته:  

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

دفعه ی اول، اول قامیلم رو نوشته بودم بعد اسمم، گفتم شاید برای همین اشتباه شده، بعد دوباره جای اسم و فامیل رو عوض کردم فرستادم بازم همین رو گفتند

دوستان من یه سوال اساسی دارم، من موقعی که فرم لاتاری رو پر کردم، پاسپورت نداشتم و تاریخ تولدم رو توی یکی از این سایتا چک کردم و فرستادم، بعد از این که پاسپورت گرفتم، فرمهای 230 و 122 رو با تاریخ پاسپورت پر کردم که ممکنه متفاوت با اون تاریخ اولی باشه
الان می خوام بدونم که KCC کدوم تاریخ رو مبنا قرار میده، تاریخ قید شده در ثبت نام رو یا تاریخ قید شده در فرمهای 230 و 122 رو، اگر اینا متفاوت باشن چی کار باید کرد؟ از کجا میشه تاریخ اولی رو پیدا کرد؟

سلام

هم سوال شما اساسيه هم اشتباه احتمالی شما !!!

دوست عزيز مغايرت در تاريخها يكی از اساسی ترين اشتباهات در پروسه لاتاری هست.تاريخی كه شما در فرمهای آنلاين ثبت كردی مبنی كار خواهد بود و ساير تاريخها با اين تاريخ مقايسه خواهد شد.اميدوارم كه درست عمل كرده باشيد چون در غير اينصورت پروسه كاری شما به مشكل بر خواهد خورد و هيچ پاسخی از كی سی سی نخواهيد گرفت.

برای اطمينان يك ايميل بزنيد و طبق فرمت نام، نام خانوادگی، شماره كيس، تاريخ تولد و كشوری كه از اون برای لاتاری اقدام كرديد رو ذكر كنيد به همراه يك سوال در زمينه فرمها.

ايشالا اگر همه چيز درست باشه پاسخ سوال شما داده خواهد شد و خدای نكرده اگر تاريخها مغايرت داشته باشند به شما در جواب گفته خواهد شد : is NOT match the case"

تلفن هم می تونيد بزنيد چون در ابتدا همين مشخصات رو از شما می خوان و اگر درست باشه بهاهتون حرف می زنن.

موفق باشيد
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
تشکر کنندگان: Hmax
من یکبار فرم ها رو با پست فرستادم بعد چند تا اشتباه تو فرم پیدا کردیم بعد بهشون ایمیل زدیم گفتند اگه یکی یا دوتا اشتباه دارید میتونید تصحیح کنید وگرنه دوباره فرم هارو بفرستید. من هم کل فرم هارو دوباره نوشتم و این دفعه ایمیل زدم ولی این جواب اومد
Auto Reply - Please Do Not Respond
Show Details
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email dated
7/21/2011. This email address, KCCDV@state.gov is for case-specific
Diversity Visa inquires only. If you would like to check the status of
your entry, please do so at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website
is the definitive means of determining whether or not you were selected
for possible further processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

منظورش چیه؟
من مشخصاتو مثل همیشه اول ایمیل نوشته بودم و فرم ها رو هم اتچ کردم.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان:
(2011-09-28 ساعت 02:23)dr4mir نوشته:  

سلام

دوست عزيز مغايرت در تاريخها يكی از اساسی ترين اشتباهات در پروسه لاتاری هست.تاريخی كه شما در فرمهای آنلاين ثبت كردی مبنی كار خواهد بود و ساير تاريخها با اين تاريخ مقايسه خواهد شد.اميدوارم كه درست عمل كرده باشيد چون در غير اينصورت پروسه كاری شما به مشكل بر خواهد خورد و هيچ پاسخی از كی سی سی نخواهيد گرفت.

برای اطمينان يك ايميل بزنيد و طبق فرمت نام، نام خانوادگی، شماره كيس، تاريخ تولد و كشوری كه از اون برای لاتاری اقدام كرديد رو ذكر كنيد به همراه يك سوال در زمينه فرمها.

ايشالا اگر همه چيز درست باشه پاسخ سوال شما داده خواهد شد و خدای نكرده اگر تاريخها مغايرت داشته باشند به شما در جواب گفته خواهد شد : is NOT match the case"

تلفن هم می تونيد بزنيد چون در ابتدا همين مشخصات رو از شما می خوان و اگر درست باشه بهاهتون حرف می زنن.

موفق باشيد

خیلی ممنون
من بازم چک کردم و با اون یکی تاریخ فرستادم، بالاخره خدا رو شکر جوابم رو دادند و گفتند که رسیده و مشکلی نداره
الان من سوالی که دارم اینه که آیا این تاریخ آنلاین با تاریخ پاسپورت و شناسنامه تفاوت می کنه، در آینده دچار مشکل میشه یا نه؟ از اون برگه قرمزا نگیرم Sad
شماره کیس:2012AS00052XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2011Aguest 06
تاریخ مصاحبه:19 June
تاریخ دریافت کلیرنس: Sep 10
تاریخ دریافت ویزا: 26 Sep
تاریخ ورود به امریکا: 28 Sep
جمع تقریبی هزینه ها: حدود 6 میلیون تومان برای یک نفر
تشکر کنندگان:
(2011-09-29 ساعت 01:08)Hmax نوشته:  

سلام

موفق باشيد

خیلی ممنون
من بازم چک کردم و با اون یکی تاریخ فرستادم، بالاخره خدا رو شکر جوابم رو دادند و گفتند که رسیده و مشکلی نداره
الان من سوالی که دارم اینه که آیا این تاریخ آنلاین با تاریخ پاسپورت و شناسنامه تفاوت می کنه، در آینده دچار مشکل میشه یا نه؟ از اون برگه قرمزا نگیرم Sad

خوشحالم كه به نتيجه رسيدی دوست عزيز فعلا اين خان رو رد كردی ايشالا بقيه رو هم رد می كنی.ببين همونطوری كه گفتم روی تاريخ ها خيلی حساس هستند چون به عنوان مثال شما می تونی با يك اسم و فاميل ولی چند تاريخ تولد مختلف ثبت نام كنی و اين ميشه تقلب ! هرچند كه تو كشور ما اين امر عاديه ! ولی برای اونا خير.
برگه قرمز هم من دارم اگه خواستی بگو خودم بهت بدم Smile)

ولی در نهايت تنها كاری مي تونی انجام بدی اين كه پاسپورت رو اعلام مفقودی كنی و بری داخل فرم جديد تاريخی رو بزنی كه تو فرمها زدی وگرنه به مشكل بر خواهی خورد
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
تشکر کنندگان:
(2011-09-29 ساعت 17:17)dr4mir نوشته:  

سلام

موفق باشيد

خیلی ممنون

خوشحالم كه به نتيجه رسيدی دوست عزيز فعلا اين خان رو رد كردی ايشالا بقيه رو هم رد می كنی.ببين همونطوری كه گفتم روی تاريخ ها خيلی حساس هستند چون به عنوان مثال شما می تونی با يك اسم و فاميل ولی چند تاريخ تولد مختلف ثبت نام كنی و اين ميشه تقلب ! هرچند كه تو كشور ما اين امر عاديه ! ولی برای اونا خير.

ولی در نهايت تنها كاری مي تونی انجام بدی اين كه پاسپورت رو اعلام مفقودی كنی و بری داخل فرم جديد تاريخی رو بزنی كه تو فرمها زدی وگرنه به مشكل بر خواهی خورد
صادق باش و همه چیز رو روز مصاحبه توضیح بده، البته عاقلانه ترین راه اینه که با وکیل مشورت کنی.

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-09-29 ساعت 17:29)sima s نوشته:  
(2011-09-29 ساعت 17:17)dr4mir نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 22:14)Hmax نوشته:  دوستان من یه سوال اساسی دارم، من موقعی که فرم لاتاری رو پر کردم، پاسپورت نداشتم و تاریخ تولدم رو توی یکی از این سایتا چک کردم و فرستادم، بعد از این که پاسپورت گرفتم، فرمهای 230 و 122 رو با تاریخ پاسپورت پر کردم که ممکنه متفاوت با اون تاریخ اولی باشه

سلام

موفق باشيد

خیلی ممنون

صادق باش و همه چیز رو روز مصاحبه توضیح بده، البته عاقلانه ترین راه اینه که با وکیل مشورت کنی.

صداقت خيلی خوبه ولی مطمئن باش از راه گفتن و توضيح دادن برای آفيسر به نتيجه نخواهی رسيد چون خلاف قوانين عمل كردی درست شدنی نيست.(البته اين نظر شخصی من هست)

خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###