کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرد همایی دوستان ساکن ویرجینیا، مریلند و واشنگتن دی سی
سلام
منم دو هفته است که اومدم در صورت امکان خوشحال میشم بچه های مهاجرسرا در این منطقه را ببینم
پاسخ
تشکر کنندگان: ara1980 ، taherifar
کیا با شنبه یا یکشنبه هفته آینده (22و 23 اکتبر) موافقند؟ لطفا ساعاتی رو که میتونین بیاین بگین که رای اکثریت اعمال بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mkh_death ، amir1345 ، ara1980 ، HR.SHAHAB ، taherifar
(2011-10-17 ساعت 04:49)Neda نوشته:  کیا با شنبه یا یکشنبه هفته آینده (22و 23 اکتبر) موافقند؟ لطفا ساعاتی رو که میتونین بیاین بگین که رای اکثریت اعمال بشه.
سلام
من خیلی دوست دارم بچه های مهاجر سرا رو ببینم ولی من هفته دیگه درگیر رفتن به خونه ای که اجاره کردم هستم و از یک طرف به دلیل قوانین ویرجینیا هنوز گواهینامه نگرفتم و تا دو هفته دیگه که مدارکم کامل بشه نمیتونم جای دور بیام و فعلا چون من نزدیک خونه دوستم هستم هر وقت اون میاد دی سی منم کار داشته باشه باهاش میام یا در همین منطقه میچرخم ولی بعد از گرفتن گواهینامه هر جا و هر زمانی که بگید حتما میام...
به امید دیدار
پاسخ
من موافقم
فقط اگر روز باشه بهتره ...ممنون از اینکه دارین این برنامه رو مدیریت میکنین.
پاسخ
(2011-10-17 ساعت 04:49)Neda نوشته:  کیا با شنبه یا یکشنبه هفته آینده (22و 23 اکتبر) موافقند؟ لطفا ساعاتی رو که میتونین بیاین بگین که رای اکثریت اعمال بشه.
salam
aval az hame bebakhshid keybordam farsi nashod.man va khanevadam ham dar meryland hastim va 22 va 23 oct khoshhal mishim ke dar gerdehamayi bashim. lotfan be emailam etelae bedid . merci

شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

پاسخ
سلام دوستان
من و خانواده ام روز30 سپتامبر اومدیم ویرجینیا.الان خونه دوستمون در شهر مکلین هستیم و بدلیل نیامدن شماره سوشیال هنوز نتونستیم هیچ کاری بکنیم(خونه،کار،ماشین،گواهینامه) لطفا اگر دوستان در این زمینه ها میتونن کمک و یا راهنمایی بکنند ممنون میشم یه خبری بدید . ضمنا خوشحال میشم اگه منم بتونم در گردهمایی مذکور باشم فقط بگید کی؟ و کجا؟
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد؛ منتظر چیزهای خوب باش.Smile
پاسخ
دوستان عزیز،
ممنون از نظراتتون!
برنامه برای یکشنبه 23 اکتبر، ساعت 12 ظهر، فودکورت طبقه بالای مال تایسن کرنر، همونی که 16 تا سینما داره، جنب Grill Kabob همدیگر رو میبینیم. اگر اطلاعات بیشتری خواستید، در خدمتتون هستم. لطفا اومدتون رو اطلاع بدین که بدونیم تعداد چقدر هست.

آدرس مال: Tysons Corner Center
1961 Chain Bridge Rd
McLean, VA 22102

به امید دیدار
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazmin ، amir1345 ، shahrooz59 ، ara1980 ، taherifar
(2011-10-18 ساعت 04:13)nimar123 نوشته:  بچه از منطقه ای که زندگی میکنید میشه یک اطلاعات گرانبهایی در یک تاپیک بزارید ما بیشتر لس انجلس را میشناسیم و اینکه چقدر ایرانی آنجا هست و موارد دیگر با تشکر

دوست عزیز من سه هفته است که اومدم و ممکنه اطلاعاتم ناقص باشه. به این منطقه که اطراف واشنگتن دی سی است وشامل بخش هایی از ویرجبنبا و مریلند هست Washington Area میگن. اینجا ایرانی خیلی زیاده ولی بر خلاف لس آنجلس پراکنده هستند. اگر اطلاعات خاصی میخواهید اعلام کنید من براتون در حد اطلاع قرار میدم....
پاسخ
سلام چقدر بد شد ما 20 روزي ميشه كه برگشتيم ايران, خيلي منتظر اين گردهمايي بوديم ولي حيف.
انشالله در گردهمايي آينده.
مشتاق ديدار همگي دوستان
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrooz59 ، ara1980 ، taherifar
(2011-10-19 ساعت 08:21)Neda نوشته:  دوستان عزیز،
ممنون از نظراتتون!
برنامه برای یکشنبه 23 اکتبر، ساعت 12 ظهر، فودکورت طبقه بالای مال تایسن کرنر، همونی که 16 تا سینما داره، جنب Grill Kabob همدیگر رو میبینیم. اگر اطلاعات بیشتری خواستید، در خدمتتون هستم. لطفا اومدتون رو اطلاع بدین که بدونیم تعداد چقدر هست.

آدرس مال: Tysons Corner Center
1961 Chain Bridge Rd
McLean, VA 22102

به امید دیدار

kheyli khobe Neda jan...jaye khobio entekhab kardi...mibinameton
پاسخ
hatman khedmat miresam
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrooz59 ، ara1980 ، taherifar
(2011-10-10 ساعت 11:29)mkh_death نوشته:  سلام
منم دو هفته است که اومدم در صورت امکان خوشحال میشم بچه های مهاجرسرا در این منطقه را ببینم

سلام.
من براتون پیغام گذاشتم.
ممنون میشم اگه خبر بدین که میاین یا نه.

(2011-10-10 ساعت 10:24)nnazi_2005 نوشته:  با سلام من هم هستم اگه برنامه تون مشخص هست آدرس رو بدید خوشحال می شم ببینمتون...
سلام.
من براتون پیغام گذاشتم.
ممنون میشم اگه خبر بدین که میاین یا نه.

پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، taherifar
دوستان عزیز
به امید دیدارتون فردا 23 اکتبر ساعت 12 ظهر در مال تایسنز کرنر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazmin ، shahrooz59 ، ronmony ، ara1980 ، taherifar
با تشکر از ندا خانم که این برنامه رو هماهنگ کردن و با تشکر از همه دوستانی که اومده بودند.من به شخصه از تجربیات این عزیزان استفاده کردم و دوستان خوبی پیدا کردم امیدوارم باز هم این دیدارها تکرار بشه و شاهد حضور دوستان بیشتری باشیم...
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد؛ منتظر چیزهای خوب باش.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ronmony ، ara1980 ، taherifar
سلام
ممنون از دوستانی که اومدن. خواهش میکنم. برای ما هم مفید بود و دوستان جدید پیدا کردیم.
امیدوارم گرد همایی های بعدی با دوستان بیشتری آشنا بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrooz59 ، ronmony ، ara1980 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان