کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2014-02-10 ساعت 21:39)mordadi نوشته:  سلام دوستان
بچه ها F2B منتظر کلیرنس چندنفر داریم در حال حاضر اینجا؟
نکنه فقط من هستم ؟ Wink
اگه کسی بود خوشحال میشم از هم و پروسه کار همدیگه خبر داشته باشیم .
ممنون

سلام .. خوش به حالتون که انتظارتون داره به ثمر می شینه ... می شه بگین از اومدن کیس نامبر تا این مرحله چقدر براتون طول کشید؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان این مدارکی که nvc الان از من میخواهد باید به چه صورتی به دستشون رسوند؟ میل یا پست؟ F2B
http://travel.state.gov/content/visas/en...o-nvc.html
پاسخ
(2014-03-06 ساعت 01:27)f98 نوشته:  دوستان این مدارکی که nvc الان از من میخواهد باید به چه صورتی به دستشون رسوند؟ میل یا پست؟ F2B
همه رو باید پست کنید
مرتب داخل پوشه ، با مداد بالای سمت راست صفحات شماره کیستونو بنویسین حتی روی شناسنامه ها وسایر مدارک اصل و پشت عکسها
اینم یه گزینه پستی هست ( همون TNT):
http://www.tpg.ir/
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: f98 ، sce ، msar
(2014-03-06 ساعت 14:42)amjad نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 01:27)f98 نوشته:  دوستان این مدارکی که nvc الان از من میخواهد باید به چه صورتی به دستشون رسوند؟ میل یا پست؟ F2B
همه رو باید پست کنید
مرتب داخل پوشه ، با مداد بالای سمت راست صفحات شماره کیستونو بنویسین حتی روی شناسنامه ها وسایر مدارک اصل و پشت عکسها
اینم یه گزینه پستی هست ( همون TNT):
http://www.tpg.ir/

دوست عزیز ممنون. یعنی باید خود اصل شناسنامه و کارت پایان خدمت رو هم باید بفرستیم؟ در ضمن آیا به گواهی تجرد هم نیازی هست؟
من انکارا باید برم به نظرتون تا زمان مصاحبه چقدر زمان مانده؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، sce ، msar
(2014-03-06 ساعت 15:11)f98 نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 01:27)f98 نوشته:  http://travel.state.gov/content/visas/en...o-nvc.html
دوست عزیز ممنون. یعنی باید خود اصل شناسنامه و کارت پایان خدمت رو هم باید بفرستیم؟ در ضمن آیا به گواهی تجرد هم نیازی هست؟
ممنون
اصولا باید اصل مدارک رو پست کنید، تو سفارت بهتون پس میدن ، اگر دلیل موجهی برای نیازتون به این مدارک دارید طی نامه ای به همراه سایر مدارکی که میفرستید، دلیلتون رو بهشون اعلام کنید و بگید در روز مصاحبه در سفارت ارائه خواهید کرد
گواهی تجرد دیگه چیه ؟ ولی اگر تا روز مصاحبه ازدواج نکرده باشین ازتون تعهد میگیرن برای مدتی که پرونده در دست رسیدگی هست ازدواج نکنید
زمان مصاحبه شما بعد از کارنت شدن در ویزابولتن هست ، اینو که میدونی چیه ؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: f98 ، sce ، msar
من بلاخره بعد از ٦ ماه کارت ead و advance parole رو گرفتم ولی هنوز منتظر green card هستم ,من priority date sep ٢٠٠٥ داشتم ولی چون داخل امریکا بودم adjuatment of stats کردم الان تقریبا ٦ ماه هاست که منتظرم چون از شیکاگو اقدام کردم و اینجا مهاجر زیاده هنوز application در جریانه خسته شدم واقعن اگه کسی هست که مثل من اقدام میکنه بگه کمکش کنم
Category: F2B
Priority Date: Sep 2005
Interview may 27th 2014
Interview place Chicago
Green card was ordered on Jun 2,2014
پاسخ
(2014-03-08 ساعت 01:26)amjad نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 15:11)f98 نوشته:  
(2014-03-06 ساعت 01:27)f98 نوشته:  http://travel.state.gov/content/visas/en...o-nvc.html
ممنون
اصولا باید اصل مدارک رو پست کنید، تو سفارت بهتون پس میدن ، اگر دلیل موجهی برای نیازتون به این مدارک دارید طی نامه ای به همراه سایر مدارکی که میفرستید، دلیلتون رو بهشون اعلام کنید و بگید در روز مصاحبه در سفارت ارائه خواهید کرد
گواهی تجرد دیگه چیه ؟ ولی اگر تا روز مصاحبه ازدواج نکرده باشین ازتون تعهد میگیرن برای مدتی که پرونده در دست رسیدگی هست ازدواج نکنید
زمان مصاحبه شما بعد از کارنت شدن در ویزابولتن هست ، اینو که میدونی چیه ؟

ممنون
گواهی تجرد رو میشه از ثبت احوال گرفت و ثابت میکنه که تا اکنون ازدواجی نکردم چون کیسم تو کتگوری F2B، من مادرم اگوست 2006 برام اقدام کرده بود، حدود 20 روز پیش هم فرم i-261 رو ازم خواستن که پر کردم و الان فقط ارسال affidavit of support م مونده و ارسال مدارک به NVC ، میخواستم بدونم بعد از ارسال این مدارک معمولا چه قدر باید صبر کنم تا زمان مصاحبه تو انکارا؟ در ضمن خواهرم من رو میخواهد ساپورت کنه، آیا فرم affidavit of support رو مادرم هم باید پر کنه؟
پاسخ
دوستانی که میدونن من و خواهرم با وجود داشتن پرونده و پدر و مادر سیتیزن تونستیم ویزای توریستی بگیریم,توضیحات کامل رو تو لینک زیر نوشتم,امیدوارم که هیچ کدومتون در شرایط من قرار نگیرین ولی ممکنه کمکتون کنه
http://www.mohajersara.com/thread-1205-p...#pid469907
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، babak.n ، msar
کتگوری:f2b
تاریخ اپلای:اگوست2006
دریافت کیس نامبر:فوریه2014
شماره کیس:ank2009xxxxxx
این وسط ازدواج کردم و مادرم هم سیتیزن شدند و اکتبر 2009 باز هم با f3برامون درخواست دادن
اما اونا کیس را کامباین کردند و مرا همان f2b فرض کردند!
مارس2014:دادن هزینه ها و پر کردن فرم ها و اسپانسر...
آپریل2014:در خال ارسال مدارک به nvc
,و دیگر نمیدانیم زمان مصاحبه و بقیه کارها کی است...
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، msar
(2014-04-21 ساعت 01:30)marysam نوشته:  کتگوری:f2b
این وسط ازدواج کردم و مادرم هم سیتیزن شدند و اکتبر 2009 باز هم با f3برامون درخواست دادن

مگه میشه که ازدواج کرده باشید و اونها باز F2B تشخیص داده باشن؟
به نظرم به پیگیری دوباره انجام بدید تا بدونید چه کتگوری هستین و زمان تقریبی انتظارتون چقدره .
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
(2014-04-21 ساعت 08:28)babak.n نوشته:  

به نظرم به پیگیری دوباره انجام بدید تا بدونید چه کتگوری هستین و زمان تقریبی انتظارتون چقدره .

اگر مادرتون سيتيزن شدند كتگورى بايد f1 بشه البته با فرض اينكه شما ازدواج نكرده بوديد! حتما بررسى كنيد يا با يه وكيل تماس بگيريد.
F2a, PD:15Nov 2015
پاسخ
hi,
may i know when did u apply exactly?tq
پاسخ
(2014-04-21 ساعت 10:37)Abamos نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 08:28)babak.n نوشته:  

براي خودم هم عجيب بود كه اونا منو f3 نكردن و هفته پيش براي مادرم نامه اومده كه فرزند شما كتگوري f2b هست ولي ما مشخصات همسرشو نداريم! برامون ايميل بزنيد يا بفرستيد
ببين دوست من ،قبلا هم شنيده بودم كه كيس با كيس فرق ميكنه اما حالا باور كردم كه از اين nvc هرچي بگي بر مياد!!
در هر صورت ما تا چند روز ديگه مداركو براشون ميفرستيم ولي اينكه وقت سفارتو ديگه چجوري بهمون بدن چند ماه يا سال واقعا خودم هم نميدونم!

اگر مادرتون سيتيزن شدند كتگورى بايد f1 بشه البته با فرض اينكه شما ازدواج نكرده بوديد! حتما بررسى كنيد يا با يه وكيل تماس بگيريد.
من بالفعلf3 هستم اما بالقوه f2b!! اگه ميخواستن با اف3 حساب كنن كه 6 سال به كارنت شدنم مونده!ولي با اف2بي،چند ماهه كارنت شدم.خوب وقتي گفتن مدرك بفرست ديگه معلومه 6 سال طول نميكشه
ما فرم ويزا ds-260 هم پر كرديم و فرستاديم.
خبري شد در جريان ميذارمتون
پاسخ
این سایت پیش بینی ویزا ، تاریخ دعوت به مصاحبه منو می زنه 2020! به نظرتون منطقیه عایا؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
(2014-05-17 ساعت 11:05)ایلیانا نوشته:  این سایت پیش بینی ویزا ، تاریخ دعوت به مصاحبه منو می زنه 2020! به نظرتون منطقیه عایا؟

با این عکسی که گذاشتی من بودم میزدم 2200 باور کن یهو که چشمم به عکسه افتاد درجا 2 کیلو وزن کم کردم ، تو رو بخدا عوضش کن ، البته اینها شوخی بود و اتفاقا خیلی هم بامزه است همینطور که یهو چشمم بهش افتاد خیلی خندیدم احتمالا به این طفل معصوم هم ویزا ندادند.
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان