کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
سلام به دوستان عزیز مهاجرسرا
این تاپیک به درخواست دوستان تنها برای اعلام خلاصه وضعیت فرزندان مجرد بالای 21 سال کتگوری F2b ایجاد شده است. خواهشمند از ارسال موضوعات خارج عنوان تاپیک خودداری شود.
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: GBUSA ، comrun ، dreamer60 ، ladan ، abdolreza ، msar
سلام دوستان
من فقط از پروسه مهاجرت کپي فرم I.130 رو دارم Shy
در آگوست 2005 اين فرم پر و اقدام شده
و مي‌دونم که بايد براي مصاحبه به ابوظبي برم! ... همين Tongue Big Grin
CATEGORY : F2B
Priority Date: August 2005
Case Number: ABD 2009
Interview & Visa issuance date: 8,9July2013
Destination: Grand Rapids, MI , October2013
Green Card Resived: November2013
«پندار پاک ... گفتار راست ... کردار نيک»
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، GBUSA ، comrun ، dreamer60 ، f1f ، battosai ، aslant ، msar
سلام دوست عزیز
من هم مثل شما در کتگوری f2bهستم,والدین من در سال 2009 به اورلاندو سفر کردند و در دسامبر 2009 برای ما درخواست دادند در ژانویه 2010 یک نامه ار NVC اومد که کیس نامبر و رو داده بودند و اینکه سفارت ما در آنکارا میباشد
از اون موقع هیچ اتفاق جدیدی پیش نیامده,من قبلا تایپیکی ایجاد کرده بودم به نام "فرزندان مجرد بالای 21 سال در کتگوری f2b"اما بنا به دلایلی که نمیدونم تایپیک ایجاد شده با 170 پست با تایپیک دیگری ادغام شد,اما میتوانید با مراجعه به این آدرسی http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3615&page=2 ,مطالب مرتبط را ملاحظه بفرمائید.
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، abdolreza ، dreamer60 ، aslant ، msar
من سال 2006 مادرم برام اقدام کرده و داییم بیشتر کارهامو پیگیری میکنه. من تازه receipt number رو از دایی گرفتم و توی سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do چک کردم.
برای من 4 مرحله رو نوشته (Acceptance, Initial Review, Decision, Post Decision Activity) که الان اینطور که سایت نشون میده پروسه من تو مرحله آخر یعنی Post Decision Activity هست.
کسی میتونه کمک کنه که این الان یعنی چی؟ و دقیقا تو چه مرحله ای هستم؟ و اینکه آیا من از الان تا کارنت شدنم توی ویزا بولتن هیچ کاری نباید بکنم و فقط منتظر بمونم؟؟؟؟ ممنونم
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، aslant ، msar
من F2B هستم و در سال ۲۰۰۵ اقدام کردیم از طریق مادرم . سال ۲۰۱۰ برامون I - 797 آمد ، و جولای ۲۰۱۲ برای من DS - 3032 آمد و در اکتبر ۲۰۱۲ CASE COMPLET شدم و منتظر هستم .
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، SAEED 60 ، ladan ، battosai ، dreamer60 ، aslant ، msar
دوستان عزيز
لطفا" قبل از ارسال هر پستي به عنوان اون تاپيك دقت بفرماييد ، اين تاپيك صرفا" محل نوشتن خلاصه وضعيت هست. از همگيتون خواهش ميكنم نظم و ترتيب تاپيك ها رو حفظ كنيد چون اين مساله به همگيمون در راحت تر پيدا كردن موارد مورد نياز كمك مي كنه و از اون مهم تر اينكه اين جز يكي از قوانين مهاجرسراست .
اميدوارم از دستم ناراحت نشده باشين .
كوچيك همتون ..... دريمر
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، f1f ، GBUSA ، battosai ، ladan ، frozen mind ، aslant ، Almond ، babak.n ، msar
کتگوری f2B
پدرم در نیویورک فایل کردن پس از ورودش PD:Nov 2008
Aproval notice date:May 2010
NVC Case no(P3AU): Sep 2010
Case Number:ABD20107*****my case no
منتظرم..... تا کی خدا میدونه .....
F2B
PD:Nov 2008
Approval notice: May 2010
***** Case noSadP3AU):ABD2010
feb 2015 :NVC Welcome Letter
Interview : sep 2015
status: Admin....Pro - white paper
clearance: 19.1.2016
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، ladan ، battosai ، msar
سلام دوستان

من تازه عضو اين سايت شدم. چند تا سوال داشتم. ممنون ميشم راهنمهييم كنيد. کیس من خانوادگیه و از طریقه مامانم برای گرین کارت اقدام کرده بودم F2b. خلاصه بهم وقت مصاحبه دادن. می‌خواستم بدونم که

۱. نامهٔ سفارت به دست من نرسیده و از روی امیلی‌ که از NVC فرستاده و وقت مصاحبهٔ منو رو تعیین کرده كه ازش کپی‌ گرفتم، همون کپی‌ رو برای سفارت ببرم کافیه؟

۲. برای کیس گرین کارت خانواد‌گی قبل از مصاحبه باید پولی‌ به بانک پرداخت کنم؟ زمان مصاحبه در سفارت چطور؟ چقدر پول روز مصاحبه باید بدم؟

۳.اگر ویزامو بدون FBI چک بدن چند روز بعد از مصاحبه ویزامو میدان؟ می‌خوام ببینم که چند روز بعد از مصاحبه تو دبی بمونم؟

۴. اگر شماره تلفن خانوم ملیکا در دبی رو کسی‌ داره ممنون میشم شمارشونو بهم بدین

خیلی‌ ممنون از محبتتون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام
لطفا ارسالهای تکراری خودتون رو پاک کنید در تاپیک پرسش و پاسخ جواب شما ارسال شده- متشکریم
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، babak.n ، msar
سلام دوستان
امروز بعد حدود 2 سال 10 ماه بالاخره نامه اپروو ما هم رسید. باز هم خدا شکر یک پیشرفتی داشتیم. یک سوال داشتم در نامه نوشته بعد از دریافت نامه شما 30 روز به NVC مهلت بدهید سپس در صورت عدم دریافت خبری به همان ایمیل معروف NVC ایمیل بزنید. می خواستم سوال کنم که یعنی من از این تاریخ باید 30 روز بعد بهشون ایمیل بزنم اگر خبری نشد؟!!!
به امید دریافت ویزا همه دوستان مهاجرسرایی
پاسخ
تشکر کنندگان: amirdadash ، msar
(2013-10-11 ساعت 12:30)bsbali نوشته:  سلام دوستان
امروز بعد حدود 2 سال 10 ماه بالاخره نامه اپروو ما هم رسید. باز هم خدا شکر یک پیشرفتی داشتیم. یک سوال داشتم در نامه نوشته بعد از دریافت نامه شما 30 روز به NVC مهلت بدهید سپس در صورت عدم دریافت خبری به همان ایمیل معروف NVC ایمیل بزنید. می خواستم سوال کنم که یعنی من از این تاریخ باید 30 روز بعد بهشون ایمیل بزنم اگر خبری نشد؟!!!

سلام من هم f2b , priority date 2011 هستم ..نامه اپروو دیگه چیه ؟
پاسخ
(2013-10-11 ساعت 16:53)helloeone نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 12:30)bsbali نوشته:  سلام دوستان

سلام من هم f2b , priority date 2011 هستم ..نامه اپروو دیگه چیه ؟

سلام دوست عزیز
نامه ای است طی آن به شما اعلام میکنند که پرونده شما مورد قبول قرار گرفته است بو پرونده شما به NVC انتقال یافته است.
پاسخ
تشکر کنندگان: helloeone ، msar
سلام دوستان
من يك فرزند ٢٤ ساله دارم ونگران اون هستم منوهمسرم گرين كارتمونو گرفتيم . چطور ميتونم اونو ببرم ؟ اخه مگه ميشه ادم فرزند شو ول كنه اين چه قانونيه . يعني راهي وجود نداره ؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد؟ أيا كسي اين شرايط رو داشته؟ ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
(2013-10-11 ساعت 19:21)yaszamansani نوشته:  سلام دوستان
من يك فرزند ٢٤ ساله دارم ونگران اون هستم منوهمسرم گرين كارتمونو گرفتيم . چطور ميتونم اونو ببرم ؟ اخه مگه ميشه ادم فرزند شو ول كنه اين چه قانونيه . يعني راهي وجود نداره ؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد؟ أيا كسي اين شرايط رو داشته؟ ممنون
سلام
فکر می کنم شما برنده لاتاری هستید اگر از طریق کیس خانوادگی بودید یک سری قانون و تبصره وجود داشت ولی از طریق لاتاری این قوانین وجود ندارد. شما باید گرین کارت دریافت کنید سپس برای فرزند مجرد بالای 21 سال که دارید درخواست دهید و ایشان در همین کتگوری قرار بگیرید (F2B) که از این طریق بین 6 تا 7 سال طول خواهد کشید که ایشان گرین کارت دریافت کنند به شرطی که تا آن زمان باز هم مجرد باشند. البته یک سری قانون در حال بررسی می باشد که در صورت تصویب آنها شرایط خیلی بهتر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به بخش قانون جدید مهاجرت و پرسش و پاسخ در مورد ویزای خانوادگی مراجعه نماید.
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb ، amirdadash ، msar
دوست عزیز
اگر خلاصه وضعیت دیگر دوستان را در این گروه بخونید میبینید که اکثرا بچه ها تو همین سن و سال هستن و متاسفانه مجبور شدن شرایط رو قبول کنن,من خودم در سن 26 سالگی پدر و مادرم رفتن و الان 5 سال گذشته و من هم از اون موقع تا حالا که رفتند ندیدمشون,از همون زمان هم برای ما اقدام کردن,شما هم بهتره فارغ از حرفهای دیگران از همین الان اقدام کنین,از جهاتی هم برای فرزندتون خوبه,چون میتونه مستقل زندگی کنه
و شما هم سعی کنین سیتیزنتون رو بگیرین تا مسیر برای فرزندتون هموار تر بشه,من و خواهرم به امید یکسال انتظار کشیدن موندیم ولی واقعیت اینه که حداقال 7تا8سال زمان میبره البته اگر بتونبن کسی رو پیدا کنین که فرزندتون بتونه باهاش ازدواج کنه کمتر از یکسال طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، powerb ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان