کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2014-07-06 ساعت 19:47)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
اسم من حمید هست و 2-3 ماهی می شه به مهاجرسرا رو می خونم
از این ماه که سرم خلوت تر شده تصمیم گرفتم ثبت نام کنم و پست بدم
کتگوری من هم F2B هست با PD: 13MAR2011 و C.No.: YRV2013
خوشحال می شم منم تو جمعتون بپذیرید

سلام خوش اومدین ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
سلام دوستان یه سوال مهم!یه جریان جالب برای من پیش اومده یا شایدم پروسش به همین صورته نمیدونم! ما یک ماه و نیم پیش مدارک فرستادیم به nvc و منتظر دادن وقت سفارت بودیم.امروز که تو سایت کیس نامبرمو چک کردم نوشته درخواست شما به uscis برای کارهای اداری برگشت خورده!! این یعنی چی؟؟ یعنی عقب گرد؟! حالا من باید چیکار کنم؟ کسی کیس مشابه داشته؟ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطلبی که فرستادن اینه:
Your petition has been returned to USCIS for administrative action and is no longer at the NVC. Further inquiries should be directed to the USCIS by telephone at 1-800-375 5283, or via the internet at www.uscis.gov.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من تا به حال یه همچین چیزی ندیدم .. مگه می شه برگشت بخوره؟ خوب باهاشون تماس بگیرین

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-07 ساعت 10:49)marysam نوشته:  سلام دوستان یه سوال مهم!یه جریان جالب برای من پیش اومده یا شایدم پروسش به همین صورته نمیدونم! ما یک ماه و نیم پیش مدارک فرستادیم به nvc و منتظر دادن وقت سفارت بودیم.امروز که تو سایت کیس نامبرمو چک کردم نوشته درخواست شما به uscis برای کارهای اداری برگشت خورده!! این یعنی چی؟؟ یعنی عقب گرد؟! حالا من باید چیکار کنم؟ کسی کیس مشابه داشته؟ممنون میشم راهنماییم کنید

من که تا حالا چنین چیزی رو نشنیده بودم.
نمی دونم شاید نقص مدرکی چیزی بوده.
در هر صورت قبلا کیستو تو USCIS اپروو شده و مشکل خاصی نباید و جود داشته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بر اساس گزارش این سایت:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
بنده الان در مرحله Post Decision Activity هستم !

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2014-07-08 ساعت 10:10)ایلیانا نوشته:  بر اساس گزارش این سایت:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
بنده الان در مرحله Post Decision Activity هستم !

برای من هم همینو زده...

ویزا بواتن اگوست هم اعلام شد و کتگوری F2B دو ماه پیش رفته.
این ماه سرعت پیشرفت F2B از بقیه کتگوریها خیلی بیشتر بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، bsbali
طبق ویزا بولتن اگوست کسانی با PD=1JUL2007 در کتگوری F2B ماه دیگه کارنت می شن، به عبارت دیگه 7 سال و یک ماه منتظر موندن که این زمان انتظار در طول 15 سال گذشته بیسابقه هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر یادتون باشه در سال 2010 ویزا بواتن ظرف 6 ماه به اندازه ی 3 سال پیشروی کرد و بعد در اول سال 2011 با عقبگردی که کرد این پیشروی زیاد رو جبران کرد. در کل می شه نتیجه گرفت که هر وقت ویزا بولتن پیشروی غیر منطقی می کنه باید انتظار یک عقب گرد رو هم داشت تا جبران بشه.
در حال حاضر سرعت پیشروی کتگوری F2B انقدر زیاد نیست که انتظار عقب گرد داشته باشیم. در 6 ماه اخیر این کتگوری به اندازه یک سال پیشرفت کرده که نسبت به سال 2010 خیلی زیاد نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
سلام
من توی خانواده 4 نفری بودم که پارسال بعد از 13 سال همه خانوادم (مادر، پدر، برادر) گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند. خیلی امیدوار بودم به قانون گارسیا که ظاهرا شنیدم از وکیلمون که رد شده. حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و دختر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟
با اینکه 13 سال صبر کردم دوباره باید 6 الی 7 سال دیگه صبر کنم ؟ کسی میدونه؟
پاسخ
(2014-07-22 ساعت 20:43)brt نوشته:  سلام
من توی خانواده 4 نفری بودم که پارسال بعد از 13 سال همه خانوادم (مادر، پدر، برادر) گرین کارت گرفتند اما من با اینکه توی پرونده بودم اما چون چند ماه بالای 21 سال بودم حذف کردند. خیلی امیدوار بودم به قانون گارسیا که ظاهرا شنیدم از وکیلمون که رد شده. حالا می خواستم سوال کنم با اینکه تنها عضو خانواده هستم که باقی موندم و ازدواج نکردم و دختر هستم .باید 6 سال صبر کنم ؟ یا قانون دیگه ای هست ؟ یا اینکه وکیل خوبی سراغ دارید که بتونه کمک کنه ؟

خواهر من دقیقا شرایط شما رو داشت با فرق این که تنها بچه ای نبود کهاز پروسه حذف شد ... متاسفانه فکر می کنم باید صبر کنید ...

پاسخ
(2014-07-22 ساعت 20:43)brt نوشته:  سلام

متاسفانه راهی نیست جز صبر کردن. کاری از وکیل هم برنمی آد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر نکنم‌‌‌ بد شانس‌تر‌ از من کسی باشه، من وقتی ۲۰ سالم بود به همراه خانواده وقت مصاحبه تو سفارت ابوظبی هم گرفتیم همه رفتن من واسه سربازی و داشتن طرح نتونستم از ایران خارج شم ، اون ها الان ۴ ساله گرین کارت دارند و واسه من باز درخواست کردن و الان هم F2B هستم

2
پاسخ
(2014-07-24 ساعت 13:12)miladsa نوشته:  فکر نکنم‌‌‌ بد شانس‌تر‌ از من کسی باشه، من وقتی ۲۰ سالم بود به همراه خانواده وقت مصاحبه تو سفارت ابوظبی هم گرفتیم همه رفتن من واسه سربازی و داشتن طرح نتونستم از ایران خارج شم ، اون ها الان ۴ ساله گرین کارت دارند و واسه من باز درخواست کردن و الان هم F2B هستم

2

دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاد در همون سن شماSad
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم که در این کتگوری قرار دارید اگه سوالی داشتین بنده در خدمتم چون چند سال درگیر این پروسه برای همسرم بودم و تمام کارها رو خودم انجام دادم.ناسلامتی فکر کنم الان دیگه یه پا وکیل شدم.برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، sce ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان