کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
(2012-07-23 ساعت 12:56)honestly2002 نوشته:  با سلام خدمت عزیزان
امیر مهاجر عزیز
تمام موجودی نقد ما 25 میلیونه و به اضافه یک سند خونه و یک سند زمین ، سند ماشین ، سوالم این بود که اگر موجودی بانک رو کم تشخیص بدند این امید هست که کلیرنس بخوره یا ممکنه ردمون کنن ( ما چهار نفریم 2 بزرگسال و دو کودک) ممنون می شم پاسخگو باشین

سلام دوست عزیز، به نظرم این مبلغ برای یک نفر هم کمه، چه برسه به چهار نفر! خیلی از ماها همین حدود یا حتی کمتر پول داریم. اما اغلب دوستان میخوان پول یکروزه قرض کنند و برای گرفتن گواهی مانده موجودی حساب، اقدام کنند. شما هم هر طور شده همین کار رو بکنید. تجربه پیشینیان ثابت کرده پول نقد اثرش خیلی بیشتر از سند و ملکه. سند و ملک کمک میکنه، مشروط بر این که پول نقد شما حدودای قابل قبول باشه، نه اینقدر کم. البته بنده علم غیب ندارم و شاید هم آفیسر قبول کنه، اما طبق تجربه احتمال قبول نکردن خیلی زیاده. البته هرگز در چنین شرایطی متقاضی رو رد نمیکنند! بلکه فقط نقص مدرک میزنن و میگن مانده بیشتر ارائه بده یا اسپانسر معرفی کن.
تشکر کنندگان: honestly2002 ، honey62 ، mahdi/sh ، ghorbat ، storagemeter ، Solitude
از اینکه اینقدر سریع پاسخ دادین بی نهایت متشکرم
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ghorbat ، mahyar66
سلام به همه.

چند سوال

1. اگه کسی در یک شرکت خصوصی سهام داشته باشه از اون شرکت باید چه مدارکی رو درخواست کنه که بگیرم ببرم ترجمه که صفارت هم تایید کنه؟
به من فقط آخرین صورت جلسه شرکت که توش مقدار سهم منو مشخص کرده دادن که مهر ثبت شرکتها داره.
2. برکه مالیاتی خاصی یا درآمد سالانه باید از شرکت بگیرم ؟ اگه کسی این کارو کرده راهنمایی کنه لطفآ
تا جایی که من می دونم برگه مالیاتی رو برابر با اصل نمی کنن و وزارت خونه تایید نمی کنه. درسته ؟
صورت جلسه سود و زیان هم فقط مهر شرکت رو داره جای دیگه تایید نمی کنه.

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.
شاد باشید و باشید.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-07-26 ساعت 02:47)Solitude نوشته:  سلام به همه.

چند سوال

1. اگه کسی در یک شرکت خصوصی سهام داشته باشه از اون شرکت باید چه مدارکی رو درخواست کنه که بگیرم ببرم ترجمه که صفارت هم تایید کنه؟
به من فقط آخرین صورت جلسه شرکت که توش مقدار سهم منو مشخص کرده دادن که مهر ثبت شرکتها داره.
2. برکه مالیاتی خاصی یا درآمد سالانه باید از شرکت بگیرم ؟ اگه کسی این کارو کرده راهنمایی کنه لطفآ
تا جایی که من می دونم برگه مالیاتی رو برابر با اصل نمی کنن و وزارت خونه تایید نمی کنه. درسته ؟
صورت جلسه سود و زیان هم فقط مهر شرکت رو داره جای دیگه تایید نمی کنه.

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.
شاد باشید و باشید.

همون برگه رو ترجمه فرمایید کافی است. ضمنا حتما گواهی سپرده مالی در بانک به اندازه کافی همراهتون باشه.
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Solitude
سلام.
من در مورد مدارک مالی که به سفارت باید ارسال کنم سوال داشتم.
غیر از ترجمه سند مالکیت باید کپی سند رو هم براشون بفرستم؟
من برای ارزش گذاری ملک هم اقدام کردم. میخواستم بدونم کپی نامه کارشناس دادگستری رو همراه ترجمه نامه ارزشگذاری برای سفارت باید بفرستم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-08-12 ساعت 00:38)sbh نوشته:  سلام.
من در مورد مدارک مالی که به سفارت باید ارسال کنم سوال داشتم.
غیر از ترجمه سند مالکیت باید کپی سند رو هم براشون بفرستم؟
من برای ارزش گذاری ملک هم اقدام کردم. میخواستم بدونم کپی نامه کارشناس دادگستری رو همراه ترجمه نامه ارزشگذاری برای سفارت باید بفرستم؟
ممنون

من به جز موجودی بانک، وکالت بلاعزل هم داشتم بدون ارزش گذاری، فقط ترجمه آن را گرفتند و کپی آن را برگرداندند چون به خود ترجمه، کپی آن پیوست بود.
57XXX, آنکارا
رویت قبولی: 18 July
ارسال فرمها: Aug 06, 2011
کارنت شدن: Apr 19, 2012
مصاحبه: Jun 21
کلیرنس: Sep 21
ویزا: 26 Sep
ورود به آمریکا: 29 Nov
دریافت گرین کارت: Dec 18
دریافت سوشیال: Dec 28
تشکر کنندگان: mitr.p ، sbh ، Solitude
رفتم بانک پارسیان
چون میخواستم همونروز حساب باز کنم، گفتند شاید ایراد بگیرند که حساب مال همون روزه
رفتم بانک صادرات
حساب سپرده از قدیم داشتم، تو اون 50 گذاشتم ظرف سه چهار روز، گردش مالی رو نوشته بود 11 هزار تومن!
حساب سپرده رو تبدیل کردم به بلند مدت، دیگه گردش مالی نداره ، همون رو ترجمه کردم

جمع این کارا تا نهایتا به ایده نهایی برسم، شد 2 روز کاری!
شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
تشکر کنندگان: Solitude
(2012-08-14 ساعت 14:27)roozbeh33 نوشته:  رفتم بانک پارسیان
چون میخواستم همونروز حساب باز کنم، گفتند شاید ایراد بگیرند که حساب مال همون روزه
رفتم بانک صادرات
حساب سپرده از قدیم داشتم، تو اون 50 گذاشتم ظرف سه چهار روز، گردش مالی رو نوشته بود 11 هزار تومن!
حساب سپرده رو تبدیل کردم به بلند مدت، دیگه گردش مالی نداره ، همون رو ترجمه کردم

جمع این کارا تا نهایتا به ایده نهایی برسم، شد 2 روز کاری!

سلام اولا خودشون باید بهت انگلیسیشو میدادن نه ببری ترجمه دوما گردش مالی اصلا نمیخواد.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: roozbeh33 ، sbh ، shahyad ، Solitude ، amirhr123
(2012-08-14 ساعت 15:13)hadiseh.t نوشته:  سلام اولا خودشون باید بهت انگلیسیشو میدادن نه ببری ترجمه دوما گردش مالی اصلا نمیخواد.

سلام
بانک صادرات خودش ترجمه می کنه
بانک تجارت میگه ببرید تهران میدون طالقانی تحویل بگیرید

میدونم نیازی نیست ولی الزاما گردش مالی رو می زنه، چون گردشم خیلی ضایع بود مجبور شدم حساب بلند مدت باز کنم

تو حساب تا آخر ماه گردش مالی نمی نویسه، واس همین من که 50 تومن گذاشتم، گردش مالی سه ماهم فعلا میشه 11000 تومن. اول بیشتر میشه ولی کو تا اول برج تهرانم که تعطیله قربونش برم معلوم نبود کی دستمو بگیره
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، sbh ، Solitude
به نظر من موجودی حسابی که میبرید خیلی نجومی و تخیلی و فضایی نباشه چون ایندفعه از اون موجودی حساب زیاد ممکنه ضربه بخورید سفارت شرایط سنی موقعیت تحصیلی شغلی و خیلی چیزهای دیگه رو در نظر میگیره و اگه موجودی حساب رقم فضایی باشه و نخوره ممکنه باز هم رد بشید 1 موجودی حساب متعادل و معقول متناسب با تعداد نفراتی که میخوان ویزا بگیرن ببرید تو یکی از همین تایپیک ها یکی از دوستان گفته بود 50 میلیون تومان موجودی برده بود 1 نفر هم بود کیسش رد شد چون سفارت به رقمهای بالا شک میکنه
تشکر کنندگان: oe163 ، mitr.p ، Solitude
(2012-08-15 ساعت 01:19)shahyad نوشته:  به نظر من موجودی حسابی که میبرید خیلی نجومی و تخیلی و فضایی نباشه چون ایندفعه از اون موجودی حساب زیاد ممکنه ضربه بخورید سفارت شرایط سنی موقعیت تحصیلی شغلی و خیلی چیزهای دیگه رو در نظر میگیره و اگه موجودی حساب رقم فضایی باشه و نخوره ممکنه باز هم رد بشید 1 موجودی حساب متعادل و معقول متناسب با تعداد نفراتی که میخوان ویزا بگیرن ببرید تو یکی از همین تایپیک ها یکی از دوستان گفته بود 50 میلیون تومان موجودی برده بود 1 نفر هم بود کیسش رد شد چون سفارت به رقمهای بالا شک میکنه

50 تومن فضاییه؟!
من 10 هزار دلار هم تو یه حسابم هست که اونم ترجمشو گرفتم
سند خونه و ماشین هم می خوام بفرستم
تشکر کنندگان: mitr.p ، battosai
(2012-08-15 ساعت 09:21)roozbeh33 نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 01:19)shahyad نوشته:  به نظر من موجودی حسابی که میبرید خیلی نجومی و تخیلی و فضایی نباشه چون ایندفعه از اون موجودی حساب زیاد ممکنه ضربه بخورید سفارت شرایط سنی موقعیت تحصیلی شغلی و خیلی چیزهای دیگه رو در نظر میگیره و اگه موجودی حساب رقم فضایی باشه و نخوره ممکنه باز هم رد بشید 1 موجودی حساب متعادل و معقول متناسب با تعداد نفراتی که میخوان ویزا بگیرن ببرید تو یکی از همین تایپیک ها یکی از دوستان گفته بود 50 میلیون تومان موجودی برده بود 1 نفر هم بود کیسش رد شد چون سفارت به رقمهای بالا شک میکنه

50 تومن فضاییه؟!
نه خوبه همه را ببرید.
تشکر کنندگان: mitr.p
(2012-08-15 ساعت 09:21)roozbeh33 نوشته:  

50 تومن فضاییه؟!
بله برای بعضی افراد فضاییه شما فرض کنید 1 نفر دانشجو هست و لاتاری برنده میشه یا تازه درسش تموم شده برنده میشه یا هنوز سربازی نرفته لاتاری برنده میشه یا با سن کم لاتاری برنده میشه خب این فرد 50 تومن از کجا اورده جز اینکه از کسی قرض کرده و پول خودش نیست شما سفارت رو چی فرض کردید اونا خیلی زرنگتر از این حرفا هستن حساب همه چیز هم دارن و از وضعیت اقتصادی ایران هم خوب اطلاع دارن و مطمئن باش اگه کسی با شرایط با لا که گفتم با 50 تومن بره مصاحبه بهش شک میکنن
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، Solitude
دوستای خوبم سلام من می خوام که منو خیلی زود راهنمایی کنید در شرایط کاملآ بهرانی به سر می برم. 9روز دیگه وقت سفارت واسم زده KCC یعنی 2شنبه 27 اگست. جمعه پرواز دارم. 24روم.
طبق برنامه ریزی و ایمیلی که KCC به من در پیگیریهام داده بود گفته بودن که واسه سپتامبر دارن واسم برنامه ریزی می کنن واسه مصاحبه ولی انکارا وقتا پر بود و شلوغ یهو منو انداختن ابوظبی 20 روز جلوتر.

حالا من بعد تعطیلات عید 3شنبه تا 5 شنبه وقت دارم که این کارا رو که نکردم بکنم و راهنمایی می خوام فوری.
پیشاپیش معذرت می خوام اگه تکراری هست سوالم چون دیگه واقعآ وقت ندارم سرچ کنم باز با این حال این کارو می کنم.

1.تمکن مالی بانک پارسیان و پاسارگاد که حساب دارم هر 2بانک زود تر از 1هفته تمکن مالی لاتین نمیدن تو شهر ما.
میگن نهایت گواهی تمکن مالی رو بهت میدیم ببری دارالترجمه واست ترجمه کنه سریعتر کارت راه میوفته تا بره تهران و بیاد.
آیا کسی گواهی تمکن مالی فارسی رو دارالترجمه برده ترجمه کنه و آیا قابل قبول بوده و هست اشکال نداره که مهر شعبه ارزی و نرخ برابری ارز نداشته باشه چون واقعآ نمی دن و من جمعه پرواز دارم.

2.سند خونمون رو بردم میگن حتمآ باید استعلام از شهرداری دارایی و جاهای دیگه بشه کم و کم خیلی خوش شانس باشی 1هفته که بهش نمی رسم فقط گفت که وکالت بلاعزل با 55 هزار تومان و 3شنبه بیا 2 یا 3 ساعته حاضر می کنن واسم.
آیا همین وکالت بلاعزل و ترجمه ش قابل قبوله؟؟ این کار رو انجام بدم؟؟؟
سند سرقفلی مغازم رو به Lease Contract ترجمه کرده و سند سربی نداره یک برگه دفتر اسناد رسمی هست آیا به درد میخوره؟؟؟

دمتون گرم باز منو میبخشین اگه سوال تکراری هست اگه دوست دارین جواب منو دادین پیام منو حذف کنید.
یه دنیا ممنون
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2012-04-09 ساعت 16:03)shervn نوشته:  
(2012-04-09 ساعت 07:48)3rip نوشته:  [quote='آرشا' pid='159886' dateline='1333898926']
سلام بچه ها، من از بانک پارسیان تمکن مالی گرفتم. فقط اسم و فامیلم و شماره حساب و مهر و امضای شعبه توی نامه قید شده و مبلغ رو به ریال و دلار زدن.
آیا اطلاعات دیگه ای یا مهر دیگه ای لازم نیست؟ یه جا توی مهاجر سرا مهر بین الملل دیدم که باید برگه تمکن بخوره. آیا لازمه؟؟؟؟ یا همین که دارم کافیه؟ و اینکه من رو تا گرفتم. یکیشو فرستادم و یکیشم میخوام با خودم ببرم. لطفاً اگه چیزی لازم داره بگین که برم تصحیحش کنم و ببرم.

سلام منم از پارسیان گرفتم (شعبه ارزی)که دقیقا تمکن مالیم مثل شماست و البته به زبان انگلیسی که همینو باید پست کنیم واسه سفارت

سلام
چند تا سوال داشتم.
مهر روی برگه ی شما فارسی بود یا انگلیسی(مهر معمولی بانک بانک بود یا بین المللی بود؟)
جمله ای در مورد عدم مسئولیت بانک در قبال برگه ی موجود توش بود یا خیر؟
اخه برگه ی ما رو قبول نکردن نمی دونم چرا
خوشون گفتن مربوط به خود نامه است نه مبلغ درج شده در آن.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان